En toen heb jij haar met jullie kinderen op straat geflikkerd met de boodschap: ga maar onder een brug slapen?quote:Op zondag 26 oktober 2014 10:20 schreef joers1 het volgende:
TS heef the alleen over zn tentamens hele tijd...en dat is lariekoek! Hij is te soft en dient id zn tante zsm eruit te gooien...haar shit, haar probleem
Geloof me, ik weet hoe het werkt. Heb in een vergelijkbare situatie gezeten, alleen dan MET huwelijk. Nog graadje erger dus
quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 18:52 schreef zarGon het volgende:
[..]
Juist in je tentamenperiode wil je niet met/door haar geconfronteerd worden lijkt me, en zou je haar dus uit je buurt willen...
Ik snap best dat je mild wil zijn, maar... Blijkbaar vond ze jou niet meer leuk (genoeg) en heeft ze er niet over gesproken; blijkbaar begon ze gevoelens voor een ander te krijgen en heeft ze er niet over gesproken; blijkbaar durfde ze het pas te vertellen toen ze er zeker van was dat het wederzijds was, beetje het 'oude schoenen niet weggooien voordat je nieuwe hebt'...
Al die tijd heeft ze niet aan jou en aan de kinderen gedacht. Ik vraag me eigenlijk af of ze vreemd is gegaan... Kan me namelijk niet voorstellen dat ze niet te ver is gegaan gezien ze gevoelsmatig allang afstand van je heeft genomen. Zou je net zo mild reageren als ze vreemd is gegaan?
Ze wil niet eens voor de relatie werken... Je hebt gewoon niets aan haar, behalve verdriet. Snap niet dat je haar zoveel gunt.
Jij hebt geen kinderen neem ik aan?quote:Op maandag 27 oktober 2014 14:22 schreef anoniempjeanoniempje het volgende:
geen genade, op laten tiefen dat vrouwtje!
snap best dat het lastig en klote is met de kinderen, maar ze zal wellicht naar de ouders gaan (andere oplossing is te moeilijk voor haar) dus de kinderen zie je meer dan voldoende!
het kwam er misschien een beetje verkeerd uit (nu ik het terug lees), heb zo'n soort situatie een aantal keer meegemaakt bij diverse vrienden! die deden hetzelfde als ts nu doet (het gedrag van de vriendin goed praten etc etc) en die hebben er nu na 2 jaar nog last van (ze balen gruwelijk dat ze het niet anders hebben aangepakt en diegene niet meteen de deur hebben gewezen), de dames in kwestie maken er op een slinkse manier gebruik van dat er kinderen in het spel zijn en spelen hierdoor mede in op het gevoel van (ex) vriend, zodat ze zelf rustig kunnen oriënteren en wat te doen om bepaalde dingen te regelen voor de toekomst!quote:
Kijk, dat TS in eerste instantie verkeerd koos door zelf maar op zolder te gaan slapen, daar is vrijwel iedereen het wel over eens.quote:Op maandag 27 oktober 2014 14:27 schreef anoniempjeanoniempje het volgende:
het kwam er misschien een beetje verkeerd uit (nu ik het terug lees), heb zo'n soort situatie een aantal keer meegemaakt bij diverse vrienden! die deden hetzelfde als ts nu doet (het gedrag van de vriendin goed praten etc etc) en die hebben er nu na 2 jaar nog last van (ze balen gruwelijk dat ze het niet anders hebben aangepakt en diegene niet meteen de deur hebben gewezen), de dames in kwestie maken er op een slinkse manier gebruik van dat er kinderen in het spel zijn!
zeg ook nergens dat de kinderen eruit moeten toch ?quote:Op maandag 27 oktober 2014 14:30 schreef DS4 het volgende:
[..]
Kijk, dat TS in eerste instantie verkeerd koos door zelf maar op zolder te gaan slapen, daar is vrijwel iedereen het wel over eens.
En dat het een goed idee is dat zijn ex nu andere woonruimte gaat zoeken lijkt mij ook evident. Of in ieder geval zorgt dat ze ergens onderdak krijgt. Maar dat hoeft allemaal niet overhaast en de kinderen zou ik vooral laten waar ze zitten. Die hebben in de woning van TS hun eigen veilige plek. En laat hen die veilige plek vooral maar even houden.
Hier mis je weinig aan zo te zien.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 22:32 schreef ylSs het volgende:
Mijn vriendin heeft een inkomen van 600 euro per maand. Dus ik zie haar nog niet zo 123 ergens zelfstandig wonen. De kinderen weten nog van niets.
We kunnen overdag redelijk normaal met elkaar omgaan, het kost me alleen veel energie. En als ik weet dat ze daar zit trek ik het nog slechter. Concentreren om te kunnen studeren lukt ook matig.
Lig nu maar op zolder op een matrasje met een oude slaapzak. Ik ga niet meer in 1 bed met haar slapen wat ze zelf een beetje vreemd vind. Ook maar regel ingesteld niet naakt of halfnaakt door huislopen omkleden in de badkamer, vond ze ook maar stom.
No way..maar ZIJ is hier de aanstichter...en ZIJ mag dus de meeste trubbels dragenquote:Op zondag 26 oktober 2014 10:47 schreef DS4 het volgende:
[..]
En toen heb jij haar met jullie kinderen op straat geflikkerd met de boodschap: ga maar onder een brug slapen?
Ok, maar je begrijpt dat dat voor TS op dit moment een extra probleem geeft, want dan moet hij ipv studeren zijn kinderen aandacht geven...quote:Op woensdag 29 oktober 2014 10:16 schreef joers1 het volgende:
No way..maar ZIJ is hier de aanstichter...en ZIJ mag dus de meeste trubbels dragen
Kids zijn bij mij gebleven en zij is idd per direct het huis uit "vertrokken"
Op zich voor de toekomst een prima oplossing en in een ideale wereld heeft zijn ex meteen een andere plek waar ze kan wonen. Maar het is niet altijd ideaal en even zijn vriendin op zolder laten slapen vind ik een prima plan b eerlijk gezegd.quote:Nu, 6 maanden later, is alles top geregeld en hebben we prima contact, maar zij vanuit HAAR woning en i vanuit MIJNE.
Iedere situatie is anders. Wellicht had jij kinderopvang en moest jij alleen maar nu de kinderen iedere dag brengen en halen. Dat is niet altijd even handig, maar niet meteen te vergelijken met de situatie waar TS kennelijk in zit.quote:Op woensdag 29 oktober 2014 10:21 schreef joers1 het volgende:
Zij ging lekker naar dr ouders in deze situatie, verder niets. Niet in het huis waarin ik verbleef!
Nope, zo simpel was het niet.quote:Op woensdag 29 oktober 2014 10:31 schreef DS4 het volgende:
[..]
Iedere situatie is anders. Wellicht had jij kinderopvang en moest jij alleen maar nu de kinderen iedere dag brengen en halen.
En als haar ouders zeggen "je komt er niet in"? Wat dan?quote:Op woensdag 29 oktober 2014 10:34 schreef joers1 het volgende:
Nope, zo simpel was het niet.
Maar hoe dan ook: ZIJ is in DEZE situatie de dader en dus ook degene die de meeste lasten zou moeten dragen. Eruit met die tante...en dan het liefste naar dr ouders aan de overkant! Heel simpel te realiseren lijkt me.
Heeft weinig te maken met 'andere situaties"
Zelf op zolder slapen was inderdaad dom. Maar dat heeft TS dan ook omgedraaid nadat hij daar door zo'n beetje iedereen op is gewezen.quote:Wat TS gedaan heeft, op zolder gaan slapen en haar dr gang laten gaan, is hoe dan ook verwerpelijk dom. Hoop van harte dat TS dat in elk geval per direct niet meer doet
Hij is vrijwillig in een doos gaan wonen, zodat zij de ruimte krijgt voor haar nieuwe liefde. Tussendoor gaat hij naar tentamens.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 10:21 schreef anoniempjeanoniempje het volgende:
beetje jammer dat ts niet meer in het topic reageert met hoe het nu gaat etc!
succes ts !
Of een eckte fokker... die fokken vanaf de zolderkamer en daar zit nu zijn vriendin...quote:Op donderdag 30 oktober 2014 14:35 schreef Godshand het volgende:
Hij is vrijwillig in een doos gaan wonen, zodat zij de ruimte krijgt voor haar nieuwe liefde. Tussendoor gaat hij naar tentamens.
Scherp.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 14:39 schreef DS4 het volgende:
[..]
Of een eckte fokker... die fokken vanaf de zolderkamer en daar zit nu zijn vriendin...
Ja, dat moet je haar wel terug laten betalen... en vind ik ook wel een prima aanleiding om aan te dringen op een snel vertrek van haar.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 23:41 schreef Tja..1986 het volgende:
Ze koopt dus ineens ondergoed (voor die andere gast dus) en dan ook nog van jouw geld.. Wat een bitch zeg.. Sterkte!
Ja dat ging mij ook al behoorlijk aantal stappen te ver. Sowieso is het respect ver te zoeken en valt me vies tegen. Maar dat is misschien mijn naiviteit en vertrouwen dat er in eenieder een goed mens schuilt.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 23:44 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ja, dat moet je haar wel terug laten betalen... en vind ik ook wel een prima aanleiding om aan te dringen op een snel vertrek van haar.
Waarom zou jij nu alles moeten doen als jij haar de deur wijst? Zij is ook moeder.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 22:40 schreef ylSs het volgende:
Na volgende week heb ik praktisch gezien meer ruimte om harder op te treden tegen haar, kom nu al af en toe in de verleiding maar weet dat niet verstandig is ivm mijn tentamen (wat jullie niet schijnen te snappen). Als ik haar nu de deur wijs betekent het dat ik de kinderen naar school moet brengen en halen, huishouden moet doen, boodschappen, kids naar zwemles/sport, etc. Niet handig tijdens tentamen periode.
Verder is mijn verdriet omgeslagen naar boosheid. Die ik natuurlijk niet uit ivm met de kinderen. Spreken elkaar amper en zien elkaar ook niet veel.
Met de studieadviseur ga ik morgen een afspraak maken. Moet op een andere wijze dan ik gewend was. Dus vandaar zo laat.
Alleen is het dan net alsof ik de kinderen ook wegstuur althans in de ogen van de kinderen. Dat is niet mijn bedoeling. Ook wil ik ze niet uit hun veilige omgeving weghalen.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 01:02 schreef Godshand het volgende:
[..]
Waarom zou jij nu alles moeten doen als jij haar de deur wijst? Zij is ook moeder.
Wellicht dat ze ook eist dat zij de kinderen mee neemt en gaat wonen bij haar ouders.
Tenslotte, de kinderen hebben echt wel wat door hoor. Ik bedoel, hun moeder slaapt opeens op zolder, wut
Ik mag toch aannemen dat de kinderen in deze situatie bij jou in huis blijven, iig tot zij wat meer stabiliteit kan bieden en jullie een omgangsregeling treffen.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 08:42 schreef ylSs het volgende:
Alleen is het dan net alsof ik de kinderen ook wegstuur althans in de ogen van de kinderen. Dat is niet mijn bedoeling. Ook wil ik ze niet uit hun veilige omgeving weghalen.
quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 08:42 schreef ylSs het volgende:
[..]
Alleen is het dan net alsof ik de kinderen ook wegstuur althans in de ogen van de kinderen. Dat is niet mijn bedoeling. Ook wil ik ze niet uit hun veilige omgeving weghalen.
dit x 1000 niet zo onderdanig opstellen.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 22:40 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ben je nu helemaal besodemieterd? Van die zolder af. Zij wil niet meer, zij moved maar mooi uit de master bedroom. Richting die van haar vriendje. Ben benieuwd hoe leuk hij haar nog vindt als er naast lusten vooral ook lasten zijn. Financieel en meer.
Psychopatisch? Dat is wat overdreven. Ze is kennelijk verliefd op die ander en dan wil je nog wel eens de realiteit uit het oog verliezen...quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 09:15 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Wat een extreem lastige situatie. Iedereen hier kan wel stoer lopen doen, maar je loopt wel het risico op een vecht scheiding gezien de bijna psychopathische trekjes die zij tentoonspreidt. Toch is het inderdaad beter je sterk en rechtlijnig op te stellen, want als je haar het idee geeft over je heen te kunnen lopen zal ze het niet laten, denk ik.
Lingerie kopen op kosten van je ex, de vader van je jonge kinderen, om de persoon met wie je vreemdgaat te pleasen? Of je wil iemand dan keihard kwetsen (en op grond van wat wij weten van het verhaal, wat natuurlijk slechts een kant is, lijkt me dat redelijk onterecht), of je hebt totaal geen empatisch vermogen. Als je dat doet bij iemand die zo dichtbij je staat vind ik dat wel een psychopatisch trekje (wat natuurlijk geenszins betekent dat ze een antisociale persoonlijkheidsstoornis heeft, er zit nog heel wat tussen normaal en dat).quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 12:09 schreef DS4 het volgende:
[..]
Psychopatisch? Dat is wat overdreven. Ze is kennelijk verliefd op die ander en dan wil je nog wel eens de realiteit uit het oog verliezen...
Wel moet TS zo snel mogelijk afspraken maken, met name tav de kinderen.
Dit.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 00:33 schreef Trebo het volgende:
Jezus vent krijg ballen man
Als zij niet wil vechten voor jullie relatie en dus jullie 2 kinderen tyft ze maar op. En als ze geen geld heeft ist haar probleem. Je moet gewoon keihard zijn, nu heeft ze jou in haar macht.
Dat je je kinderen niet uit een veilige omgeving wilt halen snap ik volkomen maar als jij niet meer verder met haar wilt.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 08:42 schreef ylSs het volgende:
[..]
Alleen is het dan net alsof ik de kinderen ook wegstuur althans in de ogen van de kinderen. Dat is niet mijn bedoeling. Ook wil ik ze niet uit hun veilige omgeving weghalen.
Ehm.. ik ben niet degene die niet meer haar verder wilt. Zij wil bij mij weg. Maar bij haar ouders is geen optie in elk geval.quote:Op zaterdag 1 november 2014 01:24 schreef vronie het volgende:
[..]
Dat je je kinderen niet uit een veilige omgeving wilt halen snap ik volkomen maar als jij niet meer verder met haar wilt.
Moet je toch een andere oplossing bedenken bv dat zij bij haar ouders intrekt en je kinderen heel goed uitleggen waarom
(Ik heb dit ook met mijn dochter scheiding ervaren)
Veel sterkte
Naja nu inmiddels wil jij ook niet meer verder denk ik? Ik zou het met z'n tweeën rustig uitleggen zonder boos te worden. En een plan van aanpak maken. Hoe is het nu, TS?quote:Op zaterdag 1 november 2014 01:53 schreef ylSs het volgende:
[..]
Ehm.. ik ben niet degene die niet meer haar verder wilt. Zij wil bij mij weg. Maar bij haar ouders is geen optie in elk geval.
quote:Op woensdag 22 oktober 2014 22:40 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ben je nu helemaal besodemieterd? Van die zolder af. Zij wil niet meer, zij moved maar mooi uit de master bedroom. Richting die van haar vriendje. Ben benieuwd hoe leuk hij haar nog vindt als er naast lusten vooral ook lasten zijn. Financieel en meer.
Kan het echt niet of wil zij het niet? En hoe trek je het nu?quote:Op zaterdag 1 november 2014 01:53 schreef ylSs het volgende:
[..]
Ehm.. ik ben niet degene die niet meer haar verder wilt. Zij wil bij mij weg. Maar bij haar ouders is geen optie in elk geval.
Als hij zijn opleiding verkloot zit hij straks zonder diploma en met een schuld. Ook niet goed voor zijn kinderen.quote:Op zaterdag 1 november 2014 09:14 schreef fluffy2 het volgende:
Oke ik mis iets... ik hoor jou alleen maar over je studie?
Is dat het belangrijkste nu?
Horen je kinderen niet op 1 te staan? En voor hun nu een leefbare situatie te creeren zonder spanning in huis?
Ja dat snap ik wel. Maar ik neem aan dat er voor dit soort situatie's wel ff iets geregeld kan worden?quote:Op zaterdag 1 november 2014 11:57 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Als hij zijn opleiding verkloot zit hij straks zonder diploma en met een schuld. Ook niet goed voor zijn kinderen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |