Nouja snap wel dat je niet zomaar een dagje Brabant gaat doen. Wantja Brabantquote:Op maandag 20 oktober 2014 18:07 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Ervaringen hebben hem verzuurd
Het houdt niet in dat ik helemaal geen impulsieve dingen doe. Alleen bij een eerste date vind ik het een no-go. De reden ervan vind je paar pagina's terug.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:06 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Maar daar houdt je niet van? Hoe komt dat zo?
Nope. Ik stop bij wijze van spreken mn tong nog in iemand waarmee ik een lollig gesprek heb bij de bushalte, maar met seks werkt het weer anders bij mij.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:05 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Heb je die sletfase niet gehad ook?
Erger nog, ik woon er....Dus ja, ik ben zo verzuurd dat surströmming er niets bij is.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:07 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Nouja snap wel dat je niet zomaar een dagje Brabant gaat doen. Wantja Brabant
kloptquote:Op maandag 20 oktober 2014 12:22 schreef Hungry_Joe het volgende:
De vrouwen die aangeven niet gelijk op seks zitten te wachten zijn niet frigide. Ze filteren alleen de kwijlende mongolen eruit die al binnen een paar berichten het gesprek een bepaalde kant op proberen te sturen. Betekent natuurlijk niet dat als ze dan die leuke kerel daten, ze verder nooit zin hebben in meer dan drie zoenen op de wang bij het afscheid.
Zo moeilijk of onlogisch is het allemaal echt niet. Behalve op fok.
Als ik dat had gedaan was ik nu getrouwd, had ik een paar kinderen gehad en waarschijnlijk nu gescheiden geweest.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:11 schreef SilentChaos het volgende:
Er is toch niks lekkerder dan je gevoel laten leiden ipv je verstand
Tot op een bepaalde hoogte uiteraard
Alles heeft z'n charme, zelfs soa's genaamd "kinderen"quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:13 schreef ek_47 het volgende:
[..]
Als ik dat had gedaan was ik nu getrouwd, had ik een paar kinderen gehad en waarschijnlijk nu gescheiden geweest.
Ditquote:Op maandag 20 oktober 2014 18:11 schreef SilentChaos het volgende:
Er is toch niks lekkerder dan je gevoel laten leiden ipv je verstand
Tot op een bepaalde hoogte uiteraard
En dit ook welquote:
hahahaha!quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:14 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Alles heeft z'n charme, zelfs soa's genaamd "kinderen"
tja wij vrouwen hebben ook ons libido... en nee ik zou t niet doen als ik niks i die kerel zie hoeveel zin ik ook zou hebben.. maar of ik daardoor minder betrouwbaar ben?? Ik denk het niet... ik heb laatst met 2 mannen in 1 week gedate.. beide erg gezellig.. geen sex wel gezoend.. en daar voelde ik me al schuldig over terwijl we niet eens wat hebben ofzo..quote:
En als hij na drie dates een monster blijkt te zijn die allerlei dingen doet waar jij helemaal niet van gediend bent....doordacht? Tuurlijkquote:Op maandag 20 oktober 2014 18:16 schreef rhubarbje het volgende:
Seks op de eerste date is toch niet impulsief? Imoulsief wil zeggen 'vanuit een opwelling en niet doordacht'
Ik kan heel doordacht seks hebven op de eerste date hoor
monsters heb ik nog nooit ontmoet. Wel mensen waarmee een relatie of zo er niet in zat maar dat maakt niet dat ik meteen spijt heb van seks?quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:18 schreef ek_47 het volgende:
[..]
En als hij na drie dates een monster blijkt te zijn die allerlei dingen doet waar jij helemaal niet van gediend bent....doordacht? Tuurlijk
En als je na 3 dates seks hebt en hij blijkt een poepfetish te hebben die jij niet deelt, waarna hij pissig wordt en je anaal verkracht, is het dan wel doordacht en ok?quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:18 schreef ek_47 het volgende:
[..]
En als hij na drie dates een monster blijkt te zijn die allerlei dingen doet waar jij helemaal niet van gediend bent....doordacht? Tuurlijk
Nee, dan doe je het toch gewoon alleen voor de seks? Als ik een relatie aan wil gaan, dan keur ik een vrouw niet op seks oid. Dus lijkt me dat op een eerste date ook niet noodzakelijk.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:21 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
monsters heb ik nog nooit ontmoet. Wel mensen waarmee een relatie of zo er niet in zat maar dat maakt niet dat ik meteen spijt heb van seks?
zelfs als iemand een ontzettende lul blijkt wil dat niet zeggen dat de tijd voor ik daar achter kwam niet leuk kan zijn geweest?
En als je een relatie hebt gehad met iemand kan het ook een klootzak blijken, na maanden of jaren.
quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:18 schreef ek_47 het volgende:
[..]
En als hij na drie dates een monster blijkt te zijn die allerlei dingen doet waar jij helemaal niet van gediend bent....doordacht? Tuurlijk
Ik ken dat, heb dat aan het begin van de zomer gehad. Alleen 1 date meer in een week tijd. Met 2 heb ik het bed wel gedeeld en 1 niet, wel met alle drie gezoend, en alle 3 super tof en gezellig gehad. Geen moment schuldig gevoeld. Zij wilde, ik wilde, wat hield ons tegen...Zo hebben wij mannen ook ons libido.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:17 schreef Nikkie_86 het volgende:
[..]
tja wij vrouwen hebben ook ons libido... en nee ik zou t niet doen als ik niks i die kerel zie hoeveel zin ik ook zou hebben.. maar of ik daardoor minder betrouwbaar ben?? Ik denk het niet... ik heb laatst met 2 mannen in 1 week gedate.. beide erg gezellig.. geen sex wel gezoend.. en daar voelde ik me al schuldig over terwijl we niet eens wat hebben ofzo..
Nee, ook niet echt doordacht.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:22 schreef clumsy_clown het volgende:
hij blijkt een poepfetish te hebben die jij niet deelt, waarna hij pissig wordt en je anaal verkracht, is het dan wel doordacht en ok?
iddquote:Op maandag 20 oktober 2014 18:22 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
En als je na 3 dates seks hebt en hij blijkt een poepfetish te hebben die jij niet deelt, waarna hij pissig wordt en je anaal verkracht, is het dan wel doordacht en ok?
Ik ben niet per sé voorstander (of tegenstander) van seks op de eerste date, maar dit is echt de domste argumentatie sinds "fossielen zijn door god geplant".
k had ook geen spijt dat ik het deed maar wel 2 in 1 week. ben best los maar dat past niet bij mij.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:25 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Ik ken dat, heb dat aan het begin van de zomer gehad. Alleen 1 date meer in een week tijd. Met 2 heb ik het bed wel gedeeld en 1 niet, wel met alle drie gezoend, en alle 3 super tof en gezellig gehad. Geen moment schuldig gevoeld. Zij wilde, ik wilde, wat hield ons tegen...Zo hebben wij mannen ook ons libido.
Als je mijn argumenten "domste" noemt, begrijp ik niet helemaal waarom je uberhaupt nog vragen voor me hebt? Jij hebt toch altijd gelijk?quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:28 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Waar ligt de grens? Wanneer is het doordachte en acceptabele seks?
Ach voor een keertje. Ik doet zoiets ook niet altijd hoorquote:Op maandag 20 oktober 2014 18:28 schreef Nikkie_86 het volgende:
[..]
k had ook geen spijt dat ik het deed maar wel 2 in 1 week. ben best los maar dat past niet bij mij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |