Wat doe je met mijn portemonneequote:Op dinsdag 14 oktober 2014 19:09 schreef Spees_Eend het volgende:
http://winterwaterfactory.com
Prijzig. Maar zo mooi
Ja, er is een kopje sale. Maar is relatief hoor, nog steeds meerdere tientjes (in dollars) voor een jumpsuit. Maar misschien verkoop je het ook wel weer door voor een goede prijs, geen idee...quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 19:14 schreef mousemicky het volgende:
[..]
Wat doe je met mijn portemonnee. $36 voor een longsleeve
![]()
![]()
Maar idd, wel mooie dingen. Weet je of ze wel eens sale hebben![]()
Oh, waarom herinner je me daar nou weer aan ...quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 19:09 schreef Spees_Eend het volgende:
http://winterwaterfactory.com
Prijzig. Maar zo mooi
Dan verwacht ik vanwege de tip wel een cadeaubonquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 21:40 schreef mousemicky het volgende:
[..]
Ok, het wordt tijd dat de kinderbijslag verhoogd wordt, of dat ik de loterij win
Ik zag heel vluchtig een aantal toffe longsleeves en vestenquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 22:00 schreef Suikertante het volgende:
[..]
Dan verwacht ik vanwege de tip wel een cadeaubon
Wat ga je dan kopen?
Als het goed is heb ik mijn pakket morgen binnen, dan kan ik je updatenquote:Op woensdag 15 oktober 2014 14:55 schreef Lijnloos het volgende:
Dat Billy LIlly, hoe vallen die maten? Ik durf echt nauwelijks meer dingen in 110-116 te kopen voor de winter want bang dat ze dat niet eens haalt :S
boksquote:Op donderdag 16 oktober 2014 11:28 schreef Fazzoletti het volgende:
Over ski-jassen/pakken gesproken.
Ik dat nou handig voor een baby? M'n moeder had er 1 gekocht voor F maar afgezien van de te kleine maat zie ik niet echt het nut voor zo'n ding. Of mis ik iets
Thanks, precies wat ik al dacht dus. M'n moeder opperde nog dat het ook handig zou zijn voor in de draagzak, nahquote:Op donderdag 16 oktober 2014 14:19 schreef Mineola het volgende:
[..]
boksIk heb een skipak voor mijn liggende baby nooit gebruikt, ondanks enthousiast wintersporter en ook in NL een koude winter. Pas toen hij groter werd en kon staan, lopen en er in de sneeuw te spelen viel vond ik het nuttig worden. Maar ik kan me zomaar voorstellen dat dat met een tweede kindje anders is, die gaat toch meer mee naar buiten.
In skipak in de auto lijkt me sowieso afschuwelijk warm, maar ook te dik om de gordeltjes goed te laten werken. Ik heb ooit iets gelezen over dat een winterjas/dikke trui eigenlijk uit moet in de autostoel, omdat die gordeltjes strak op het lichaam moeten zitten om goed te functioneren. Maar dat is wel een beetje een klok/klepel verhaal hoor!
Ik vond het ideaal voor in het fietsstoeltje in de winter. Maar dan heb je het dus over 9+ maand-kinderen. Voor liggende baby's of kindjes die nog niet op een fietsstoel mogen heb je er niet bijzonder veel aan.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 11:28 schreef Fazzoletti het volgende:
Over ski-jassen/pakken gesproken.
Ik dat nou handig voor een baby? M'n moeder had er 1 gekocht voor F maar afgezien van de te kleine maat zie ik niet echt het nut voor zo'n ding. Of mis ik iets
Ik heb mijn bestelling binnen, superleuke dingen. Omdat 1 ding niet leverbaar was ook nog een leuk kadootje erbij gekregenquote:Op woensdag 15 oktober 2014 14:55 schreef Lijnloos het volgende:
Dat Billy LIlly, hoe vallen die maten? Ik durf echt nauwelijks meer dingen in 110-116 te kopen voor de winter want bang dat ze dat niet eens haalt :S
oh jaquote:Op donderdag 16 oktober 2014 18:52 schreef miss_sly het volgende:
... en herhaaldelijk vertellen dat ze op moet passen dat alles niet in de wc hangt tijdens het plassen
Ja..en dan gaat de bel... David, iemand voor jou, kom je naar buiten?quote:Op donderdag 16 oktober 2014 18:52 schreef miss_sly het volgende:
Dat doet S ook nog steeds het liefste, hoor
Oh wat een ontzettend gave! Waar?quote:Op donderdag 16 oktober 2014 18:38 schreef lily het volgende:
De dunne shirt jurkjes wil ze ook niet nee. Dat zit niet lekker want komt over haar billen...
zucht
deze leek me wel wat bijvoorbeeld..maar ja...de wc
[ afbeelding ]
Ik vind deze ook zo leuk voor meisjes (de 3e en de 5e voor deze tijd van t jaar) met een lm shirt/ romper eronder: http://www.4funkyflavours(...)oupName%7Casc%7Cpostquote:Op donderdag 16 oktober 2014 21:37 schreef danic het volgende:
[..]
Oh wat een ontzettend gave! Waar?
Eva is 3,5 en houdt van onesies. Het liefst draagt ze niets anders. Met pyjama's kreeg ik die mededeling al een beetje, dus ik zoek nageven naar leuke (die van de Hema heb ik al).
Maar ze heeft dus totaal geen problemen met een onesie als ze naar het toilet gaat.
Aan de andere kant....thuis is het toilet goed schoon. Hoe is het op school als er 25 4/5 - jarige van dat toilet gebruik maken op een dag? Dan hangt het bovenste deel misschien op de grond
Het is niet mijn eigen webshop, wilde het graag delen omdat er allemaal webshops stonden. Sorry voor het ongemak.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 21:32 schreef mousemicky het volgende:
Je hebt je aangemeld om dit even te melden? Dat doet spam vermoeden, niet helemaal de bedoeling...
Verder niks mis met 2e hand kleding, ik koop en verkoop alleen liever via Fok! en verschillende facebookgroepen.
op Fok! onder je eigen naam schrijven lijkt me trouwens ook niet zo handig...
mwhehe nouja misschien valt het wel heel erg mee hoor. Hier is het vooral de jongste die eisen stelt. Oudste boeit het niet zo erg allemaal, het liefst een jurk maar als dat niet kan dan doet ze niet moeilijk over iets anders. Jongste is wat ehm standvastiger zeg maar.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 22:48 schreef LadyBlack het volgende:
Ik lees met verwondering mee en bereid me vast voor op wat nog komen gaat![]()
Een eigen mening en smaak. Al heel vroeg hierquote:Op donderdag 16 oktober 2014 22:48 schreef LadyBlack het volgende:
Ik lees met verwondering mee en bereid me vast voor op wat nog komen gaat![]()
Met de smaak van S zou ik dan geen moeite hebben!quote:Op donderdag 16 oktober 2014 23:12 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Een eigen mening en smaak. Al heel vroeg hier
Krijg je bijvoorbeeld dit [ link | afbeelding ]
Leuk setje van je meisje
Hahaha, van mij ook niet, maar dat was haar nieuwste aanwinst: een heuse My Little Pony beaniequote:Op donderdag 16 oktober 2014 23:22 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Met de smaak van S zou ik dan geen moeite hebben!
Nou vooruit, de muts had niet gehoeven
Twinkle toe Skechers? Hier ook, zie fotoquote:Op donderdag 16 oktober 2014 23:34 schreef octopussy het volgende:
Treggings en jeggings van bijvoorbeeld H&M, C&A en Zara zijn echt heel fijn en zien er net wat gekleder uit dan leggings die je onder een rokje of jurkje draagt. Zijn ook niet zo duur gelukkig we hebben hier dan ook een flinke stash broeken en onderbroeken nodig![]()
En dan heb ik voor de meisjes ook vaak shirts of dunne truitjes van de Zara erbij (want mooie prints en kleuren).
We zijn hier in de fase beland van de glitter- en lampjesschoenenDe laatste principes zijn overboord
![]()
Hello Kitty heeft haar weg gevonden naar mijn huis, Disney prinsessen zijn geïnfiltreerd in dagkleding en de slaapkamers zijn suikerspinroze. Kan iemand me voorbereiden voor het volgende?
Met een beetje pecht duurt het niet lang meer.... volgens mij heeft Minke al ruim een jaar geen broek meer aangehad (tenzij met hockeyen, dan lukt het nog net).quote:Op donderdag 16 oktober 2014 22:48 schreef LadyBlack het volgende:
Ik lees met verwondering mee en bereid me vast voor op wat nog komen gaat![]()
Ik heb ook liever een maillot om die reden idd, het staat zo knullig. Maar als als, dan trek ik ze eerst die sokken aan, daarna de legging, dus zodat de sokken onder de legging zitten. Ze hebben allebei laarsjes als schoenen dus dat zie je dan niet.quote:Op vrijdag 17 oktober 2014 08:30 schreef Lijnloos het volgende:
[..]
Met een beetje pecht duurt het niet lang meer.... volgens mij heeft Minke al ruim een jaar geen broek meer aangehad (tenzij met hockeyen, dan lukt het nog net).![]()
Lastig hoor Lily... hoop dat je wel wat kunt vinden voor je kleine grote dame.
Hoe doen jullie dat trouwens met leggings en sokken dan? Want ik neem toch aan dat je ze niet met blote pootjes in een laars of schoen zet? Ik vind het zo onhandig en suf eruit zien?!
Maar ik ben allang blij dat sokken weer gedoogd worden (want RANDJES![]()
![]()
)
Ja, die komen wel door de keuring inderdaadquote:Op donderdag 16 oktober 2014 22:47 schreef mignonne het volgende:
Lily wat lastig zeg. Wij hebben wat van die jeans-leggings, zachte stof, superflexibel, zit als een legging maar ziet eruit als een skinny. komt zoiets wel door de keuring bij haar?
Ik zal eens kijkenquote:Op donderdag 16 oktober 2014 22:53 schreef debuurvrouw het volgende:
Lily, ik heb voor mijn trainingsbroek-liefhebber een soort joggingachtige broek gekocht met een hangkruis bij Zara. Volgens mij hebben ze die ook op de kinderafdeling. En voor meisjes. Mijn middelste is ook nogal lastig met kleren en deze is dus goed bevonden
Wat een dotjequote:Op dinsdag 14 oktober 2014 20:43 schreef Omentielvo het volgende:
Omg. Ik zie het kerstjurkje voor Riley![]()
[ link | afbeelding ]
Alleen beetje prijzig
Oi, herkenbaar. Lastig he? Mijn oudste van 6 heeft ook zo zijn ideetjes over kleding, en die gaan met name over hoe lekker het zit, of juist niet. Op het moment leeft hij in joggingbroeken. Ik vind het afschuwelijk, echt, maar hij vindt het zo fijn, zo lekker zitten. Ondergoed en sokken zitten standaard niet lekker, hij heeft wel eens maanden gedaan met maar 2 paar sokken die hij afwisselde, hij heeft twee vesten die hij leuk vindt en daar onder draagt hij de basic shirts van de hema (volgens hem zitten die shirts wel lekker, hebben ook geen labels ofzo) dus die sla ik maar groots in. Verder geen tips ofzo, alleen herkenning. Ik heb echt de tofste dingen in de kast liggen, maar hij draagt het gewoon niet. Hij probeert wel eens iets, maar hij wordt er oprecht helemaal kriegel van, dus we willen hem daarin ook niet dwingen. Ooit gaat het over. Hoop ik.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 18:33 schreef lily het volgende:
Denk eens even mee; mijn dochter van bijna 5 is heel moeilijk met kleding. Drama's iedere dag.
Ze wil geen broeken aan en zeker geen jeans. Ook geen truien en eigenlijk ook geen lange mouwen (en geen sokken)
Alles moet van flexibele stof zijn. Vooral leggings is haar favoriet maar dat ziet niet zo best uit vind ik zelf.
Ik heb een lading leggings en rokjes en jurkjes/tuniekjes. Keus genoeg natuurlijk en we hebben de leukste setjes.
maar nee..
Ze wil de rokjes en jurkjes niet meer aan. Alleen de leggings en flexibele truitjes. Die kruipen dan natuurlijk op (met haar nog bolle buikje) en ze maakt zich dan ook nog eens iedere dag heel smerig (ik weet het niet maar volgens mij vegen ze met haar de vloer aan onder de kasten ofzo) dus: Ma Flodder in de dop (ja, de roze regenlaarzen draagt ze ook graag, zonder sokken welteverstaan)
Ik baal daar een beetje van dus ik dacht; jumpsuits!
Er zijn ontzettend leuke te krijgen maar is dat niet lastig met naar de wc gaan?
Nog niet gemaakt, het was nog te rommeligquote:
Duhhhh natuurlijk!!quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 22:05 schreef L-E het volgende:
Dus een grotere kast kopen is de manier om voor jezelf goed te praten dat er meer kleding nodig is?![]()
![]()
*kastkopengaat*
quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 21:59 schreef LadyBlack het volgende:
Ik heb vandaag E's nieuwe kledingkast ingeruimd (en dus de kleertjes geïnventariseerd), en ohhhhh boy ik mag echt los op kleertjes!! Het was vrij belachelijk om te zien namelijk; een kast van 1.30 breed en 2m hoog, en de kleertjes uit de huidige maat pasten allemaal makkelijk op 2 plankjes en 1 roede![]()
En de stapel rompers was behoorlijk karig, dus ik ga ff inslaan als de Hema weer 3voor2 doet op de stretchrompersEn ik had een Zara-romper van iemand overgenomen en die was ook fijn! Hebben anderen ook de indruk dat die redelijk lang en smal vallen?
De mijne kan ook zo slecht tegen dingetjes in z'n kleding. Sokken gaan tegenwoordig binnenstebuiten. Anders stonden we elke drie meter stil ivm een kriebel aan z'n voet.quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 21:33 schreef L-E het volgende:
[..]
Oi, herkenbaar. Lastig he? Mijn oudste van 6 heeft ook zo zijn ideetjes over kleding, en die gaan met name over hoe lekker het zit, of juist niet. Op het moment leeft hij in joggingbroeken. Ik vind het afschuwelijk, echt, maar hij vindt het zo fijn, zo lekker zitten. Ondergoed en sokken zitten standaard niet lekker, hij heeft wel eens maanden gedaan met maar 2 paar sokken die hij afwisselde, hij heeft twee vesten die hij leuk vindt en daar onder draagt hij de basic shirts van de hema (volgens hem zitten die shirts wel lekker, hebben ook geen labels ofzo) dus die sla ik maar groots in. Verder geen tips ofzo, alleen herkenning. Ik heb echt de tofste dingen in de kast liggen, maar hij draagt het gewoon niet. Hij probeert wel eens iets, maar hij wordt er oprecht helemaal kriegel van, dus we willen hem daarin ook niet dwingen. Ooit gaat het over. Hoop ik.
Softshelljas misschien?quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 22:59 schreef rebel-angel het volgende:
hebben jullie tips voor regenkleding ?
ik wil eigenlijk graag een poncho want makkelijk op de fiets,
maaaar het moet niet van dat plastic spul zijn maar dat spul waar je eigen regenjas ook van gemaakt is.
ik zoek me suf en kan niks vinden, dus doe ik nu maar een beroep op jullie shop skills
Ik heb van m'n schoonzus een poncho van Jip en Janneke gekregen, dat was wel gewoon van materiaal waar ook regenbakken van zijn (volgens mij, maar heb al 100 jaar geen regenpak meer aangehad) dus ik vermoed bij de Hema. Al was dit ook wel een 2e handse van geen idee hoe oud, dus ook niet zeker of ze ze nog hebben.quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 22:59 schreef rebel-angel het volgende:
hebben jullie tips voor regenkleding ?
ik wil eigenlijk graag een poncho want makkelijk op de fiets,
maaaar het moet niet van dat plastic spul zijn maar dat spul waar je eigen regenjas ook van gemaakt is.
ik zoek me suf en kan niks vinden, dus doe ik nu maar een beroep op jullie shop skills
Softshell is wel wind, maar niet waterdicht. Bij een echte regenbui word je dan gewoon zeiknatquote:
Neeee maar dat doen de meeste mensen toch ook niet?quote:Op zondag 19 oktober 2014 21:23 schreef Stormqueen het volgende:
Best wat, al ben ik wel kritisch denk ikDie paar genderneutrale Hema newborn setjes had ik achteraf niet moeten kopen geloof ik, denk niet dat ze die ooit gaat dragen
maar ben wel blij dat ik niet naar schoonmoeder heb geluisterd want ik heb nog niet 1 pakje in een kleine maat gekregen
Ik kwam deze toevallig tegen, is dit wat je zoekt? Is jongens, maar de rode kan evt ook voor een meisje. Is regenjassenspul.quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 22:59 schreef rebel-angel het volgende:
hebben jullie tips voor regenkleding ?
ik wil eigenlijk graag een poncho want makkelijk op de fiets,
maaaar het moet niet van dat plastic spul zijn maar dat spul waar je eigen regenjas ook van gemaakt is.
ik zoek me suf en kan niks vinden, dus doe ik nu maar een beroep op jullie shop skills
De verzendkosten zijn zo duur bij hen helaasquote:Op zondag 19 oktober 2014 21:38 schreef LadyBlack het volgende:
Ik kreeg op mijn fb-tijdlijn een reclame van Zulily.co.uk, en er komen denk ik binnenkort nog wat meer pakjes deze kant op
Ja soort Limango inderdaadquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 08:27 schreef mousemicky het volgende:
Dat zulily lijkt een beetje de Britse Limango. Daar vind ik het vaak lang duren voordat je het binnen hebt, maar wel goede deals soms![]()
Wat zijn de verzendkosten, zag t zo snel niet staan...
quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:19 schreef Spees_Eend het volgende:
[ afbeelding ]![]()
De groene gekocht voor Sillie.
Leuk hequote:
Woohoo. En size-wise, wat heb jij voor S. gedaan? Ik zoek 86/92, is dat 2/3 of 3/4 jaar in Chinese/Koreaanse matenquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:45 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Nogwat 365. Ik ga even het linkje zoeken.
http://m.ebay.co.uk/itm/301099628074?_mwBanner=1
Exact datquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 13:30 schreef mousemicky het volgende:
Erg fout, maar wel tof!
Ik moet die ebayshops toch eens opslaan, ik krijg ze zelf anders nooit gevonden. Eh voor die paar euro is zo'n kerstshirt bv wel leuk, meer dan een ¤10 wil ik daaraan eigenlijk niet uitgeven...
Dat was dus ook mijn ideequote:Op dinsdag 21 oktober 2014 13:30 schreef mousemicky het volgende:
Erg fout, maar wel tof!
Ik moet die ebayshops toch eens opslaan, ik krijg ze zelf anders nooit gevonden. Eh voor die paar euro is zo'n kerstshirt bv wel leuk, meer dan een ¤10 wil ik daaraan eigenlijk niet uitgeven...
Kun jij shoppen in ponden bij Next? Hier altijd euro's, via de nextdirect.com site. De co.uk site accepteert geen bestellingen uit Nederland.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 23:13 schreef LadyBlack het volgende:
Hangt een beetje af van wat voor maillot en wat voor schoentjes / laarsjes denk ik!
Foto's dus
Oh en someone stop me, ik heb een mandje van 85 pond(!!) bij de Next
haha, dat had ik met een traktatie! Dat ik serieus nadacht of een soepstengel te kinderachtig zou zijn voor een tweejarigequote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:45 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Leuk heik twijfelde even of hij niet te babyachtig was voor een grote jongen, en toen realiseerde ik me dat hij nog geen twee jaar oud is
Hoe zat dat ook weer met het overschatten van oudere kinderen na de geboorte van een baby?
Ik heb tnt alleen bij Vaenait en Fox-town 365 besteld geloof ik, dus ik kan je niet verder helpen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 14:53 schreef Cathmar het volgende:
Als iemand eens een lijstje shops hier weg kan zetten....![]()
Verder dan Veanait ben ik nog niet gekomen.
Gewoon proberen, wat is er tegen? Als jij het leuk vindt staan, prima! Met een vrolijke maillot kan het best denk ik. Ik heb er zelf weinig boodschap aan of iets zogenaamd mode is, zeker bij mijn kind.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 23:10 schreef hilliebillie het volgende:
Even een rare vraag en ik denk dat ik het antwoord ook al wel weer hoor, maar toch![]()
Ik heb als kraamcadeau een leuk driekwart broekje gekregen in de maat die ze nu past. Beetje jammer aangezien het volgens mij een best duur (en leuk) broekje was (vingino). Is het te doen om een driekwart (spijker)broek over een maillot aan te doen? Net als een korte broek
(Denk het niet hè?)
Of wat vinden jullie (ik ben echt een nitwit qua mode of kledingcombi's)
Tja en anders is het gewoon jammer van her broekje..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 23 oktober 2014 09:59 schreef Franny_G het volgende:
Fazz, superleuke kleertjes! Dat eekhoornbroekje.
Mijn vriend en ik gingen gisteren even samen met I de stad in. Komen we in de H&M wijst mijn vriend naar een bordje: oh kijk, op de 1e verdieping zijn de kinderkleertjes.
En ik: ja duh. Denk je dat ik dat niet weet?.
Maar goed, een mooi moment. Want hij heeft voor het eerst ook iets uitgezocht voor onze dochter. Het is deze trui geworden..
[ [url=http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2014/S00%200238478%20001%2032%208202.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&hmver=4&call=url[file:/product/large]]afbeelding[/url] ]
E begint dat nu ook echt te krijgenquote:Op donderdag 23 oktober 2014 11:08 schreef Spees_Eend het volgende:
Ik vind die soepele Zarabroekjes zo leuk altijdmaar Silvijn ziet er dan uit als een reuzechampignon, zo'n grote peuterbuik boven twee van die relatief dunne pootjes
Maar niet getreurd verder want nieuwe baby
lol, ik besefte me toen ik dit las 'quote:Op donderdag 23 oktober 2014 09:59 schreef Franny_G het volgende:
Mijn vriend en ik gingen gisteren even samen met I de stad in. Komen we in de H&M wijst mijn vriend naar een bordje: oh kijk, op de 1e verdieping zijn de kinderkleertjes.
En ik: ja duh. Denk je dat ik dat niet weet?.
Vaenait, daar hebben ze zoveel leuksquote:Op donderdag 23 oktober 2014 15:28 schreef Stormqueen het volgende:
OMG dat zaraspul!Oh en burdie, je jumpsuits! Van eBay? Linkje?
Okee, vraag die vast al 19273 keer gesteld is.
Welke babysokken blijven zitten? Ik word knettergek van de ronddwalende sokken en de blauwe voetjes
sock ons over sokken doen. Ook handig als ze moedwillig aan sokken gaan trekken.....quote:Op donderdag 23 oktober 2014 15:28 schreef Stormqueen het volgende:
OMG dat zaraspul!Oh en burdie, je jumpsuits! Van eBay? Linkje?
Okee, vraag die vast al 19273 keer gesteld is.
Welke babysokken blijven zitten? Ik word knettergek van de ronddwalende sokken en de blauwe voetjes
Wat zij zegt!quote:Op donderdag 23 oktober 2014 15:53 schreef Mevr_Mus het volgende:
En maillotjes! Mijn baby heeft eigenlijk altijd een maillot aan, extra laagje, geen gedoe met sokken en babybeentjes in maillots zijn gewoon
Ik heb nog een paar witte en (ongebruikte) zwarte socks on als je wilt.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 15:28 schreef Stormqueen het volgende:
OMG dat zaraspul!Oh en burdie, je jumpsuits! Van eBay? Linkje?
Okee, vraag die vast al 19273 keer gesteld is.
Welke babysokken blijven zitten? Ik word knettergek van de ronddwalende sokken en de blauwe voetjes
Ik heb toch echt net een paar broekjes besteld voor een jongetjequote:Op donderdag 23 oktober 2014 17:15 schreef kwakz0r het volgende:
ik zie die leuke dingen die jullie posten echt nooit op de zarasite...en de meeste dingen zien er uit als meisjesdingen (niet wat ik hier zag, maar wat ik nu op de site zie... ik word er altijd een beetje moedeloos van.
ah dan kijk ik inderdaad verkeerd!quote:Op donderdag 23 oktober 2014 17:40 schreef Mineola het volgende:
[..]
Ik heb toch echt net een paar broekjes besteld voor een jongetje![]()
Kijk je ook bij 3-24 maanden? Iig niet die minibaby. Want dat is vooral wit/crème/geslachtsloos ja. Vind ik ook niet zo.
Dat geel/blauw pak burdie 😍 brings back memories, ik had er ook een paar (wel andere kleuren), dat stond zo lief.
Ik vind dat wolkenpakje wat Vaenait nu heeft ook zo leuk!
ik heb vandaag de badstof sokjes van Hema meegenomen evenals een setje bambino. Die van Hema slagen vooralsnog prima voor de test!quote:Op donderdag 23 oktober 2014 15:28 schreef Stormqueen het volgende:
OMG dat zaraspul!Oh en burdie, je jumpsuits! Van eBay? Linkje?
Okee, vraag die vast al 19273 keer gesteld is.
Welke babysokken blijven zitten? Ik word knettergek van de ronddwalende sokken en de blauwe voetjes
Ik las net wel dat ze alleen kleding verkopen via een party-systeem. Dus je komt t zo vooral tweedehands tegen. Blijkbaar.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 17:53 schreef Tally het volgende:
Kent hier iemand het merk Tom-Du? Wat ik graag wil weten is of dat een duur merk is? Ik kan nergens prijzen vinden op hun site. Of ik kijk er overheen
Ik ben dus uitgenodigd voor zo'n partij. Maar als ik 60 euro voor een jurkje moet betalen dan heb ik wel iets anders te doenquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 18:02 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Ik las net wel dat ze alleen kleding verkopen via een party-systeem. Dus je komt t zo vooral tweedehands tegen. Blijkbaar.
Frendz sokjes van de V&D! Die hebben een driedubbele omslag en blijven daardoor heel goed zitten.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:33 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik heb vandaag de badstof sokjes van Hema meegenomen evenals een setje bambino. Die van Hema slagen vooralsnog prima voor de test!
Le Collégien!quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 16:36 schreef Burdie het volgende:
heeft iemand tips voor andere leuke jongensslofjes? Ik vind maar weinig slofjes leuk van wat ik zo tegen kom.
Bambino ftw! Enige sokken die we hier hebben. Vallen wel klein na een rondje droger.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 21:33 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik heb vandaag de badstof sokjes van Hema meegenomen evenals een setje bambino. Die van Hema slagen vooralsnog prima voor de test!
Tom Du was altijd heel erg betaalbaar! Ik neem aan nu ook nog welquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 18:13 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik ben dus uitgenodigd voor zo'n partij. Maar als ik 60 euro voor een jurkje moet betalen dan heb ik wel iets anders te doen
Bedankt, nu heb ik daar reclames van en zn Lodger slofjes voldoen primaquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:57 schreef Suikertante het volgende:
[..]
Le Collégien!
Vooral als ie zo een beetje gaat banjeren
+1quote:Op zondag 26 oktober 2014 08:54 schreef Dot. het volgende:
[..]
Bedankt, nu heb ik daar reclames van en zn Lodger slofjes voldoen prima
Ook erg leuk ja!quote:Op zondag 26 oktober 2014 10:48 schreef Burdie het volgende:
Ik ben me ook maar gaan verdiepen in zelf maken van slofjes![]()
.
Skechers heeft ze, ook in vrij kleine maatjes, maar weet niet of ze onder 23 hebben.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 10:52 schreef Omentielvo het volgende:
Ik zoek al een tijdje van die schoentjes met lichtjes. Riley zit nu in maat 21/22. Waar zijn die te koop?
Dat jij ze echt een beetje erg fout vindt, wil toch niet zeggen dat een anders datzelfde moet vinden? dus ik neem aan dat ze dat wel zeker weet, als ze erom vraagtquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 11:58 schreef mousemicky het volgende:
Omen, ik weet niet of ze ze al hebben in de kleine maatjes. Ik heb ze bv bij Next gezien (online), maar das geloof ik vanaf 24... Loopt Riley al goed genoeg voor stuggere zolen?
Enne, weet je t zeker? Ik vind die lichtjesschoenen echt een beetje erg fout, en als het aan mij ligt komen die er nooit in hier
O, hier dus bijvoorbeeld: http://www.nelson.nl/skec(...)lver-5214418092.htmlquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 10:52 schreef Omentielvo het volgende:
Ik zoek al een tijdje van die schoentjes met lichtjes. Riley zit nu in maat 21/22. Waar zijn die te koop?
S heeft nu deze, was ze helemaal verliefd opquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 12:29 schreef Omentielvo het volgende:
Thanks. Ik vind die skechers echt leuke schoenen. Zo lief gewoon![]()
Deze wil ik bestellen
[ link | afbeelding ]
dit dusquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:20 schreef Meimeltje het volgende:
Als je ziet hoe blij je kind er van wordt dan maakt het niet uit of je zelf een schoen (of kleding) wel of niet mooi vindt.
Ben dus ook ooit gezwicht
ik vind de onderste mooi maar van mij had ze de bovenste ook best mogen hebbenquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:28 schreef miss_sly het volgende:
Ik trok wel even een grens bij deze: [ afbeelding ]
Dat werden deze:
[ afbeelding ]
Ik vind haar luipaardbadjas wel even voldoende, ik hou er echt zo ontzettend niet van, die vachtjesdingenquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:33 schreef Marrije het volgende:
[..]
ik vind de onderste mooi maar van mij had ze de bovenste ook best mogen hebben
Dat!quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:20 schreef Meimeltje het volgende:
Als je ziet hoe blij je kind er van wordt dan maakt het niet uit of je zelf een schoen (of kleding) wel of niet mooi vindt.
Ben dus ook ooit gezwicht
quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:28 schreef miss_sly het volgende:
Ik trok wel even een grens bij deze: [ afbeelding ]
Dat werden deze:
[ afbeelding ]
Welja overdrijf ff lekker.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:40 schreef Sonnetje85 het volgende:
Maar we moeten dus toestemming vragen aan MM of we iets mogen kopen?
dat is ook extra leuk, als ze dan ineens wél een mening hebben en graag iets willen. En dan zeker als ze zo extra trots ermee zijnquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:41 schreef Meimeltje het volgende:
[..]
Misschien heb ik ook wel makkelijk praten met twee jongens die eigenlijk alles aantrekken wat ik voor ze koop en weinig interesse hebben in kleding en schoenen. Als het maar makkelijk is om aan te trekken.
Vind het daardoor juist leuk als ze wel hun mening uitten. Tijdje terug wilden ze bijvoorbeeld graag vestjes met rits, daar heb ik dus rekening mee gehouden.
ik denk dat ik twee paar gekocht zou hebben, 1 met zo'n printje, dan maar zonder voering, dat heb je tenslotte ook niet elke dag nodig in de winter en dat andere paar.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:34 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik vind haar luipaardbadjas wel even voldoende, ik hou er echt zo ontzettend niet van, die vachtjesdingen
Voordeel ook van de tweede is dat ze gevoerd en dus lekker warm zijn. Vond ik wel belangrijk ook voor de winter
Waarom ben je je moeder daar dan dankbaar voor? Ik kan me nou echt niet druk maken om wat ik vroeger droeg hoorquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:46 schreef mousemicky het volgende:
[..]
Welja overdrijf ff lekker.
Ik lees hier regelmatig posts van Omen, en dacht bij haar dochter niet meteen aan Sketchers lichtjes schoenen. Als zij ze mooi vindt moet ze ze vooral kopen. Gelukkig reageert Omen niet zo flauw![]()
En ook al wordt mijn kind heel blij met cars schoenen met lichtjes, die komen er dus echt echt echt niet in. Ik heb daar andere, misschien verkeerde volgens jullie, associaties bij, en ik vind ze vooral erg lelijk... Ik mocht die dingen vroeger ook niet, en achteraf ben ik mijn moeder daar erg dankbaar voor
waar ben je je moeder dan dankbaar voor?quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:46 schreef mousemicky het volgende:
[..]
Welja overdrijf ff lekker.
Ik lees hier regelmatig posts van Omen, en dacht bij haar dochter niet meteen aan Sketchers lichtjes schoenen. Als zij ze mooi vindt moet ze ze vooral kopen. Gelukkig reageert Omen niet zo flauw![]()
En ook al wordt mijn kind heel blij met cars schoenen met lichtjes, die komen er dus echt echt echt niet in. Ik heb daar andere, misschien verkeerde volgens jullie, associaties bij, en ik vind ze vooral erg lelijk... Ik mocht die dingen vroeger ook niet, en achteraf ben ik mijn moeder daar erg dankbaar voor
Omdat ik bepaalde kleiding (die ik misschien als kind graag gedragen zou hebben) er nu verschrikkelijk lelijk en soms ook asociaal (na ja, niet het goede woord, maar iig niet 'netjes') uit vind zien. Ik snap mijn ouders nu dus heel goed.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:49 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Waarom ben je je moeder daar dan dankbaar voor? Ik kan me nou echt niet druk maken om wat ik vroeger droeg hoor, al zag het er niet uit.
O, dat zou ik nog willen overwegen als we er toevallig tegenaan lopenquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:48 schreef Marrije het volgende:
[..]
ik denk dat ik twee paar gekocht zou hebben, 1 met zo'n printje, dan maar zonder voering, dat heb je tenslotte ook niet elke dag nodig in de winter en dat andere paar.
Meestal koop ik zoiets, als met dat printje, dan voor een prikkie voor erbij.
Die roze trui van Belle & het beest toen ik al in de brugklas zat, daar had iemand me wel tegen mogen beschermenquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:49 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Waarom ben je je moeder daar dan dankbaar voor? Ik kan me nou echt niet druk maken om wat ik vroeger droeg hoor, al zag het er niet uit.
quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:56 schreef L-E het volgende:
[..]
Die roze trui van Belle & het beest toen ik al in de brugklas zat, daar had iemand me wel tegen mogen beschermen
Oh paars, das mn lievelingsquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:52 schreef mignonne het volgende:
[..]
waar ben je je moeder dan dankbaar voor?
pure nieuwsgierigheid overigens, ik kom er niet op wat het zou moeten zijn
er zijn genoeg dingen die ik niet koop en die er niet in komen, ondanks dat ze er Heel Erg Blij van zouden worden. Lichtjesschoenen hebben ze wel gehad maar hadden ze toen gekregen van mn vader geloof ik. En later zaten ze in een pakket wat ik over nam van SC. Ik merk aan mezelf wel dat ik gradaties heb van dingen die ik niet wil kopen.
Dierenprints zijn echt een no goveerkamp-associaties heb ik ermee en hoewel sommige kindjes dat behoorlijk rocken vind ik het meh. Disneyprints en zulks vind ik best op sokken/ondergoed/pyjama's maar bij voorkeur niet op bovenkleding. Ze hebben wel enkele printshirts, die hebben ze gekregen. Ik kan mn geld maar 1 keer uitgeven en koop dan liever niet van die shirts
maar goed, oma mag zich graag populair maken zo en das prima.
Onderhandelbaar enzo zijn dingen als lichtjesschoenen, glitterprints. Soms, met mate best leuk.
Ook een no go voor mij zijn van die hysterische molo prints en hele drukke prints. Vreselijk vind k dat.
en verder...
met stip op 1...
verrassing verrassing.
Paars![]()
![]()
![]()
quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:56 schreef L-E het volgende:
[..]
Die roze door oma gebreide trui van Franciens katten Belle & het beest toen ik al in de brugklas zat, daar had iemand me wel tegen mogen beschermen
Jij komt toch met alles weg?quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:59 schreef Incantrix het volgende:
Hahaha, Mignonne
Ik vind dierenprintjes best bespreekbaar in beperkte mate, als ze er een lekker punkige outfit bij zou dragen ofzoer is hier tot nu toe maar één ding niet ingekomen: polo's
![]()
Die Skechers zou ik best kopen als Peach daar in de toekomst blij van wordt. Mijn dochter draagt ook shirtjes met Hello Kitty (hier ook wel bekend als 'Hewwo titie' (Bella) en Halo Kitty (Stef)) en Stef heeft veel comic-heldenspul want ik hou van comics![]()
Ik vind het juist zo leuk dat kinderen eigenlijk alles wel kunnen hebben, met een boel van die dingen schijn ik zelf niet meer weg te komen
Haha, nouja.. Daar verschillen de meningen over, maar ik trek het gewoon toch wel aanquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 14:02 schreef mignonne het volgende:
[..]
Jij komt toch met alles weg?![]()
Ik ben er vrij zeker van dat veel dingen mijn dames prima zouden staan. Sommige tinten van bepaalde kleuren maakt ze wellicht wat flets/pips/bleekjes maar och. Het is gewoon echt dat ik er zelf niet gelukkig van wordt. Ik luister wel naar wat ze wel mooi vinden enzo hoor, maar er zijn gewoon een aantal dingen die ik niet (zelf) aanschaf voor ze.
Nou ja, volgens mij waren we vroeger en masse lelijk, tbhquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 13:52 schreef mousemicky het volgende:
[..]
Omdat ik bepaalde kleiding (die ik misschien als kind graag gedragen zou hebben) er nu verschrikkelijk lelijk en soms ook asociaal (na ja, niet het goede woord, maar iig niet 'netjes') uit vind zien. Ik snap mijn ouders nu dus heel goed.
Zoonlief krijgt later echt wel inspraak in zijn kleding hoor, maar cartoonfiguren en lichtjes komen er hier voor boven/ buitenkleding niet in. Als ie later wil, mag ie wel een cars pyjama ofzo
Ik probeer het wel een beetje te sturen, uiteraardquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 14:05 schreef mignonne het volgende:
oh maar zo werkt het hier ook wel hoor, als ze t niet aan willen dan houdt het opdus in die zin hou ik zeker rekening met ze. Ik koop niet iets wat zij zelf niet mooi vinden. Maar het is ook weer niet zo dat het omgekeerde waar is, dat ik alleen koop wat zij zelf mooi vinden.
Mwhehehequote:Op dinsdag 28 oktober 2014 14:05 schreef L-E het volgende:
[..]
[b]Nou ja, volgens mij waren we vroeger en masse lelijk, tbh[/b]Maar 'dankbaar' vind ik wel een bijzondere term in deze context
hahahahaquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 14:11 schreef Incantrix het volgende:
Playmobile-kapsel!als dat geen eighties is..
dat is hier ook een no go. En hier laat ik haar ook vrij in het combineren van kleur en patroontjes.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 14:04 schreef miss_sly het volgende:
Ik kan helemaal mijn gang niet gaan met kleding kopen, want ze trekt het simpelweg niet aan als het niet door haar keuring komt. En in principe hou ik niet veel beperkingen aan. Lengte van een jurk vind ik wel een goede. En de dierenprintjes, tja, ze overviel me ermee, en ik hoop stiekem wel dat het nog overwaait, want ik hou er echt niet van.
Ik probeer haar wel te behoeden voor verkeerde combi's. Of tenminste, heel erg verkeerde combi's, zoals een tuniek tot op de billen op een dunne gele legging waar je de onderbroek doorheen ziet. Of een combinatie die niet zo mooi valt. Qua kleuren en dessins combineren laat ik haar helemaal haar gang gaan. Zolang ze zelf vindt dat het leuk is, moet het dat voor mij ook maar zijn
dit ding schijnt ook weer hip te worden las ik ergens een poosje terugquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 14:13 schreef L-E het volgende:
Oh god, de jaren-90 kuif ja, hou op schei uit
Villervalla? http://www.villervalla.se(...)verall-pile-drk-aquaquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 14:04 schreef L-E het volgende:
Ik ben op zoek naar een winterpak als dit (in 80 of 86)
[ link | afbeelding ]
Geen skipak dus. Iemand de tip?
Echt precies wat ik zoek, dankjewel!quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 14:59 schreef mousemicky het volgende:
[..]
Villervalla? http://www.villervalla.se(...)verall-pile-drk-aqua
In verschillende kleuren, ik vind ze leuk! De blauwe in de link is er alleen nog in 74/80 zie ik, maar groen bv ook in 86/92.
En vorig jaar had ik er eentje van Katvig, overgenomen van Kyara, maar geen idee waar zij die vandaan had (was echt supertof, maar ja, maat 74)
Ik ben nu zelf enorm aan het twijfelen of ik er niet zelf ook weer 1 wil. Het was zo fijn in de draagzak... Maar ja, J. loopt, en wie zegt dat ie deze winter nog in de draagzak wil...quote:
Ja, die was leuk he!quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 14:59 schreef mousemicky het volgende:
En vorig jaar had ik er eentje van Katvig, overgenomen van Kyara, maar geen idee waar zij die vandaan had (was echt supertof, maar ja, maat 74)
Ja precies. Ik wil m dus idd voor in de draagzak. Gehannes met een dikke winterjas lijkt me onprettig.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 15:03 schreef mousemicky het volgende:
[..]
Ik ben nu zelf enorm aan het twijfelen of ik er niet zelf ook weer 1 wil. Het was zo fijn in de draagzak... Maar ja, J. loopt, en wie zegt dat ie deze winter nog in de draagzak wil...
Bonprix heeft ze, valt wel groot.quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 14:02 schreef Incantrix het volgende:
Maar ik kwam eigenlijk vragen of iemand hier laatstelijk nog tegen niet al te dure longsleeves met col aangelopen zijn (voor meisjes)
oh god nee. De tattoo ketting en die oorbellenquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 14:15 schreef mignonne het volgende:
[..]
dit ding schijnt ook weer hip te worden las ik ergens een poosje terug
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 29 oktober 2014 09:34 schreef Limone het volgende:
Aaw. Mignonne! Ik had een rood-met-witten-stippen-spijkerjasje. Het was mijn lievelings![]()
Ik probeer nu al een tijdje te bedenken wat mijn principes zijn met betrekking tot de outfit van M. maar ik kan eigenlijk niets bedenken. Ze heeft niet zo veel teksten op shirts. Omdat ik het een beetje raar vind dat ze een tekst op haar borst heeft staan, terwijl ze niet weet wat er staat. Maarrr dat geldt dan weer niet voor teksten die ik hilarisch vind.
Ik ging nog verder denken over die teksten (gisteravond hè) en bedacht me dat als ze wat ouder is ze dan dingen kan zeggen als: "hier staat ijs in een andere taal!" . En toen kreeg ik natte ogen van mijn toekomstige kind.quote:Op woensdag 29 oktober 2014 09:37 schreef Mevr_Mus het volgende:
[..]![]()
Dat van die teksten heb ik ook. Ik vind het wel leuk als afbeeldingen of teksten een beetje aansluiten op de belevingswereld van kinderen.
Geen trui met het partijprogramma van het CDA?quote:Op woensdag 29 oktober 2014 09:37 schreef Mevr_Mus het volgende:
[..]![]()
Dat van die teksten heb ik ook. Ik vind het wel leuk als afbeeldingen of teksten een beetje aansluiten op de belevingswereld van kinderen.
Ik heb ook zo'n pak van Carter's, heel fijn!quote:Op dinsdag 28 oktober 2014 14:04 schreef L-E het volgende:
Ik ben op zoek naar een winterpak als dit (in 80 of 86)
[ link | afbeelding ]
Geen skipak dus. Iemand de tip?
van de SGPquote:Op woensdag 29 oktober 2014 09:45 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Geen trui met het partijprogramma van het CDA?
Wacht maar! mwuahaha daar is ie weer xDquote:Op woensdag 29 oktober 2014 09:40 schreef Limone het volgende:
[..]
Ik ging nog verder denken over die teksten (gisteravond hè) en bedacht me dat als ze wat ouder is ze dan dingen kan zeggen als: "hier staat ijs in een andere taal!" . En toen kreeg ik natte ogen van mijn toekomstige kind.
Wat een leuke wachtmaar! Welk t-shirt was dat?quote:Op woensdag 29 oktober 2014 10:58 schreef mignonne het volgende:
[..]
Wacht maar! mwuahaha daar is ie weer xD
Nog 3 jaar en dan gaat jouw kind naar school en dan komen ze misschien ook wel met zulke dingen thuis xD (filmpje van vorig jaar, let ook op de eerste kleur die ze opnoemt*karma* )
ghehehequote:Op woensdag 29 oktober 2014 11:16 schreef Limone het volgende:
[..]
Wat een leuke wachtmaar! Welk t-shirt was dat?
quote:Op woensdag 29 oktober 2014 10:07 schreef Dot. het volgende:
[..]
Ik heb ook zo'n pak van Carter's, heel fijn!
http://www.carters.com/ca(...)el2&prefv1=Jumpsuits
Het valt wel klein, want Stip heeft nu met maat 74 de 9 maanden kleertjes aan. Als je iets wilt bestellen wil ik wel meedoen met verzendkosten
Ik ook welquote:Op woensdag 29 oktober 2014 12:09 schreef L-E het volgende:
[..]
Ik moet er vanavond even goed naar kijken, kom ik op terug!
Ik word ook hebberig van die site. Maar idd, de verzendkostenquote:Op woensdag 29 oktober 2014 15:11 schreef Mevr_Mus het volgende:
[..]
Ik ook welDie verzendkosten weerhouden mij ervan om iets te bestellen daar...
Vallen de hema-meisjessokken anders dan de jongenssokken? J. heeft maat 22, en bij hem zit de 23-27 (quote:Op woensdag 29 oktober 2014 15:33 schreef Kyara het volgende:
Ik wil een bestelling plaatsen bij Zara en nu moet ik voor mijn schattige peutertje ineens naar de grote jongenskleding. Tot 14 jaar.....kweenie hoor maar ik vind het verschil tussen een een peuter en een tiener nogal groot
En ze hadden zulke leuke shirtjes bij de babyjongetjes
Iemand trouwens nog een tip voor effen meisjessokken in maat 21/21? Bij de Hema gaat het van maat 12-18 maanden (te klein) naar maat 23/24 (te groot). In de graaibakken van Zeeman kon ik weinig terugvinden.....
Shel wet van die site. Wat een leuke spullen hebben ze daarquote:Op woensdag 29 oktober 2014 15:42 schreef Kyara het volgende:
[..]
Ik word ook hebberig van die site. Maar idd, de verzendkosten
geen idee maar het zag er wel vrij groot uit vond ik. Maar hier dus maat 20 dus dat scheelt ook weer 2 maten.... zou dan eerder de 12-18 maanden proberen eerlijk gezegd.quote:Op woensdag 29 oktober 2014 15:43 schreef mousemicky het volgende:
[..]
Vallen de hema-meisjessokken anders dan de jongenssokken? J. heeft maat 22, en bij hem zit de 23-27 () van de hema prima....
En staat hier anders niks bij? http://www.sokkenkraam.nl/effen-kinder-sokken.htm
Ik heb er laatst anti-slipsokken voor J. besteld, en ze leverden echt de volgende dag. Vind ze niet duur, ookal komen er nog verzendkosten bij.
J. past ook nog (net) in zijn hema sokken van vorig jaar in maat 12-18 maanden, dus met maat 20 zou dat dan ook nog wel moeten gaan denk ik? Volgens mij is de grootste babymaat bij hema vergelijkbaar met 20-21. De babyregenlaarsjes gaan bv ook tot 21...quote:Op woensdag 29 oktober 2014 15:53 schreef Kyara het volgende:
[..]
geen idee maar het zag er wel vrij groot uit vond ik. Maar hier dus maat 20 dus dat scheelt ook weer 2 maten.... zou dan eerder de 12-18 maanden proberen eerlijk gezegd.
Ze hebben binnen eigenlijk zelden schoenen aan. En op zich is het niet erg als ze dan iets met auto's hebben maar ik vrees dat M die sokken dan meteen komt opeisen. Want auto's....quote:Op woensdag 29 oktober 2014 16:08 schreef mousemicky het volgende:
Haha, hier vooral sterren en streepjessokken, die zouden voor een eventueel meisje ook nog wel kunnen. De stapel fegekleurde next sokken met allerlei dieren (die nu toch echt te klein zijn) zeker...
En als je nu winterlaarsjes voor je dames koopt, dan ziet niemand de sokken, en kunnen autotjes ook best
Zelfde sokkenprobleem hierquote:Op woensdag 29 oktober 2014 15:33 schreef Kyara het volgende:
Ik wil een bestelling plaatsen bij Zara en nu moet ik voor mijn schattige peutertje ineens naar de grote jongenskleding. Tot 14 jaar.....kweenie hoor maar ik vind het verschil tussen een een peuter en een tiener nogal groot
En ze hadden zulke leuke shirtjes bij de babyjongetjes
Iemand trouwens nog een tip voor effen meisjessokken in maat 21/21? Bij de Hema gaat het van maat 12-18 maanden (te klein) naar maat 23/24 (te groot). In de graaibakken van Zeeman kon ik weinig terugvinden.....
+1quote:Op woensdag 29 oktober 2014 19:40 schreef Cwen het volgende:
[..]
Zelfde sokkenprobleem hier. Maat 22 en geen goed passende sok te vinden
.
Leuk!quote:Op woensdag 29 oktober 2014 22:08 schreef laziness het volgende:
Ik heb net deze van Carters gekocht. Mijn jongetje is er heel gelukkig mee.
[ afbeelding ]
Met die verzendkosten? Ik heb een stapeltje gekregen toen mijn ouders naar Amerka gingen en ik hoop dat we voor kerst nog een stapeltje kunnen bestellenquote:Op woensdag 29 oktober 2014 22:08 schreef laziness het volgende:
Ik heb net deze van Carters gekocht. Mijn jongetje is er heel gelukkig mee.
[ afbeelding ]
Ik geloof dat Lazy net terug is uit NYCquote:Op woensdag 29 oktober 2014 22:25 schreef Dot. het volgende:
[..]
Met die verzendkosten? Ik heb een stapeltje gekregen toen mijn ouders naar Amerka gingen en ik hoop dat we voor kerst nog een stapeltje kunnen bestellenIk vind die badstoffenpyjama's uit een stuk echt super fijn.
Nee in NYC geshopt vorige weekquote:Op woensdag 29 oktober 2014 22:25 schreef Dot. het volgende:
[..]
Met die verzendkosten? Ik heb een stapeltje gekregen toen mijn ouders naar Amerka gingen en ik hoop dat we voor kerst nog een stapeltje kunnen bestellenIk vind die badstoffenpyjama's uit een stuk echt super fijn.
Jaloers!quote:Op woensdag 29 oktober 2014 22:39 schreef laziness het volgende:
[..]
Nee in NYC geshopt vorige week
Voor enkel een paar pyjama's heb ik die verzendkosten niet over.
Helaas zat er weinig Carters in New York.
Ik ben ook erg fan van The Children's Place en hun sleepwear.
Voor een gezamenlijke bestelling ben ik altijd te porren maar ik vrees dan de douane kosten wel een beetje.
Dan zit je met hetzelfde probleem. Tenminste als het een klein pakketje is en ze zetten er op gift $20 dan zit dat binnen de grens maar alles daar boven moet je officieel voor aftikken en hoe groter het pakket hoe meer het de douane opvalt.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 07:41 schreef Dot. het volgende:
[..]
Jaloers!
Ik heb familie in Amerika die graag voor me zou shoppen, maar hoe het dan zit met verzenden en douane weet ik niet, dus tnt vraag ik het altijd gewoon als iemand op bezoek gaat.
Gift gaat tot ¤ 45,= toch? Wij hebben pasgeleden een dergelijke constructie gebruikt voor een racebaan van $ 50 en die kwam er zonder kleerscheuren doorheen. De verzender heeft bij de postkamer van zijn werk geïnformeerd en volgens hen is $ 50 binnen de grens. (en met dat bedrag kun je natuurlijk best een beetje spelen, als er geen pakbon bij zit..)quote:Op donderdag 30 oktober 2014 08:00 schreef laziness het volgende:
[..]
Dan zit je met hetzelfde probleem. Tenminste als het een klein pakketje is en ze zetten er op gift $20 dan zit dat binnen de grens maar alles daar boven moet je officieel voor aftikken en hoe groter het pakket hoe meer het de douane opvalt.
Dat is niet particulier naar particulier, dat zijn andere regels. En Threadless zet er ook geen gift opquote:Op donderdag 30 oktober 2014 11:53 schreef Stormqueen het volgende:
Ik moet voor drie threadless shirts helaas regelmatig douanekosten betalenhet is ook een beetje geluk hebben!
Ja maar groepsbestellingen bij Carters zijn dus per definitie niet particulier en dus bijna onmogelijk.quote:Op donderdag 30 oktober 2014 11:57 schreef Incantrix het volgende:
[..]
Dat is niet particulier naar particulier, dat zijn andere regels. En Threadless zet er ook geen gift op
Oh, ik dacht dat het ging over familieleden van Dot in de VS en het verzenden van kledingquote:Op donderdag 30 oktober 2014 13:10 schreef laziness het volgende:
[..]
Ja maar groepsbestellingen bij Carters zijn dus per definitie niet particulier en dus bijna onmogelijk.
Tenzij je inderdaad met een tussen iets/persoon gaat werken. Maar ook dan zijn de verzendkosten niet mals.
PostNL rekent voor een pakkrt naar Amerika ook flinke bedragen. Dus het particulier verzenden levert niet altijd winst op helaas.
Je omzeilt wel de naheffing douanekosten, dat is waar.
Ik heb uit NYC ook racebanen ed meegesleept in mijn koffer
Doe eens in het speelgoedtopic showen wat je voor Stef hebt geregeld.
Oh, $50 is wel een net bedrag!quote:Op donderdag 30 oktober 2014 11:45 schreef Incantrix het volgende:
[..]
Gift gaat tot ¤ 45,= toch? Wij hebben pasgeleden een dergelijke constructie gebruikt voor een racebaan van $ 50 en die kwam er zonder kleerscheuren doorheen. De verzender heeft bij de postkamer van zijn werk geïnformeerd en volgens hen is $ 50 binnen de grens. (en met dat bedrag kun je natuurlijk best een beetje spelen, als er geen pakbon bij zit..)
[edit]Ik zat al te googlen, check hier de belasting-site.[/edit]
quote:How do you calculate shipping, taxes, and duties?
Back to the Top
Shipping is calculated based on your shipping location, the number of units, and the weight of your order. Taxes and duties are set by the destination country and determined by the products included in your order. You will be presented with all of these costs at checkout. Guaranteed. No additional charges will be applied to your order.
Ik zag ooit in een Spaanstalig land een meisje van een jaar of vier met een t-shirt met de tekst: "I love to play with my boyfriend and his friends." Ik vond het net niet zeg maar.quote:Op woensdag 29 oktober 2014 09:34 schreef Limone het volgende:
Aaw. Mignonne! Ik had een rood-met-witten-stippen-spijkerjasje. Het was mijn lievelings![]()
Ik probeer nu al een tijdje te bedenken wat mijn principes zijn met betrekking tot de outfit van M. maar ik kan eigenlijk niets bedenken. Ze heeft niet zo veel teksten op shirts. Omdat ik het een beetje raar vind dat ze een tekst op haar borst heeft staan, terwijl ze niet weet wat er staat. Maarrr dat geldt dan weer niet voor teksten die ik hilarisch vind.
ws gebruikt Carters een wereldwijd shopsysteem als eshopworld.com. Dat is iig bij Victoria's secrets zo. Eshopworld vangt je pakje op, berekent dan de invoerrechten en btw, en stuurt je een factuur. Zodra je die betaald hebt, laten ze je pakje doorgaan.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 17:00 schreef Kyara het volgende:
Ik denk dat je dat dan beter aan de douane hier kunt navragen
Misschien dat zij de invoerrechten betalen? Weet niet hoe dat werkt en of dat mogelijk is. Misschien bieden bepaalde postbedrijven zoiets aan?
Ja is een prima merkjequote:Op maandag 3 november 2014 14:23 schreef _Ophelia_ het volgende:
Is Oshkosh wat kwaliteit betreft een aanrader? Otje is uit haar tuinbroek gegroeid en ik vind er nergens eentje naar mijn zin.
Klinkt goed.quote:Op maandag 3 november 2014 16:21 schreef DJMomo het volgende:
[..]
ws gebruikt Carters een wereldwijd shopsysteem als eshopworld.com. Dat is iig bij Victoria's secrets zo. Eshopworld vangt je pakje op, berekent dan de invoerrechten en btw, en stuurt je een factuur. Zodra je die betaald hebt, laten ze je pakje doorgaan.
Nouja, net zoiets dus, maar dan al in het afrekenloket van Carters.
Dat vond ik best een tegenvaller. 60 dollar voor een bh. Nou heb ik een maat die overal goed te koop is dus misschien maakt dat nog verschil hoe je er naar kijkt.quote:Op maandag 3 november 2014 16:39 schreef Kyara het volgende:
[..]
Klinkt goed.
Weet je in elk geval waar je aan toe bent.
En oeh Victoria's Secrets
Maar dan zou het ook duurder worden voor een grote bestelling of niet? Dan is een groepsbestelling nog steeds niet heel aantrekkelijk... Ik ga thuis eens een hele lading zooi in een wagentje mikken bij Carters, want ik wil nog een paar pyjama'squote:Op maandag 3 november 2014 16:21 schreef DJMomo het volgende:
[..]
ws gebruikt Carters een wereldwijd shopsysteem als eshopworld.com. Dat is iig bij Victoria's secrets zo. Eshopworld vangt je pakje op, berekent dan de invoerrechten en btw, en stuurt je een factuur. Zodra je die betaald hebt, laten ze je pakje doorgaan.
Nouja, net zoiets dus, maar dan al in het afrekenloket van Carters.
Het is een percentage van het aankoopbedrag volgens mij.quote:Op maandag 3 november 2014 16:46 schreef Dot. het volgende:
[..]
Maar dan zou het ook duurder worden voor een grote bestelling of niet? Dan is een groepsbestelling nog steeds niet heel aantrekkelijk... Ik ga thuis eens een hele lading zooi in een wagentje mikken bij Carters, want ik wil nog een paar pyjama's
Heb je al bij Next gekeken? Daar hebben ze vaak (over the top) kerstspul. http://nl.nextdirect.com/en/girls/newborn-girls/snow-dust/1quote:Op dinsdag 4 november 2014 13:10 schreef LadyTagliatelle het volgende:
Even een vraagje:
23 nov ben ik uitgerekend en m'n moeder wil graag een pakje geven voor kerst. Ik heb al op internet gekeken wat er is. Maar kan eigenlijk weinig leuks vinden. Ik hou wel van jurkjes en rokjes. Iemand tips?
Deze is misschien ook wel toepasselijk?quote:Op dinsdag 4 november 2014 13:10 schreef LadyTagliatelle het volgende:
Even een vraagje:
23 nov ben ik uitgerekend en m'n moeder wil graag een pakje geven voor kerst. Ik heb al op internet gekeken wat er is. Maar kan eigenlijk weinig leuks vinden. Ik hou wel van jurkjes en rokjes. Iemand tips?
Waar wordt het dan mee verstuurd? Ik zag dat de USPS toch nog aardige bedragen rekent.quote:Op maandag 3 november 2014 13:02 schreef Kleurdoos het volgende:
Ik omzeil de douane dagelijks door inderdaad een laag bedrag erop te laten zetten + gift en een vage omschrijving 'used babyclothes' (onder de 15 dollar) omdat verzendkosten ook meegerekend worden. Ik heb onlangs 8 pyjama's (carters) uit de US laten komen, gewoon via een vriendin daar, die het dan met lage waarde doorstuurt naar mij + reeses
Of via iemand op een legerbasis, die ontduiken alles
Jurkjes en rokjes totaal niet handig bij newborns. Kruipt op. Zit raar.quote:Op dinsdag 4 november 2014 13:10 schreef LadyTagliatelle het volgende:
Even een vraagje:
23 nov ben ik uitgerekend en m'n moeder wil graag een pakje geven voor kerst. Ik heb al op internet gekeken wat er is. Maar kan eigenlijk weinig leuks vinden. Ik hou wel van jurkjes en rokjes. Iemand tips?
Ja grote kans. Want dan ga je sneller boven de drempel uit. 125 euro ofzo is die.quote:Op maandag 3 november 2014 16:46 schreef Dot. het volgende:
[..]
Maar dan zou het ook duurder worden voor een grote bestelling of niet? Dan is een groepsbestelling nog steeds niet heel aantrekkelijk... Ik ga thuis eens een hele lading zooi in een wagentje mikken bij Carters, want ik wil nog een paar pyjama's
Ik had voor ik zwanger werd van Jaap een enorme bestelling gedaan. Drie beha's. Tig bijpassende slips. Met gebruik kortingscoupons was het noet veel duurder dan hier in NL iets kopen. Maar ik kan dan ook niet bij Hema of h en m terecht.quote:Op maandag 3 november 2014 16:45 schreef laziness het volgende:
[..]
Dat vond ik best een tegenvaller. 60 dollar voor een bh. Nou heb ik een maat die overal goed te koop is dus misschien maakt dat nog verschil hoe je er naar kijkt.
Maar alle vrouwen in mijn NYC gezelschap vonden het stevig aan de prijs.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |