Sisi is een goed man ja, gevangen genomen 'terroristen' vrouwen (omdat ze demonstreerden) die zwanger zijn mogen hun kind baren en 2 jaar opvoeden. Daarna worden ze opgehangen, jaaaaaaaa 600 jaar vooruit in de tijd die man.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:26 schreef vigen98 het volgende:
[..]
... Sisi is juist een goede man! Zonder hem was Egypte nu 600 jaar terug in de tijd
Kill ga elders janken, jij hebt zelfs een topic geopend over je martel gedachtes.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:29 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Nee even serieus over zulke dingen maak je gewoon geen grappen.
Assad hoort bovenaan. De arme drommel werd opeens in Londen studerend als oogarts opgebeld dat zijn broer overleden was door een ongeluk en hij nu papa moest gaan opvolgen. Halsoverkop terug naar Damascus om dat fucking presidentschap dan maar over te nemen. Niets zelf bereikt, alleen in de juiste familie geboren was al genoeg om het straatarme socialistisch ingestelde Syrie te gaan leiden. Hoewel die slist kon die wel hier en daar wat verwachtingen aanwakkeren dat Syrie "een nieuw tijdperk in zou gaan", hij was immers in Londen opgeleidt. Na 12 jaar geen enkele vooruitgang en in de praktijk echte hervormingen. En vervolgens kan die niet eens wat rebelletjes aan met het "almachtige Syrisch Arabische leger". Maar hij schijnt wel de Palestijnen en Jeruzalem te gaan bevrijden!quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:23 schreef theunderdog het volgende:
Erdogan...![]()
Assad.![]()
ISIS..![]()
![]()
![]()
Josef Mengele..![]()
twitter:mohamedghilan twitterde op zaterdag 04-10-2014 om 00:22:19Prophet Muhammad ﷺ refused to kill known hypocrites in Medina. ISIS kills known humanitarians. They have NOTHING to do with Islam! NOTHING! reageer retweet
?quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:13 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
En de VS deed niks natuurlijk.
Net als dat ze in Irak niks deden qua Shia sunni verdeling enzo.
Bron?quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:30 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Sisi is een goed man ja, gevangen genomen 'terroristen' vrouwen (omdat ze demonstreerden) die zwanger zijn mogen hun kind baren en 2 jaar opvoeden. Daarna worden ze opgehangen, jaaaaaaaa 600 jaar vooruit in de tijd die man.
De gemiddelde Turk denkt daar anders over en weet het ook.quote:
Men concludeert dat er democratische verkiezingen zijn en dat er verder veel op Turkije aan te merken is. Die speculatie wordt onderbouwd.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:27 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Een opiniestuk serieus?
FYI, het hele artikel gelezen, het artikel concludeert dat Turkije een democratie is, dat de oppositie faalt in een alternatief en speculeert over wat Erdogan mogelijk ooit gaat/kan doen.
Samenvatting: Assad is een loser.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:30 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Assad hoort bovenaan. De arme drommel werd opeens in Londen studerend als oogarts opgebeld dat zijn broer overleden was door een ongeluk en hij nu papa moest gaan opvolgen. Halsoverkop terug naar Damascus om dat fucking presidentschap dan maar over te nemen. Niets zelf bereikt, alleen in de juiste familie geboren was al genoeg om het straatarme socialistisch ingestelde Syrie te gaan leiden. Hoewel die slist kon die wel hier en daar wat verwachtingen aanwakkeren dat Syrie "een nieuw tijdperk in zou gaan", hij was immers in Londen opgeleidt. Na 12 jaar geen enkele vooruitgang en in de praktijk echte hervormingen. En vervolgens kan die niet eens wat rebelletjes aan met het "almachtige Syrisch Arabische leger". Maar hij schijnt wel de Palestijnen en Jeruzalem te gaan bevrijden!
Ik kan zeker wel tegen een stootje en eigenlijk boeit het me niet of je ermee grapt of niet maar het had geen enige connectie met dit onderwerp manquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:30 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Kill ga elders janken, jij hebt zelfs een topic geopend over je martel gedachtes.
Jij kan wel tegen een stootje, ga niet de acteur uithangen.
israelquote:
Uh.. welk onderwerp?quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:32 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Ik kan zeker wel tegen een stootje en eigenlijk boeit het me niet of je ermee grapt of niet maar het had geen enige connectie met dit onderwerp man
Ohh wat een ironiequote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:31 schreef .Exe het volgende:
twitter:mohamedghilan twitterde op zaterdag 04-10-2014 om 00:22:19Prophet Muhammad ﷺ refused to kill known hypocrites in Medina. ISIS kills known humanitarians. They have NOTHING to do with Islam! NOTHING! reageer retweet
Toen ze nog hoop hadden was een ruime meerderheid voor.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:31 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
De gemiddelde Turk denkt daar anders over en weet het ook.
quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:31 schreef .Exe het volgende:
twitter:mohamedghilan twitterde op zaterdag 04-10-2014 om 00:22:19Prophet Muhammad ﷺ refused to kill known hypocrites in Medina. ISIS kills known humanitarians. They have NOTHING to do with Islam! NOTHING! reageer retweet
Volgens mij staat in de geschriften 800 Joden in een nacht.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:33 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Ohh wat een ironiePismmad vermoordde juist enorm veel mensen
Ach 2 adviezen aan Turkije; afblijven van de EU en afblijven van de crisissen in Irak en Syrie.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:34 schreef Halcon het volgende:
[..]
Toen ze nog hoop hadden was een ruime meerderheid voor.
De schulden van Turkije lopen ook op trouwens. Dus ik denk niet dat ze moeten zeuren over hand ophoudende EU-landen.
Je kritiek was onterecht. Is al gebleken.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:29 schreef mylamboisblack het volgende:
Ik ben geen Koerd.! Dat je kritiek hebt op Turkije betekent niet dat je automatisch een Koerd bent.
ISIS gaat naar het paradijs en PKK naar de hel. Maar buiten dat blijkt uit alles dat ze zich volledig focussen op Ayn al-Arab. Ze zijn al dagen zo niet weken bezig en hebben verliezen geleden maar blijven doorgaan en stuurden meerdere malen meer versterkingen. Er valt genoeg te halen en ze weten/gokken erop dat Amerika niet ingrijpt omdat Turkije de PKK graag afgeslacht ziet worden in dit gebied. En de Turken zijn voor Amerika in hele M-Oostenpolitiek op zijn zachtst gezegd een nogal belangrijke bondgenoot.quote:Daarnaast. Wanneer ga je nou op mijn bericht reageren: Hoe kom je erbij dat ISIS bereid is zware klappen te pakken voor Kobani? Ik heb je die al 2x gevraagd.
Die gast was serieus een malloot, ik hoop dan ook dat zijn dood heel pijnlijk was.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:35 schreef .Exe het volgende:
[..]
Volgens mij staat in de geschriften 800 Joden in een nacht.
Dat laatste hebben ze al niet gedaan door ISIS te steunen.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:35 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Ach 2 adviezen aan Turkije; afblijven van de EU en afblijven van de crisissen in Irak en Syrie.
1. Niet men, maar de auteur van het artikel.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:31 schreef Halcon het volgende:
[..]
Men concludeert dat er democratische verkiezingen zijn en dat er verder veel op Turkije aan te merken is. Die speculatie wordt onderbouwd.
"Eenvoudige" gaat over het functioneren van een 'normale democratie'. "Spannende" gaat over het afbreken van de democratische institutie terwijl Erdogan nogmaals juist naar het volk ging voor presidentschap en niet naar zijn eigen partij wat de status quo was, als dat afbreken van democratie is weet 'men' (jouw woord) niet echt wat democratie is.quote:Het eenvoudige antwoord is: Turkije is een normale democratie. Mensen gaan in vrijheid naar de stembus en brengen hun stem uit op een politieke partij naar keuze. Er is georganiseerd bestuur, er bestaan diverse democratische instituten, en er is een (al dan niet beperkte) vorm van rechtspraak. Het spannender antwoord is: er is overal corruptie en Erdoğan breekt doelbewust die democratische structuren af ten gunste van één dominante partij, die op een conservatieve islamitische leest geschoeid is.
Dat eerste komt goed, is niemand rouwig om, met het 2e hebben ze zich al ingelaten natuurlijk.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:35 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Ach 2 adviezen aan Turkije; afblijven van de EU en afblijven van de crisissen in Irak en Syrie.
Sisi omgekeerd is ISIS.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:37 schreef vigen98 het volgende:
Hey waar blijft je bron nou over SISI?
quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:37 schreef vigen98 het volgende:
Hey waar blijft je bron nou over SISI?
Wat je zegt klinkt voor de hand liggend, maar stel dat de YPG(die master is in guerilla warfare), zware, echt zware klappen toebrengt aan ISIS? Dan denk ik niet dat ISIS daar zal blijven. Zojuist trouwens nieuwe luchtaanvallen op ISIS. Sinds een uurtje of 3 worden de luchtaanvallen steeds meer.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:35 schreef Aloulou het volgende:
ISIS gaat naar het paradijs en PKK naar de hel. Maar buiten dat blijkt uit alles dat ze zich volledig focussen op Ayn al-Arab. Ze zijn al dagen zo niet weken bezig en hebben verliezen geleden maar blijven doorgaan en stuurden meerdere malen meer versterkingen. Er valt genoeg te halen en ze weten/gokken erop dat Amerika niet ingrijpt omdat Turkije de PKK graag afgeslacht ziet worden in dit gebied. En de Turken zijn voor Amerika in hele M-Oostenpolitiek op zijn zachtst gezegd een nogal belangrijke bondgenoot.
Jij bent sowieso niet meer serieus te nemen met je Ayn Al-Arabquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:35 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Je kritiek was onterecht. Is al gebleken.
[..]
ISIS gaat naar het paradijs en PKK naar de hel. Maar buiten dat blijkt uit alles dat ze zich volledig focussen op Ayn al-Arab. Ze zijn al dagen zo niet weken bezig en hebben verliezen geleden maar blijven doorgaan en stuurden meerdere malen meer versterkingen. Er valt genoeg te halen en ze weten/gokken erop dat Amerika niet ingrijpt omdat Turkije de PKK graag afgeslacht ziet worden in dit gebied. En de Turken zijn voor Amerika in hele M-Oostenpolitiek op zijn zachtst gezegd een nogal belangrijke bondgenoot.
Dat AK geschoeid is op conservatief islamitische leest is een speculatie?quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:36 schreef Triggershot het volgende:
[..]
1. Niet men, maar de auteur van het artikel.
2. Leer lezen:
[..]
"Eenvoudige" gaat over het functioneren van een 'normale democratie'. "Spannende" gaat over het afbreken van de democratische institutie terwijl Erdogan nogmaals juist naar het volk ging voor presidentschap en niet naar zijn eigen partij wat de status quo was, als dat afbreken van democratie is weet 'men' (jouw woord) niet echt wat democratie is.
3. Hij concludeert met een speculatie.
Aloulou niet serieus nemen..quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:38 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Jij bent sowieso niet meer serieus te nemen met je Ayb Al-Arab
Goddamn, leer lezen man, ik zeg toch speculatie over wat Erdogan mogelijk kan / gaat doen.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:39 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat AK geschoeid is op conservatief islamitische leest is een speculatie?
Dit is de conclusie.quote:Zolang de oppositie geen vuist weet te maken, is de democratie overgeleverd aan de gunst van één man. Als Erdoğan eenmaal het gewenste station bereikt heeft, is het niet ondenkbaar dat hij van de democratische trein afstapt.
Veel tekst =/= intellectueelquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:39 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Aloulou niet serieus nemen..![]()
Hij post de meest intellectuelen post in dit soort topics.
Hoezo?quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:38 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Jij bent sowieso niet meer serieus te nemen met je Ayb Al-Arab
had je wat anders verwacht van een gebrainwashte koerdquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:39 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Aloulou niet serieus nemen..![]()
Hij post de meest intellectuelen post in dit soort topics.
Voor die conclusie staan een hele hoop niet-speculatieve zaken. Daar doel ik op. Bij de les blijven.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:40 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Goddamn, leer lezen man, ik zeg toch speculatie over wat Erdogan mogelijk kan / gaat doen.
[..]
Dit is de conclusie.
Wie niet?quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:42 schreef Senor__Chang het volgende:
Aloulou is weer op een trolavontuur.
quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:36 schreef mylamboisblack het volgende:
Dat laatste hebben ze al niet gedaan door ISIS te steunen.
Bewijs?quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:42 schreef xaban06 het volgende:
[..]
had je wat anders verwacht van een gebrainwashte koerd
Zegt een Erdogan aanhanger.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:42 schreef xaban06 het volgende:
[..]
had je wat anders verwacht van een gebrainwashte koerd
Er is altijd een grens natuurlijk. Maar alles duidt er wel op dat ISIS in ieder geval bereid is flink in het offensief te investeren. Je gaat niet zo'n stad al wekenlang aanvallen en verder je manschappen bevoorraden en nieuwe jihadisten aanvoeren om vervolgens te zeggen "naah, toch maar niet. We stoppen nu". ISIS heeft in Noord-Syrie alleen de Koerden nog als echte grote machtsfactor tegenover zich, FSA is weinig meer van over. En de Koerden beschikken over gebieden met olie. Genoeg redenen dus om hen aan te vallen.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:38 schreef mylamboisblack het volgende:
Wat je zegt klinkt voor de hand liggend, maar stel dat de YPG(die master is in guerilla warfare), zware, echt zware klappen toebrengt aan ISIS? Dan denk ik niet dat ISIS daar zal blijven.
Als dit waar is of aankomende tijd waarheid gaat worden heb je het definitieve antwoord dat Turkije een andere koers is gaan varen. Amerika valt ISIS niet nu in Noord-Syrie aan in de strijd tegen de PKK zonder een agreement met Turkije over hoe de situatie aan te pakken.quote:Zojuist trouwens nieuwe luchtaanvallen op ISIS. Sinds een uurtje of 3 worden de luchtaanvallen steeds meer.
Ken hem niet, dus geen idee.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:44 schreef xaban06 het volgende:
[..]
wil je beweren dat mrstylo dat niet is?
Zelfs de auteur geeft ondanks het aankaarten van Erdogan's citaten geen uitsluitsel.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:42 schreef Halcon het volgende:
[..]
Voor die conclusie staan een hele hoop niet-speculatieve zaken. Daar doel ik op. Bij de les blijven.
Maar geef eens antwoord hierop:quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:40 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Hoezo?
Zo wordt die plek ook wel genoemd
Wat bedoel je hiermee? Waarom was de verdeling niet goed?quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:13 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
En de VS deed niks natuurlijk.
Net als dat ze in Irak niks deden qua Shia sunni verdeling enzo.
was al lang bekend.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:32 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Samenvatting: Assad is een loser.
Die heeft geen glazen bol. Hij benoemt feiten en schetst 'n scenario.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:45 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Zelfs de auteur geeft ondanks het aankaarten van Erdogan's citaten geen uitsluitsel.
Waarom ben jij zo onaardig tegen hem?quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:47 schreef IsaacCuenca het volgende:
in discussie gaan met die staatsmongool van een Halcon![]()
Speculatie dus, net zo als de feiten dat Turkije een democratie is maar geen perfecte, of blijft je retoriek maar beperkt tot Erdogan gaat X doen wat het artikel speculeert er over ?quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:46 schreef Halcon het volgende:
[..]
Die heeft geen glazen bol. Hij benoemt feiten en schetst 'n scenario.
Oh jee, schandknaapje Isaac is weer terug uit de Eindhovense parken.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:47 schreef IsaacCuenca het volgende:
in discussie gaan met die staatsmongool van een Halcon![]()
twitter:ArjDnn twitterde op zaterdag 04-10-2014 om 00:41:34[2] "There r 150 ISIS scattered around [in the battlefield around KObane]. ISIS unable retrieve the bodies." #TwitterKurds #Syria @AmedDcle reageer retweet
twitter:ArjDnn twitterde op zaterdag 04-10-2014 om 00:42:54[3] ”We said it before. There is an historical resistance [here] and Kobane will be their [ISIS] graveyard."#TwitterKurds #Syria @AmedDcle reageer retweet
http://georgewbush-whiteh(...)/09/20010917-11.htmlquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:45 schreef .Exe het volgende:
[..]
Heb je daar ook een betrouwbare bron voor?
Je negeert voor het gemak even het eerste deel van de laatste zin. Tja...quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:48 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Speculatie dus, net zo als de feiten dat Turkije een democratie is maar geen perfecte, of blijft je retoriek maar beperkt tot Erdogan gaat X doen wat het artikel speculeert er over ?
Ik bedoel met verdeling alsin divide en conquer.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:45 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Maar geef eens antwoord hierop:
[..]
Wat bedoel je hiermee? Waarom was de verdeling niet goed?
ROFLquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:49 schreef SadPanda het volgende:
[..]
http://georgewbush-whiteh(...)/09/20010917-11.html
Noem een gedeelte van het artikel wat ik niet zelf heb genoemd, maar jij mee bent gekomen, eentje maarquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:49 schreef Halcon het volgende:
[..]
Je negeert voor het gemak even het eerste deel van de laatste zin. Tja...![]()
Assad is ook democratisch gekozen.
Obama en Cameronquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:45 schreef .Exe het volgende:
[..]
Heb je daar ook een betrouwbare bron voor?
twitter:Namevindi twitterde op zaterdag 04-10-2014 om 00:50:05I told you: https://t.co/O81mAgGluQ Tickets to paradise through #Kobanî mosque are free for ISIL militants. Hurry up ya Mujahid! reageer retweet
Het deel voor de speculatieve conclusie. Pas 35x gezegd.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:50 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Noem een gedeelte van het artikel wat ik niet zelf heb genoemd, maar jij mee bent gekomen, eentje maar
Assad is niet democratisch gekozen, dat denken geeft aan hoe weinig je weet over de Turkse en Syrische staatsbestel.
Airstrikes zijn bevestigd, al meerdere malen. Zoek op twitter.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:44 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Er is altijd een grens natuurlijk. Maar alles duidt er wel op dat ISIS in ieder geval bereid is flink in het offensief te investeren. Je gaat niet zo'n stad al wekenlang aanvallen en verder je manschappen bevoorraden en nieuwe jihadisten aanvoeren om vervolgens te zeggen "naah, toch maar niet. We stoppen nu". ISIS heeft in Noord-Syrie alleen de Koerden nog als echte grote machtsfactor tegenover zich, FSA is weinig meer van over. En de Koerden beschikken over gebieden met olie. Genoeg redenen dus om hen aan te vallen.
[..]
Als dit waar is of aankomende tijd waarheid gaat worden heb je het definitieve antwoord dat Turkije een andere koers is gaan varen. Amerika valt ISIS niet nu in Noord-Syrie aan in de strijd tegen de PKK zonder een agreement met Turkije over hoe de situatie aan te pakken.
Excuses daarvoor. Soms kan het voorkomen dat je via tekst harder overkomt dan dat je wilde.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:50 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Ik bedoel met verdeling alsin divide en conquer.
Mensen tegen elkaar opzetten. Bewust of onbewust is dat het gevolg geweest van Amerikaanse invasie.
Overigens kun je dat ook netjes vragen, ben geen hond.
quote:Minister van landbouw - soenniet
Minister van communicatie - soenniet
Minister van cultuur - soenniet
Minister van defensie - zelfde als hierboven, soenniet
Minister van ontheemding en migratie - Koerdische soenniet
Minister van onderwijs - soenniet
Ministerie van elektriciteit - 1 sjiiet + 2 soennieten
Minister an milieu - christelijk
Minister van hoge educatie en wetenschappelijk onderzoek - sjiiet
Minister van mensenrechten - sjiiet
Minister van Industrie - soenniet
Minister van Justitie - soenniet
Minister van wetenschap en technologie - soenniet
Minister van handel - 2 Koerdische soennieten
Minister van transport - sjiiet
Minister van toerisme - sjiiet
Minister van waterbronnen (?) - sjiiet
Minister van vrouwenzaken - Koerdische soenniet
Minister van works and planning (?) - sjiiet
Minister van jeugd en sport - Turkmeen, sjiitisch
Minister van binnenlandse zaken - Maliki at the moment
Minister van buitenlandse zaken - Koerdische soenniet
Minister van financiën - was een soenniet
Minister van olie - sjiitisch
Totaal soennieten: 9 + 5 Koerdische soennieten
Totaal sjiieten: 9 + 1 Turkmeense sjiiet
Er zijn nog een aantal ministers zonder portfolio.
Nee, de PKK gaat al je salafistenvrienden omleggen, net zo lang tot er geen enkele Koerd meer in Kobane is, en dat kan nog heel lang duren.quote:Op vrijdag 3 oktober 2014 23:13 schreef Aloulou het volgende:
PKK in Ayn al-Arab gaat het loodje leggen, staan op hun laatste been nu.
Er staat ook wat over bombardementen bij. 25 gekke baarden dood.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:52 schreef .Exe het volgende:
twitter:Namevindi twitterde op zaterdag 04-10-2014 om 00:50:05I told you: https://t.co/O81mAgGluQ Tickets to paradise through #Kobanî mosque are free for ISIL militants. Hurry up ya Mujahid! reageer retweet
Dat is niet door mij benoemd, maar jij bracht het opquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:52 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het deel voor de speculatieve conclusie. Pas 35x gezegd.
88%Jouw argumentatie.
quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:53 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Nee, de PKK gaat al je salafistenvrienden omleggen, net zo lang tot er geen enkele Koerd meer in Kobane is, en dat kan nog heel lang duren.En de VS gaat ze daar bombarderen, elke dag weer.
![]()
En als Kobane niet meer is zal de PKK in Hasakah of Sinjar gewoon door gaan met het doden van salafisten.
Dat lijkt me een prima advies voor jou zelf. Wellicht kunnen ze je daar ook helpen aan een cursus begrijpend lezen en je kunt je daar vast ook wel afrukken op een poster van oom Erdo.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:54 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Dat is niet door mij benoemd, maar jij bracht het op?
Even serieus, nogmaals, maak een afspraak met je opticien, in Turkije heb je zelfs hele kwalitatieve ooglaserbehandelingen, overweeg het.
Heb al aantallen gehoord van 25 tot 300 dus daartussen moet het liggenquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:54 schreef Halcon het volgende:
[..]
Er staat ook wat over bombardementen bij. 25 gekke baarden dood.
twitter:BBCPaulAdams twitterde op vrijdag 03-10-2014 om 16:43:57Amid heaviest fighting we've seen, the Turkish army has armoured vehicles pointing away from Kobane. The symbolism is powerful. reageer retweet
Klinkt goed allemaal, sowieso al dat er airstrikes plaatsvinden. Dat zou betekenen dat Kobani niet mag vallen.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:56 schreef .Exe het volgende:
[..]
Heb al aantallen gehoord van 25 tot 300 dus daartussen moet het liggen
quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:58 schreef Halcon het volgende:
[..]
Klinkt goed allemaal, sowieso al dat er airstrikes plaatsvinden. Dat zou betekenen dat Kobani niet mag vallen.
En het betekent ook veel dode boosbaarden.
Ik weet niet. Beetje raar om na pas 18 dagen daar mee te beginnen. Hoop niet dat de PYD iets heeft afgesproken met de Turken.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:58 schreef Halcon het volgende:
[..]
Klinkt goed allemaal, sowieso al dat er airstrikes plaatsvinden. Dat zou betekenen dat Kobani niet mag vallen.
En het betekent ook veel dode boosbaarden.
Zwak dit.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:56 schreef Halcon het volgende:
Wellicht kunnen ze je daar ook helpen aan een cursus begrijpend lezen en je kunt je daar vast ook wel afrukken op een poster van oom Erdo.
Zonder afspraken met de Turken konden airstrikes daar niet heel eenvoudig.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:59 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Ik weet niet. Beetje raar om na pas 18 dagen daar mee te beginnen. Hoop niet dat de PYD iets heeft afgesproken met de Turken.
twitter:edwardedark twitterde op vrijdag 03-10-2014 om 22:27:23SOHR: rebel shelling on Tishreen University in Lattakia city kills 3 people http://t.co/STFpEQQY7D #Syria reageer retweet
twitter:BBCPaulAdams twitterde op vrijdag 03-10-2014 om 16:43:57Amid heaviest fighting we've seen, the Turkish army has armoured vehicles pointing away from Kobane. The symbolism is powerful. reageer retweet
Dat Turkey de rug toekeertquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:57 schreef mylamboisblack het volgende:
Misschien ben ik wel dom, maar wat is het symbolisme in deze dan?twitter:BBCPaulAdams twitterde op vrijdag 03-10-2014 om 16:43:57Amid heaviest fighting we've seen, the Turkish army has armoured vehicles pointing away from Kobane. The symbolism is powerful. reageer retweet
Nog zwakker.quote:
Kan van alles zijn. Dat ze de Koerden in Kobane niet als vijanden zien. Of dat ze de Koerden niet willen helpen.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 01:01 schreef mylamboisblack het volgende:
Jongens, misschien ben ik wel dom, maar wat is het symbolisme in deze dan?twitter:BBCPaulAdams twitterde op vrijdag 03-10-2014 om 16:43:57Amid heaviest fighting we've seen, the Turkish army has armoured vehicles pointing away from Kobane. The symbolism is powerful. reageer retweet
Er waren al eerder luchtaanvallen, alleen minder hevig.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:59 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Ik weet niet. Beetje raar om na pas 18 dagen daar mee te beginnen. Hoop niet dat de PYD iets heeft afgesproken met de Turken.
Dat betekent dat Kobane op vallen staat als dat klopt.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 01:03 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Kan van alles zijn. Dat ze de Koerden in Kobane niet als vijanden zien. Of dat ze de Koerden niet willen helpen.
Al denk ik zelf de eerste
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |