Op je papegaai dan. Ook goed.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:14 schreef Triggershot het volgende:
[..]
75% van de quotes was niet een reactie op mij, maar goed.
Jij bent in de waan van welke gegeven voorbeelden precies?
quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:14 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Ik snap dat jij het daarmee moeilijk hebt want het herinnert je aan de onvermijdelijk overwinning van het Syrisch Arabisch Leger tegen de terroristen.
Het artikel is van Juli.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:14 schreef Halcon het volgende:
https://europa.d66.nl/201(...)-democratisch-model/
Europees democratisch model: betaal je blauw aan failliete lidstaten en maak door bezuinigingen elk jaar de burger armer. Over 10 jaar is iedereen hier een armoedzaaier geworden door dat model.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:14 schreef Halcon het volgende:
https://europa.d66.nl/201(...)-democratisch-model/
zie mijn reactie daarop zou ik zeggen.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:16 schreef Halcon het volgende:
[..]
Op je papegaai dan. Ook goed.
Zie de post van mylamboisblack en de post hier een stukje boven.
Je hebt dus niet het hele artikel gelezen. Dacht ik al wel.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:16 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Het artikel is van Juli.
Inmiddels, 3 maanden later is Gul niet de premier geworden, is Erdogan gekozen door het volk itt het parlement waarin hij almachtig was dus een risico nam, maar nee Turkije wordt steeds autoritairder.de logica.
Ze zijn allemaal terroristen daar in Syrie.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:14 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Ik snap dat jij het daarmee moeilijk hebt want het herinnert je aan de onvermijdelijk overwinning van het Syrisch Arabisch Leger tegen de terroristen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 7 juni 2016 23:04 Papierversnipperaar het volgende:
En waarom staat Groot Brittanniλ er niet tussen? Alleen al het drugs geld dat door HSBC is witgewassen levert dat land een ereplaats op.
Website ware Islam: http://harun-yahya.net/
Ja hoor maar zeg dan niet dat je niet Erdogan aan het verdedigen bent.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:17 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Relevantie is nogal subjectief.
Pelgrims zijn te vergelijken met de miljoenen toeristen die Istanbul jaarlijks bezoeken? Geef nou gewoon toe dat je vergelijkingen nergens op slaan. Turkije is nog nooit zo vrij en blij geweest als sinds het AKP-tijdperk. Een zee van openheid dat land, en op de goede weg.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:08 schreef mylamboisblack het volgende:
Saudi Arabie ontvangt alleen al aankomende maand 2 miljoen toeristen. Zijn ze nu democratisch? Jij hebt echt drogredenen.
Journalisten die voor terroristische organisaties werken zouden in NL ook als het bewijs rond is een proces aan de broek krijgen ja. Of mensen die de staat proberen omver te werpen en daarvoor samenzweren met het leger en andere invloedrijke mensen....het is niet alsof Turkije dat scenario nooit gekend heeft natuurlijk.quote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
.
Journalisten opsluiten; vrijheid?
Politieke tegenstanders opsluiten; vrijheid?
Mensen beschuldigen van een paralel-staat, zonder van te voren feiten te hebben; vrijheid?
Pers die gecontroleerd wordt door Turkije; vrijheid?
Ga toch weg aub.
En jij bent de boze huilkoerd aan het uithangen. Waarom zo'n afkeer van Erdogan joh? Het beste wat Turkse Koerden ooit is overkomen in de moderne Turkse geschiedenis qua premier en nu president....en je weet dat dit niet te ontkennen valt. Die man is jullie vijand helemaal niet, nooit geweest. Sowieso moet ie gebalsemd worden als ie overlijdt en een mooie plaats in Istanbul krijgen. Meest bereikt als Turkse politicus en Turkije uit de inzichzelf gekeerde positie gehaald met een open blik naar de wereldquote:Jij komt alleen maar voor Erdogan op vanwege zijn Palestina speeches. We zijn niet dom.
Constateringen zijn ook subjectief, je mag het benoemen van feiten derhalve dus best wel als 'verdedigen' zien.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:18 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Ja hoor maar zeg dan niet dat je niet Erdogan aan het verdedigen bent.
Daar gaat dat artikel helemaal niet over.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:17 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Europees democratisch model: betaal je blauw aan failliete lidstaten en maak door bezuinigingen elk jaar de burger armer. Over 10 jaar is iedereen hier een armoedzaaier geworden door dat model.
Correctie, ik heb niet op het hele artikel gereageerd, omdat er al 2 idiote dingen instaan, je moet niet zoveel denken over anderen, maar meer vragen en dan pas reageren.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:17 schreef Halcon het volgende:
[..]
Je hebt dus niet het hele artikel gelezen. Dacht ik al wel.
Ook goed puntquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:18 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Pelgrims zijn te vergelijken met de miljoenen toeristen die Istanbul jaarlijks bezoeken? Geef nou gewoon toe dat je vergelijkingen nergens op slaan. Turkije is nog nooit zo vrij en blij geweest als sinds het AKP-tijdperk. Een zee van openheid dat land, en op de goede weg.
[..]
Journalisten die voor terroristische organisaties werken zouden in NL ook als het bewijs rond is een proces aan de broek krijgen ja. Of mensen die de staat proberen omver te werpen en daarvoor samenzweren met het leger en andere invloedrijke mensen....het is niet alsof Turkije dat scenario nooit gekend heeft natuurlijk.
Je kan gewoon een pro en anti-regeringskrant openslaan of tv-kanaal kijken
[..]
En jij bent de boze huilkoerd aan het uithangen. Waarom zo'n afkeer van Erdogan joh? Het beste wat Turkse Koerden ooit is overkomen in de moderne Turkse geschiedenis qua premier en nu president....en je weet dat dit niet te ontkennen valt. Die man is jullie vijand helemaal niet, nooit geweest. Sowieso moet ie gebalsemd worden als ie overlijdt en een mooie plaats in Istanbul krijgen. Meest bereikt als Turkse politicus en Turkije uit de inzichzelf gekeerde positie gehaald met een open blik naar de wereld![]()
Heel veel.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:17 schreef TeenWolf het volgende:
Wat weet een Arabier nou van democratie.
Lastig hθ artikeltjes met onderbouwingen die niet in het Erdogan-straatje passen?quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:20 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Correctie, ik heb niet op het hele artikel gereageerd, omdat er al 2 idiote dingen instaan, je moet niet zoveel denken over anderen, maar meer vragen en dan pas reageren.
Mwuah, in the ring zet ik toch mijn geld op samson of wilders.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:20 schreef theunderdog het volgende:
Uiteindelijk is er maar een echte held en dat is Mark Rutte.
Eensquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:20 schreef theunderdog het volgende:
Uiteindelijk is er maar een echte held en dat is Mark Rutte.
Of Maxime verhagen.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:21 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Mwuah, in the ring zet ik toch mijn geld op samson of wilders.
Reageer eens een x inhoudelijk op de weerleggingen, als ik er dan niet uitkom zal ik daar idd voor uitkomen, voor vooralsnog ben jij diegene die niet inhoudelijk weet te reageren op weerleggingen.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:21 schreef Halcon het volgende:
[..]
Lastig hθ artikeltjes met onderbouwingen die niet in het Erdogan-straatje passen?
Tukije is slimme politiek aan het voeren. Ze zien de goede punten van de Europese wetsregels, vooral omtrent zorg en infrastructuur en willen dat in de wet doorvoeren.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:19 schreef Halcon het volgende:
Turkije zou maar wat graag bij de EU willen. Verder is je stelling wat kort door de bocht. Wilders scoorde er ook niet veel punten mee.
Dit en niet anders.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:22 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Tukije is slimme politiek aan het voeren. Ze zien de goede punten van de Europese wetsregels, vooral omtrent zorg en infrastructuur en willen dat in de wet doorvoeren.
Ze willen echter geen echt lid worden van de EU, vanwege vrijheidsberoving en het continu betalen aan failliete lidstaten.
Dus wat doen ze? Ze laten expres 'steekjes vallen' zodoende dat ze geen lid kunnen worden, maar wel de regels kunnen doorvoeren.
Dit punt is al in diverse Turkse mediabladen aan de orde geweest en ik ben er erg blij mee.
Ik geef een artikel en jij leest het niet. Dan houdt het wel op.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:22 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Reageer eens een x inhoudelijk op de weerleggingen, als ik er dan niet uitkom zal ik daar idd voor uitkomen, voor vooralsnog ben jij diegene die niet inhoudelijk weet te reageren op weerleggingen.
en sisi haalde 96,1(!) van de stemmen.quote:
Of het tegendeel, die eke ekte conservatieve christen zijn alles behalve pacifist.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:22 schreef Triggershot het volgende:
[..]
christen, dus zal wel pacifist zijn.
Fap jij hier ook op?quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:25 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Erdogan haters
[ afbeelding ]![]()
Sisi is een zionistische hond maar wel beter dan terrorist, islamist en zionist Morsi.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:24 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
en sisi haalde 96,1(!) van de stemmen.
... Sisi is juist een goede man! Zonder hem was Egypte nu 600 jaar terug in de tijdquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:26 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Sisi is een zionistische hond maar wel beter dan terrorist en zionist Morsi.
twitter:2111015 twitterde op zaterdag 04-10-2014 om 00:22:10MT @clarissaward Photo:American aid worker & Muslim convert Peter/Abdul Rahman #Kassig,delivering aid 2refugees #ISIS http://t.co/r9c1zSlsbs reageer retweet
Een opiniestuk serieus?quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:24 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik geef een artikel en jij leest het niet. Dan houdt het wel op.
nog eentje dan: http://koetsveld-odaci.nl(...)emocratie-tijdelijk/
Daarom zeg ik ook dat hij beter is dan Morsi. Maar dat Sisi gesteund wordt met miljarden euro's door Saudi-Arabiλ zegt al genoeg.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:26 schreef vigen98 het volgende:
[..]
... Sisi is juist een goede man! Zonder hem was Egypte nu 600 jaar terug in de tijd
ISIS die moslims dood?quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:27 schreef .Exe het volgende:
Ze willen nu een moslim onthoofden,[ afbeelding ]twitter:2111015 twitterde op zaterdag 04-10-2014 om 00:22:10MT @clarissaward Photo:American aid worker & Muslim convert Peter/Abdul Rahman #Kassig,delivering aid 2refugees #ISIS http://t.co/r9c1zSlsbs reageer retweet
Yepquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:26 schreef vigen98 het volgende:
[..]
... Sisi is juist een goede man! Zonder hem was Egypte nu 600 jaar terug in de tijd
Zij hebben Yankee bloed, over Nederlanders moet je wel realistisch blijven bro.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:24 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Of het tegendeel, die eke ekte conservatieve christen zijn alles behalve pacifist.
Zie de neocons in de VS
Nee. Turkije wil er echt wel bij. Ondanks dat de economie zich positief ontwikkelt is het nog steeds een relatief arm land. Wat wel zo is, is dat men in Turkije de hoop op toetreding wat is verloren.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:22 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Tukije is slimme politiek aan het voeren. Ze zien de goede punten van de Europese wetsregels, vooral omtrent zorg en infrastructuur en willen dat in de wet doorvoeren.
Ze willen echter geen echt lid worden van de EU, vanwege vrijheidsberoving en het continu betalen aan failliete lidstaten.
Dus wat doen ze? Ze laten expres 'steekjes vallen' zodoende dat ze geen lid kunnen worden, maar wel de regels kunnen doorvoeren.
Dit punt is al in diverse Turkse mediabladen aan de orde geweest en ik ben er erg blij mee.
quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:28 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Waar de fuck sloeg dat op? Ben je trots op jezelf? Schaam je serieus, schaam je diep.
Ik ben geen Koerd.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:18 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Pelgrims zijn te vergelijken met de miljoenen toeristen die Istanbul jaarlijks bezoeken? Geef nou gewoon toe dat je vergelijkingen nergens op slaan. Turkije is nog nooit zo vrij en blij geweest als sinds het AKP-tijdperk. Een zee van openheid dat land, en op de goede weg.
[..]
Journalisten die voor terroristische organisaties werken zouden in NL ook als het bewijs rond is een proces aan de broek krijgen ja. Of mensen die de staat proberen omver te werpen en daarvoor samenzweren met het leger en andere invloedrijke mensen....het is niet alsof Turkije dat scenario nooit gekend heeft natuurlijk.
Je kan gewoon een pro en anti-regeringskrant openslaan of tv-kanaal kijken
[..]
En jij bent de boze huilkoerd aan het uithangen. Waarom zo'n afkeer van Erdogan joh? Het beste wat Turkse Koerden ooit is overkomen in de moderne Turkse geschiedenis qua premier en nu president....en je weet dat dit niet te ontkennen valt. Die man is jullie vijand helemaal niet, nooit geweest. Sowieso moet ie gebalsemd worden als ie overlijdt en een mooie plaats in Istanbul krijgen. Meest bereikt als Turkse politicus en Turkije uit de inzichzelf gekeerde positie gehaald met een open blik naar de wereld![]()
True.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 00:28 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Zij hebben Yankee bloed, over Nederlanders moet je wel realistisch blijven bro.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |