Hou toch op manquote:Op zondag 28 september 2014 19:14 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Absoluut. Doorgebroken speler. Die van Brenet daarentegen was een goedmakertje.
Depay, Wijnaldum, Schaars, Guardado.quote:Op zondag 28 september 2014 18:56 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Wie vind jij beter? Zeg het eens
quote:
Ik zeg toch ook samen met Depay en Wijnaldum, leer nou eens lezen. Depay is veruit de beste. Guardado slaat nergens op, heeft pas anderhalve wedstrijd meegedaan. Schaars ook niet, verloren heel veel wedstrijden met hem vorig seizoen.quote:Op zondag 28 september 2014 19:18 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Depay, Wijnaldum, Schaars, Guardado.
Moet de voorzet wel aankomen hequote:Op zondag 28 september 2014 19:17 schreef F.Begbie het volgende:
[..]
Prima met 40 meter voor zich waarin hij zijn snelheid kan gebruiken. Verder voegt hij niet toe als dat niet het geval is.
pingelen kan ie in elk geval niet zo goed. dus hij zou ook niet zovaak zoveel alleen moeten willen doen.quote:Op zondag 28 september 2014 19:20 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Moet de voorzet wel aankomen heoftewel je hebt een dure speler die alleen kan sprinten..
Sterk in de counter, verder matig.quote:Op zondag 28 september 2014 19:13 schreef Geo4kant het volgende:
En hoe kijken jullie naar Narsingh?
Die kots ik nu al uit, eerder al maar nu helemaal.
Flikker op Stijn. Gewoon gestrekt been, kan je geven, deedtie dus, niks aan t handje.quote:Op zondag 28 september 2014 19:19 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik zie niet in wat er verkeerd is aan de zeer waarheidsgetrouwe post?
Nog steeds een prima speler. Maar het is nooit een speler geweest die de car trekt. Verder heeft dit PSV gewoon een probleem bij het afgejaagd worden. Dat is nog steeds niet opgelost. Er is alleen de gevaar dat de tegenstander in een counter loopt, maar echt de oplossing tegen het afgejaagd worden an sich is er nog niet.quote:Op zondag 28 september 2014 19:13 schreef Geo4kant het volgende:
En hoe kijken jullie naar Narsingh?
Die kots ik nu al uit, eerder al maar nu helemaal.
Ik post vier namen en geen twee. Beter leer jij tellen.quote:Op zondag 28 september 2014 19:20 schreef tompsv18 het volgende:
Ik zeg toch ook samen met Depay en Wijnaldum, leer nou eens lezen.
Dus hoeveel wedstrijden je speelt zegt iets over kwaliteit?quote:Guardado slaat nergens op, heeft pas anderhalve wedstrijd meegedaan.
Goed argument man. Depay en Wijnaldum zijn kut om dezelfde reden natuurlijk.quote:Schaars ook niet, verloren heel veel wedstrijden met hem vorig seizoen.
Je ziet inderdaad wat je graag wil zien. Heerenveenfan zeker?quote:Op zondag 28 september 2014 19:23 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Flikker op Stijn. Gewoon gestrekt been, kan je geven, deedtie dus, niks aan t handje.
Die van Heerenveen ook terecht hoor, daar niet van.
Nopequote:Op zondag 28 september 2014 19:29 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Je ziet inderdaad wat je graag wil zien. Heerenveenfan zeker?
Haha oke het is goed met je Guusje. Schaars is een geweldenaar, Guardado is nu al niet meer weg te denken uit de basis!quote:Op zondag 28 september 2014 19:29 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Ik post vier namen en geen twee. Beter leer jij tellen.
[..]
Dus hoeveel wedstrijden je speelt zegt iets over kwaliteit?
Natuurlijk, het is eigenlijk te vroeg om hem te beoordelen, maar het is vrij debiel om te beweren dat iemand slechter is omdat hij minder minuten heeft gemaakt.
[..]
Goed argument man. Depay en Wijnaldum zijn kut om dezelfde reden natuurlijk.
Grossiert in ballen over de achterlijn lopenquote:Op zondag 28 september 2014 19:13 schreef Geo4kant het volgende:
En hoe kijken jullie naar Narsingh?
Die kots ik nu al uit, eerder al maar nu helemaal.
Zo reageer jij ook als het over de Jong gaat..quote:Op zondag 28 september 2014 19:31 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Haha oke het is goed met je Guusje. Schaars is een geweldenaar, Guardado is nu al niet meer weg te denken uit de basis!
Jij je zin. Wat een niveautje zeg
Die voorzetten van hem en Jovelszoon tegen Utrecht.quote:Op zondag 28 september 2014 19:31 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Grossiert in ballen over de achterlijn lopen
quote:Op zondag 28 september 2014 19:33 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Zo reageer jij ook als het over de Jong gaat..
Is inderdaad precies hetzelfde, eens.quote:Op zondag 28 september 2014 18:57 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Ik vind het een uitstekende spits, die naast zijn goals ook nog weleens een balletje vasthoudt. Locadia is direct alles kwijt, dan kun je ook niet tot normaal voetbal komen. Daarnaast heeft De Jong ook al een flink aantal assists gegeven.
quote:Op zondag 28 september 2014 12:21 schreef TweeGrolsch het volgende:
Heerenveen gaat makkelijk verslagen worden. 0 - 4.
Dan had die gele kaart, voorafgaand aan rood van Marzo, ook rood moeten zijn. Was een stuk zwaarderquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |