Uhm, op een gewone trail kun je ook slangen tegenkomen?quote:
Het is jouw aanname dat ik iets niet zou begrijpen.quote:Op zondag 28 september 2014 21:45 schreef agter het volgende:
[..]
In het oerwoud.
Wat begrijp je nu precies niet?
Ja, die locals dragen idd ook laarzen.quote:Op zondag 28 september 2014 21:47 schreef blondetrien het volgende:
[..]
Uhm, op een gewone trail kun je ook slangen tegenkomen?
Maar een lange broek zal je dan niet helpen. Eerder laarzen ofzo.
Volgens mij neemt 99% van de wandelaars geen GPS mee op trails. Althans, ik heb er tot nu toe weinig gezien en toch al vrij veel trails gelopen. Dat vind ik dan ook geen teken van een slechte voorbereiding. Daarnaast betekend het hebben van een GPS niet per se dat je gemakkelijk het begin van een pad kan vinden, immers bij veel GPS apparaten staan de paden er niet op. Dus moet je dan via pad A of pad B naar het begin van het pad? Tja...
Wat is dat - een "gewone" trail?quote:Op zondag 28 september 2014 21:49 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Het is jouw aanname dat ik iets niet zou begrijpen.
Jij beweert dat ze verkeerd gekleed waren voor een gewone trail in het oerwoud/jungle; dat vind ik een TE stellige bewering.
Zelfs in Thailand in de jungle raden ze je sokken aan boven je schoenen over je broek, ivm bloedzuigers...quote:Op zondag 28 september 2014 21:49 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Het is jouw aanname dat ik iets niet zou begrijpen.
Jij beweert dat ze verkeerd gekleed waren voor een gewone trail in het oerwoud/jungle; dat vind ik een TE stellige bewering.
ja..........mijn mening wel....quote:Op zondag 28 september 2014 14:27 schreef Lutalo het volgende:
Was het reeel van F om te denken dat K en L verstopt zouden kunnen zitten in 1 vd afgesloten huizen?
Er zijn misschien ook wel liefhebbers die de Pianista trail geheel naakt willen lopen. Is dat een goed idee? Ik denk het niet.quote:Op zondag 28 september 2014 21:53 schreef agter het volgende:
[..]
Zelfs in Thailand in de jungle raden ze je sokken aan boven je schoenen over je broek, ivm bloedzuigers...
Locals dragen rubberen laarzen en een lange broek. Maar jij vindt gekleed in een korte broek en een topje wel goed gekleed voor een hike in de jungle?
quote:Op zondag 28 september 2014 21:49 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Het is jouw aanname dat ik iets niet zou begrijpen.
Jij beweert dat ze verkeerd gekleed waren voor een gewone trail in het oerwoud/jungle; dat vind ik een TE stellige bewering.
Zo te zien op de foto's zien ze er niet uit alsof ze er te lijden hebben gehad van hun hike door de jungle.quote:Op zondag 28 september 2014 21:53 schreef agter het volgende:
[..]
Zelfs in Thailand raden ze je sokken aan boven je schoenen over je broek, ivm bloedzuigers...
Locals dragen rubberen laarzen en een lange broek. Maar jij vindt gekleed in een korte broek en een topje wel goed gekleed voor een hike in de jungle?
Het ligt imho inderdaad aan de dichtheid van de begroeiing rond het pad of het per se onverstandig. Maar goed, dat is nu helaas niet relevant meer ( :/ ) .quote:
Maar na de top kennelijk wel...lijkt me nogal een feit.quote:Op zondag 28 september 2014 21:54 schreef Lutalo het volgende:
[..]
[..]
Zo te zien op de foto's zien ze er niet uit alsof ze er te lijden hebben gehad van hun hike door de jungle.
Heb me idd afgevraagd waarom hij met dat idee gekomen is.quote:Op zondag 28 september 2014 21:54 schreef suddenintuition het volgende:
[..]
ja..........mijn mening wel....
same here !quote:Op zondag 28 september 2014 14:49 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Dat weet ik niet. Ik heb volwassen kinderen en af en toe vertellen ze iets over toen ze ongeveer dezelfde leeftijd hadden als K&L. Daar zit wel eens wat bij dat ik echt niet had kunnen denken, dat mijn kind dat zou doen...Als iemand me van te voren gevraagd zou hebben of ik dat denkbaar vond zou ik vol overtuiging nee gezegd hebben
Ah, ja, maar dan is je telefoon natuurlijk wel zo leeg (is mijn ervaring) en je moet het ook maar weten.quote:Op zondag 28 september 2014 21:50 schreef agter het volgende:
[..]
Ja, die locals dragen idd ook laarzen.
gps:
Jawel hoor. Gps op je gsm. En el pianista is bekend als je op gpx zoekt.
http://nl.wikiloc.com/wikiloc/view.do?id=7630459
Kun je zo gratis downloaden.
Heel veel gps-routes zijn beschikbaar op je smartphone. Ik gebruik dat wekelijks/maandelijks.
nou, zat te denken aan zo'n armbanddrone, zo een Nixie drone, zie NU.nl van vandaag, zoiets, een kleintje, die je aanstuurt vanaf het trail pad...quote:Op zondag 28 september 2014 21:31 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Het probleem met een drome was toch het dichte bladerdak in de jungle? En daarbij ligt het woud vol met karkassen van prooidieren e.d. Hoe zou een drome menselijke resten daar tussen uit halen?
Je kunt de gps uitzetten, doe ik altijd. En als je het nodig hebt aanzetten. Zelfs als ik op de veluwe ga lopen (laat staan in het buitenland) zet ik de route er even op. 5 min werk.quote:Op zondag 28 september 2014 21:58 schreef blondetrien het volgende:
[..]
Ah, ja, maar dan is je telefoon natuurlijk wel zo leeg (is mijn ervaring) en je moet het ook maar weten.
Na de top zijn ze vlgs de foto's nog een stukje doorgelopen, van daarna weten we feitelijk niet zo veel.quote:Op zondag 28 september 2014 21:55 schreef agter het volgende:
[..]
Maar na de top kennelijk wel...lijkt me nogal een feit.
De rode en blauwe paden zijn op deze kaart in het hexagrid opgelicht.quote:Op zondag 28 september 2014 22:01 schreef agter het volgende:
Geruisloos: ik zie alleen de oranje-route. Geen andere kleuren.
Daarna waren ze dood. En naar het uitziet hebben ze dagenlang rondgezworven.quote:Op zondag 28 september 2014 22:02 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Na de top zijn ze vlgs de foto's nog een stukje doorgelopen, van daarna weten we feitelijk niet zo veel.
Als je inzoomt op de foto van K. bij de quebrada, dan zie je op haar kuiten, vooral rechts, maar ook links aan de binnenkant, op zijn minst modderplekken en mogelijk schaafwonden. Daarnaast zie je ook op haar linkerbil een duidelijke vlek / beschadiging.quote:Op zondag 28 september 2014 21:54 schreef Lutalo het volgende:
[..]
[..]
Zo te zien op de foto's zien ze er niet uit alsof ze er te lijden hebben gehad van hun hike door de jungle.
ok, ik wist niet dat ie hiervandaan kwam, maar ik zal 'm eens bekijken, thanx.quote:Op zondag 28 september 2014 20:31 schreef Grijzemassa het volgende:
Dat kwam hier vandaan. de video staat nog in de op
Ik heb de indruk dat maar een paar users van hier meelezen op WS,quote:Mijn verzoek om niet steeds users op andere forums te quoten we kunnen allemaal zelf meelezen op ws.
Er zijn toch alleen maar foto's van K&L van maximaal 1 uurtje wandelen in de jungle (na de top)? Of heb jij meer foto's van jungle?quote:Op zondag 28 september 2014 21:54 schreef Lutalo het volgende:
[..]
[..]
Zo te zien op de foto's zien ze er niet uit alsof ze er te lijden hebben gehad van hun hike door de jungle.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |