Je fluistert ze niet, dan is het niet spannendquote:Op zondag 21 september 2014 03:07 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
with all the lies i'm telling you?
Ik denk dat een mod die hier al tijden meedraait (LH bijvoorbeeld) beter kan oordelen dan jij als het er echt op aan zou komen.quote:
quote:Op zondag 21 september 2014 03:07 schreef Kally het volgende:
[..]
Je fluistert ze niet, dan is het niet spannend
quote:Op zondag 21 september 2014 03:06 schreef xBubbles het volgende:
@ruler: Anders maak ik gewoon bij!
@d4v1d: Een zoete popcorn voor meneer * Bubbles geeft popcorn
Joh, dat meen je niet.quote:Op zondag 21 september 2014 03:07 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Ik denk dat een mod die hier al tijden meedraait (LH bijvoorbeeld) beter kan oordelen dan jij als het er echt op aan zou komen.
True storie over de harde leven van Geo: Ik kon vroeger amper fluisteren.. had ook de neiging om heel hard te praten, maar gelukkig heeft de logopedist heel wat goed kunnen maken.quote:Op zondag 21 september 2014 03:07 schreef Kally het volgende:
[..]
Je fluistert ze niet, dan is het niet spannend
geef de trollen in het topic gratis popcorn, dan verkoop je veel meerquote:Op zondag 21 september 2014 03:06 schreef xBubbles het volgende:
@ruler: Anders maak ik gewoon bij!
@d4v1d: Een zoete popcorn voor meneer * Bubbles geeft popcorn
Ik fluisterde juist teveel, verlegen, ja ikquote:Op zondag 21 september 2014 03:08 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
True storie over de harde leven van Geo: Ik kon vroeger amper fluisteren.. had ook de neiging om heel hard te praten, maar gelukkig heeft de logopedist heel wat goed kunnen maken.
quote:Op zondag 21 september 2014 03:09 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nou dan wat? Ik mag net als iedereen gewoon z'n mening geven hoor.
Ik ken je nog niet echtquote:Op zondag 21 september 2014 03:10 schreef Kally het volgende:
[..]
Ik fluisterde juist teveel, verlegen, ja ik![]()
Dus je weet helemaal niet wat er speeltquote:Op zondag 21 september 2014 03:10 schreef GGMM het volgende:
Verder weet ik wel een beetje wat er speelt en is het nogal ridicuul om Fylax de schuld te geven.
Ah, de standaard ONZ-reactie als je geen argumenten meer over hebt.quote:
remlofquote:Op zondag 21 september 2014 03:10 schreef remlof het volgende:
Oh ja, laat ik hier eens naar luisteren.
quote:Op zondag 21 september 2014 03:10 schreef remlof het volgende:
Oh ja, laat ik hier eens naar luisteren.
Ja, goed. Ik kan mensen niet wegsturen of zo, maar als je nou liever 'lekker je ding doet' en er zit iemand die je niet mag, dan hou je er waarschijnlijk een gezelligere avond/nacht aan over als je die persoon gewoon negeert.quote:Op zondag 21 september 2014 03:05 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Het was dus de hele avond gezellig tót Fylax kwam.
Als dat joch weg gaat kunnen wij hier ook lekker ons ding gaan doen.
Yepquote:Op zondag 21 september 2014 03:10 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Ik ken je nog niet echtmaar je hebt dus een 180 gedaan?
Schatjequote:Op zondag 21 september 2014 03:10 schreef remlof het volgende:
Oh ja, laat ik hier eens naar luisteren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |