Ja soms ben ik erg negatief en ja daarlijk zit ik over een paar jaar ik kom niet in aanmerking voor bijstand omdat ik stufi/lening kan aanvragen en dan zit ik met schulden.quote:Op dinsdag 9 september 2014 19:42 schreef Elvi het volgende:
[..]
Ah hier is het topic: WGR / WAJONG aanvraag
Let vooral op deze zin in de OP: "Nou was mijn vraag heeft iemand hier ervaring mee ofzo hoe kan ik ervoor zorgen dat ze me totaal arbeidsongeschikt verklaren of voor 80% of meer?"
Want ja een Wajong krijg je natuurlijk zomaar als je geen zin hebt om aan je problemen te werkenDaar is het voor bedoeld in het wereldje van TS.
Ik heb het toch niet gedaan?quote:Op dinsdag 9 september 2014 19:45 schreef Ayumu_Yamazaki_Chie_Mari het volgende:
[..]
Diepe zucht eerst. Get your shit together,
[..]
Belachelijk natuurlijk en vrij fraudeleus.
Dat hoeft niet meer ik kan nu voor mijn vader werken ik denk dat ik dan over een paar maanden boven het minimumloon uitkom.quote:Op dinsdag 9 september 2014 19:45 schreef brojo het volgende:
Gast, ga dan naar een uitzendbureau, dan kun je zo de nacht in bij een willekeurige fabriek.
/open deur.
Nee ik werd er depressief van kon er toen veel geld mee verdienen maar nu lukt dat niet meer het is tegen de spelregels en ik wil geen risico meer lopen om verlies te draaien.quote:Op dinsdag 9 september 2014 19:45 schreef Elvi het volgende:
[..]
Nee je vind werken in het algemeen niet leuk geloof ik.
En ook daarom is het goed om morgen meteen een afspraak te maken met iemand die jou kan helpen begrijpen hoeveel dat met elkaar te maken heeft. Het gaat je niet helpen als ik het je uitleg.quote:Op dinsdag 9 september 2014 19:42 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Ik snap niet wat dat met mijn eigen situatie te maken heeft?
Een zekerheid dat ik dus niet op straat kom te staan?quote:Op dinsdag 9 september 2014 19:50 schreef Ayumu_Yamazaki_Chie_Mari het volgende:
Een Wajong geeft jou zekerheid op helemaal niets. Wakker worden.
Ik wil ook wat dingen proberen sommige dingen die je opnoemt zoals rijbewijs etc heb ik niet veel aan of meisjes versieren daarvoor moet ik eerst andere problemen oplossen.quote:Op dinsdag 9 september 2014 19:47 schreef DuvalBrood het volgende:
Met het vermoeden dat je verhaal complete onzin is, omdat je feiten vermeldt die onmogelijk zijn toch een advies van mij.
Jouw probleem is dat je geen zelfvertrouwen hebt, omdat je niets bereikt hebt in je leven. Jouw doel moet dus ook zijn om iets te bereiken, maakt niet uit wat. Maar het moet uitdagend zijn en het moet je moeite kosten om voor elkaar te krijgen. En nee, een uitkering is niet iets bereikt hebben.
Dus bereik iets. Leer een muziekinstrument te bespelen, versier een meisje, help je ouders met het opknappen van hun huis of tuin, verbouw je eigen huis, ga vrijwilligerswerk doen, ga in een restaurant werken als afwasser zoals ik heb gedaan toen ik 20 was, ga in een supermarkt werken, ga in een fabriek werken, ga als bollenpeller werken, krijg een rijbewijs en leer een heftruck te besturen.
Heftruck bestuurders zijn altijd nodig en hoe raar het ook klinkt zit er een goede toekomst in het besturen van heftrucks in laad magazijnen. Het is leuk en verantwoordelijk werk en je hebt er geen kennis voor nodig, anders dan dat je goed uit je doppen moet kunnen kijken.
Als je niets bereikt en niets doet en niets leert, dan zul je ook voor altijd een loser blijven. Het is compleet jouw keuze.
Waarom heb je niets aan een rijbewijs?quote:Op dinsdag 9 september 2014 19:53 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Een zekerheid dat ik dus niet op straat kom te staan?
[..]
Ik wil ook wat dingen proberen sommige dingen die je opnoemt zoals rijbewijs etc heb ik niet veel aan of meisjes versieren daarvoor moet ik eerst andere problemen oplossen.
Ik begrijp je punt wel ik moet wat doen.
Welke feiten zijn dan onzin volgens jou?
Ik lees net dat jij voor je vader kan werken.quote:Op dinsdag 9 september 2014 19:53 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Een zekerheid dat ik dus niet op straat kom te staan?
En dus heel lief en zachtjes blijven gaat dan veel nut geven? Tegengas geven lijkt me hier toc echt wel op zijn plaats.quote:Op dinsdag 9 september 2014 19:52 schreef Re het volgende:
hij gaat niet meer voor de wajong als ik het goed heb, maar gaat nu bij zijn vader werken, en daar moeten we het maar mee doen heb ik het idee. Al die energie die al in deze topics is gestoken is bewonderenswaardig, hopelijk heeft TS dat ook door en gaat hij er nu wel eens iets mee doen. Eens in de zoveel tijd komt zo iemand hier binnen, een paar lopen hier nog rond waarbij het langzaam maar ook zeker een stuk is verbeterd, dus daar hou ik me dan maar aan vast
Oké zal het doen.quote:Op dinsdag 9 september 2014 19:49 schreef Cat22 het volgende:
[..]
En ook daarom is het goed om morgen meteen een afspraak te maken met iemand die jou kan helpen begrijpen hoeveel dat met elkaar te maken heeft. Het gaat je niet helpen als ik het je uitleg.
Ik heb er wel wat aan maar ik kan op het moment niet eens een auto of rijbewijs betalen laat staan de kosten zoals benzine en wegenbelasting etc.quote:Op dinsdag 9 september 2014 19:54 schreef DuvalBrood het volgende:
[..]
Waarom heb je niets aan een rijbewijs?
Ja maar of het bedrijf nog bestaat over 5-10 jaar weet ik niet ik heb er wel vertrouwen in.quote:Op dinsdag 9 september 2014 19:55 schreef Ayumu_Yamazaki_Chie_Mari het volgende:
[..]
Ik lees net dat jij voor je vader kan werken.
Klopt ik ben erg dankbaar dit begon eerst als een klacht in klb eigenlijk en ik wou toen eigenlijk niks veranderen nu wel en dat komt ook door de reacties.quote:Op dinsdag 9 september 2014 19:52 schreef Re het volgende:
hij gaat niet meer voor de wajong als ik het goed heb, maar gaat nu bij zijn vader werken, en daar moeten we het maar mee doen heb ik het idee. Al die energie die al in deze topics is gestoken is bewonderenswaardig, hopelijk heeft TS dat ook door en gaat hij er nu wel eens iets mee doen. Eens in de zoveel tijd komt zo iemand hier binnen, een paar lopen hier nog rond waarbij het langzaam maar ook zeker een stuk is verbeterd, dus daar hou ik me dan maar aan vast
Dan heb je werkervaring en hoogstwaarschijnlijk hopelijk je papieren op orde.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:00 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Ja maar of het bedrijf nog bestaat over 5-10 jaar weet ik niet ik heb er wel vertrouwen in.
Papieren?quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:02 schreef Ayumu_Yamazaki_Chie_Mari het volgende:
[..]
Dan heb je werkervaring en hoogstwaarschijnlijk hopelijk je papieren op orde.
Werkervaring telt even hard. Heb geen diploma maar zou ondanks mijn ziekte en handicaps. Bij een aantal bedrijven kunnen beginnen.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:03 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Papieren?
Ja werkervaring maar zonder diploma heb ik er niet veel aan als ik werk wil vinden.
Hij hoopt dat je via het bedrijf een opleiding af kunt ronden.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:03 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Papieren?
Ja werkervaring maar zonder diploma heb ik er niet veel aan als ik werk wil vinden.
Met diploma ook niet! Welcome to my worldquote:Op dinsdag 9 september 2014 20:03 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Papieren?
Ja werkervaring maar zonder diploma heb ik er niet veel aan als ik werk wil vinden.
Ja, maar ja. Je komt zonder vooropleiding hooguit op mbo 1-niveau. En ja, maar ja, je wilt geen studieschuld maken. En ja, maar ja, met een mbo-diploma kom je nog nergens. En ja, maar ja, je kunt niet leren uit boeken.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:03 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Papieren?
Ja werkervaring maar zonder diploma heb ik er niet veel aan als ik werk wil vinden.
En ja, maar ja, wat als het bedrijf over 20 jaar failliet gaat.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:05 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, maar ja. Je komt zonder vooropleiding hooguit op mbo 1-niveau. En ja, maar ja, je wilt geen studieschuld maken. En ja, maar ja, met een mbo-diploma kom je nog nergens. En ja, maar ja, je kunt niet leren uit boeken.
En dat. Certificaat heftruck chauffeur is een begin.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:05 schreef brojo het volgende:
[..]
Hij hoopt dat je via het bedrijf een opleiding af kunt ronden.
'Aan een rijbewijs heb ik niks'quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:03 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Papieren?
Ja werkervaring maar zonder diploma heb ik er niet veel aan als ik werk wil vinden.
Nou ik kan een parttime studie doen het is maar een klein bedrijf 1manszaak.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:05 schreef brojo het volgende:
[..]
Hij hoopt dat je via het bedrijf een opleiding af kunt ronden.
Ja.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:06 schreef Ayumu_Yamazaki_Chie_Mari het volgende:
[..]
En dat. Certificaat heftruck chauffeur is een begin.
Nou nee ik kan ook een WO studie doen maar de vraag is of ik hetquote:Op dinsdag 9 september 2014 20:05 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, maar ja. Je komt zonder vooropleiding hooguit op mbo 1-niveau. En ja, maar ja, je wilt geen studieschuld maken. En ja, maar ja, met een mbo-diploma kom je nog nergens. En ja, maar ja, je kunt niet leren uit boeken.
Tsja wat ik dus ga doen is eigenlijk wat iemand met hbo/wo niveau zou doen niet spullen inpakken maar dus nieuwe website maken, kosten verlagen en winst maximaliseren.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:04 schreef Ayumu_Yamazaki_Chie_Mari het volgende:
[..]
Werkervaring telt even hard. Heb geen diploma maar zou ondanks mijn ziekte en handicaps. Bij een aantal bedrijven kunnen beginnen.
Als ik een rijbewijs nodig heb dan is dat handig maar nu dus niet.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:08 schreef Cat22 het volgende:
[..]
'Aan een rijbewijs heb ik niks'
'Aan werkervaring zonder papieren heb ik niks'
Waar doe je al die boekenwijsheden toch op, als 19jarige die geen studie volgt, nauwelijks werkt en gemiddeld één keer per week buiten komt?
Je vooronderstellingen zijn een manier om ervoor te zorgen dat je die papiertjes of ervaring ook niet hoeft te behalen. Want 'ik heb er toch niks aan'.
Klaar, cirkel rond en jij geen stap verder.
Nou zo kun je het zien maar ik vind het toch niet zo leuk deze situatie.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:18 schreef artelligence het volgende:
Klinkt als een relaxed leven TS!
Alleen maar argumenten die in jouw straatje passen en geen antwoorden.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:21 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Als ik een rijbewijs nodig heb dan is dat handig maar nu dus niet.
Ik heb niks aan die werkervaring als ik werk wil vinden als ik als zzper aan de slag wil heb ik er wel wat aan ja.
Je zwelgt in zelfmedelijden. Daar schiet je niets mee op. Je doet niets om daar verandering in te brengen. Je stelt al te hoge eisen wat werk en opleiding betreft, raakt gedemotiveerd van de gedachte alleen al. Zoek het juist in kleine dingen. Met kleine stapjes bereik je meer. Maar je kunt ook blijven zaniken over hoe kut je leven is, hoe dom je bent enz. Maar dan leer je ook nooit van jezelf houden. Dat doe je door kleine overwinningen te boeken. Maar daarvoor moet je wel inzet tonen en geven. Investeren in jezelf in plaats van alleen maar het onmogelijke te willen zien en hebben.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:21 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Nou zo kun je het zien maar ik vind het toch niet zo leuk deze situatie.
Wiskunde bijscholen dat is het zo ongeveer voor bijvoorbeeld informatica?quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:23 schreef Lienekien het volgende:
Hoe wil jij een WO-studie gaan doen met jouw (gebrek aan) vooropleiding?
Ja maar dat is dus nu niet aan de orde ik ga denk ik een studie langs het werk wat ik voor mijn vader ga doen.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:25 schreef Ayumu_Yamazaki_Chie_Mari het volgende:
Dan word je maar inpakker. Tijdens mijn werk wat zeer specialistisch was stond ik toch echt 75% van de tijd verschrikkelijke werkzaamheden te doen. maar die 25% maakte het waard om het te doen. EN iedereen wil een toffe baan met tof loon even een feit dat 95% van de wereldbevolking dat niet echt heeft.
Nou ik zeg alleen dat het mij niet gaat helpen om dus een baan te vinden.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:26 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Alleen maar argumenten die in jouw straatje passen en geen antwoorden.
En 4857473 keer 'ja maar...'.
Ik stel geen hoge eisen ik pak gewoon wat mij het beste lijkt.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:28 schreef artelligence het volgende:
[..]
Je zwelgt in zelfmedelijden. Daar schiet je niets mee op. Je doet niets om daar verandering in te brengen. Je stelt al te hoge eisen wat werk en opleiding betreft, raakt gedemotiveerd van de gedachte alleen al. Zoek het juist in kleine dingen. Met kleine stapjes bereik je meer. Maar je kunt ook blijven zaniken over hoe kut je leven is, hoe dom je bent enz. Maar dan leer je ook nooit van jezelf houden. Dat doe je door kleine overwinningen te boeken. Maar daarvoor moet je wel inzet tonen en geven. Investeren in jezelf in plaats van alleen maar het onmogelijke te willen zien en hebben.
Met alleen wiskunde bijscholen laten ze je nog niet toe op een universiteit.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:31 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Wiskunde bijscholen dat is het zo ongeveer voor bijvoorbeeld informatica?
Of ik het aankan weet ik dus niet maar ik zou het kunnen proberen.
Nee maar je kunt het ook online doen dan heb je geen toelatingseisen.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:36 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Met alleen wiskunde bijscholen laten ze je nog niet toe op een universiteit.
Dus vandaag leef je weer in een wereld waarin je denkt dit wel te kunnen. Maar op andere dagen is het weer helemaal niks en kan je niet leren uit boeken en is programmeren ook niks voor je.
Wat is het nou, hè? Waar kunnen we nou überhaupt van uitgaan bij jou? Is het allemaal bullshit? Of wat klopt er wel?
Ik voel er niet veel voor maar ik kan erover nadenken.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:36 schreef brojo het volgende:
En als buiten komen een probleem is: Ga een krantenwijk lopen. Heb je zoiets al eens geprobeerd?
En heb je nu bijvoorbeeld al een fiets?
Zeg nou niet van: Ja, maar ik ga bij mijn vader werken.
Het voordeel van een krantenwijk is dat je vroeg uit de veren moet en dan leer je ook gelijk wat discipline.
Deze man heeft vast nog wel wat raad.quote:Op zondag 24 augustus 2014 19:35 schreef knokkels het volgende:
[..]
Dat is jouw mening. Jij mag me daarom arrogant vinden. Heb je nog iets zinnigs te melden, verder? On Topic enzo? Of heb je meer zin om users te bashen?
Ja, dat mag ik dan weer vinden, dat je me basht. Jij hebt de vrijheid om mij arrogant te vinden, ik heb de vrijheid om te vinden dat je me basht.
En nu ga ik je niet meer voeren hoor. Doei
Hij vind het MBO al bijna niets.quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:23 schreef Lienekien het volgende:
Hoe wil jij een WO-studie gaan doen met jouw (gebrek aan) vooropleiding?
Wat is dat voor online WO-studie?quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:48 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Nee maar je kunt het ook online doen dan heb je geen toelatingseisen.
Ik vind het niet leuk maar ik wil het wel leren om wat geld te verdienen.
[..]
Ik voel er niet veel voor maar ik kan erover nadenken.
Nee in de toekomst mijn kennis van wiskunde zou ik eerst moeten verbeteren.quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:08 schreef Cat22 het volgende:
Je voelt je nu te slecht om de naam van een psycholoog op te zoeken en stelt dit daarom al dagen uit, maar overweegt wel om een studie te gaan doen? En dan ook nog op WO niveau?
Get real.
Wat is dat voor online WO-studie?quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:11 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Nee in de toekomst mijn kennis van wiskunde zou ik eerst moeten verbeteren.
Je weet wat studeren inhoudt?quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:11 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Nee in de toekomst mijn kennis van wiskunde zou ik eerst moeten verbeteren.
quote:Op dinsdag 9 september 2014 20:48 schreef hmmmmmmm het volgende:
Nee maar je kunt het ook online doen dan heb je geen toelatingseisen.
quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:17 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ok nu weet ik het zeker. Je wilt niks
quote:
quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:20 schreef Amarantha het volgende:
TS heeft geen diploma maar voelt zich te goed voor het MBO
quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:21 schreef Deckard het volgende:
[..]
Dan is uni voor je een verloren zaak.
quote:
Waarom dan omdat MBO studies mij niet interesseren?quote:
Omdat je teveel verwacht zonder diploma..quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:27 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Waarom dan omdat MBO studies mij niet interesseren?
Je bent niet kundig genoeg voor de uni.quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:27 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Waarom dan omdat MBO studies mij niet interesseren?
quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:27 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Omdat je teveel verwacht zonder diploma..
Nee ik kan toch havo ofzo doen dan HBO als ik het aankan?quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:28 schreef Deckard het volgende:
[..]
Je bent niet kundig genoeg voor de uni.
Open universiteit maar je hebt meer universiteiten die dat aanbieden.quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:19 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Wat is dat voor online WO-studie?
Nou, prima. Begin maar eens met havo.quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:29 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
[..]
Nee ik kan toch havo ofzo doen dan HBO als ik het aankan?
[..]
Open universiteit maar je hebt meer universiteiten die dat aanbieden.
Een echte universiteit is natuurlijk beter maar goed ik zal waarschijnlijk beter havo ofzo kunnen doen.
quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:29 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
[..]
Nee ik kan toch havo ofzo doen dan HBO als ik het aankan?
Havo zal niet meer lukken. Dus zal je met een toelatingstest de mbo proberen te halen. Vervolgens wordt het de hbo en dan kan je eens nadenken over de uni.quote:Over de 1e 3 leerjaren van havo en vwo mogen leerlingen maximaal 5 jaar doen
Ben ik ook wel benieuwd naar...klinkt een stuk makkelijker dan 4 jaar studeren.quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:08 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Wat is dat voor online WO-studie?
Nee een thuisstudie of volwassen onderwijs?quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:35 schreef Deckard het volgende:
[..]
[..]
Havo zal niet meer lukken. Dus zal je met een toelatingstest de mbo proberen te halen. Vervolgens wordt het de hbo en dan kan je eens nadenken over de uni.
Vergeet het maar, dat haal je dus nooit. Zeker niet met jouw instelling.
Maar hij durft niet naar buiten! Dan ga je toch eerst een thuisstudie MBO doen en ondertussen therapie zodat je daarna wel naar buiten durft te gaan en HBO kan gaan volgen? En met je propedeuse naar de universiteit?quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:33 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nou, prima. Begin maar eens met havo.
Beter gaat hij wel gewoon naar school zodat hij weer onder de mensen is.quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:36 schreef Elvi het volgende:
Dan ga je toch eerst een thuisstudie MBO doen
Mooi! Zoek het maar eens uit. En kijk eens hoe je dat kunt gaan bekostigen.quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:36 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Nee een thuisstudie of volwassen onderwijs?
quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:36 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Ben ik ook wel benieuwd naar...klinkt een stuk makkelijker dan 4 jaar studeren.
TS, je doet het voorkomen of je met gemak even een WO diploma kan halen terwijl je niet eens een psych kan bellen omdat je maar 3 uur geslapen hebt. Niet echt realistisch...zelfs voor een online studie moet je wel wat doen.
Je hebt adviezen genoeg gekregen...steek je energie daar eens in ipv het steeds weer herhalen wat niet kan/lukt/gaat. Deel 6 gaat er niet anders uitzien als jij niks onderneemt. Lees dan deel 1 nog maar eens door, of deel 2, of 3, of...geen excuses meer, aan de slag!
Nee ik dacht meer aan havo.quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:29 schreef hmmmmmmm het volgende:
Open universiteit maar je hebt meer universiteiten die dat aanbieden.
Een echte universiteit is natuurlijk beter maar goed ik zal waarschijnlijk beter havo ofzo kunnen doen.
Ja eigenlijk wel ben wel bang dat ik weer gepest word maar misschien is het anders deze keer.quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:38 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Beter gaat hij wel gewoon naar school zodat hij weer onder de mensen is
Of havo.quote:Op dinsdag 9 september 2014 21:36 schreef Elvi het volgende:
[..]
Maar hij durft niet naar buiten! Dan ga je toch eerst een thuisstudie MBO doen en ondertussen therapie zodat je daarna wel naar buiten durft te gaan en HBO kan gaan volgen? En met je propedeuse naar de universiteit?
Hij is nog te stom om te poepen dus ik denk laten we rustig beginnenquote:Op dinsdag 9 september 2014 21:38 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Beter gaat hij wel gewoon naar school zodat hij weer onder de mensen is.
Dan heb je naast een opleiding ook nog een sociaal leven TS![]()
Pesten doen ze niet aan op het MBO (en de hogere studies), althans zeer weinigquote:Op dinsdag 9 september 2014 21:40 schreef hmmmmmmm het volgende:
Ja eigenlijk wel ben wel bang dat ik weer gepest word maar misschien is het anders deze keer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |