Omdat het niet nodig was het luchtruim te sluiten.quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:02 schreef meth1745 het volgende:
We weten dat de rebellen, waarschijnlijk met hulp van de Russen (oa opleiding gegeven in Rusland) MH17 hebben neergehaald. Maar iedereen ontwijkt de vraag waarom het luchtruim niet gesloten was drie dagen nadat een BUK een militair vliegtuig in hetzelfde gebied neerschoot.
Als Kiev niet wist dat het op 14 juli met een BUK was gebeurd, hoe konden ze dan minder dan een uur na het neerhalen van MH17 melden dat daar een BUK was gebruikt?
Niemand wilde dat vliegtuig neerhalen maar toch waren er wat incompetente figuren die raket afschoten zonder te weten waarop precies.quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:03 schreef waht het volgende:
[..]
Dat is allemaal leuk en aardig, maar hopen dat die incompetente rebellen een lijnvlucht neerhalen is wat anders. Het gebeurt amper omdat het wel een heel domme fout is, erop hopen is dus zinloos.
Maar goed, ik geloof best dat Kiev hulp wil in het bestrijden van de rebellen/Russen. Machtspolitiek blijft hetzelfde.
Dan is het ook enkel relevant als de rebellen met opzet een lijnvlucht neerhaalden. Dat is alleen aannemelijk in extreme complottheorieen.quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:04 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Omdat dit alleen relevant is als het met opzet gebeurd is. Dat is alleen aannemelijk in extreme complottheorieen.
In gebieden waar de vechtende partijen dit soort wapens hebben wordt het luchtruim gesloten, zie ex-Joegoslavië.quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:06 schreef waht het volgende:
[..]
Omdat het niet nodig was het luchtruim te sluiten.
Zoals ik hierboven stelde gebeurt het bijna nooit. Vechtende partijen met luchtafweergeschut weten dondersgoed dat ze geen lijnvluchten moeten neerknallen. Bezopen rebellen weten het vast ook, maar zijn niet bekwaam genoeg om dit goede advies te volgen. Met het bewapenen van rebellen neem je een risico. Zie Oekraïne, Afghanistan, Irak, etc. etc.
Dat is niet altijd het geval.quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:07 schreef meth1745 het volgende:
[..]
In gebieden waar de vechtende partijen dit soort wapens hebben wordt het luchtruim gesloten, zie ex-Joegoslavië.
colateral damagequote:Op dinsdag 9 september 2014 12:09 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat is niet altijd het geval.
Leuke poging, maar dat is geen reden om de daders vrij te pleiten.
Klopt. Het is alleen relevant om de rol van Rusland in dit conflict vast te stellen. Er is alle reden om de denken, dat de rebellen behoefte hadden aan luchtafweer. Er is alle reden te veronderstellen dat Rusland daar een rol in speelt. Maar dat is in strijd met het standpunt van Rusland, dat zij de rebellen niet steunen.quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:06 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Dan is het ook enkel relevant als de rebellen met opzet een lijnvlucht neerhaalden. Dat is alleen aannemelijk in extreme complottheorieen.
Erop terugkijkend had Malaysia Airlines inderdaad beter om Oekraïne heen kunnen vliegen. Ik denk dat ook dat vliegtuigmaatschappijen vanaf nu nooit meer lukraak afgaan op het al dan niet gesloten zijn van een luchtruim.quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:07 schreef meth1745 het volgende:
[..]
In gebieden waar de vechtende partijen dit soort wapens hebben wordt het luchtruim gesloten, zie ex-Joegoslavië.
Het meest onzinnige begrip ooit bedacht.quote:
Hilarisch.quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:16 schreef meth1745 het volgende:
Donetsk's pro-Russia rebels celebrate expelling 'fascist Ukrainian junta'
[ afbeelding ]
Crowds at a rally in Donetsk to mark the liberation of the Donbass region from the Nazis in the second world war. Photograph: Francisco Leong/AFP
http://www.theguardian.co(...)bels-ukrainian-junta
Ten eerste zitten wij er al te diep in. In dit stadium kun je niet zomaar je handen er vanaf trekken.quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:18 schreef theunderdog het volgende:
de eu moet stoppen zich te bemoeien met dit conflict. Het handelsconflict dreigt onze economie veel pijn te doen, jouw en mijn job staat op het spel.
Boehoe. Laat iedereen barsten als het zich niet direct vertaald in je voordeel. bla bla ......quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:18 schreef theunderdog het volgende:
de eu moet stoppen zich te bemoeien met dit conflict. Het handelsconflict dreigt onze economie veel pijn te doen, jouw en mijn job staat op het spel.
You keep using that word. I don't think it means what you think it means.quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:16 schreef meth1745 het volgende:
Donetsk's pro-Russia rebels celebrate expelling 'fascist Ukrainian junta'
[ afbeelding ]
Crowds at a rally in Donetsk to mark the liberation of the Donbass region from the Nazis in the second world war. Photograph: Francisco Leong/AFP
http://www.theguardian.co(...)bels-ukrainian-junta
Nee, laten we Robin Hood spelen terwijl het in ons nadeel is...quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:21 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Boehoe. Laat iedereen basten als het zich niet direct vertaald in je voordeel. bla bla ......
Als iedereen zo redeneert, komen nooit een steek verder als mensheid.quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:22 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Nee, laten we Robin Hood spelen terwijl het in ons nadeel is...
Jaren de Vs vrij spel hebben gegeven heeft ook veel beter uitgepakt he.quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:20 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Daarnaast geef je Rusland daarmee vrij spel en dat lijkt mij al helemaal niet wenselijk.
Ben jij bollenplukker dan?quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:18 schreef theunderdog het volgende:
de eu moet stoppen zich te bemoeien met dit conflict. Het handelsconflict dreigt onze economie veel pijn te doen, jouw en mijn job staat op het spel.
Lekker de propaganda van het Kremlin nablaten. Dat lukt prima.quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:18 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hilarisch.
De regering in Moskou heeft immers geen fascistische trekjes. De domme boeren weten niet eens wat het begrip inhoudt.
Wat is er zo goed aan Rusland?quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:23 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Jaren de Vs vrij spel hebben gegeven heeft ook veel beter uitgepakt he.
Waarvandaan heb jij de angst voor russisch beleid? Omdat amerika je dat hebt aangepraat? Door die angst in de koude oorlog dus?
Vraag even aan die landen zoals Polen en Letland die jarenlang onder Russisch bewind hebben gestaan hoe fijn ze dat vonden en hoe graag ze weer terug willen.quote:Op dinsdag 9 september 2014 12:23 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Jaren de Vs vrij spel hebben gegeven heeft ook veel beter uitgepakt he.
Waarvandaan heb jij de angst voor russisch beleid? Omdat amerika je dat hebt aangepraat? Door die angst in de koude oorlog dus?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |