Mensen kunnen vaak ook gewoon niet meer normaal reageren op elkaar, althans online. Ik had het vanmiddag nog, plaatste een afwijkende reactie in een topic over een game, kreeg gelijk weer zo'n handvol kneusjes achter me aan die me met zware haatreacties weg probeerden te krijgen uit 'hun' topic.quote:Op dinsdag 9 september 2014 23:47 schreef schrijfveer het volgende:
[..]
Op zich kunnen een paar trollerige reacties geen kwaad, maar wanneer meer van de helft uit zo'n soort reacties bestaat, kan het demotiverend werken op de mensen die een serieuze reactie op het onderwerp willen geven.
Is dit een poging tot stoer doen, knul?quote:Op woensdag 10 september 2014 00:48 schreef GlenSpey het volgende:
Internet is lekker veilig, daar is iedere hansworst een superheld.
kom dan gek ik klap je jonguh wat is je adresquote:Op woensdag 10 september 2014 00:55 schreef Ringo het volgende:
[..]
Is dit een poging tot stoer doen, knul?
Die staat er sinds 1989 niet meer.quote:Op dinsdag 9 september 2014 08:53 schreef RM-rf het volgende:
Kanker van de Samenleving dit soort mensen, ze moesten ze allemaal tegen de Muur zetten!
In Jeruzalem hebben ze nog wel een muur.quote:Op woensdag 10 september 2014 01:06 schreef Kopiko het volgende:
[..]
Die staat er sinds 1989 niet meer.
Als je het artikel gelezen hebt, had je allang kunnen weten dat bij de genoemde internet-troll de politie idd op een gegeven moment voor de deur stond en zn computer in beslag genomen werd en hij vervolgd werd voor een opmerking over gehandicapten ("Bij een kist appels haal je ook de rotte eruit en die gooi je weg."")... maar uiteindelijk die zaak gedropt werd omdat bleek dat die betreffende persoon zelf kreupel is en niet zonder krukken kan lopen:quote:Op woensdag 10 september 2014 01:02 schreef J0kkebr0k het volgende:
Duurt niet lang meer voor trollen strafbaar wordt, vrees ik.
Ik heb het niet helemaal gelezen nee. Heb de laatste tijd de aandachtsspanne van een goudvis.quote:Op woensdag 10 september 2014 09:50 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Als je het artikel gelezen hebt, had je allang kunnen weten dat bij de genoemde internet-troll de politie idd op een gegeven moment voor de deur stond en zn computer in beslag genomen werd en hij vervolgd werd voor een opmerking over gehandicapten ("Bij een kist appels haal je ook de rotte eruit en die gooi je weg."")... maar uiteindelijk die zaak gedropt werd omdat bleek dat die betreffende persoon zelf kreupel is en niet zonder krukken kan lopen:
Oftewel, "die klote rotte appels komen ook overal mee weg!" ... Als gezonde blanke man mag je dus niks meer zeggen, en die kreupelen zitten van mijn sociale premie de hele nacht lekker te trollen achter een staatscomputer en op gesubsidieerde MSM-websites
Er zijn wel goede discussiefora gelukkigquote:Op woensdag 10 september 2014 00:48 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Mensen kunnen vaak ook gewoon niet meer normaal reageren op elkaar, althans online. Ik had het vanmiddag nog, plaatste een afwijkende reactie in een topic over een game, kreeg gelijk weer zo'n handvol kneusjes achter me aan die me met zware haatreacties weg probeerden te krijgen uit 'hun' topic.
Een week geleden in een topic over gokken ook. Een reactie van mij over een bepaalde goktheorie riep bij een figuur nogal wat triestheid op, want ik had volgens hem mijn rechten op het leven op deze planeet verloren³
Lijkt vaak wel alsof normale discussies op internet hun bestaansrecht hebben verloren. Vaak mondt het uit in scheldpartijen, doodsverwensingen en ander heroic gedrag. Ik ben denk ik ook al tientallen keren bedreigd door dat soort helden die je wel even op komen zoeken IRL om je een lesje te leren
Internet is lekker veilig, daar is iedere hansworst een superheld.
In de DDR tijd had hij wsl ook niet zo'n grote bek...quote:Op dinsdag 9 september 2014 08:44 schreef Vasilevski het volgende:
Een DDR-grenswacht ook echt. Dit krijg je dus als je mensen hun maatschappelijk nuttige werk afneemt.
Klopt.. als je nooit persoonlijk wordt en ook niet reageert op persoonlijke aanvallen zal je nooit gezeur krijgen.quote:Op woensdag 10 september 2014 14:23 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Niet reageren op de persoon, maar reageren op de argumenten.
Hij zal een Honecker inderdaad vast niet corrupt hebben genoemd, nee.quote:Op woensdag 10 september 2014 16:21 schreef AchJa het volgende:
[..]
In de DDR tijd had hij wsl ook niet zo'n grote bek...
Als hij destijds nou ook met ingezonden brieven was gaan trollen in de Neues Deutschland had ik hem wel baas gevonden.quote:Op woensdag 10 september 2014 22:50 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Hij zal een Honecker inderdaad vast niet corrupt hebben genoemd, nee.
Dat blad bestaat trouwens nog. De Oost-Duitse Pravda dusquote:Op woensdag 10 september 2014 23:34 schreef AchJa het volgende:
[..]
Als hij destijds nou ook met ingezonden brieven was gaan trollen in de Neues Deutschland had ik hem wel baas gevonden.
Goede oplossing inderdaad, anderen boos maken zodat jij het niet meer bentquote:Op donderdag 11 september 2014 01:10 schreef Brum_brum het volgende:
Ik zit zo lang op dit forum dat ik gewoon een irritatie reflex krijg bij sommige mensen. Het is echt een uitlaatklep voor mij om die over de zeik te krijgen. Als ik op fok iemand over de zeik krijg dan is de kans een stuk kleiner dat ik iemand boos maak op wattsapp diezelfde dag.
Ik maak een taalnazi niet verder boos dan mijn spelvouten al gedaan hebben. Ik maak fokkers boos die in baby's willen snijden of mensen met een verkeerd stuk onkruid op willen sluiten. Of doorgeslagen feministen, want daar krijg ik jeuk van. Hoe is dat verkeerd?quote:Op donderdag 11 september 2014 01:15 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Goede oplossing inderdaad, anderen boos maken zodat jij het niet meer bent
Je kan ook gewoon bepaalde reacties negeren. Als ik iemand zie trollen / betweterigheid / taalnazi / IQ van 20 / internetheld dan krijgt diegene gewoon geen reactie. Zelfs als het persoonlijk tegen mij gericht is negeer ik het 9 van de 10 keer
Fok heeft zelfs trollende moderatoren als 99.999quote:Op woensdag 10 september 2014 14:23 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Sowieso is het niveau op FOK! ook niet echt hoog. Constant op elkaar reageren in plaats van op de inhoud.
Joh, ga nou geen leugens verkondigen.quote:Op maandag 22 september 2014 22:22 schreef ComplexConjugate het volgende:
[..]
Fok heeft zelfs trollende moderatoren als 99.999
Ooh? nou dat is dan een klein lichtpuntje voor fokquote:Op maandag 22 september 2014 22:57 schreef Jareth het volgende:
[..]
Joh, ga nou geen leugens verkondigen.
Hij is immers al een poos geen mod meer.
dat verdient die reacties dan ook wel. ongelofelijk zegquote:Op dinsdag 9 september 2014 09:55 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Bij een bericht over (IS)IS-sletjes voorzag men kennelijk geen problemen: http://www.telegraaf.nl/f/23057937 .
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |