Thanks brah. Maak lijstje van jullie shit en dan knal ik het allemaal op mn ereader.quote:Op vrijdag 5 september 2014 22:18 schreef JaqenHghar het volgende:
[..]
Fire at the Gates
Dracula
Dr.Jeckyll & Mr.Hyde
Mocht je wat zwaarder spul zoeken, zou ik eens gaan kijken naar wat Russische schrijvers.
Fuck jou...quote:Op vrijdag 5 september 2014 22:20 schreef Klokov het volgende:
Boeken voor de studie is al meer dan genoeg
Tis dat je het zelf zegtquote:Op vrijdag 5 september 2014 22:20 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Of ik ben te boers, kan natuurlijk ook.
In dat geval: Act like a lady, think like a manquote:Op vrijdag 5 september 2014 22:18 schreef Awesome_ het volgende:
Oja, genre. Naja, ik ben best veel psychologische, selfhelpshit aan het lezen, alleen daar moet ik 's avonds ook echt mee kappen, want dan ga ik motivated as fuck naar bed. Dus voornamelijk fictie. Mag ook goede geschiedenis zijn, biografieeen etc.
Heb zelf momenteel American Gods van Neil Gaiman op mijn nachtkastje liggen. Lees zelf alleen maar in het engels.quote:Op vrijdag 5 september 2014 22:18 schreef Awesome_ het volgende:
Nederlands of Engels, prefereer eigenlijk Engels. Beetje taalgains maken en zo.
http://www.bol.com/nl/p/h(...)081001004007577654-9quote:Op vrijdag 5 september 2014 22:07 schreef Awesome_ het volgende:
Vrienden, ik ben in een literaire bui laatste weken. Lezen dit dat. Wat zijn must reads voor jullie en bevelen jullie me aan?
Zelfde als met Jan Wolkers, om te kijken leuk maar ben wel klaar met zinnen met >8 bijvoeglijke naamwoorden.quote:
Gelezen?quote:
Sowieso iets van nietzsche of freudquote:Op vrijdag 5 september 2014 22:07 schreef Awesome_ het volgende:
Vrienden, ik ben in een literaire bui laatste weken. Lezen dit dat. Wat zijn must reads voor jullie en bevelen jullie me aan?
Warm van geworden?quote:Op vrijdag 5 september 2014 22:38 schreef G.R.S. het volgende:
[..]
Ja, alle drie de boekenWilde weten hoe het zou eindigen met Anastacia en Mr. Grey
Geen Kant? Machiavelli dan misschien? Of Sun Tzu?quote:Op vrijdag 5 september 2014 22:38 schreef Montelly het volgende:
[..]
Sowieso iets van nietzsche of freud
Uhuhquote:Op vrijdag 5 september 2014 22:38 schreef G.R.S. het volgende:
[..]
Ja, alle drie de boekenWilde weten hoe het zou eindigen met Anastacia en Mr. Grey
Ben niet zo van de SM maar ik denk dat elk meisje warm wordt van een type Christian Grey. De manier hoe hij werd beschreven deed je fantasie wel op hol slaan.quote:
De vraag is of Crip kan lezenquote:Op vrijdag 5 september 2014 22:54 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Zou een moslima a la Crip "Fifty Shades of Grey" mogen lezen?
De vraag is of Crip mag lezenquote:Op vrijdag 5 september 2014 22:54 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
[..]
De vraag is of Crip kan lezen
hnnnnngquote:Op vrijdag 5 september 2014 23:02 schreef Dimachaerus het volgende:
Nieuwe lievelingsauto.
Wat ziet er er geweldig uit en klinkt ó zo lekker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |