SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Oh, oh, oh....quote:Op woensdag 3 september 2014 12:42 schreef PicoMMP het volgende:
Had pas na een minuut door dat ik de lapo had![]()
Mwah het is in feite toch een baan? Het is geen hobby lijkt me. OK een ietwat bijzonder baan dat wel.quote:
@Pico: Denen doen het altijd goed in Nederland, topshow die jongens. Wel eens dat het voor spelers uit 'verdere' landen wat lastiger is om bijvoorbeeld een andere taal te leren die ook nog eens totaal niet lijkt op je moedertaal.
Maar OK het geld zal veel goedmaken inderdaad.![]()
Feyenoord heeft dit seizoen het beste transferresultaat in de clubgeschiedenis behaald door 4 van de 5 beste spelers te verkopen. Lijkt me niet dat je dan faalt als je geen kampioen wordt. Twente had zowat geen cent te makken, categorie 1 dit dat. PEC en Groningen kun je per defitie niet serieus meerekenen. Wat betreft PSV ben ik het wel met je eens.quote:Op dinsdag 2 september 2014 21:47 schreef TheTerminatorje het volgende:
Als Ajax dit jaar kampioen wordt hebben Groningen PSV Feyenoord Twente en PEC echt gefaald.Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W![]()
quote:Op woensdag 3 september 2014 12:43 schreef Karina het volgende:
[..]
Mwah het is in feite toch een baan? Het is geen hobby lijkt me. OK een ietwat bijzonder baan dat wel.
@Pico: Denen doen het altijd goed in Nederland, topshow die jongens. Wel eens dat het voor spelers uit 'verdere' landen wat lastiger is om bijvoorbeeld een andere taal te leren die ook nog eens totaal niet lijkt op je moedertaal.
Maar OK het geld zal veel goedmaken inderdaad.Het is wel een baan maar toch geen andere
![]()
Zelfde baan, ander bedrijf. Hij gaat niet ineens handballen of basketballen daar.quote:Op woensdag 3 september 2014 12:43 schreef Karina het volgende:
[..]
Mwah het is in feite toch een baan? Het is geen hobby lijkt me. OK een ietwat bijzonder baan dat wel.
@Pico: Denen doen het altijd goed in Nederland, topshow die jongens. Wel eens dat het voor spelers uit 'verdere' landen wat lastiger is om bijvoorbeeld een andere taal te leren die ook nog eens totaal niet lijkt op je moedertaal.
Maar OK het geld zal veel goedmaken inderdaad.![]()
AH op die fiets, andere werkgever danquote:Op woensdag 3 september 2014 12:44 schreef Tarado het volgende:
[..]Het is wel een baan maar toch geen andere
![]()
![]()
Ja ik corrigeerde mezelf alquote:Op woensdag 3 september 2014 12:44 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Zelfde baan, ander bedrijf. Hij gaat niet ineens handballen of basketballen daar.Als ik ander werk krijg noem ik dat trouwens ook een andere baan ook al ga ik precies hetzelfde doen, maar goed dat is semantiek
![]()
![]()
Het kan bij een 'normale baan' ook vrij snel gaan hoor. Het is meer dat je vaak met een opzegtermijn zit. Daarbij zal het voor een speler zelf ook een wat minder onverwachte en plotse overgang zijn dan voor de buitenwacht.quote:Op woensdag 3 september 2014 12:33 schreef Karina het volgende:
Zat ik nog aan te denken van de week toen het nieuws over Daley doorkwam. Lijkt me heel lastig zo zit je in Nederland en zo opeens in Engeland. Bij 'normale' banen en verhuizingen gaat dat toch allemaal wat geleidelijker, nu moet je je in 1x aanpassen aan een ander land, andere taal, andere baan, best moeilijk.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Boeit ons beide weinigquote:Op woensdag 3 september 2014 12:44 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Feyenoord heeft dit seizoen het beste transferresultaat in de clubgeschiedenis behaald door 4 van de 5 beste spelers te verkopen. Lijkt me niet dat je dan faalt als je geen kampioen wordt. Twente had zowat geen cent te makken, categorie 1 dit dat. PEC en Groningen kun je per defitie niet serieus meerekenen. Wat betreft PSV ben ik het wel met je eens.![]()
Voor de beursexit-roepers hier. Wat is er zo voordelig aan een beursexit dat je hiervoor tientallen miljoenen voor over de balk zou willen smijten? Argumenten graag.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Ja dat weten we inderdaad niet, heb je gelijk in.quote:Op woensdag 3 september 2014 12:46 schreef Monolith het volgende:
Daarbij zal het voor een speler zelf ook een wat minder onverwachte en plotse overgang zijn dan voor de buitenwacht.![]()
Voordeel voor voetballers is dat ze allemaal voetbaltaal spreken. Je hoeft in het veld geen hele gesprekken aan te gaan met je teamgenoten voordat je een voorzet geeft. In een wedstrijd zelf heb je geen Google Translate nodig als iemand "pass" of "hier" roept.quote:Op woensdag 3 september 2014 12:43 schreef Karina het volgende:
@Pico: Denen doen het altijd goed in Nederland, topshow die jongens. Wel eens dat het voor spelers uit 'verdere' landen wat lastiger is om bijvoorbeeld een andere taal te leren die ook nog eens totaal niet lijkt op je moedertaal.
Maar OK het geld zal veel goedmaken inderdaad.![]()
http://www.ajaxshowtime.c(...)n-een-beursexit.htmlquote:Op woensdag 3 september 2014 12:46 schreef fathank het volgende:
Voor de beursexit-roepers hier. Wat is er zo voordelig aan een beursexit dat je hiervoor tientallen miljoenen voor over de balk zou willen smijten? Argumenten graag.
Ik vind het zelf niet zo nodig als ik de voordelen zo bekijk.![]()
Met de TT "Even rust" refereer ik trouwens naar de sluiting van de transfermarkt en de interlandweek. De afgelopen dagen hebben veel supporters een emotionele rollercoaster meegemaakt. Een rustmomentje is eigenlijk wel lekker na twee pijnlijke nederlagen en al het gedoe.
We moeten het nu doen met deze selectie. Over anderhalf week spelen we thuis tegen hekkensluiter Heracles en daarna tegen onze vrienden in de kuip. Hebben we er nog wel een beetje zin in?![]()
![]()
Wat ze beschrijven onder voordelen kun je linea recta onder nadelen plakken. Op het sentimentele stukje na.quote:Op woensdag 3 september 2014 12:49 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
http://www.ajaxshowtime.c(...)n-een-beursexit.html
Ik vind het zelf niet zo nodig als ik de voordelen zo bekijk.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
http://www.at5.nl/artikelen/122987/ajax-wordt-geen-eigenaar-arena
En een overname van het stadion zal het dus ook niet worden.#FreeHat![]()
Lijkt me ook geen goeie zaak, zelfs gevaarlijk, nu zijn de meeste engerds van de ledenraad buitenspel gezet, is maar beter om dat zo te houdenquote:Op woensdag 3 september 2014 12:53 schreef fathank het volgende:
[..]
Wat ze beschrijven onder voordelen kun je linea recta onder nadelen plakken. Op het sentimentele stukje na.![]()
quote:Op dinsdag 2 september 2014 10:33 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Nog nooit zoveel bullshit in 3 zinnen gezien.Kunnen jullie eens met argumenten uitleggen waarom Ajax wel van de beurs zou moeten? En "Ajax is een voetbalclub, geen bedrijf" is geen argument. Dat levert je strafpunten op.quote:Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Bron: Sp!ts via voetbalprimeurquote:Ajax maakt mogelijk een goede kans op de komst van het Noorse wonderkind Martin Odegaard. Heel Europa zit achter hem aan, maar de vijftienjarige jongeling kiest niet zomaar voor het geld of de naam van een Europese topclub.
Odegaard speelt nu nog voor landskampioen Stromsgodset IF, maar dat duurt waarschijnlijk niet lang meer. De middenvelder debuteerde afgelopen week in de nationale ploeg en heeft heel Europa - waaronder Bayern München en Manchester United - achter zich aan. "Ik kan natuurlijk geen namen noemen", zegt vader Hans-Erik in Verdens Gang. "Maar noem een naam van een club en ik verzeker je dat ze langs zijn geweest."
Het supertalent zou al een miljoenenaanbieding van Real Madrid naast zich neer hebben gelegd. "De ontwikkeling van Martin staat voorop", benadrukt Odegaard senior. "Zodra we aan andere dingen gaan denken, stokt zijn ontwikkeling." En dat biedt wellicht mogelijkheden voor Ajax, dat volgens de Noorse meesterscout Stig Torbjřrnsen de perfecte volgende stap zou zijn.
"Hij moet niet te lang in Noorwegen blijven hangen", citeert Sp!ts uit Noorse media. "Volgend jaar is een ideaal moment om over te stappen. In mijn ogen is hij een perfecte Ajacied." Christian Eriksen is daarbij een goed voorbeeld. "De stap naar Ajax bleek ideaal voor Christian. Martin is, net zoals Christian toen, nog niet toe aan een hele fysieke competitie. Een vertrek naar Italië of Engeland in dit stadium van zijn carričre raad ik hem dan ook af."![]()
Wat een suggestief kutartikel.quote:Op woensdag 3 september 2014 13:12 schreef Jochie1900 het volgende:
[..]
Bron: Sp!ts via voetbalprimeur![]()
Is toch veel makkelijker om gewoon met oneliners te knallen.quote:Op woensdag 3 september 2014 13:06 schreef fathank het volgende:
[..]
[..]
Kunnen jullie eens met argumenten uitleggen waarom Ajax wel van de beurs zou moeten? En "Ajax is een voetbalclub, geen bedrijf" is geen argument. Dat levert je strafpunten op.![]()
Toch een voordeel dat we in Scandinavie zeer goed bekend staan met figuren als Eriksen en Zlatanquote:Op woensdag 3 september 2014 13:12 schreef Jochie1900 het volgende:
[..]
Bron: Sp!ts via voetbalprimeur![]()
![]()
quote:Op woensdag 3 september 2014 13:54 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Toch een voordeel dat we in Scandinavie zeer goed bekend staan met figuren als Eriksen en Zlatan![]()
![]()
heute meute ajax wie?quote:FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
quote:Op woensdag 3 september 2014 15:34 schreef Tyron het volgende:
http://www.telegraaf.nl/t(...)_op_VVHJ-Gala__.html
Rond 05.00 Daley die huilt![]()
![]()
Die jongen komt van ver en er is een hoop gebeurd de laatste maanden/weken. Begrijp t wel.quote:Op woensdag 3 september 2014 15:34 schreef Tyron het volgende:
http://www.telegraaf.nl/t(...)_op_VVHJ-Gala__.html
Rond 05.00 Daley die huilt#FreeHat![]()
daley?quote:Op woensdag 3 september 2014 16:39 schreef PicoMMP het volgende:
Dat Daley nog maar veel mag huilen. Ons verlaten voor een concurrent!![]()
Manchester united een concurrent?quote:wat ben jij een knuppel joh. "Dat ie nog veel mag huilen" mafkees
![]()
Ja, Man Utd is onze grootste concurrent voor de wanbeleid-award van het jaar.quote:Op woensdag 3 september 2014 17:02 schreef bombmannl het volgende:
[..]
Manchester united een concurrent?wat ben jij een knuppel joh. "Dat ie nog veel mag huilen" mafkees
![]()
![]()
Haha, jij bent echt heel dom!quote:Op woensdag 3 september 2014 17:02 schreef bombmannl het volgende:
[..]
Manchester united een concurrent?wat ben jij een knuppel joh. "Dat ie nog veel mag huilen" mafkees
![]()
![]()
quote:Op woensdag 3 september 2014 17:02 schreef bombmannl het volgende:
[..]
Manchester united een concurrent?wat ben jij een knuppel joh. "Dat ie nog veel mag huilen" mafkees
![]()
![]()
Wat is die Van Gangelen een onruststoker joh, met z'n ambulance als iemand flauwvaltquote:Op woensdag 3 september 2014 15:34 schreef Tyron het volgende:
http://www.telegraaf.nl/t(...)_op_VVHJ-Gala__.html
Rond 05.00 Daley die huilt![]()
![]()
Huh?quote:Op woensdag 3 september 2014 17:03 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Ja, Man Utd is onze grootste concurrent voor de wanbeleid-award van het jaar.#FreeHat![]()
Niks eindelijk rust.... De onrust gaat nu pas komen als er wedstrijden worden gespeeld en ajax niet wint en overtuigt.![]()
Bedankt, Hans. Wat een gewaagde voorspelling ook. Wát een inzicht heb jij.quote:Op woensdag 3 september 2014 18:59 schreef TheTerminatorje het volgende:
Niks eindelijk rust.... De onrust gaat nu pas komen als er wedstrijden worden gespeeld en ajax niet wint en overtuigt.![]()
Oké dan.jij bent wel een aanwinst.quote:Op woensdag 3 september 2014 18:59 schreef TheTerminatorje het volgende:
Niks eindelijk rust.... De onrust gaat nu pas komen als er wedstrijden worden gespeeld en ajax niet wint en overtuigt.![]()
Dit lijkt een open deur maar wat je eigenlijk zegt is "er is geen rust want er is rust tot Ajax verliest".quote:Op woensdag 3 september 2014 18:59 schreef TheTerminatorje het volgende:
Niks eindelijk rust.... De onrust gaat nu pas komen als er wedstrijden worden gespeeld en ajax niet wint en overtuigt.![]()
Maar goed, we hoeven niet elk jaar kampioen te worden. Hopen dat Menig, Bazoer en Becker wat speeltijd krijgen in een paar bekerwedstrijden of ''makkelijke'' wedstrijden dit seizoen, Kishna en El Ghazy zich verder ontwikkelen, Meleg gaat vlammen bij Cambuur :-).Volgend jaar een paar gerichte aankopen doen, Zivko in de spits nadat ie topscoorder is geworden met 40 goals in de JL, Serero pleite, Zimling pleite, Kolbein pleite and we're good to go.![]()
En terecht. Als je dat vorig jaar gedaan had was je geen kampioen geworden. Maar eerlijk gezegd denk ik dat Ajax dat vrij eenvoudig kan winnen. Feyenoord speelt zo pover...quote:Op woensdag 3 september 2014 19:17 schreef J2T het volgende:
Als we over twee weken verliezen van onze Rotterdamse vrinden is het over met de rust.![]()
quote:Op woensdag 3 september 2014 19:23 schreef Tchock het volgende:
[..]
En terecht. Als je dat vorig jaar gedaan had was je geen kampioen geworden.
Als het vorig jaar niet zo makkelijk was geweest hadden we aan het eind waarschijnlijk geen onnodige punten laten liggen.![]()
Natuurlijk kom je dan in allerlei vage hypothetische scenario's maar ik bedoelde alleen dat jullie kampioen werden op vier punten dus Feyenoord had theoretisch aan de winst in Amsterdam óf Rotterdam genoeg om kampioen te worden.quote:Op woensdag 3 september 2014 19:50 schreef Tyron het volgende:
[..]
Als het vorig jaar niet zo makkelijk was geweest hadden we aan het eind waarschijnlijk geen onnodige punten laten liggen.![]()
Marc Netto laat Platje voor onze neus naar Venlo gaan
VIESDIK in beeld gebracht tijdens WK Darts 2015 & 2016 en Premier League Ahoy 2016![]()
Ja maar dat is net zo vaag als de scenario's die ik schets.quote:Op woensdag 3 september 2014 19:51 schreef Tchock het volgende:
[..]
Natuurlijk kom je dan in allerlei vage hypothetische scenario's maar ik bedoelde alleen dat jullie kampioen werden op vier punten dus Feyenoord had theoretisch aan de winst in Amsterdam óf Rotterdam genoeg om kampioen te worden.![]()
Snel!!!!!!!!!!!!!11quote:Op woensdag 3 september 2014 17:28 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Wat is die Van Gangelen een onruststoker joh, met z'n ambulance als iemand flauwvalt
Dokter in de zaal! HELP !
Alle jezus. Niemand zien flauwvallen door een lage bloedsuiker.
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA![]()
Zou Marc Netto al contact hebben gelegd?quote:Op donderdag 4 september 2014 00:37 schreef Helpmefok het volgende:
El Hamdaoui waarschijnlijk transfervrij weg bij Fiorentina.
Shit hits the fan in 3, 2 , 1..............
[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 04-09-2014 07:58:59 ]![]()
al gelukt? Ik was er zo doorheen.quote:Op donderdag 4 september 2014 09:01 schreef Heeinz het volgende:
Die afschuwelijke ticketshop doet het natuurlijk weer niet godverdomme![]()
Die kanker ticketshopquote:Op donderdag 4 september 2014 09:01 schreef Heeinz het volgende:
Die afschuwelijke ticketshop doet het natuurlijk weer niet godverdomme
was overigens helemaal vergeten vandaagEens kijken wat ik nog kan kopen
![]()
JAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAquote:Op donderdag 4 september 2014 09:05 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
al gelukt? Ik was er zo doorheen.
ERBIJ![]()
![]()
quote:Op donderdag 4 september 2014 09:16 schreef Heeinz het volgende:
Gewoon zes plekken naast elkaar in 430![]()
![]()
Welke goedkoopste vakken waren nog beschikbaar?
(Niet dat ik ze nog nodig heb maar zo kun je ongeveer kijken op hoeveel de kaartverkoop staat)Gourmetten of steengrillen?![]()
426/430/401, 113,115, 116 enzoquote:Op donderdag 4 september 2014 10:48 schreef Silenus het volgende:
Welke goedkoopste vakken waren nog beschikbaar?
(Niet dat ik ze nog nodig heb maar zo kun je ongeveer kijken op hoeveel de kaartverkoop staat)![]()
Oh dat zijn nog redelijk goedkope vakken. Zaterdag begint de verkoop voor normale clubcard-houders, dan zal het wel hard gaan.Gourmetten of steengrillen?![]()
Weer een speler die graag bij de beste en grootste club van Nederland wilt spelen.quote:'Het voetbal van Ajax spreekt me aan en de belangstelling streelt me'
Daley Sinkgraven speelt in ieder geval nog vier maanden voor sc Heerenveen. De middenvelder werd na het vertrek van Daley Blind naar Manchester United gelinkt aan Ajax, maar van een overstap kwam het (nog) niet. In de toekomst moet dat echter niet worden uitgesloten, zo blijkt uit de woorden van het jonge talent.
De pas negentienjarige spelmaker lijkt een overgang naar Amsterdam op termijn wel te zien zitten. "Als liefhebber van aanvallend combinatievoetbal is Ajax in Nederland een mooie club. Ze spelen het voetbal dat me aanspreekt, het streelt dus wel als zij belangstelling tonen, dat is een mooi compliment", zegt hij in Voetbal International.
Een jaar geleden was de tiener nog speler van de A1 van Heerenveen, maar sinds zijn debuut in de hoofdmacht ging het snel. Of hij nu al goed genoeg zou zijn geweest om Blind te doen vergeten, is echter de vraag. "Dat weet ik niet. Dat zal moeten blijken als ik daadwerkelijk die kans krijg", blijft de geboren Drent nuchter.![]()
En wat voor spelerquote:Op donderdag 4 september 2014 12:56 schreef Tyron het volgende:
[..]
Weer een speler die graag bij de beste en grootste club van Nederland wilt spelen.![]()
Rot toch op...
Edit; Die DAley dan he
[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 04-09-2014 12:58:11 ]![]()
Eerst maar kijken hoe hij zich ontwikkelt, het is nou niet bepaald zo dat onze selectie vol met creatieve spelers zit.quote:Op donderdag 4 september 2014 12:57 schreef Leonos het volgende:
[..]
En wat voor speler![]()
Rot toch op...![]()
Wat?quote:Op donderdag 4 september 2014 12:57 schreef Leonos het volgende:
[..]
En wat voor speler![]()
Rot toch op...
Edit; Die DAley dan he![]()
![]()
![]()
We hebben Serero en Andersen die zijn echt goedquote:Op donderdag 4 september 2014 12:58 schreef Tyron het volgende:
[..]
Eerst maar kijken hoe hij zich ontwikkelt, het is nou niet bepaald zo dat onze selectie vol met creatieve spelers zit.![]()
Ik geef de hoop in Andersen niet nu al op, maar over Serero ben ik niet tevreden nee.quote:Op donderdag 4 september 2014 13:00 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
We hebben Serero en Andersen die zijn echt goed![]()
Zal toch echt dit seizoen moeten gebeuren voor Andersen.quote:Op donderdag 4 september 2014 13:00 schreef Tyron het volgende:
[..]
Ik geef de hoop in Andersen niet nu al op, maar over Serero ben ik niet tevreden nee.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: