Nee en je lichaam zal dat niet gelijk denken. Dat gebeurd pas na lange tijd crash dieeten.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 23:22 schreef No-P het volgende:
[..]
Dat is een risico, maar voornamelijk als je daar naast de intensiteit of trainigstijd verhoogd, of juist ook over het algeheel te weinig voeding neemt. Niet iedereen moet dat zomaar gaan doen om te proberen af te vallen ofzo, want dat werkt niet.
Haha herkenbaarquote:Op zaterdag 30 augustus 2014 20:29 schreef muzas het volgende:
Ik weet nog dat één van de grootste motivaties om te gaan fietsen ooit was het mee kunnen gaan met een groepje vrienden die leuke toertochtjes gingen fietsen en ik al die lol miste...
Die is nu weg...
Of ik zin had om een toertocht van VIJFENVEERTIG kilometer te rijden![]()
Ik vroeg nog.... "op de stadsfiets?" werden ze boos
Was het een lekkere premie?quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 22:43 schreef FastFox91 het volgende:
Vandaag de superpremie gewonnen, maar wel jammer dat daardoor 'de kopgroep' (potentieel, gat was nog klein) een kort leven had. Ik moet wat meer schijt hebben om in te kunnen halen in de bochten, maar ik ben te braaf.
Ja, moet wel eens wat slimmer gaan rijden. En er gewoon eens rekening mee houden qua andere activiteiten.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 22:44 schreef FastFox91 het volgende:
[..]
Gefeliciteerd. Smaakt naar meer?
Had je dat niet door? Herkende je fiets al en toen ik je met Patroon zag praten, dacht ik: dat kan niet missen. Ik had eigenlijk niet verwacht dat je nog terugkwam bij het peloton met die quad.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 22:24 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Haha was jij dat?
Leuk je onmoet te hebben
Haha nee, daarom doe ik nooit van me leven mee met een stayer triatlonquote:Op zaterdag 30 augustus 2014 10:49 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Ook niet teveel naar triatleten luisteren. Die kenne niet hard fietse, niet in de groep rije en niet sture![]()
Zal ff checken.quote:Op zondag 31 augustus 2014 00:11 schreef MarcoD het volgende:
Vrij veel, wat voor fulcrum wielen doe je er dan in?
27,5 wordt de nieuwe norm. Wel de voordelen van 29, niet de nadelen.quote:Op zondag 31 augustus 2014 00:14 schreef Patroon het volgende:
Voor 1k heb je al wat mooies. Waarom geen 29"?
Zwaar, en gaat nog altijd energie in verloren. En gebruik t amper. Misschien 5 minuten per rit.quote:Op zondag 31 augustus 2014 01:53 schreef Tommeke het volgende:
Mooie fiets Oksel, maar waarom geen geveerde voorvork met lockout?
Ja denk goede beslissing. Je moet goed kijken op welke parcoursen je die fiets veel gebruikt. Als dat voornamelijk op heide/weide strand of paadjes in nl is kan je net zo goed een rigid vork pakken ipv een suspension. Veel lichter, geen onderhoud aan en de vering van je banden is in principe genoeg.quote:Op zondag 31 augustus 2014 08:25 schreef Oksel het volgende:
[..]
Zwaar, en gaat nog altijd energie in verloren. En gebruik t amper. Misschien 5 minuten per rit.
Vooral in de.korte.klimmetjes irriteert voorvering me altijd.quote:Op zondag 31 augustus 2014 08:33 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ja denk goede beslissing. Je moet goed kijken op welke parcoursen je die fiets veel gebruikt. Als dat voornamelijk op heide/weide strand of paadjes in nl is kan je net zo goed een rigid vork pakken ipv een suspension. Veel lichter, geen onderhoud aan en de vering van je banden is in principe genoeg.
Heb je een lijstje met prijzen? Vind 1500 nogal veel voor wat jij erop doe?quote:
Naja, die elites zie ik toch nooit meer.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 23:24 schreef Patroon het volgende:
Ik vind idd de elites een stuk veiliger koersen. Het gaat valt minder stil, dus minder vaak gedring als renners van achter komen.. Ik kreeg er bij de ama's niet vaak commentaar op terwijl ik ze wel hoor roepen bij elites. Hou er daar wel rekening mee.
Jammer dat ik dat niv nog niet aan kan, anders reed ik liever daar..
50 euro, maar ik heb mij ook de rest van de koers nergens mee bemoeid. Ik ging voor de kopgroep dus ik was niet heel blij, maar zo'n premie is een goede vergoeding.quote:
Als je vooraan zit en dan klinkt de bel, dan heb je meestal een goede kans om wel premie te rijden zonder heel veel energie te voorspellen. Vanaf plaats 15-20 geven ze al op om premie te rijden en er zijn altijd een paar die tempo maken waar je overheen kan springen. Daarnaast is de energie niet verloren, want die meters moet je toch wel rijden.quote:Op zondag 31 augustus 2014 00:48 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Ja, moet wel eens wat slimmer gaan rijden. En er gewoon eens rekening mee houden qua andere activiteiten.
Ik plan m'n hele week altijd zo vol
Bedankt.quote:Op zondag 31 augustus 2014 08:09 schreef kaasplankje het volgende:
Tommeke en Fastfox proficiat met de premie.
Verder vind ik het ook megakut als er renners binnendoor komen in de bocht in een koers. Het is een soort gentlemens agreement dat je zoiets niet doet. Bij amateurkoersen en elite/belofte wordt er idd gescholden en gevloekt als het gebeurd. Nu er gecombineerd sportklasse/amateurs/juniores wedstrijden georganiseerd worden zie je dat ook vaker. Want als Jan het doet dan mag Piet het ook en dan doen het er steeds meer. Daarom heb ik ook een broertje dood aan die wedstrijden.
Ook zie je dat er veel gejojo-ed wordt; iedereen kan meespringen maar niemand trekt door. Het wordt hollen en stilstaan en dat wekt dit gedrag ook in de hand.
Eens. Ik wist dat eerst ook niet dus deed dat ook veel. Alleen nu weet dat het niet kan schiet ik niet meer onderdoor. Tenzij bij de amas iemand zo'n beroerde bocht rijdt dat hij alle deuren open zet, dan schuif ik voorbij.quote:Op zondag 31 augustus 2014 08:09 schreef kaasplankje het volgende:
Tommeke en Fastfox proficiat met de premie.
Verder vind ik het ook megakut als er renners binnendoor komen in de bocht in een koers. Het is een soort gentlemens agreement dat je zoiets niet doet. Bij amateurkoersen en elite/belofte wordt er idd gescholden en gevloekt als het gebeurd. Nu er gecombineerd sportklasse/amateurs/juniores wedstrijden georganiseerd worden zie je dat ook vaker. Want als Jan het doet dan mag Piet het ook en dan doen het er steeds meer. Daarom heb ik ook een broertje dood aan die wedstrijden.
Ook zie je dat er veel gejojo-ed wordt; iedereen kan meespringen maar niemand trekt door. Het wordt hollen en stilstaan en dat wekt dit gedrag ook in de hand.
Ik zag iemand dat laatst ook al zeggen, maar eigenlijk snap ik dat niet.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 22:46 schreef Patroon het volgende:
[..]
In halen in de bochten doe ik ook vaak, rem vaak net even iets later dan de anderen en schiet dan binnen door. Wordt trouwens bij de elites echt niet gewaardeerd, omdat je anderen dan de ideale lijn afsnijdt. Daar haal je in op de rechte stukken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |