SPOILER: BonusmascottesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De OP staat hier
[ Bericht 1% gewijzigd door Deuce92 op 26-08-2014 17:53:24 ]
Ik vermaakte mij prima met Crip. Dus voor mij bracht het het niveau juist omhoog.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:30 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
[..]
Aldus de twee heren die niet wisten hoe gauw ze die theedoek moesten e-humpen.
Ach het is toch een ONZ topic. Gewoon lol hebben ja toch.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:59 schreef McNulty het volgende:
[..]
Ik vermaakte mij prima met Crip. Dus voor mij bracht het het niveau juist omhoog.
Ik zou niet weten waarom niet. Of ik hem nodig heb is een tweede.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:08 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
Mag je een rekenmachine gebruiken bij de grote bank?
Zo mysterieus.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:10 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waarom niet. Of ik hem nodig heb is een tweede.
Er op zitten. Soms werken.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:15 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
Zo mysterieus.![]()
Wat doe je eigenlijk bij de grote bank?
Gewoon nieuwsgierig, omdat er zo vaak naar jouw baan bij de grote bank wordt verwezen in dit topic.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:19 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Aan hetgeen dat van me verwacht wordty u care
Nope.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:19 schreef Klokov het volgende:
Etha werkt bij de helpdesk vriend, let even op.
In welke sector zoek je werk? Misschien heeft Etha nog wel wat voor je.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:23 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
Op dit moment doe ik alleen solliciteren, helaas.
Zeg gewoon ja vriend, tijd genoeg om te eten en slapen kom je vroeg of laat toch wel aan toe. Met een deadlift van 100 kilo zal een iets minder slaapritme vast niet in de boeken lopen.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:26 schreef Dimachaerus het volgende:
Nope, ik trek dat echt niet nachtwerk wss...
Gister hadden ze me voor de 4e keer gebeld, het moet volgens mij wel echt kutwerk zijn
ja maar 6 nachtdiensten per maandquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:28 schreef Klokov het volgende:
[..]
Zeg gewoon ja vriend, tijd genoeg om te eten en slapen kom je vroeg of laat toch wel aan toe. Met een deadlift van 100 kilo zal een iets minder slaapritme vast niet in de boeken lopen.
Geen specifieke sector eigenlijk. Licht administratief werk, ICT beheer, klanten ondersteunen, dat zijn dingen die me wel liggen.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:24 schreef Klokov het volgende:
[..]
In welke sector zoek je werk? Misschien heeft Etha nog wel wat voor je.
Linkje? Ik kan er bar weinig vinden.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:44 schreef Sapstengel het volgende:
Serieus niks in Maastricht? Het stikt hier van de MBO ICT vacatures.
Moet er niet aan denken om naar de randstad te verhuizen.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:42 schreef G.R.S. het volgende:
Verhuizen naar de randstad of wil je voor altijd leven in die chappiestad?
Klopt inderdaad, bedoelde een andere stadquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:46 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
Linkje? Ik kan er bar weinig vinden.
Wowquote:
Whahahaquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 17:30 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
[..]
Aldus de twee heren die niet wisten hoe gauw ze die theedoek moesten e-humpen.
Een ander obstakel bij mij is dat ik niet meer weet of ik iets in de ICT wil doen. Ik heb vorig jaar hbo ICT gedaan, en ben in april gestopt. Dat schooljaar heeft een bittere smaak in m'n mond gelaten, op het gebied van ICT. Aan de andere kant weet ik ook niet wat ik anders zou moeten doen, omdat ik van kinds af aan al ICT wilde doen.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:50 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Klopt inderdaad, bedoelde een andere stadZie momenteel wel veel web en internet staan, PHP, JAVA etc en maar weinig servicedesk dat soort dingen. Paar weken terug nog wel een aantal zien staan.
Wil zelf eigenlijk gewoon wat certificaten halen oid zodat ik ook in ICT kan werken. Kennis is het probleem niet, en anders is er Google. Maar het is vooral dat ik geen echt ICT diploma heb.
Weet je hoeveel Bn'ers op 1,5 uur afstand wonen van mij? Nou? Kapot veel kan ik je vertellen.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:53 schreef IrCute het volgende:
Haha chelsealifts woont 1.5 uur van mij vandaan.
BN'ersquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:55 schreef McNulty het volgende:
[..]
Weet je hoeveel Bn'ers op 1,5 uur afstand wonen van mij? Nou? Kapot veel kan ik je vertellen.
youtubersquote:
Haha ik wil wel graag iets in ICT doen, maar heb meer een soort van media opleiding gedaan (hbo) maar met een groot deel ICT. Ik kan er mee werken, ook vanuit vrije tijd, alleen kan het niet echt bewijzen zeg maar. Vandaar dat ik certificaten of iets wil halen. Denk dat ik maar contact op ga nemen met een detacheerder oid en vragen hoe ik dit het beste aan kan pakken.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:54 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
Een ander obstakel bij mij is dat ik niet meer weet of ik iets in de ICT wil doen. Ik heb vorig jaar hbo ICT gedaan, en ben in april gestopt. Dat schooljaar heeft een bittere smaak in m'n mond gelaten, op het gebied van ICT. Aan de andere kant weet ik ook niet wat ik anders zou moeten doen, omdat ik van kinds af aan al ICT wilde doen.
Ik ben van plan om nu in ieder geval tot augustus volgend jaar te werken, en ondertussen ook nog na te denken wat ik nou eigenlijk wil. Als ik dat tegen die tijd weet, wil ik weer terug naar school.
Pls. Mijn commute naar school is al een uur iedere dag, 1.5 uur is dus niet veel. En er zijn niet veel female youtubers die serieus liften. Het is 6 uur rijden van mij uit naar de andere kant van de staat. Dus in vergelijking is 1.5 uur niet veel nee.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 19:02 schreef McNulty het volgende:
Nee, maar serieus. Als ze 20 min had gezegd. Oke. Maar 1,5 uur![]()
Maar zij woont in Murica daar kijken ze sowieso heel anders naar reistijden.
Dat zei ik ook.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 19:06 schreef IrCute het volgende:
[..]
Pls. Mijn commute naar school is al een uur iedere dag, 1.5 uur is dus niet veel. En er zijn niet veel female youtubers die serieus liften. Het is 6 uur rijden van mij uit naar de andere kant van de staat. Dus in vergelijking is 1.5 uur niet veel nee.
Ik woon liever in Maastricht dan in de Randstad.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:42 schreef G.R.S. het volgende:
Verhuizen naar de randstad of wil je voor altijd leven in die chappiestad?
Ik doe niets. Mensen hier noemen haar hoofddoek etc.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 19:11 schreef Deuce92 het volgende:
McNutty, wat heb je trouwens gedaan om Crip weg te jagen?
weet je hoeveel buitenlanders er op 1,5 uur van mij wonen?quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:55 schreef McNulty het volgende:
[..]
Weet je hoeveel Bn'ers op 1,5 uur afstand wonen van mij? Nou? Kapot veel kan ik je vertellen.
waarom zouden we haar hoofddoek noemen? We noemen jouw broek toch ook niet?quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 19:13 schreef McNulty het volgende:
[..]
Ik doe niets. Mensen hier noemen haar hoofddoek etc.
Als je in Zuid-Limburg woont wonen er meer buitenlanders op 1,5 uur van jou dan Nederlanders.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 19:15 schreef stinkie het volgende:
[..]
weet je hoeveel buitenlanders er op 1,5 uur van mij wonen?
Nee, de samenstelling van jouw woonomgeving boeit mij verder ook niet.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 19:15 schreef stinkie het volgende:
[..]
weet je hoeveel buitenlanders er op 1,5 uur van mij wonen?
Vraag dat maar aan de mensen die dat doen. Dat tweede slaat als een tang op een varken.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 19:15 schreef stinkie het volgende:
[..]
waarom zouden we haar hoofddoek noemen? We noemen jouw broek toch ook niet?
Hey broekspijp.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 19:20 schreef McNulty het volgende:
[..]
Nee, de samenstelling van jouw woonomgeving boeit mij verder ook niet.
[..]
Vraag dat maar aan de mensen die dat doen. Dat tweede slaat als een tang op een varken.
Anders nog iets?
Hey penisschacht.quote:
Touche mon frere.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 19:23 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
Ik voel me wel verbonden met jou nu. Mijn penisschacht zit op dit moment in een broekspijp.![]()
ik vond het zo fijn dat je elke keer weer laat zien dat je iets niet snapt.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 19:20 schreef McNulty het volgende:
[..]
Nee, de samenstelling van jouw woonomgeving boeit mij verder ook niet.
[..]
Vraag dat maar aan de mensen die dat doen. Dat tweede slaat als een tang op een varken.
Anders nog iets?
"elke keer weer" "iets niet snappen"quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 19:27 schreef stinkie het volgende:
[..]
ik vond het zo fijn dat je elke keer weer laat zien dat je iets niet snapt.
Het vergt wel zelfvertrouwen, daar mag je trots op zijn.
Kan je je niet via het UWV laten omscholen?quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:35 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
Geen specifieke sector eigenlijk. Licht administratief werk, ICT beheer, klanten ondersteunen, dat zijn dingen die me wel liggen.
Het probleem is dat er weinig werk is dat aansluit bij mijn laatst afgeronde opleiding (mbo ICT), en in Limburg is er sowieso minder te vinden. Dus nu ben ik op zoek naar werk waar ik bij voorkeur de bovenstaande dingen kan doen, zelfs als het niets met mijn opleiding te maken heeft.
Wanneer doen jullie lifting collab op amazon tv?quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 18:53 schreef IrCute het volgende:
Haha chelsealifts woont 1.5 uur van mij vandaan.
Ik heb al bij hen aangeklopt voor hulp bij het zoeken naar werk. Even kijken of dat wat wordt.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 19:37 schreef Klokov het volgende:
[..]
Kan je je niet via het UWV laten omscholen?
Ik geef je groot gelijkquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 19:13 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Ik woon liever in Maastricht dan in de Randstad.
quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 19:31 schreef McNulty het volgende:
[..]
"elke keer weer" "iets niet snappen"
Je bent wel van de ijzersterke argumenten. Daar mag je trots op zijn.
hoezo moet ik daar trots op zijn? Ik ben er trots op als ik iets moeilijks voor elkaar krijg.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 19:31 schreef McNulty het volgende:
[..]
"elke keer weer" "iets niet snappen"
Je bent wel van de ijzersterke argumenten. Daar mag je trots op zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |