Nee. Kwam nooit zo uit.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 21:33 schreef Yankee het volgende:
@wombcat: heb jij toevallig al eens de Münsterland-cyclo gereden?
Zit er over te denken hem te gaan rijden, dacht misschien heeft onze cyclo-koning wombcat nog tipsquote:Op woensdag 20 augustus 2014 21:38 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Nee. Kwam nooit zo uit.
Wil 'm wel doen dit jaar.
vorig jaar gedaan, 120 km in 2.57 uur.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 21:47 schreef Yankee het volgende:
[..]
Zit er over te denken hem te gaan rijden, dacht misschien heeft onze cyclo-koning wombcat nog tips
Goed om te weten, gaat wel flink rap dusquote:Op woensdag 20 augustus 2014 21:51 schreef Wielracer het volgende:
[..]
vorig jaar gedaan, 120 km in 2.57 uur.
Veel valpartijen omdat er ook echt iedereen mee kan doen.
Vorig jaar was het vlak, maar dit jaar is het een wat heuvelachtiger, dus wat selectiever.
Dat zijn gewoon sportvoedingwebshop bidons, toch?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 21:29 schreef muzas het volgende:
[..]
Pfoe soigné hoor! Zelfs je bril en je bidons passen bij je tenue.
Toffe foto!
Gelul. Hij is gewoon te lui om te zoeken.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 14:18 schreef Levitas het volgende:
[..]
Ik weet hier niet precies het fijne van, maar de FM zei dat het een oud systeem is en het heel lastig zou zijn om een kortere stuurpen te monteren, omdat deze amper te krijgen zijn. Het zou eventueel met een ander type/merk/systeem stuurpen kunnen, maar dat moet dan met adapters en dergelijken en dat doet hij liever niet.
Het lange ondergoed is best goed. Ik gebruik het regelmatig in de winter. De sokken zijn te warm voor de zomer maar in de winter prima. Het jack is verbazingwekkend goed. Ik heb er verschillende, gebruik ze in de late herfst/vroege voorjaar vaak op de fiets en in de vroege herfst/late voorjaar gewoon in de stad.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:58 schreef Levitas het volgende:
Ik weet niet of het hier vloeken in de kerk is, maar ze hebben volgende week ontzettend veel fietskleding en accessoires in de aanbieding bij de Lidl. Ik denk dat ik toch maar eens een kijkje ga nemen, voor een fietspomp, handschoenen, onderkleding en misschien een jack (hoewel dat misschien niet de beste keuze zou zijn)
Edit:
Hier, vanaf pagina 24: http://flyer.lidl.nl/ddd3(...)f0556a/html5.html#/1
Daar zou ik persoonlijk geen meter meer op rijden.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 21:49 schreef Fretwork het volgende:
Hoi, ik heb een vraagje.
Tijdens het schoonmaken van de ketting etc. kwam ik erachter dat er een scheur zat in een schakel. Ik heb er hard aan getrokken maar dan gebeurt er niks. Stel ik ga morgen fietsen, hoe groot schatten jullie de kans dat die ketting het niet haalt? En als hij het niet haalt, wat moet ik dan bij me hebben om het te repareren?
[ afbeelding ]
Schroef of klemversie?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 22:14 schreef cafca het volgende:
Nu we het toch over antiek hebben, heb jij een idee of ik überhaupt nog ergens een shimano UG body voor 6 speed zou kunnen vinden, Ivo?
quote:Op woensdag 20 augustus 2014 21:29 schreef muzas het volgende:
[..]
Pfoe soigné hoor! Zelfs je bril en je bidons passen bij je tenue.
Toffe foto!
Dank.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 22:01 schreef cafca het volgende:
[..]
Dat zijn gewoon sportvoedingwebshop bidons, toch?
Gave foto, idd
Dat vreesde ik al. Straks 3 weken geen duurtraining kunnen doenquote:Op woensdag 20 augustus 2014 22:16 schreef Patroon het volgende:
[..]
Daar zou ik persoonlijk geen meter meer op rijden.
Een ritje naar de dichtstbijzijnde fietsenwinkel moet nog lukken toch. Ketting kopen, erom pleuren, fietsen.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 22:22 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Dat vreesde ik al. Straks 3 weken geen duurtraining kunnen doen.
De klemversie moet ik nog ergens hebben liggen. Die moest je met een schroevendraaier van de naaf wrikken. De schroefversie zit met een holle inbusbout in de naaf geschroefd.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 22:24 schreef cafca het volgende:
[..]
Geen idee, maakt dat verschil in verkrijgbaarheid?
Kan wellicht morgen eerder weg van mijn stage, maar anders kan het niet voor mijn vakantie. Anti-klacht vakantiequote:Op woensdag 20 augustus 2014 22:25 schreef muzas het volgende:
[..]
Een ritje naar de dichtstbijzijnde fietsenwinkel moet nog lukken toch. Ketting kopen, erom pleuren, fietsen.
Kan dat bij Shimano zonder breekpen, nee toch?quote:
kmc missing link ertussen zetten. (of ketting iets korter mocht hij lang genoeg zijn)quote:Op woensdag 20 augustus 2014 22:27 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Kan dat bij Shimano zonder breekpen, nee toch?
Ik zal eens kijken. Moet eerst nog een tweede kettingzweep regelen om de cassette eraf te schroeven. Leuk, die nostalgiequote:Op woensdag 20 augustus 2014 22:26 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
De klemversie moet ik nog ergens hebben liggen. Die moest je met een schroevendraaier van de naaf wrikken. De schroefversie zit met een holle inbusbout in de naaf geschroefd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |