??quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:09 schreef Gripper het volgende:
[..]
[..]
WTF WTF WTF. Ik weet niet of hoog in de Limburgse bergen de eerste nachtvorst al gemeten is, maar volgens de kalender is het nog gewoon zomer hoor, en de kachel al aan??? Dat wordt nog een zwaar najaar voor jullie (en jullie fietsen) als je het nou al zo moeilijk hebt!
Gewoon aardbeien parfum erop spuiten en in de schuur laten staan dat ding. Waait vanzelf droog!
Moet ik effe de pizzaboer bellen? Je hapt alsof je een hongerklop hebt!quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:26 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
??
Ik begin er toch niet over dat ik mijn fiets droog moeten hebben. Het ging er om, om het proces te versnellen. Dat staat er toch los van of ik nu al thuis de verwarming aan heb of niet...
Lijkt me wel mooi hoor. Beetje warmneuken enzo. Heeft ie goed voor elkaar!quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:27 schreef kaasplankje het volgende:
Gripper is zelf gewoon een outdoor debiel. Die gaat in de sneeuw voor ze lol in een tentje liggen.
Kom op zeg, in augustus je fiets drogen bij de verwarmingquote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:27 schreef kaasplankje het volgende:
Gripper is zelf gewoon een outdoor debiel. Die gaat in de sneeuw voor ze lol in een tentje liggen.
Ja precies. Mevrouwgripper "eet" een "mueslireep" en daardoor krijgt hij het warm.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:32 schreef Patroon het volgende:
Hij vertelde mij dat er dan weinig geneukt wordt. Lig je wat in je eigen slaapzak jezelf warm te houden en muesli repen eten..Brr
Sowieso, ik woon in Enschede, niet in Limburg. Roots in Nieuwegein, je zal er maar wonenquote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:09 schreef Gripper het volgende:
[..]
[..]
WTF WTF WTF. Ik weet niet of hoog in de Limburgse bergen de eerste nachtvorst al gemeten is, maar volgens de kalender is het nog gewoon zomer hoor, en de kachel al aan??? Dat wordt nog een zwaar najaar voor jullie (en jullie fietsen) als je het nou al zo moeilijk hebt!
Gewoon aardbeien parfum erop spuiten en in de schuur laten staan dat ding. Waait vanzelf droog!
Haha, wat happen jij en bizkit goed vandaag!quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:33 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Sowieso, ik woon in Enschede, niet in Limburg. Roots in Nieuwegein, je zal er maar wonen. Maar je hebt gelijk, het is zomer. Het uitblijven van zon en warmte had ik beter kunnen gebruiken als reden...
quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:38 schreef Gripper het volgende:
[..]
Haha, wat happen jij en bizkit goed vandaag!
Tja, het lijkt me inderdaad een nare plek om op te groeien, dat Nieuwegein. Blij dat ik er niet woon inderdaad.
quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:43 schreef RealBizkit666 het volgende:
Achteraf noemen ze dat altijd happen...
Op zich zal elke reactie dan happen zijn, waardoor over een uur alleen Gripper hier nog zit...quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:43 schreef RealBizkit666 het volgende:
Achteraf noemen ze dat altijd happen...
Gripper schaarde ik daar nog niet onder in ieder geval.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:44 schreef kanovinnie het volgende:
[..]![]()
Je kent de dorpsidioten van hier toch wel ondertussen?
Ah joh, drink een bak koffie en lees het vanavond nog een keer terug. Hij zit jullie gewoon belachelijk te maken. Je kan ook gewoon terugschieten op zijn aambeiengeur op z'n fiets of zoiets.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:44 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Gripper schaarde ik daar nog niet onder in ieder geval.
Nee hoor, mij krijg je hier met geen 3 ossen weg.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:44 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Op zich zal elke reactie dan happen zijn, waardoor over een uur alleen Gripper hier nog zit...
Ik drink geen koffie, en vanavond heb ik geen tijd meer.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:46 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ah joh, drink een bak koffie en lees het vanavond nog een keer terug. Hij zit jullie gewoon belachelijk te maken. Je kan ook gewoon terugschieten op zijn aambeiengeur op z'n fiets of zoiets.
[..]
Nee hoor, mij krijg je hier met geen 3 ossen weg.
Don't drag me into your misery!quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:47 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Ik drink geen koffie, en vanavond heb ik geen tijd meer.
Jij blijft quoten.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:48 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Don't drag me into your misery!
Kloptquote:
Jezus, dat spatiegebruik...quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:49 schreef kanovinnie het volgende:
Tis toch een soort vrijdag he? De wekelijks twee maandelijkse van bil partij zit er weer aan te komen
Kort en een regenjack mee, het is tenslotte hoogzomerquote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:50 schreef RealBizkit666 het volgende:
21 graden, kans op regen en flinke wind. Kort-Kort, of met arm en beenstukjes?
arm en beenstukken mee voor 't geval dat?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:50 schreef RealBizkit666 het volgende:
21 graden, kans op regen en flinke wind. Kort-Kort, of met arm en beenstukjes?
't bloed zit niet meer in m'n hoofd he?quote:
Vanmorgen had ik dat aan ja. Lekker warmquote:
Regenjack heb ik niet bij me. Zit op het werk.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:51 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Kort en een regenjack mee, het is tenslotte hoogzomer
Sterkte de komende twee dagen!quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:51 schreef kanovinnie het volgende:
't bloed zit niet meer in m'n hoofd he?
Vanacht bedoel je, of was je vanmorgen er nog niet zo vroeg uit als begin van de week ?quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:51 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Vanmorgen had ik dat aan ja. Lekker warm![]()
Zijn bij jou die armaanritsdingen ook niet heel strak om de armen?
Haha, nee vanmorgen was het normale tijd.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:52 schreef ddx het volgende:
Vanacht bedoel je, of was je vanmorgen er nog niet zo vroeg uit als begin van de week ?
nieuwegeinquote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:38 schreef Gripper het volgende:
[..]
Haha, wat happen jij en bizkit goed vandaag!
Tja, het lijkt me inderdaad een nare plek om op te groeien, dat Nieuwegein. Blij dat ik er niet woon inderdaad.
Ook de Lquote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:54 schreef ddx het volgende:
Welke maat heb jij dan, ik heb maatje L (had misschien beter M kunnen nemen, maar dan was flapje achterop helemaal zo kort denk ik)
Laatst zat je nog te posten dat zelfs je dure gabba te groot werd...quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:00 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ook de L
Die zit strak om m'n lichaam en de kleine mouwtjes zitten ook goed. Maar dat komt wellicht door m'n allround fitheid.
PICS van je zus.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:53 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Haha, nee vanmorgen was het normale tijd.
M'n zus bleef logeren (die slaapt dan op zolder, boven mij). Mobiel op de grond en daarna stampend de trap af... Die begint helemaal vroeg (journalist). Dus ik was klaarwakker. Dan maar naar kantoor.
En bij mij zitten ze erg los ja. Mijn Nederlands is echt vertyft vandaag.
Ja die armen van jou zijn natuurlijk goed getraind door je kano tochtjesquote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:00 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ook de L
Die zit strak om m'n lichaam en de kleine mouwtjes zitten ook goed. Maar dat komt wellicht door m'n allround fitheid.
Fietspomp zou ik niet doen. Koop daar een goede voor. Kleding moet wel goed zijn al moet je wel accepteren denk ik dt de pasvorm en kwaliteit niet superhoog zal zijn.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 15:58 schreef Levitas het volgende:
Bij gebrek aan een lange fietsbroek en/of beenstukken reed ik gisteren met een hardloop tight onder m`n korte fietsbroek. Geen koude beentjes gehad
Ik weet niet of het hier vloeken in de kerk is, maar ze hebben volgende week ontzettend veel fietskleding en accessoires in de aanbieding bij de Lidl. Ik denk dat ik toch maar eens een kijkje ga nemen, voor een fietspomp, handschoenen, onderkleding en misschien een jack (hoewel dat misschien niet de beste keuze zou zijn)
Edit:
Hier, vanaf pagina 24: http://flyer.lidl.nl/ddd3(...)f0556a/html5.html#/1
Klopt, ruimer dan voorheenquote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:00 schreef muzas het volgende:
[..]
Laatst zat je nog te posten dat zelfs je dure gabba te groot werd...
Neen.quote:
Mwah, die beginnen dun te wordenquote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:01 schreef ddx het volgende:
[..]
Ja die armen van jou zijn natuurlijk goed getraind door je kano tochtjes
Goed vingervoer daar heb ik me laten vertellenquote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:03 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Klopt, ruimer dan voorheenMaar goed veel eten in Australië
We gaan 't zien en meemaken.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:04 schreef muzas het volgende:
[..]
Goed vingervoer daar heb ik me laten vertellen
Mijn schoonpa heeft die (of iig een, al een jaar of 2 terug gekocht) fietspomp van de LIDL. Prima ding.quote:Op woensdag 20 augustus 2014 16:03 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Fietspomp zou ik niet doen. Koop daar een goede voor. Kleding moet wel goed zijn al moet je wel accepteren denk ik dt de pasvorm en kwaliteit niet superhoog zal zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |