Gelul natuurlijk.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:31 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Het was financieel wel haalbaar maar Rutte faalde met Ziyech en de scouting scout alleen ex-eredivisie spelers die mislukt zijn.
gabquote:Op maandag 18 augustus 2014 13:17 schreef Happel het volgende:
[..]
Slik je ritalin pilletje even, gab.
Twente heeft het financieel slechter dan Feyenoord maar zij halen betere spelers.quote:
Er spelen inderdaad meer matige spelers in het elftal, maar Immers speelt op een positie die zo belangrijk is voor het aanvalsspel, dat dit flink zou verbeteren als daar een fatsoenlijke voetballer zou staan. Het is wrang dat je de afgelopen jaren een aantal spelers goedkoop had kunnen halen die je middenveld sterker maken en dat deze spelers nu allemaal bij Twente spelen.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:27 schreef Happel het volgende:
[..]
Dat geldt voor 75% van dit elftal. Wat is precies je punt?
Iedereen ziet dat Immers niet bekwaam is en dat er een ander moet komen. Dat gaat dit seizoen niet meer gebeuren, lijkt me wel duidelijk toch? Ziyech is een gemiste kans, maar dat 'verwijt' ik eerder de speler dan de club.
Spelers die moeten concurreren om een basisplaats binnen het eerste te halen lijkt me ook een vereiste om een club naar een hoger plan te brengen. Iemand automatisch een positie garanderen zou nooit de insteek moeten zijn.
Nee, want die positie heeft geen prioriteit.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:31 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Het was financieel wel haalbaar maar Rutte faalde met Ziyech en de scouting scout alleen ex-eredivisie spelers die mislukt zijn.
Henri Bienvenu, spits die op de bank zit door buitenlanders regel in Turkije.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:35 schreef ender_xenocide het volgende:
En spitsen zijn gewoon erg moeilijk te vervangen voor het geld dat Feyenoord ter beschikking heeft zoals ook al in eerdere topics is gezegd. Kijk ook maar naar een Wolfsburg, dat kapitaalkrachtiger is maar toch steeds nee te horen kreeg en uiteindelijk bij een transfervrije Bendtner terecht kwam.
Jouw vage tips uit de meest vreemde teams en landen zullen niet komen.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:40 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Henri Bienvenu, spits die op de bank zit door buitenlanders regel in Turkije.
Deze man zal uiterst 2 miljoon kosten.
Sterke, snelle donkere jongen die bij Young Boys 1 op 2 liep.
Dit zijn de soort buitenkansjes die de scouting moet grijpen met een klein transferbudget.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:41 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Jouw vage tips uit de meest vreemde teams en landen zullen niet komen.
Kerel, echt.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:43 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Dit zijn de soort buitenkansjes die de scouting moet grijpen met een klein transferbudget.
Niet haalbaar qua salaris. Die gasten in Turkije verdienen gewoon erg veel. Spits positie is gewoon klote. Ook ajax zoekt er een en AZ ook. Als hun nou allebei met een goede optie waren gekomen en van geel zou achterblijven zou ik zeggen terechte kritiek.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:40 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Henri Bienvenu, spits die op de bank zit door buitenlanders regel in Turkije.
Deze man zal uiterst 2 miljoon kosten.
Sterke, snelle donkere jongen die bij Young Boys 1 op 2 liep.
Zijn contract was 4 miljoon in 4 jaar.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:45 schreef Peak het volgende:
Bienvenu, from Cameroon, signed a four-year contract for a guaranteed salary of 4 million euros, with Young Boys in Switzerland receiving another 4 million euros in fees, Fenerbahce said.
Daaaaag.
Zivkovic zou al een sterke verbetering zijn ten opzichte van Te Vrede en een groot talent voor de toekomst.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:45 schreef Thunder0x het volgende:
Als hun nou allebei met een goede optie waren gekomen en van geel zou achterblijven zou ik zeggen terechte kritiek.
Hij had het over Ajax en AZ met spitsen.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:52 schreef Peak het volgende:
En wat heeft Zivkovic precies met AZ te maken?
Wat is volgens jou "dit Feyenoord" dan?quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:05 schreef Toekito het volgende:
De Leeuw is idd een optie wat mij betreft! Goedkoop en volgens mij voor dit Feyenoord van waarde.
Hahaha.quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:02 schreef Hamilcar het volgende:
Het hele WK stond ook al in het teken van direct voetbal. In dat spelletje passen types als Immers en Vilhena ook
Ajax maakt helemaal niet constant het spel.quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:02 schreef Hamilcar het volgende:
Bijkomend voordeel is dat je het spel minder hoeft te maken, iets wat Ajax zo graag doet, maar wat doorgaans niet echt in je voordeel werkt.
Ja. Hier ben ik het mee eens.quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:02 schreef Hamilcar het volgende:
Het probleem dat Feyenoord heeft is dat je pure voetbal aids hebt op de rechtervleugel en Boetius niet in vorm is. Ik zie veel liever een vleugelspeler komen voor op rechts dan een nieuwe spits. En als je dan toch goedkoop een speler moet halen, probeer dan die De Leeuw van Groningen. Hij wil zelf weg en is geen basisspeler, dus wat kan hij nou kosten?
Je hebt de komst van Basacikoglu gemist?quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:02 schreef Hamilcar het volgende:
Het probleem dat Feyenoord heeft is dat je pure voetbal aids hebt op de rechtervleugel en Boetius niet in vorm is. Ik zie veel liever een vleugelspeler komen voor op rechts dan een nieuwe spits. En als je dan toch goedkoop een speler moet halen, probeer dan die De Leeuw van Groningen. Hij wil zelf weg en is geen basisspeler, dus wat kan hij nou kosten?
moet je voor betalen geloof ikquote:Op maandag 18 augustus 2014 14:10 schreef Peak het volgende:
Zit er ook ergens op FOK een optie zodat je alle posts van een bepaalde user niet hoeft te zien?
Ik heb de twee wedstrijden gezien, maar was hem nu alweer vergeten. Hij durft in ieder geval een actie aan te gaan, wat hem dus bij voorbaat al een betere speler maakt dan 'inhouden en tikkie terug' Schaken.quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:10 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Je hebt de komst van Basacikoglu gemist?
Zivkovicquote:Op maandag 18 augustus 2014 13:49 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Zivkovic zou al een sterke verbetering zijn ten opzichte van Te Vrede en een groot talent voor de toekomst.
En uhm, Feyenoord >>> AZ.
Wat een rare reactie. Ik kan me er best in vinden dat je het spel niet hoeft te maken en via een snelle counter kan scoren, zo speelt Real Madrid bijvoorbeeld ook. Immers is echter ook hier niet geschikt voor: hij vertraagt het spel altijd en zijn enige geslaagde passes zijn terug naar de verdedigende spelers, niet echt geschikt voor een snelle counter.quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:02 schreef Hamilcar het volgende:
'Dominant voetbal', fuck dat. Je moet die bal via zo min mogelijk schijven naar je spits krijgen en die bal in het net rammen. Het hele WK stond ook al in het teken van direct voetbal. In dat spelletje passen types als Immers en Vilhena ook. Bijkomend voordeel is dat je het spel minder hoeft te maken, iets wat Ajax zo graag doet, maar wat doorgaans niet echt in je voordeel werkt.
Het probleem dat Feyenoord heeft is dat je pure voetbal aids hebt op de rechtervleugel en Boetius niet in vorm is. Ik zie veel liever een vleugelspeler komen voor op rechts dan een nieuwe spits. En als je dan toch goedkoop een speler moet halen, probeer dan die De Leeuw van Groningen. Hij wil zelf weg en is geen basisspeler, dus wat kan hij nou kosten?
Klopt, maar hij is beter dan Te Vrede en heeft degelijke snelheid in huis.quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:13 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Zivkovic![]()
Die gast is echt zwaar overrated.
Bilal is ook lang niet ingespeeld of in vorm en is echt bagger op dit moment.quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:14 schreef hhh38 het volgende:
Verder hebben we met Bilal helemaal geen pure voetbalaids op de vleugel
Schaken gaf wel de voorzet waar de goal uit kwam tegen Heerenveen, hij had vrijdag veel dreiging voor zijn doen.quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:13 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Ik heb de twee wedstrijden gezien, maar was hem nu alweer vergeten. Hij durft in ieder geval een actie aan te gaan, wat hem dus bij voorbaat al een betere speler maakt dan 'inhouden en tikkie terug' Schaken.
In de return tegen Besiktas vond ik Schaken ook prima spelen.quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:16 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Schaken gaf wel de voorzet waar de goal uit kwam tegen Heerenveen, hij had vrijdag veel dreiging voor zijn doen.
Helaas waren de middelen er niet in het verleden. Nu zijn die middelen er enigszins en kunnen ze een begin maken met de wederopbouw. Voornaamste insteek zal echter jeugd blijven.quote:Op maandag 18 augustus 2014 13:34 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Er spelen inderdaad meer matige spelers in het elftal, maar Immers speelt op een positie die zo belangrijk is voor het aanvalsspel, dat dit flink zou verbeteren als daar een fatsoenlijke voetballer zou staan. Het is wrang dat je de afgelopen jaren een aantal spelers goedkoop had kunnen halen die je middenveld sterker maken en dat deze spelers nu allemaal bij Twente spelen.
Ebecilio was vorig jaar transfervrij op te halen en Mokotjo hadden we al bij de club. Een middenveld met Mokotjo/Ebecilio - Vilhena - Clasie was zoveel beter geweest dan met Immersquote:Op maandag 18 augustus 2014 14:36 schreef Happel het volgende:
[..]
Helaas waren de middelen er niet in het verleden. Nu zijn die middelen er enigszins en kunnen ze een begin maken met de wederopbouw. Voornaamste insteek zal echter jeugd blijven.
Ik vind Vilhena beter dan Ebecilio en op de plek van Mokotjo stond Clasie. Die ook gewoon beter is.quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:39 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ebecilio was vorig jaar transfervrij op te halen en Mokotjo hadden we al bij de club. Een middenveld met Mokotjo/Ebecilio - Vilhena - Clasie was zoveel beter geweest dan met Immers
Lezen blijkbaar wel. Vilhena zou dan op 10 komen te spelen en op zijn positie zou Ebecilio of Mokotjo kunnen spelenquote:Op maandag 18 augustus 2014 14:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vind Vilhena beter dan Ebecilio en op de plek van Mokotjo stond Clasie. Die ook gewoon beter is.
Zo moeilijk is het allemaal niet hoor.
even tussendoorquote:Op maandag 18 augustus 2014 14:05 schreef Toekito het volgende:
De Leeuw is idd een optie wat mij betreft! Goedkoop en volgens mij voor dit Feyenoord van waarde.
Ja zou, hebben, gekund.quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:42 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Lezen blijkbaar wel. Vilhena zou dan op 10 komen te spelen en op zijn positie zou Ebecilio of Mokotjo kunnen spelen
Zeg je dat ook als ie straks via Twente voor 8 miljoen naar de Premier League verhuist?quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja zou, hebben, gekund.
Lekker boeiend allemaal. Ik snap echt niet dat Mokotjo hier nog een issue is. Greep zijn kans niet, had betere spelers voor zich. Greep zijn kans elders op een niveautje of 5 lager. Die dingen gebeuren nou eenmaal. Mokotjo is mentaal gewoon niet in staat om topvoetbal te bedrijven. Van een beetje concurrentie zat hij thuis depressief op de bank. Next.
Jup. Mokotjo kwam hier gewoon tekort. Dat hij dan via een omweg het wel weet te halen gebeurt nou eenmaal. Valt Feyenoord wederom niks te verwijten.quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:51 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Zeg je dat ook als ie straks via Twente voor 8 miljoen naar de Premier League verhuist?
En als je Ebecilio haalt en laat spelen, wat gaat de rest van de jeugd dan doen denk je?quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:39 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ebecilio was vorig jaar transfervrij op te halen en Mokotjo hadden we al bij de club. Een middenveld met Mokotjo/Ebecilio - Vilhena - Clasie was zoveel beter geweest dan met Immers
Inderdaad. We hadden die El Gassie ook gewoon moeten houden. Zag je die kool gister?KK BESTUURquote:Op maandag 18 augustus 2014 14:56 schreef Ajacied422 het volgende:
Dit is allemaal mosterd na de maaltijd gezwets.
Mokotjo mag nog blij zijn dat hij uberhaupt weg mocht. Van Geel had hem ook gewoon aan zijn contract kunnen houden.quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:53 schreef Caland het volgende:
[..]
Jup. Mokotjo kwam hier gewoon tekort. Dat hij dan via een omweg het wel weet te halen gebeurt nou eenmaal. Valt Feyenoord wederom niks te verwijten.
Zag je die goal van Cummins gisteren dan? Die had 10 miljoen euro opgeleverd als hij was gebleven.quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:58 schreef Caland het volgende:
[..]
Inderdaad. We hadden die El Gassie ook gewoon moeten houden. Zag je die kool gister?KK BESTUUR
Rekik wilde alleen naar psv, dus daar is sowieso geen sprake van.quote:Op maandag 18 augustus 2014 14:55 schreef satecl het volgende:
[..]
Ebecillio en Rekik hadden wel een versterking geweest voor dit Feyenoord. Maar dan maak je je beleid kapot.
Wanbeleid, ik zeg het je.quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:06 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Rekik wilde alleen naar psv, dus daar is sowieso geen sprake van.
Schiet Toornstra er eerst nog effe een vrije trap inquote:Op maandag 18 augustus 2014 13:49 schreef Cara het volgende:
Gudde vertrekt vanavond al naar Kiev, sowieso geen aankopen voor vrijdag dus. Zie ons nog gewoon tegen Utrecht spelen en daarna Toornstra halen.
Hij schiet die vrije trap er in en vertrekt daarna naar Twente denk ik.quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:11 schreef Luni het volgende:
[..]
Schiet Toornstra er eerst nog effe een vrije trap in
Maasgebouw de fik in.quote:
Maar eerst nog applaus van een volle Kuip bij z'n wissel.quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:12 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Hij schiet die vrije trap er in en vertrekt daarna naar Twente denk ik.
Volgens mijn bronnen heeft 'ie nog twee weken de tijd.quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:13 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Maasgebouw de fik in.
Maar is er al berusting in het feit dat van geel er een goede bende van maakt?
Niet voordat hij eerst onder applaus in De Kuip een publiekswissel krijgt.quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:12 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Hij schiet die vrije trap er in en vertrekt daarna naar Twente denk ik.
Ik heb geen Rotterdamse bronnen dus bestempel mezelf even als autoriteit. Wie staan er nog op zijn lijstje?quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Volgens mijn bronnen heeft 'ie nog twee weken de tijd.
Messi, Balotelli en Alba.quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:17 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ik heb geen Rotterdamse bronnen dus bestempel mezelf even als autoriteit. Wie staan er nog op zijn lijstje?
Vooraf ook hoor. Snapte dat totaal niet.quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:16 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Niet voordat hij eerst onder applaus in De Kuip een publiekswissel krijgt.
Mijn god, wat was dat een beschamende vertoning met Ziyech achteraf bezien.
Dan wordt het op zijn best bovenkant rechterrijtjequote:
Als het relatief zeker is dat een speler naar Feyenoord komt en voor de laatste keer met z'n oude club nog in De Kuip komt voetballen voordat hij de overstap maakt kan ik het me wel voorstellen.quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:19 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Vooraf ook hoor. Snapte dat totaal niet.
Chery is een leuke speler, maar ook een 10.quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:31 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Chery zal wel iets goedkoper zijn dan Toornstra.
Drost is wel multifunctioneel, die kunnen we naast voetballen ook mooi loslaten op het parkeerdek van de Arena.quote:
Vorige maand had een club uit Saudi Arabië een bod van 3 miljoen neergelegd waar Groningen akkoord mee was.quote:Op maandag 18 augustus 2014 15:33 schreef Ajacied422 het volgende:
Chery zal je ook wel wat voor moeten lappen. Groningen wil 'm niet kwijt en hij heeft sowieso het afgelopen seizoen zijn marktwaarde flink omhoog gespeeld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |