Enige wat ze hoeven te doen is consequent te zijn, komt geen haat aan te pas.quote:Op zondag 17 augustus 2014 14:17 schreef Yasmin23 het volgende:
Nja de haat aan alle kanten naar elkaar neemt toe heb ik het idee. Misschien dat ik er meer op let nu maar zie van alle kanten nare dingen vandaan komen richting andere.
Nja bedoelde de samenleving. Met dat CIDI hou ik mij niet echt bezig.quote:Op zondag 17 augustus 2014 14:19 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Enige wat ze hoeven te doen is consequent te zijn, komt geen haat aan te pas.
Die angsten kunnen hetzelfde zijn, terwijl de reactie op diezelfde angsten verschillend kunnen zijn.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 12:19 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Nu probeer je hem vrij te pleiten. Ik heb geen begrip voor angsten die tot moord hebben geleid, hij wel.
Samenleving is niet anders. Van politici en gekozen volksvertegenwoordigers mag je wel beter verwachten ipv met dat soort onzin mee te gaan. En zodra ze dat niet doen hen erop aan te spreken en op de vingers te tikken. Zelfverklaarde NGO's die "racisme bestrijden" dienen daarin hun verantwoordelijkheid te nemen en niet met twee maten te meten. Maar goed, het is vooral symboolpolitiek en onoprechte verontwaardiging blijkt wel weer. Ook vanuit de politiek en bepaalde partijen zelf.quote:Op zondag 17 augustus 2014 14:20 schreef Yasmin23 het volgende:
Nja bedoelde de samenleving. Met dat CIDI hou ik mij niet echt bezig.
Nou nee. Het gaat hier om angsten, zo extreem, dat ze kunnen leiden tot moordpartijen. Het was verder niet alsof Breivik mentale problemen had. Hij vond zijn angsten rationeel en zijn reactie daarop was volgens hem een logisch gevolg daarop.quote:Op zondag 17 augustus 2014 14:20 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Die angsten kunnen hetzelfde zijn, terwijl de reactie op diezelfde angsten verschillend kunnen zijn.
Ja, sommige mensen zullen zo denken. Ik heb dan ook al gezegd dat ik het niet verstandig vind.quote:Op zondag 17 augustus 2014 12:20 schreef Pinpoint het volgende:
[..]
Ik neem aan dat de man weet hoe suggestie werkt. Je kunt op de onderbuik spelen zonder iets letterlijk te zeggen. Daar valt het zonder enige aanleiding droppen van de naam Breivik onder, gezien de daden van die man. Toen ik die tweet zag, vond ik het meteen foute boel, en toen had ik nog niets gelezen wat "de media ervan gemaakt" hadden.
psies.. dat is mijn gevoel ook over de laatste 3 weken wbt de toestanden in Nederland rond Gaza .quote:Op zondag 17 augustus 2014 14:17 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Nja de haat aan alle kanten naar elkaar neemt toe heb ik het idee. Misschien dat ik er meer op let nu maar zie van alle kanten nare dingen vandaan komen richting andere.
Volgens z'n linkedin wel raadslid geweest voor de VVD in leeuwarden. Volgens z'n omschrijving op twitter een "heuristische positivo".quote:Op zondag 17 augustus 2014 14:07 schreef Ceberut het volgende:
[..]
http://www.vvd-leeuwarden(...)-gert-jaap-van-ulzen
Was blijkbaar ook kandidaat voor de VVD. Gaat lekker zo.
Ghhaah ja maar dat doet Wilders altijd. Die man kan ik echt niet serieus nemen.quote:Op zondag 17 augustus 2014 15:08 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
psies.. dat is mijn gevoel ook over de laatste 3 weken wbt de toestanden in Nederland rond Gaza .
idd.... nare dingen van alle kanten...
Ook Wilders liet zich meeslepen en wilde vooroplopen in een nieuwe demonstratie van propatria op 20 sept.
Nu het niet mag in de Schilderswijk is dat een mooi smoesje om de snor te drukken... kennelijk niet goed nagedacht om zich zo te verbinden aan een demo van extreemrechts.
http://www.hpdetijd.nl/20(...)et-schilderswijk-kan
Het was niet zijn angst maar het gevoel niet gehoord te worden dat hem tot deze compleet gestoorde wanhoopsdaad dreef. Daarbij lijkt er ook wel enigszins sprake te zijn geweest van een messiascomplex en zou het me geheel niet verbazen als hij gelijk Volkert van der Graaf ergens in het autistisch spectrum valt.quote:Op zondag 17 augustus 2014 14:27 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Nou nee. Het gaat hier om angsten, zo extreem, dat ze kunnen leiden tot moordpartijen. Het was verder niet alsof Breivik mentale problemen had. Hij vond zijn angsten rationeel en zijn reactie daarop was volgens hem een logisch gevolg daarop.
Dus nee. Je kunt niet sympathiseren met de angsten van Breivik/Hitler/Mohammed B en dan verwachten dat mensen dat normaal vinden.
Tja, beiden (zowel Breivink als Wilders) gaan natuurlijk uit van een soort complottheorie (Links ism moslims), dat even absurd is als alle complottheorieën die bij moslims leven. Hij is wrs vergeten dat dat Links tegenwoordig een coalitie vormt met zijn eigen partij.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 12:12 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Lijkt mij weinig handig om Breivik aan te halen.
Schrijf dan dat je Wilders begrijpt. Die heeft ook bakken kritiek op de islam, en heeft tenminste niet 80 kinderen omgelegd.
Tja, waarom mensen uberhaubt naar twitter kijken is mee een raadsel. Maar als men het gebruikt dan zijn achterlijke tweets van publieke figuren wel 'nieuws'.quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:05 schreef Zolder het volgende:
Dit is verdomme toch geen nieuws :/ Kickje naar BNW of TRU ofzo?
Hoe is deze Tweet precies bovennatuurlijk of samenzweerderig?quote:Op zondag 17 augustus 2014 19:05 schreef Zolder het volgende:
Dit is verdomme toch geen nieuws :/ Kickje naar BNW of TRU ofzo?
Dit dus. Al zou je natuurlijk wel kunnen stellen dat de reden dat Breivik aan het moorden ging, een legitimatie vond in een bepaalde angst. Als je die angst deelt, deel je dus die specifieke angst.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 12:07 schreef Specularium het volgende:
Hij zegt toch niet dat hij begrip heeft voor die moorden?
De moordpartij zelf linkt hij ook niet aan angst voor de islam.
Het is zeker politiek gericht, maar dat maat het feitelijk niet minder waar. Het bericht gaat over tweets die geplaatst zouden zijn, en dat is feitelijk gewoon juist. Joop is als bron niets mis mee. Maar je hoeft er niet te kijken voor rechtse verdediging omtrent een bepaalde kwestie.quote:Op zaterdag 16 augustus 2014 12:09 schreef Lothiriel het volgende:
Verder is Joop.nl een bron die ook niks voorstelt natuurlijk. VARA enzoDe toon is ook meteen gezet. Niet heel objectief.
Diverse malen aan bod gekomen in dit topic. Het gaat niet om "een" angst, maar om "de angst" zoals die door Breivik beleefd werd. Breivik is specifiek genoemd.quote:Op zondag 17 augustus 2014 20:28 schreef Elfletterig het volgende:
Dat JOOP is ook echt wel tenenkrommend slecht.
Ten eerste is het kunnen begrijpen van iemands angst totaal wat anders dan het goedkeuren van de daden van die persoon. Er zijn genoeg elementen binnen de radicale islam om angstig van te worden. Sommige van die elementen zijn ook in Nederland zichtbaar, zoals de radicalisering van moslimjongeren en het zwaaien met ISIS-vlaggen.
Hij is ook "raadslid" van stadsdeel Amsterdam-West, staat notabene in de OP. Hij kan wel geroyeerd worden door de VVD.quote:Ten tweede is mevrouw Haifi een ambtenaar in overheidsdienst, nota bene werkzaam binnen het ministerie van Defensie. Over Neerhof zegt JOOP: "Vandaag tweette Gertjan Neerhof, die aangeeft VVD-bestuurder in Amsterdam West te zijn"
Ze kunnen natuurlijk zelf ook even research doen. Neerhof is lid van het Algemeen Bestuur van het stadsdeel West. Het is te vergelijken met het eerdere "deelraadslid". Het is - hoe dan ook - een functie waar hij voor gekozen is door de kiezers. Hij kan dus niet worden weggestuurd.
Ja, en? Het kunnen begrijpen van de angst van Breivik is hetzelfde als het goedkeuren van zijn daden?quote:Op zondag 17 augustus 2014 20:31 schreef Ceberut het volgende:
Diverse malen aan bod gekomen in dit topic. Het gaat niet om "een" angst, maar om "de angst" zoals die door Breivik beleefd werd. Breivik is specifiek genoemd.
Op grond waarvan in vredesnaam? Omdat hij de angst van Breivik begrijpt?quote:Op zondag 17 augustus 2014 20:31 schreef Ceberut het volgende:
Hij is ook "raadslid" van stadsdeel Amsterdam-West, staat notabene in de OP. Hij kan wel geroyeerd worden door de VVD.
Daar heeft het alle schijn van. Net als dat je de angst van Mohammed B niet kunt goedkeuren, zonder dat je zijn daad erbij betrekt, kun je ook de angst/drijfveer van Breivik niet goedkeuren zonder zijn daden.quote:Op zondag 17 augustus 2014 20:38 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ja, en? Het kunnen begrijpen van de angst van Breivik is hetzelfde als het goedkeuren van zijn daden?Please enlighten me.
Nee, nee en nog eens nee. Jij bent nu appels met peren aan het vergelijken.quote:Op grond waarvan in vredesnaam? Omdat hij de angst van Breivik begrijpt?![]()
Als ik de angst van Dave Roelvink in de politiecel begrijp, praat ik daarmee zijn gedrag goed? Wat is dat voor een bizarre gedachtekronkel?
JOOP zoekt gewoon weer spijkers op laag water, op de gebruikelijke verongelijkte, "moreel superieure" toon.
Nee hoor. Ik doe een onderbouwde gok bij gebrek aan informatie. Ik sta open voor de argumenten voor een ieder die denkt betere argumenten te kunnen aandragen.quote:Op zondag 17 augustus 2014 20:47 schreef Specularium het volgende:
[..]
Daarom zei ik al eerder dat je er je eigen verhaal van maakt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |