Haal die koran even uit je oren dan.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 20:51 schreef IsaacCuenca het volgende:
deze teringmongool zegt dat antisemitisme hier niet thuis hoort maar anti islam is natuurlijk wel goed
nee , extremische hoort niet thuis in denhaagquote:Op donderdag 14 augustus 2014 20:51 schreef IsaacCuenca het volgende:
deze teringmongool zegt dat antisemitisme hier niet thuis hoort maar anti islam is natuurlijk wel goed
De Mos beheert het Nederlands wel, maar qua inhoud is het om te huilen. Dus of dat het enige criterium moet zijn.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 20:49 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Leer eens Nederlands man, pfff
ik hoor het er niet spontaan uitkomen mimangquote:Op donderdag 14 augustus 2014 20:51 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Haal die koran even uit je oren dan.
Die man zegt LETTERLIJK dat allebei slecht is.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 20:52 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
ik hoor het er niet spontaan uitkomen mimang
Verder was ik niet aardig over die koran in je oren. Sorryquote:Op donderdag 14 augustus 2014 20:52 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
ik hoor het er niet spontaan uitkomen mimang
Via de minister kan in feite alles natuurlijk.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 20:53 schreef Ceberut het volgende:
Moet de burgemeester paspoorten innemen? Whaha. Die De Mos snapt volgens mij niet hoe het werkt.
van wie krijg jij je paspoort dan?quote:Op donderdag 14 augustus 2014 20:53 schreef Ceberut het volgende:
Moet de burgemeester paspoorten innemen? Whaha. Die De Mos snapt volgens mij niet hoe het werkt.
Niet van de gemeente. Ja je haalt het daar op.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 20:54 schreef Droopie het volgende:
[..]
van wie krijg jij je paspoort dan?
Zoiets mag een gemeente niet zelf verzinnen volgens mij..quote:Op donderdag 14 augustus 2014 20:54 schreef Droopie het volgende:
[..]
van wie krijg jij je paspoort dan?
en de burgemeester geeft hem af, bij bepaalde problemen met justitie of belastingdienst zegt de burgemeester (in opdracht van of overleg met de overheid) neequote:Op donderdag 14 augustus 2014 20:55 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Niet van de gemeente. Ja je haalt het daar op.
Pak je paspoort erbij; eigendom van het Rijk.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 20:58 schreef Droopie het volgende:
[..]
en de burgemeester geeft hem af, bij bepaalde problemen met justitie of belastingdienst zegt de burgemeester (in opdracht van of overleg met de overheid) nee
burgermeester is ook werknemer van het rijk. Maar ik kan er ook naast zitten.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 20:58 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Pak je paspoort erbij; eigendom van het Rijk.
quote:Op donderdag 14 augustus 2014 20:58 schreef IsaacCuenca het volgende:
ah de rechterhand van wilders is ook weer hindabuilding
blablablaquote:Op donderdag 14 augustus 2014 20:59 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]_! het is ook fucking nooit goed he
als er alleen blanke in de partij zitten heb je wat te klagen en nu je een kleurtje ziet heb je weer wat te janken. Zet die eierdop eens van je hoofd, volgens mij begint ie te knellen
_!
Inderdaad. Schandelijk.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:00 schreef n00b13 het volgende:
Prinsenvlag is iets moois. Ja ja.
Lekker bezig.
Kom op. Deze man valt niet serieus te nemen.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 20:59 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]_! het is ook fucking nooit goed he
als er alleen blanke in de partij zitten heb je wat te klagen en nu je een kleurtje ziet heb je weer wat te janken. Zet die eierdop eens van je hoofd, volgens mij begint ie te knellen
_!
Heb je goed gelezen. Die anale vent neemt het weer eens op voor de PVV als pavlov reactie.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:00 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
blablablablablabla
blablabla
![]()
dit is wat ik eruit heb gekregen
quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:00 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
blablablablablabla
blablabla
![]()
dit is wat ik eruit heb gekregen
Ik vind het ook een beetje tegenvallen.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:01 schreef Slayage het volgende:
wat een loser trouwens die kucuk, kan de turkse gemeenschap in den haag geen fatsoenlijke raadslid leveren vraag ik me af
Hij deed jou na, en best wel accuraat.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:01 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]geweldige reactie, laat zien dat je enkel blaat maar geen inhoud hebt
nee de reactie laat zien dat je veel poep praat, sja daar kan ik niet inhoudelijk op reagerenquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:01 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]geweldige reactie, laat zien dat je enkel blaat maar geen inhoud hebt
De Jong heeft nog nooit gelijk gehad en zal het ook nooit krijgen.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:02 schreef sonnyspek het volgende:
De Jong heeft hierin gewoon gelijk
Dezelfde mislukte retoriek ook. Totaal niet serieus te nemen.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:02 schreef n00b13 het volgende:
Hij heeft ook de Wilders coup tegenwoordig
Geretweet door de Mos.twitter:Kassandra_Troy twitterde op donderdag 14-08-2014 om 20:57:46Leve @RicharddeMos het enige raadslid in de #HGR die in de realiteit leeft. Waarom zit die ISIS fan boy Küçük nog in de raad? reageer retweet
Hier is De Jong dus trots op? Liever hij dan ik.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:04 schreef IsaacCuenca het volgende:
de prinsenvlag, in het midden![]()
[ afbeelding ]
en daarmee plaats je jezelf buiten een discussie. Gesprekspartners moet je altijd serieus nemen, hoe lijnrecht je eigen mening daarover ook staat. Want er is altijd een kans, dat degene wel gelijk heeftquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:03 schreef n00b13 het volgende:
[..]
De Jong heeft nog nooit gelijk gehad en zal het ook nooit krijgen.
Schaamteloosquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:04 schreef sonnyspek het volgende:
Geretweet door de Mos.twitter:Kassandra_Troy twitterde op donderdag 14-08-2014 om 20:57:46Leve @RicharddeMos het enige raadslid in de #HGR die in de realiteit leeft. Waarom zit die ISIS fan boy Küçük nog in de raad? reageer retweet
Met de PVV valt niet te discussiëren. Dat zie je hier toch?quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:05 schreef Bensel het volgende:
[..]
en daarmee plaats je jezelf buiten een discussie. Gesprekspartners moet je altijd serieus nemen, hoe lijnrecht je eigen mening daarover ook staat. Want er is altijd een kans, dat degene wel gelijk heeft
Doet De Jong dat ook? Hij zet elke andere partij af als islamlover omdat ze niet zijn mening delen.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:05 schreef Bensel het volgende:
[..]
en daarmee plaats je jezelf buiten een discussie. Gesprekspartners moet je altijd serieus nemen, hoe lijnrecht je eigen mening daarover ook staat. Want er is altijd een kans, dat degene wel gelijk heeft
Hij heeft de stokpaardjes van de PVV, maar weet zich geen raad ermee. Hij komt nu zelf over als een radicaal, door te ver door te schietenquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:05 schreef Ceberut het volgende:
Die mongool zit elke keer iedere tegenstander voor Islam aanhanger uit te maken. Hoe kun je hem serieus nemen? Hij is gewoon een TROLL tot de macht 10.
Oooh zoals iedereen die niets van de Islam moet hebben een rechts extremist genoemd wordt?quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:06 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Doet De Jong dat ook? Hij zet elke andere partij af als islamlover omdat ze niet zijn mening delen.
Nee, dat zie jij. En wat jij ziet, is ook gekleurd. En hetzelfde kan van jou gezegd worden, gezien je statement, die je zo resoluut neerzet, dat je geen ruimte overlaat tot discussierenquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:06 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Met de PVV valt niet te discussiëren. Dat zie je hier toch?
Geldige argumenten staan niet in de Dikke Van Wilders.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:09 schreef Ceberut het volgende:
Mijn oren doen pijn van die valse argumenten en niet kloppende redeneringen. Kan die vent niet 1 geldig argument gebruiken?
Onzin.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:09 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Oooh zoals iedereen die niets van de Islam moet hebben een rechts extremist genoemd wordt?
Prima. Ik vind dat met deze man niet te discussiëren valt.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:10 schreef Bensel het volgende:
[..]
Nee, dat zie jij. En wat jij ziet, is ook gekleurd. En hetzelfde kan van jou gezegd worden, gezien je statement, die je zo resoluut neerzet, dat je geen ruimte overlaat tot discussieren
Zonder brand is ie al wel aardig bruin zwart geblakerd inmiddels.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:08 schreef n00b13 het volgende:
De stad staat niet in de fik. Ik herhaal. De stad staat niet in de fik.
Over held Geert natuurlijk.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:10 schreef IsaacCuenca het volgende:
vraag me af waar deze vent en zijn liefje agema het altijd over hebben
Ongetwijfeld zelf ook net terug van vakantie.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:11 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Zonder brand is ie al wel aardig bruin zwart geblakerd inmiddels.
Wat ik al zei. In Gaza is er vanavond een minuut stilte voor de Schilderswijk.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:11 schreef Ceberut het volgende:
Alsof die journalist in Irak is geweest, damnit.
ik denk dat er best te discussieren valt, als je degene maar van z'n stokpaardjes, verstrekt door de PVV afhaalt. En de ironie is, dat die hem hier het hardst onderuit halen.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:10 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Prima. Ik vind dat met deze man niet te discussiëren valt.
Fair enough.
Ja dat is een reflex.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:09 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Oooh zoals iedereen die niets van de Islam moet hebben een rechts extremist genoemd wordt?
twitter:ArnoudvDoorn twitterde op donderdag 14-08-2014 om 21:02:48RT Islam blijkt wederom sterker dan extreemrechts: verbod op demonstraties in Schilderswijk. Wijs besluit van Haagse Raad. #hgr #raad070 reageer retweet
Voel je je meteen weer helemaal thuis.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:12 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Ongetwijfeld zelf ook net terug van vakantie.
Die man moeten ze ook arresteren voor haat zaaienquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:13 schreef sonnyspek het volgende:
twitter:ArnoudvDoorn twitterde op donderdag 14-08-2014 om 21:02:48RT Islam blijkt wederom sterker dan extreemrechts: verbod op demonstraties in Schilderswijk. Wijs besluit van Haagse Raad. #hgr #raad070 reageer retweet
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Mooi op tijd.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:13 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik ga wegzappen, het boeit me geen reet meer...
Juist.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:09 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Oooh zoals iedereen die niets van de Islam moet hebben een rechts extremist genoemd wordt?
Geweldige troll, die man.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:13 schreef sonnyspek het volgende:
twitter:ArnoudvDoorn twitterde op donderdag 14-08-2014 om 21:02:48RT Islam blijkt wederom sterker dan extreemrechts: verbod op demonstraties in Schilderswijk. Wijs besluit van Haagse Raad. #hgr #raad070 reageer retweet
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
met de jong vergeleken heeft kucuk alleen maar zinnige dingen gezegd tot nu toequote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:15 schreef Slayage het volgende:
"tot welke categorie tuig hoort u eigenlijk?"
eindelijk iets zinnigs uit de strot van kucuk
Als er al iemand op jacht is naar een oorlog, is hij het wel.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:14 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Die man moeten ze ook arresteren voor haat zaaien
Onzin. Hij deed juist een oproep om schade aan de wijk te voorkomen.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:16 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Als er al iemand op jacht is naar een oorlog, is hij het wel.
die jong is echt lachwekkend iddquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:16 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
met de jong vergeleken heeft kucuk alleen maar zinnige dingen gezegd tot nu toe
Hou toch op man.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:16 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Onzin. Hij deed juist een oproep om schade aan de wijk te voorkomen.
Zo sneu dat ventje.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:17 schreef Slayage het volgende:
[..]
die jong is echt lachwekkend idd
Hahaha, nee. De ME wordt selectief ingezet. Van Aartsen weet prima wanneer de ME ingezet moet worden met knuppels, pepperspray en waterkanonnen.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:17 schreef Kanjer het volgende:
Jammer dat ze het niet op straat kunnen vieren in de schilderswijk, samenscholingen is demonstratie, demonstratie is verboden, ergo in dat geval de ME erop af.
Als je dat echt denk zit er echt wat achterstevoren in je hoofd.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:16 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Onzin. Hij deed juist een oproep om schade aan de wijk te voorkomen.
Van Doorn staat stiekem nog op de loonlijst van de PVV.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:16 schreef Specularium het volgende:
Arnoud van Doorn is een zionistisch complot om de islam in een kwaad daglicht te stellen.
negeren is het beste.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:18 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Als je dat echt denk zit er echt wat achterstevoren in je hoofd.
Gelukkig troll je maar, niemand is zo dom.
of hij heeft wel dergelijk iets gelezen over het desbetreffende onderwerp waar de pvv al jaren onzin over blaat, kan ookquote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:19 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Van Doorn staat stiekem nog op de loonlijst van de PVV.
Maar nee, eerlijk gezegd denk ik farce man een klap van de molen heeft gehad.
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)oud-pvver-van-doorn/quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:13 schreef sonnyspek het volgende:
twitter:ArnoudvDoorn twitterde op donderdag 14-08-2014 om 21:02:48RT Islam blijkt wederom sterker dan extreemrechts: verbod op demonstraties in Schilderswijk. Wijs besluit van Haagse Raad. #hgr #raad070 reageer retweet
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat een aparte man is het toch.quote:Binnenland
Het Haagse gemeenteraadslid Arnoud van Doorn heeft een boete van duizend euro gekregen voor verboden wapenbezit, het verkopen van wiet aan jongeren en schending van een raadsgeheim. Dat heeft de rechtbank in Den Haag bepaald. Ook krijgt de oud-PVV’er, tegenwoordig lijsttrekker van de islamitische Partij van de Eenheid (PvdE), een voorwaardelijke werkstraf van veertig uur.
Justitie had een gevangenisstraf van zes maanden geëist. Ze vond een werkstraf niet passend gezien de feiten en zijn positie als raadslid. Het OM wilde dat Van Doorn ook zou worden bestraft voor het stelen van een geheim gemeenteraadsstuk. De rechter oordeelde echter dat Van Doorn hier geen schuld aan heeft.
‘Rechtbank niet meegegaan in politieke spelletjes’
Arnoud van Doorn, die het OM ervan beschuldigde “een lastige volksvertegenwoordiger” te willen beschadigen, reageert op Twitter positief op de uitspraak:
Omdat ik jouw mening niet deel ben ik een troll? Arnoud kwam op voor de Schilderswijk. Die vrienden van jou zouden daar het liefst huishouden.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:18 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Als je dat echt denk zit er echt wat achterstevoren in je hoofd.
Gelukkig troll je maar, niemand is zo dom.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |