Het maakt hem natuurlijk niet meteen verdacht, maar het is wel bijzonder dat iemand precies dezelfde foto maakt. Als er al zo weinig aanknopingspunten zijn, is het wel handig om te weten of hij deze foto op 1 april heeft gemaakt of op 3 april.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:09 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Ik heb nagenoeg alles gelezen vanaf #1
Ok, ik denk ook even mee.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:12 schreef Mr.Ping het volgende:
[..]
Het maakt hem natuurlijk niet meteen verdacht, maar het is wel bijzonder dat iemand precies dezelfde foto maakt. Als er al zo weinig aanknopingspunten zijn, is het wel handig om te weten of hij deze foto op 1 april heeft gemaakt of op 3 april.
Ook uit het album van Plinio Montenegro (13 oktober 2013):quote:Op zondag 10 augustus 2014 18:32 schreef Mr.Ping het volgende:
[..]
Toeval, het lijkt me zo'n toeristen fotopuntje.
Al kom ik in Google niet dezelfde soort foto's tegen, met dit uitzicht waar andere mensen op staan.
Hij denk ze gezien te hebben op 1 april, maar zoals meer mensen heeft hij niet zo'n goed geheugen. Zijn camera/telefoon kan dat ophelderen.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:15 schreef Stupidisco het volgende:
[..]
Ok, ik denk ook even mee.
Stel die foto van hem is wel van 1 april....wat is je theorie dan?
Mee eens hoorquote:Op zondag 10 augustus 2014 21:11 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Oki, dan verschillen we gewoon van mening. Maar ja als iedereen hetzelfde dacht werd het hier ook vervelend
Goeie vraag, ik denk dan dat hij nooit verwacht had dat de foto nog van de camera van Kris en Lisanne tevoorschijn zou komen. En het is wel een hele mooie foto voor in het fb albumquote:Op zondag 10 augustus 2014 21:16 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Mee eens hoor
Maar stel dat deze man 'het' gedaan heeft: waarom zet hij dan een foto van het plaats delict op facebook?
Ok, dus je doelt er op om aan de hand van zijn foto (mits zijn foto op 1 april gemaakt is) zijn getuigenis te kunnen bevestigen waarmee we zeker weten dat.....?quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:16 schreef Mr.Ping het volgende:
[..]
Hij denk ze gezien te hebben op 1 april, maar zoals meer mensen heeft hij niet zo'n goed geheugen. Zijn camera/telefoon kan dat ophelderen.
Of hij stond net foto's te maken en daar kwamen Kris en Lisanne net aan lopenquote:Op zondag 10 augustus 2014 21:20 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
Goeie vraag, ik denk dan dat hij nooit verwacht had dat de foto nog van de camera van Kris en Lisanne tevoorschijn zou komen. En het is wel een hele mooie foto voor in het fb album
Hij kan zeggen of ze samen liepen, of er iemand bij was.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:20 schreef Stupidisco het volgende:
[..]
Ok, dus je doelt er op om aan de hand van zijn foto (mits zijn foto op 1 april gemaakt is) zijn getuigenis te kunnen bevestigen waarmee we zeker weten dat.....?
ik beweer niet dat hij iets gedaan heeft hoor. Maar wel belangrijk om te weten of er nog iemand op de top was gelijk met Kris en Lisannequote:Op zondag 10 augustus 2014 21:16 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Mee eens hoor
Maar stel dat deze man 'het' gedaan heeft: waarom zet hij dan een foto van het plaats delict op facebook?
Goed idee!quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:29 schreef Pipo_de_C. het volgende:
Misschien een rare vraag maar heeft iemand overwogen de stoute schoenen aan te trekken om via die website van de ouders van Kris te vragen om de foto's vrij te geven? Ik kan me best voorstellen dat elke hulp welkom zelfs al is het van een stel leunstoel detectives met tijd teveel.
De ouders van Kris hebben de foto al vrijgegeven en de ouders van Lisanne zoeken de publiciteit niet meer op. Om die keuze te respecteren zullen de ouders van Kris waarschijnlijk ook geen nieuwe foto's vrijgeven waar Lisanne ook op staat denk ik.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:29 schreef Pipo_de_C. het volgende:
Misschien een rare vraag maar heeft iemand overwogen de stoute schoenen aan te trekken om via die website van de ouders van Kris te vragen om de foto's vrij te geven? Ik kan me best voorstellen dat elke hulp welkom zelfs al is het van een stel leunstoel detectives met tijd teveel.
Zeker. Maar Plinio was vanaf het begin betrokken bij de zoekacties. Daarvan staan ook foto's op FB.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:28 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
ik beweer niet dat hij iets gedaan heeft hoor. Maar wel belangrijk om te weten of er nog iemand op de top was gelijk met Kris en Lisanne
ik doel eigenlijk meer op de 90 donkere foto's. Als ze die in hun oorspronkelijke vorm vrijgegeven is er wellicht iets op te maken uit de exit data, of misschien zijn er nog details te halen uit sommigen.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:32 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
De ouders van Kris hebben de foto al vrijgegeven en de ouders van Lisanne zoeken de publiciteit niet meer op. Om die keuze te respecteren zullen de ouders van Kris waarschijnlijk ook geen nieuwe foto's vrijgeven waar Lisanne ook op staat denk ik.
ik kan me ook voorstellen dat als iemand ze als laatste gezien heeft dat eng vindt om te meldenquote:Op zondag 10 augustus 2014 21:35 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Zeker. Maar Plinio was vanaf het begin betrokken bij de zoekacties. Daarvan staan ook foto's op FB.
Hij zal niet meer te melden hebben dan hij al gedaan heeft (tenzij hij de dader is, dat klopt).
Maar hij heeft het toch gemeld?quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:41 schreef Grijzemassa het volgende:
[..]
ik kan me ook voorstellen dat als iemand ze als laatste gezien heeft dat eng vindt om te melden
quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:01 schreef Domnivoor het volgende:
Oke ik vat hem.
De foto's lijken op elkaar en we hebben een nieuwe verdachte
Lees even stukkie terug, dan zie je dat ze over elkaar zijn gelegdquote:Op zondag 10 augustus 2014 21:45 schreef MidnightB00m het volgende:
Wat bedoelen jullie precies met die gids heeft "dezelfde" foto genomen als die zogenaamde foto van Lisanne?
Dank je, maar ik zag het. Komt het praktisch dan erop neer dan dat dit alleen kan als iemand met een bepaalde lengte & vanaf een bepaald punt zo'n "dezelfde" foto kan maken, of...?quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:46 schreef Greys het volgende:
[..]
Lees even stukkie terug, dan zie je dat ze over elkaar zijn gelegd![]()
En naast elkaar zijn gezet.
Niet opgevallen! Good catch. Wat denk jij?quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:30 schreef Rubella het volgende:
Er valt mij trouwens iets op nu ik de laatste foto van Kris bekijk die in de OP staat. Volgens mij zijn het twee verschillende locaties en staat Kris niet bij de eerste quebrada. Er zijn namelijk verschillen in de grote steen waarop zij staat. Op de foto met Kris ligt er een steen naast de steen waarop zij staat en op de foto uit de OP die uit de reportage komt is dit niet het geval.
Het was opvallend dat je precies dezelfde foto kan maken uit hetzelfde standpunt, waarbij elk takje en blaadje nog hetzelfde is. En daarna ook nog getuige bent van hun laatste wandeling.quote:Op zondag 10 augustus 2014 21:51 schreef MidnightB00m het volgende:
[..]
Dank je, maar ik zag het. Komt het praktisch dan erop neer dan dat dit alleen kan als iemand met een bepaalde lengte & vanaf een bepaald punt zo'n "dezelfde" foto kan maken, of...?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |