Toch vind ik het op zich niet uit te sluiten. Er zijn daar 26 (!!) mensen van de aardbodem verdwenen, bij die trail. Dat komt nu pas boven water. Nu mensen zich daarin gaan verdiepen. Spoorloos verdwenen. De lokale autoriteiten hebben zich ook naar het zich laat aanzien nauwelijks ingespannen om de meiden en zeker de resten te vinden. De ouders van Kris worden op hun vingers getikt omdat zij een misdrijf niet uitsluiten terwijl er geen enkele aanwijzing is dat het géén misdrijf geweest kan zijn.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 12:15 schreef Rubella het volgende:
[..]
Dan ga je uit van een vooroordeel dat alles in Zuid -, Midden Amerika corrupt is. Kan zijn natuurlijk, maar snijdt in deze zaak niet echt hout. De ogen van de wereld zijn gericht op Panama en als ze het verkloten, dan is dat niet al te best voor hun imago.
Een afwijkende theorie is prima, maar ga vooral uit van bekende feiten. Wat is jouw bron voor dat 'gebit van Lisanne en Kris'?quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 12:23 schreef mig72 het volgende:
[..]
Volgens mij had de familie al een deel van het gebit van Lisanne en Kris opgestuurd dan wel iets waarop hun DNA stond ter vergelijking. Zo moeilijk is dat niet dan.
En mijn theorie wijkt misschien af, maar probeer dus inhoudelijk te zijn en het niet op het forum te gooien.
Graag weer zo snel mogelijk naar NWS. Logica is soms ver te zoeken.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 12:23 schreef Rubella het volgende:
In dat geval hebben ze ergens weefselmonsters vandaan getoverd die een nauwe verwantschap vertonen met het DNA van de ouders maar niet identiek zijn. Ach ja... in BNW is alles mogelijk
Het is juist koeler in het regenwoud vanwege het bladerdak en al die begroeing die koolstofdioxide opnemen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 12:27 schreef Rubella het volgende:
Het feit dat de gevonden botten schoon zijn kan liggen aan de regenbuien die er geweest zijn in de weken na de verdwijning.
Overigens is de Bodyfarm wel in een warm gebied, maar niet in het regenwoud. In een regenwoud ligt de relatieve luchtvochtigheid en temperatuur zo hoog dat alle processen dus ontbinding ook snel gaat.
Ik heb dat niet zo voorhanden maar las het in een artikel de eerste dagen na de vondst. Dat de familie om DNA exemplaren werd gevraagd.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 12:30 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Een afwijkende theorie is prima, maar ga vooral uit van bekende feiten. Wat is jouw bron voor dat 'gebit van Lisanne en Kris'?
Daar heb je een punt.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 12:22 schreef roos85 het volgende:
[..]
En de gevonden schoenen waren zeker ook nep? Net als de rugzak en telefoons?
Daar geef ik in mijn post die je quote toch geen enkel waardeoordeel over?quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 12:25 schreef Mr.Ping het volgende:
[..]
Geeft dit vertrouwen dat een onderzoek professioneel verlopen is?
De tandarts heeft gegevens van je gebit (vullingen, wortelkanaalbehandelingen, kronen, getrokken kiezen/tanden) maar die heeft geen DNA van jou. De ouders kunnen een haarlokje hebben of een thuisgebleven tandenborstel of haarborstel met DNA erop.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 12:33 schreef mig72 het volgende:
[..]
Ik heb dat niet zo voorhanden maar las het in een artikel de eerste dagen na de vondst. Dat de familie om DNA exemplaren werd gevraagd.
En ergens klopt heg toch niet. Als iemand wil sjoemelen en correct het DNA profiel kan voorspellen, kan die dan de zaak manipuleren om valse resultaten te produceren?quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 12:30 schreef NedKelly het volgende:
[..]
Dat zou het NFI zien.
Als de monsters van de familie zijn, kan NFI nooit een match met Lisanne of Kris krijgen. Want dan is de match niet 100%, maar alleen de uitkomst dat deel DNA overeenkomt. NFI zal zelf
monsters hebben en krijgt daar dan een 100% match mee (als ze uit Panama monster van familie hebben gekregen). Monsters van familie kunnen wel gebruikt zijn voor het matchen met de botresten, maar zullen nooit een 100% match opleveren met een familielid omdat maar een deel van je DNA overeenkomt met je familielid (jouw DNA bestaat uit DNA van je beide ouders, niet van eentje dus nooit 100% match op 1 ouder (ligt anders bij eeneiige tweeling). Op basis van overeenkomst van deel DNA krijg je dan die uitkomsten van 99,9% zeker vader/moeder etc.
Nee, ik heb gisteren nog lange tijd met hem gechat. Hij neemt even een 'internet-break' zoals hij het zelf noemt. Hij leest hier wel mee.quote:
Ik ben dan geen mod, maar je haalt dan teveel weg idd uit die quotequote:Op zaterdag 9 augustus 2014 12:35 schreef Rubella het volgende:
OT: mod, waarom lukken mijn quotes niet. Ik gebruik de het knopje rechtsboven, dus dan zou het goed moeten gaan. Ligt het aan het feit dat ik stukken tekst weghaal om ellenlange posts te voorkomen?
| 1 | [quote][img]http://i.fokzine.net/p/0s.gif[/img] [b]Op [url=http://forum.fok.nl/topic/2136753/6/50#143228970]zaterdag 9 augustus 2014 12:35[/url] schreef [url=http://forum.fok.nl/user/profile/432292]Rubella[/url] het volgende:[/b] |
als je quote en stuk weghaalt moet je opletten dat je aan het begin van de post [quote] laat staan.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 12:35 schreef Rubella het volgende:
OT: mod, waarom lukken mijn quotes niet. Ik gebruik de het knopje rechtsboven, dus dan zou het goed moeten gaan. Ligt het aan het feit dat ik stukken tekst weghaal om ellenlange posts te voorkomen?
ik had gisteren met hem geDMd.Hij neemt een pauze van fok omdat hij hier voor zijn gevoel iets té actief was. Zou ik ook moeten doen zei ik.quote:
O, mooi.... hij weet dus dat het nu onder BNW verder gaat.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 12:37 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Nee, ik heb gisteren nog lange tijd met hem gechat. Hij neemt even een 'internet-break' zoals hij het zelf noemt. Hij leest hier wel mee.
Theoretisch kan dat omdat labs apparatuur hebben om kleine stukjes DNA te klonen. Dit gaat dan om gevonden monsters die ze klonen (kopiëren) zodat ze met die kopietjes aan de slag kunnen met testen en het DNA niet verloren gaat.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 12:37 schreef mig72 het volgende:
[..]
En ergens klopt heg toch niet. Als iemand wil sjoemelen en correct het DNA profiel kan voorspellen, kan die dan de zaak manipuleren om valse resultaten te produceren?
Nogmaals hrb je een bron dat het NFI bevestigd heeft?
Dat bedoelde ik ook - iets waarop hun DNA staat. Dit werd later naar Panama opgestuurd ter vergelijking. Vervolgens hebben diezelfde monsters hun weg teruggevonden naar het NFI, dat de onderzoekresultaten bevistigde.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 12:36 schreef NedKelly het volgende:
[..]
De tandarts heeft gegevens van je gebit (vullingen, wortelkanaalbehandelingen, kronen, getrokken kiezen/tanden) maar die heeft geen DNA van jou. De ouders kunnen een haarlokje hebben of een thuisgebleven tandenborstel of haarborstel met DNA erop.
Maar denk niet dat de ouders het gebit hadden, want dat is nog niet gevonden in Panama.
oké gebit dekt de lading niet, daarom heb ik ook direct daarachter - iets waarop hun DNA staat - gezet.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 12:30 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Een afwijkende theorie is prima, maar ga vooral uit van bekende feiten. Wat is jouw bron voor dat 'gebit van Lisanne en Kris'?
Geloof nooit dat dat de werkwijze van het NFI is, omdat daar teveel fout mee kan gaan en die onzekerheden elimineren ze. Dus ze vragen zelf gegevens van de familie hier in Nederland (niet via Panama) en de monsters van gevonden spullen in Panama worden daarmee vergeleken. Als Panama sjoemelt met de monsters komt dat bij NFI naar voren.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 12:40 schreef mig72 het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik ook - iets waarop hun DNA staat. Dit werd later naar Panama opgestuurd ter vergelijking. Vervolgens hebben diezelfde monsters hun weg teruggevonden naar het NFI, dat de onderzoekresultaten bevistigde.
Je laat overal DNA op achter. Ieder mens doet dat. Een haarborstel waar haren in zitten, kleding die gedragen is. Je hebt maar weinig monster nodig om een bruikbaar vergelijkingsmonster te krijgen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 12:40 schreef mig72 het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik ook - iets waarop hun DNA staat. Dit werd later naar Panama opgestuurd ter vergelijking. Vervolgens hebben diezelfde monsters hun weg teruggevonden naar het NFI, dat de onderzoekresultaten bevistigde.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |