Dat dus !quote:Op maandag 4 augustus 2014 16:31 schreef Igen het volgende:
[..]
Hadden die mensen zelf maar koning moeten worden.
Moeten we ons al zorgen gaan maken over het welzijn van onze vorst?quote:Op maandag 4 augustus 2014 16:35 schreef PalmRoyale het volgende:
Ik heb een paar maanden bij die werf gewerkt. Stelletje eikelbijters daar. En een zooitje dat het daar is. Behalve natuurlijk als er bezoek is, dan wordt er snel opgeruimd.
Maar Bea heeft vast wel een verlanglijstje ingeleverd bij een zekere premier... Ik blijf er ook bij, moeder had meer smaak. En zeer verkeerd signaal dat zo'n energieslurper gekocht moet worden.quote:Op maandag 4 augustus 2014 15:13 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
De Groene Draeck werd door het Nederlandse volk aan H.K.H. Prinses Beatrix aangeboden ter gelegenheid van haar 18e verjaardag. Die kocht ze niet zelf.
Dan was je vast ook staatshoofd, of premier geworden.quote:Op maandag 4 augustus 2014 15:14 schreef Hyperdude het volgende:
Had ik ook maar geschiedenis gestudeerd.
Met belasting geld.quote:Op maandag 4 augustus 2014 13:22 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Aandelen in Shell dit dat`
Dat is toch geen bootje man? In dat ding verzuip je binnen de boot met zwaar weer in plaats van erbuiten.quote:
Dan had ie beter een auto kunnen kopen.quote:
Heeft ie alquote:Op maandag 4 augustus 2014 18:50 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dan had ie beter een auto kunnen kopen.
Wat moet ie dan gaan doen?quote:Op maandag 4 augustus 2014 19:21 schreef FL_Freak het volgende:
Dit zet eigenlijk wel een verkeerd voorbeeld voor het volk. Vele gezinnen strugglen om net hun hoofd boven water te houden, maar onze alexander kan lekker gaan cruisen in een boot.
Ik snap je, maar ik vind het gewoon niet eerlijk.quote:Op maandag 4 augustus 2014 19:31 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Wat moet ie dan gaan doen?
Zinloze baan. Eindeloze toevoer van gratis geld. Ik zou raardere dingen doen; als ik de baas was hiero.
Al was het maar om de prollen te trollen.
Kroket en tups in een hovercraft?quote:Op maandag 4 augustus 2014 19:33 schreef WammesWaggel het volgende:
Zou een hoovercraft niet veel stoerder zijn? Crockett en Tubs waren er dol op.
Benno 2.0quote:Op maandag 4 augustus 2014 19:21 schreef FL_Freak het volgende:
Dit zet eigenlijk wel een verkeerd voorbeeld voor het volk. Vele gezinnen strugglen om net hun hoofd boven water te houden, maar onze alexander kan lekker gaan cruisen in een boot.
Ik zie het.quote:Op maandag 4 augustus 2014 20:04 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
rot lekker op. dit is gewoon mijn mening.
Ik zeg niet dat het niet goedkoper kan, alleen dat het niet heel bijzonder is.quote:Op maandag 4 augustus 2014 15:54 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Dat is niet waar hoor. Talloze boten zijn er te koop voor veel minder geld en met nog steeds prima luxe aan boord. Het is niet zo dat je voor 8 ton een instapmodel hebt.
Ja met Elvis (die groene) in The Gladesquote:Op maandag 4 augustus 2014 19:51 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Kroket en tups in een hovercraft?
Precies.quote:Op maandag 4 augustus 2014 22:19 schreef StateOfMind het volgende:
Nu is 8 ton een hoop geld, en helemaal voor dat type boot. Maar bij peperduur denk ik toch eerder aan een groot jacht van een paar miljoen.
Ha ha ha... neequote:Op dinsdag 5 augustus 2014 10:36 schreef Farenji het volgende:
Mooi bootje hoor. Ik hoorde dat hij hem afgelopen zaterdagavond even goed heeft uitgetest op de Vinkeveense plassen.
Prins Pils.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 10:36 schreef Farenji het volgende:
Mooi bootje hoor. Ik hoorde dat hij hem afgelopen zaterdagavond even goed heeft uitgetest op de Vinkeveense plassen.
Met zo'n boot kun je ook prima rustig varen. Dan hoor je de motor ook nauwelijks.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 15:08 schreef SeLang het volgende:
Persoonlijk zie ik echt de lol niet in van zo'n speedboot. Het is niet een boot waar je lekker een dagje mee gaat varen, zo'n lawaaiig wiebelend stuiterend ding. Hij had beter een mooi zeiljachtje kunnen kopen. Of heeft ie dat al?
Geen idee, maar dit is het soort bootje waar je mee naar een eilandje verderop gaat om daar in een lege baai te chillen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 15:08 schreef SeLang het volgende:
Persoonlijk zie ik echt de lol niet in van zo'n speedboot. Het is niet een boot waar je lekker een dagje mee gaat varen, zo'n lawaaiig wiebelend stuiterend ding. Hij had beter een mooi zeiljachtje kunnen kopen. Of heeft ie dat al?
Koop jij wat anders...quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 15:08 schreef SeLang het volgende:
Persoonlijk zie ik echt de lol niet in van zo'n speedboot.
dit is stiekem wel heel erg grappigquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 16:57 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Dat blijft toch ook wel een briljante gif, die faceplant van die kerel
Hier origineel btw
Ik was niet voor niks lang geleden al tegen de monarchie. Maarja geef het domme volk brood en spelen..... en helaas de monarchie. NL kent immers een cultuur vol poppenkasten, JanKlaassen, Sinterklaas, Huis van Oranje, Publieke TV-zenders, etc.quote:Op maandag 4 augustus 2014 13:05 schreef DoubleChoc het volgende:
AMSTERDAM -
Koning Willem-Alexander is eigenaar geworden van een splinternieuwe speedboot. Onze vorst heeft daarvoor diep in de buidel moeten tasten. Het luxueuze jacht van de Nederlandse scheepswerf Wajer & Wajer Yachts kostte hem zo'n 800.000 euro.
Willem-Alexander kocht de ruim elf meter lange Osprey 38 om zich te vermaken bij zijn Griekse villa. De supersnelle boot is vooral geliefd bij de zeer vermogende jetset. Roman Abramovitsj zou er zelfs twee bezitten.
De boot wordt gekenmerkt door zijn 'harmonieuze verhoudingen, vloeiende lijnen en het prachtige gebruik van teak en mahonie', schrijft de Friese fabrikant op zijn website. De maximumsnelheid bedraagt 45 knopen, ofwel 85 kilometer per uur. Er kunnen tot maximaal veertien passagiers aan boord.
In februari kocht Willem-Alexander een extra lange Audi A8.
http://www.telegraaf.nl/v(...)uwe_speedboot__.html
[ afbeelding ]
Willem
Je staat vrij om te gaan!quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 20:47 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Ik was niet voor niks lang geleden al tegen de monarchie. Maarja geef het domme volk brood en spelen..... en helaas de monarchie. NL kent immers een cultuur vol poppenkasten, JanKlaassen, Sinterklaas, Huis van Oranje, Publieke TV-zenders, etc.
Wel een mooie serie. Al was het maar om de muziek.quote:Op maandag 4 augustus 2014 19:51 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Kroket en tups in een hovercraft?
Daar werd anders ook wel mee gejaagd hoor. Maar dan op mooie hertjes ipv olifantenquote:Op maandag 4 augustus 2014 14:04 schreef tong80 het volgende:
[..]
Prins Bernhard jaagde op olifanten. Niet met zijn puddingbuks.
Hij heeft de draeck toch? Of Groene draak. Iig een zeilbootquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 15:08 schreef SeLang het volgende:
Persoonlijk zie ik echt de lol niet in van zo'n speedboot. Het is niet een boot waar je lekker een dagje mee gaat varen, zo'n lawaaiig wiebelend stuiterend ding. Hij had beter een mooi zeiljachtje kunnen kopen. Of heeft ie dat al?
Dat vind ik inderdaad.quote:Op woensdag 6 augustus 2014 15:03 schreef Pietverdriet het volgende:
Willem doet wat hij hoort te doen, Bea bemoeide zich met zaken waar ze zich grondwettelijk geheel niet mee behoorde te bemoeien.
Maar als jij vind dat iemand die niet gekozen is zich met de politiek hoort te bemoeien...
Dus je vind de democratie en de grondwet kut en de macht en wetgeving hoort bij iemand vandaan te komen die deze postitie heeft verkregen door erfenis.quote:
De politiek vond Beatrix vooral lastig, daarom houden ze Koning Willem-Alexander kort en die laat zich daar graag voor lenen, het verschil is wel dat Beatrix door haar houding immens populair was (kritiek op Koning Willem-Alexander zie je nu langzaam wat opstapelen, hij kan niet eeuwig profiteren van de steun die zijn moeder heeft weten te krijgen voor het Koningshuis, dus wat dat betreft) en opkwam voor de belangen van het Nederlandse volk, idealen, Koning Willem-Alexander doet dat alleen als hem dat door de politiek wordt opgedragen zeg maar weer.quote:Op woensdag 6 augustus 2014 15:03 schreef Pietverdriet het volgende:
Willem doet wat hij hoort te doen, Bea bemoeide zich met zaken waar ze zich grondwettelijk geheel niet mee behoorde te bemoeien.
Maar als jij vind dat iemand die niet gekozen is zich met de politiek hoort te bemoeien...
Ik vind dat de Koning, of Koningin, van haar positie gebruik moet maken om Nederlandse waarden, waaronder de democratie en waarden en normen die uit de Grondwet te halen zijn, altijd te verdedigen. Een Koning of Koningin zit er niet meer voor zichzelf alleen, maar voor heel het Nederlandse volk, en dient dat dan ook ten alle tijden uit te dragen ook als dat niet in lijn is met wat de politiek wil dat de Koning of Koningin doet.quote:Op woensdag 6 augustus 2014 15:06 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Dus je vind de democratie en de grondwet kut en de macht en wetgeving hoort bij iemand vandaan te komen die deze postitie heeft verkregen door erfenis.
Bea bemoeide zich met zaken waar ze zich niet mee te bemoeien had.quote:Op woensdag 6 augustus 2014 15:08 schreef Taxandria het volgende:
[..]
De politiek vond Beatrix vooral lastig, daarom houden ze Koning Willem-Alexander kort en die laat zich daar graag voor lenen, het verschil is wel dat Beatrix door haar houding immens populair was (kritiek op Koning Willem-Alexander zie je nu langzaam wat opstapelen, hij kan niet eeuwig profiteren van de steun die zijn moeder heeft weten te krijgen voor het Koningshuis, dus wat dat betreft) en opkwam voor de belangen van het Nederlandse volk, idealen, Koning Willem-Alexander doet dat alleen als hem dat door de politiek wordt opgedragen zeg maar weer.
En zelf geen belasting betaaldquote:Op woensdag 6 augustus 2014 15:11 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Toch wel leuk dat Willie genoeg geld krijgt van de belastingbetaler om dit soort dingen te kopen.
Ook dat nog iddquote:Op woensdag 6 augustus 2014 15:13 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En zelf geen belasting betaald
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |