Dat ging goedquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 20:18 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik doe altijd dat hij de waarde voor het team onderschat.
ach hij is ieder geval niet boos.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 20:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ik vind het altijd irritant als mijn spelers me gaan OK'en
Bij mij zijn ze zo vaak boosquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 20:22 schreef 44rdbei het volgende:
[..]
ach hij is ieder geval niet boos.
Cillessen is nog steeds boos op me omdat hij te weinig speeltijd krijgt.
Scheelde maar 7 punten in de competitie of ik had vCL gehaaldquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 20:25 schreef 44rdbei het volgende:
Netjes, denk dat dat Barcelona doods bang voor je is
Mijn nieuwe seizoen is niemand boos.quote:
Ook leuk altijd die gesprekken met die managers van de club waarvan je die speler gehuurd hebtquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 20:42 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Mijn nieuwe seizoen is niemand boos.
Ik heb 9 spelers gehuurd, niemand speelt.
"Baas ik krijg niet genoeg speeltijd ontbind mijn contract"
"Nee, je moet wachten, gr."
"ok baas ik snap je"
Soms wil ik ook wel eens dat schulden gewoon afbetaald worden als dat makkelijk kan. Maar dan zit je nog 10 seizoenen vast aan lening van 5 ton terwijl je dik 200 miljoen op de balans hebquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 22:29 schreef donroyco het volgende:
Vraag: (hoe) kun je transfergeld teruggeven aan je club zodat die in de plus komt te staan?
Jaquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 22:59 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Soms wil ik ook wel eens dat schulden gewoon afbetaald worden als dat makkelijk kan. Maar dan zit je nog 10 seizoenen vast aan lening van 5 ton terwijl je dik 200 miljoen op de balans heb
Ik draai sowieso wel dik verlies van een miljoen per maand door te hoge salarissen. Maar gewoon gokje wagen tochquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 23:02 schreef donroyco het volgende:
[..]
Ja
Bij Brescia heb ik last van. Ik heb genoeg transferbudget, maar mijn club draait wel iedere maand 500K verlies.
Ik zou er ook niet van staan te kijken als ze vervolgens met droge ogen beweren dat daar niet genoeg geld voor isquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 22:59 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Soms wil ik ook wel eens dat schulden gewoon afbetaald worden als dat makkelijk kan. Maar dan zit je nog 10 seizoenen vast aan lening van 5 ton terwijl je dik 200 miljoen op de balans heb
"Wij bepalen het beleid en jij moet het hier maar mee doen"quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 23:03 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik zou er ook niet van staan te kijken als ze vervolgens met droge ogen beweren dat daar niet genoeg geld voor is
Ja, dat heb ik ook. Hopelijk staat er vervolgens wel een geldschieter klaarquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 23:03 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik draai sowieso wel dik verlies van een miljoen per maand door te hoge salarissen. Maar gewoon gokje wagen toch
Bestuur heeft nog wel eens injectie gegeven, maar vorig jaar goed verkocht dus blijft nog wel dik positief staan. En aan het einde van het jaar altijd het prijzengeld en sponsoring weer erbij, kan je nog wat mindere spelers verkopenquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 23:08 schreef donroyco het volgende:
[..]
Ja, dat heb ik ook. Hopelijk staat er vervolgens wel een geldschieter klaar
Ik heb nu een aantal gehuurde spelers die ik niet gebruik teruggestuurd naar hun club, scheelt toch ook 100K per maandquote:Op dinsdag 5 augustus 2014 23:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Bestuur heeft nog wel eens injectie gegeven, maar vorig jaar goed verkocht dus blijft nog wel dik positief staan. En aan het einde van het jaar altijd het prijzengeld en sponsoring weer erbij, kan je nog wat mindere spelers verkopen
Had hier een gehuurde speler rondlopen van Inter die ook maar 5 potjes had mee gedaan.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 23:23 schreef donroyco het volgende:
[..]
Ik heb nu een aantal gehuurde spelers die ik niet gebruik teruggestuurd naar hun club, scheelt toch ook 100K per maand
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |