Stoppen met de pillen.quote:Op zaterdag 2 augustus 2014 12:06 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
Dat snap ik. Wat heb je al gedaan om te kijken of het zonder pillen mogelijk is?
Ik denk dat er iets anders bedoeld werdquote:
Dit inderdaad.quote:Op zondag 3 augustus 2014 02:33 schreef Elvi het volgende:
[..]
Ik denk dat er iets anders bedoeld werd
Heb je voor het stoppen overlegt met je behandelaar(s) of heb je alternatieven voor de medicatie zoals extra gesprekken of een nieuwe hobby?
Juist het er voor elkaar zijn vind ik een belangrijk onderdeel van mijn bestaan. Maar bij voorkeur wel met de mensen die dat ook begrijpen en de waarde ervan in zien. Er zijn ook echt genoeg mensen die niet alleen maar bezig zijn met materialisme.quote:Op zaterdag 2 augustus 2014 12:13 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
De wereld is een door hebzucht gestuwde massa, dus ik voel je frustratie compleet. De gedachte dat alles ooit ophoudt is er inderdaad een kutte. Alleen wat koop je er nu voor? Zoals ik het zie kun je er voor kiezen om dit doelloze (want dat is het in essentie) leventje zo leuk mogelijk te maken. Anderen helpen is nobel, maar steek de andere helft van de energie ook eens in jezelf.
Niemand is geboren om anderen te helpen; een voorbestemd doel is i.m.o. überhaupt een illusie. Vind echter anderen die net zo denken als jij, want geloof me jongen je bent verre van de enige die diep diep teleurgesteld is in hoe zaken tegenwoordig gaan. Die frustratie, die afkeer tegen die dingen kan echter wel betekenen dat jij die verandering door kan brengen, al dan niet gedeeltelijk. Er zijn meer dan 7 miljard mensen. Er lopen er hoe dan ook een aantal rond die jou net zo tof vinden als jij hun!
Allereerst nog gecondoleerd met het overlijden van je beste vriend. Weet niet of het al lang geleden is, maar ik heb de indruk dat de wonde nog vers is.quote:Op zaterdag 2 augustus 2014 06:10 schreef Paganitzu het volgende:
Waar doe ik het toch allemaal voor. Ik heb het echt helemaal gehad, het hoeft van me niet meer. Het kost allemaal zoveel energie, ik doe echt zo erg mijn best, maar het lukt gewoon niet.
[...]
Je gaat je studie doen, met de ambitie om mensen te helpen. Biomedische Technologie, omdat ik mezelf geen arts zag worden omdat ik sociaal gezien niet sterk genoeg was vond ik. Uiteindelijk kom je in een onderzoeksgroep terecht, in het prachtige New York, en daar blijkt ook maar weer dat alles draait om geld en funding. Oh, ja maar wat je doet kan wel beter zijn, maar het is visueel minder aantrekkelijk en de plaatjes zijn minder mooi en dat is slecht voor de funding. Ja duh, lekker veel interpoleren en 'valsspelen' zorgt voor mooiere data ja! Maar fuck it, wat boeit mij dat! Ik wil mensen helpen, ik wil iets doen wat ook daadwerkelijk werkt. Ik wil eerlijk zijn! Maar dat mag niet, want dat is slecht.
En dan probeer je vrienden te maken, sociaal gezien ben ik nooit de sterkste geweest. Ja, dat is iets waar ik aan moet werken. Goh, ik probeer er al zo lang aan te werken. Ik wordt ook moe van topics van mensen die zeuren, terwijl ze niks doen. Maar ik heb ALLES geprobeerd. Alles! Maar zie nu de vrienden in Nederland weer wegebben, zoals dat altijd het geval is, en in New York lukt het me ook niet. Ja, natuurlijk ligt dat aan mij! Goh, ik ben ook niet dom! Ik ben in alle gevallen de stabiele factor. Iemand anders in de groep maakt wel makkelijk vrienden. En als je eens een echt goede vriend hebt, pleegt hij zelfmoord, terwijl hij de mooiste persoon was welke ik ooit heb mogen ontmoeten en juist hij een prachtig leven verdiende.
Om me frustratie weg te werken, zit ik nu maar tot 20:00 aan mijn project te werken en als ik thuis kom aan wat hobbieprojecten. Als er een van lukt, help ik mensen en ben ik financieel binnen. Maar het enige waarom geld me boeit, is omdat dit me de mogelijkheid bied om meer mensen te helpen. Als je een verschil wil maken, heb je invloed nodig. En geld is de makkelijkste manier om invloed te verkrijgen. Maar ik heb er geen zin meer in, ik heb er geen energie meer voor.
En wat als ik mensen help? Heeft dat invloed op de wereld? Niemand boeit het iets, uiteindelijk houdt waarschijnlijk zelfs dit universum op met bestaan en heeft niks zin. Helemaal niks.
Werd je onrustig van Parijs? Hoor ik van veel meer mensen, vooral ex-Parisiens.quote:Op zondag 3 augustus 2014 17:35 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
Dit inderdaad.Heb je gezocht naar alternatieven?
Egopostje:
Gaat hier wel lekker de laatste dagen. Afleiding, mindset, eerlijk gezegd weet ik niet waar het vandaan komt. Maar ik voel me weer redelijk zoals ik me voor de vakantie voelde. Best goed dus.Af en toe de neiging om te gaan piekeren, maar gelukkig ga ik er niet meer zo in mee als eerst.
Hoe gaat het hier?
Waar, maar mensen kunnen veranderen en plots van mening veranderen (i.e. wel materialistisch worden). Als jij mensen helpt, heb je dan ook het gevoel dat zij jou altijd terughelpen wanneer nodig?quote:Op zondag 3 augustus 2014 19:20 schreef zomertje het volgende:
[..]
Juist het er voor elkaar zijn vind ik een belangrijk onderdeel van mijn bestaan. Maar bij voorkeur wel met de mensen die dat ook begrijpen en de waarde ervan in zien. Er zijn ook echt genoeg mensen die niet alleen maar bezig zijn met materialisme.
Jammer dat je nog geen nieuws hebt gehoord, maar fijn dat de leuke dagen je depri-gevoelens hebben verjaagdquote:Op zondag 3 augustus 2014 20:41 schreef AdoraBelle het volgende:
Ik heb nog geen nieuws wat betreft mijn situatie. Behalve dat afgelopen week twee hele leuke dagen met m'n beste vriendin heb gehad en me nog niet weer depri heb gevoeld.
Soms wel, soms niet. Dat is het lastige, en mijn hoofd maakt er dan ook wat negatiefs van. Maar toch wil ik er in blijven geloven.quote:Op zondag 3 augustus 2014 21:43 schreef Mange-tout het volgende:
[..]
Waar, maar mensen kunnen veranderen en plots van mening veranderen (i.e. wel materialistisch worden). Als jij mensen helpt, heb je dan ook het gevoel dat zij jou altijd terughelpen wanneer nodig?
Nouja de afleiding was juist best lekker, elke dag wel iets te doen. Wanneer je er echter een lange tijd zit en alles wel gezien hebt kan ik me heel goed voorstellen dat je er onrustig wordt. Overal hectiek, veel mensen, alles is massaal. Nee, doe mij maar Groningen dan!quote:Op zondag 3 augustus 2014 21:43 schreef Mange-tout het volgende:
Bll, wilde bovenstaande post wijzigen, maar 300 dingen tegelijk doen, levert niets productief op.
[..]
Werd je onrustig van Parijs? Hoor ik van veel meer mensen, vooral ex-Parisiens.
Toevallig werd ik vandaag gebeld. Ze hadden een aantal gegevens van me nodig. En over een paar dagen gaan ze me bellen voor een soort telefonische intake. Dan gaan ze over me overleggen en nemen ze contact op voor een afspraak. Dat is wat ik begrepen heb.quote:Op zondag 3 augustus 2014 21:43 schreef Mange-tout het volgende:
[..]
Jammer dat je nog geen nieuws hebt gehoord, maar fijn dat de leuke dagen je depri-gevoelens hebben verjaagd.
Klinkt mij bekend in de orenquote:Op maandag 4 augustus 2014 16:26 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Toevallig werd ik vandaag gebeld. Ze hadden een aantal gegevens van me nodig. En over een paar dagen gaan ze me bellen voor een soort telefonische intake. Dan gaan ze over me overleggen en nemen ze contact op voor een afspraak. Dat is wat ik begrepen heb.
Weten jullie of dat de normale gang van zaken is?
Ik zit niet bij GGZ, maar iets anders omdat de wachtlijst volgens mijn huisarts dan minder lang zou zijn.
Nou het was goed om te kijken wat het effect is als ik ze niet slik. Om zo eens goed te kijken op welke manieren ik er echt baat bij heb. En waarom het verantwoord is ze voor te blijven schrijven.quote:Op zondag 3 augustus 2014 02:33 schreef Elvi het volgende:
[..]
Ik denk dat er iets anders bedoeld werd
Heb je voor het stoppen overlegt met je behandelaar(s) of heb je alternatieven voor de medicatie zoals extra gesprekken of een nieuwe hobby?
Ach, zit in zo'n flow. Je kent het wel. Wat dagen rust, pilsje hier, gezelligheid daar. Wat drama en paniek vergeten en lekker gewoon rustig doen. En heb nog 2 volle 100% kansen op een baan, 2 laatste ronde interviews binnen 10 dagen EN krijg nog uitslag van die drama dag in Londen (wat niet goed zal zijn maar tochquote:
In ieder geval goede vooruitzichten dusquote:Op maandag 4 augustus 2014 21:39 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ach, zit in zo'n flow. Je kent het wel. Wat dagen rust, pilsje hier, gezelligheid daar. Wat drama en paniek vergeten en lekker gewoon rustig doen. En heb nog 2 volle 100% kansen op een baan, 2 laatste ronde interviews binnen 10 dagen EN krijg nog uitslag van die drama dag in Londen (wat niet goed zal zijn maar toch).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voel me nu nog steeds kut, waardeloos en ben constant 1 gedachte verwijderd van een jankbui![]()
P.s. Excuses dat ik niet op anderen reageer, weet nooit zo goed wat ik moet zeggen![]()
Met deze bitch gaat het prima! Morgen naar een psychiater voor Ritalin, eens kijken of ik daarvan wat rustiger wordquote:
Binnenkort de tijd voor jezelf dan?quote:Op maandag 4 augustus 2014 22:40 schreef Lathiel het volgende:
Even ego-postje![]()
Ik zit er sinds gisteravond helemaal doorheen. Redelijk rustige week gehad, zaterdag drukke dag in Amsterdam met vriendin, maar wel leuk en gezellig. Gister was ik al erg vermoeid, geïrriteerd en had behoefte aan veel rust die ik niet kreeg, want klussende en erg hard pratende buren. Daarna maakte moeder een opmerking die verkeerd viel en alle frustraties van afgelopen weken/maanden kwamen er in een keer uit. Sinds tijden niet zoveel gejankt![]()
quote:Niet elke ouder snapt het. Zou fijn zijn als ze dat wel doen, maar het is niet altijd mogelijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voel me nu nog steeds kut, waardeloos en ben constant 1 gedachte verwijderd van een jankbui![]()
Het is vooral jammer dat ze je een slecht gevoel over jezelf geven. Misschien moet je dat eens aankaarten. Dat je nog niet perse van ze verwacht dat ze je begrijpen, maar dat ze evt wel met je mee kunnen leven en open kunnen staan dat jij de zaken ander ervaart dan zijDat boeit nietquote:P.s. Excuses dat ik niet op anderen reageer, weet nooit zo goed wat ik moet zeggen![]()
euhhhh?/? ik zou eerder denken aan het weer.quote:Op maandag 4 augustus 2014 22:43 schreef minthy het volgende:
[..]
Met deze bitch gaat het prima! Morgen naar een psychiater voor Ritalin, eens kijken of ik daarvan wat rustiger word![]()
En ik zweet me de klere de laatste weken, zou dit kunnen liggen aan de AD?
Dat zal zeker meehelpen, maar ik kan me niet heugen dat ik er ooit zoveel last van heb gehad!quote:Op maandag 4 augustus 2014 22:54 schreef seasushi het volgende:
[..]
euhhhh?/? ik zou eerder denken aan het weer.
Maar ja. Zweten kan heel goed door AD komen. Zeker nachtzweten
quote:Op maandag 4 augustus 2014 22:40 schreef Lathiel het volgende:
Even ego-postje![]()
Ik zit er sinds gisteravond helemaal doorheen. Redelijk rustige week gehad, zaterdag drukke dag in Amsterdam met vriendin, maar wel leuk en gezellig. Gister was ik al erg vermoeid, geïrriteerd en had behoefte aan veel rust die ik niet kreeg, want klussende en erg hard pratende buren. Daarna maakte moeder een opmerking die verkeerd viel en alle frustraties van afgelopen weken/maanden kwamen er in een keer uit. Sinds tijden niet zoveel gejankt
Ik had vroeger ook ouders die me niet geloofden, ik was maar een aansteller en nog erger.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voel me nu nog steeds kut, waardeloos en ben constant 1 gedachte verwijderd van een jankbui![]()
P.s. Excuses dat ik niet op anderen reageer, weet nooit zo goed wat ik moet zeggen
Wat in mijn geval hielp was een 3e persoon (die bebrijpt wat ik doormaak) met mn ouders laten praten.
In mijn geval was het een vriendin van mn vader die met mn vader ging praten en een hulpverlener die met mn moeder ging praten
Hier ook veel zweet, met de kleinste inspanning kan het al mis gaan. I blame the AD...quote:Op maandag 4 augustus 2014 22:43 schreef minthy het volgende:
[..]
Met deze bitch gaat het prima! Morgen naar een psychiater voor Ritalin, eens kijken of ik daarvan wat rustiger word![]()
En ik zweet me de klere de laatste weken, zou dit kunnen liggen aan de AD?
Komende week ga ik inderdaad wat rustiger aan doen. Tijd voor mijzelf is wat lastiger in een huis waar altijd praatgrage mensen zijn en ik niet constant op mijn kamer wil zitten. Binnenkort ga ik tijdelijk in het appartement van mijn broer zitten, dus nog even volhoudenquote:
Ik zal het binnenkort nog eens proberen, ben alleen bang voor dezelfde soort reacties.quote:[..]
Niet elke ouder snapt het. Zou fijn zijn als ze dat wel doen, maar het is niet altijd mogelijk.
Het is vooral jammer dat ze je een slecht gevoel over jezelf geven. Misschien moet je dat eens aankaarten. Dat je nog niet perse van ze verwacht dat ze je begrijpen, maar dat ze evt wel met je mee kunnen leven en open kunnen staan dat jij de zaken ander ervaart dan zij
quote:[..]
Dat boeit niet
Denk dat als ik niet door kan dringen tot mn ouders, ik ook zoiets ga proberen.quote:Op maandag 4 augustus 2014 23:32 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik had vroeger ook ouders die me niet geloofden, ik was maar een aansteller en nog erger.
Wat in mijn geval hielp was een 3e persoon (die bebrijpt wat ik doormaak) met mn ouders laten praten.
In mijn geval was het een vriendin van mn vader die met mn vader ging praten en een hulpverlener die met mn moeder ging praten
Als het bij jouw ouders net zo is zoals het bij de mijne was, dan is het totaal hopeloos om ze zelf ervan te trachten te overtuigen.quote:Op maandag 4 augustus 2014 23:40 schreef Lathiel het volgende:
[..]
Denk dat als ik niet door kan dringen tot mn ouders, ik ook zoiets ga proberen.
Even in een spoiler wegens bepaalde details.quote:Op maandag 4 augustus 2014 23:47 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Als het bij jouw ouders net zo is zoals het bij de mijne was, dan is het totaal hopeloos om ze zelf ervan te trachten te overtuigen.
Zie het als een backup-plan oid![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kans dat backup-plan best snel in werking wordt gezet![]()
quote:Op maandag 4 augustus 2014 23:59 schreef Lathiel het volgende:
[..]
Even in een spoiler wegens bepaalde details.Kan het niet ook een soort van ontkenning zijn? Wel weten/vermoeden dat er iest is, maar liever daar geen labeltje opgeplakt krijgen? Misschien schaamte voor zichzelf en/of de buitenwereld enzo?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kans dat backup-plan best snel in werking wordt gezet
Zou kunnen. Denk dan idd aan een vorm van ontkenning. Als er geen label is en we praten er niet over is er niets aan de hand en komt het vanzelf goed. Zoiets.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:03 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Kan het niet ook een soort van ontkenning zijn? Wel weten/vermoeden dat er iest is, maar liever daar geen labeltje opgeplakt krijgen? Misschien schaamte voor zichzelf en/of de buitenwereld enzo?
Ik kan alleen voor mezelf praten maar in mijn geval denk ik dat het te maken had met een vooropgezet beeld dat zij in hun hoofd hadden en struisvogelpolitiek als het beeld dat hun voorgeschoteld werd, niet voldeed aan het beeld dat ze in hun hoofd hadden. Zoiets.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:03 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Kan het niet ook een soort van ontkenning zijn? Wel weten/vermoeden dat er iest is, maar liever daar geen labeltje opgeplakt krijgen? Misschien schaamte voor zichzelf en/of de buitenwereld enzo?
Yip. Same hier. Ik zweet me helemaal de tievus. Echt overdreven veel zeg maar.quote:Op maandag 4 augustus 2014 22:43 schreef minthy het volgende:
En ik zweet me de klere de laatste weken, zou dit kunnen liggen aan de AD?
quote:Op maandag 4 augustus 2014 22:40 schreef Lathiel het volgende:
Even ego-postje
Lastig dat ze je niet (willen) begrijpen. Even zomaar een ideetje: misschien kun je eens googlen of naar bekende personen die jouw diagnose ook hebben. Misschien zijn er interviews of video's waarin ze getuigen over de moeiljkheden die ze hebben ondervonden en welke professionele hulp ze hebben gehad om te genezen. Zo heb je bv stephen fry die een boek heeft geschreven over zijn depressie. Selah Sue is pas op Terzake komen getuigen. Of gewoon een toegankelijk filmpje of zo.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat zou ik kunnen proberen. Ik heb wel informatie van een website uitgeprint en laten lezen, waarvan ze zeiden dat ze er weinig in herkenden.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:18 schreef Mange-tout het volgende:
[..]
Lastig dat ze je niet (willen) begrijpen. Even zomaar een ideetje: misschien kun je eens googlen of naar bekende personen die jouw diagnose ook hebben. Misschien zijn er interviews of video's waarin ze getuigen over de moeiljkheden die ze hebben ondervonden en welke professionele hulp ze hebben gehad om te genezen. Zo heb je bv stephen fry die een boek heeft geschreven over zijn depressie. Selah Sue is pas op Terzake komen getuigen. Of gewoon een toegankelijk filmpje of zo.
Hier zakten de bijwerkingen af na een week of 3, alleen nog vaak erge last van stevige buikpijn/misselijk/overgeven/diarree. Een aantal dingen (zoals melkproducten) zou ik moeten laten staan omdat deze vaak aanleiding zijn voor een verergering van klachten, maar ik vind het lekker en daarmee neem ik de extra ellende voor liefquote:Op maandag 4 augustus 2014 23:05 schreef Spatzmann het volgende:
[..]
De lexapro laat mij ook zeer fors zweten opmdit moment (dag10).
Ik doe twee keer per dag schone kleren aan omdat ze doorweekt zijn. Maar ik bikkel gewoon door de bjwerkingen heen deze eerste oaar weken... Als het over een maand nog zo erg is kijk ik wel verder.
Ook angst en diarree heb ik erg forst last van...maar alles is wel te doen om me over een paar weken beter te voelen..
quote:Op maandag 4 augustus 2014 23:33 schreef kvd het volgende:
[..]
Hier ook veel zweet, met de kleinste inspanning kan het al mis gaan. I blame the AD...
Hmmzzz... Nou ja. Het is wat vervelend maar zonder AD is het allemaal nog meer vervelend!quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:15 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Yip. Same hier. Ik zweet me helemaal de tievus. Echt overdreven veel zeg maar.
AD, allemaal AD.
Hier ook mensen in m'n omgeving die geen snars begrepen van depressie en al helemaal niet van m'n angststoornis. Zo kreeg ik onlangs te horen dat het maar vreemd was dat ik tegenwoordig "gewoon" koffie ga drinken op een terrasje, terwijl dit tot een half jaar geleden ondenkbaar was; ik durfde dat soort dingen niet. De laatste maanden reageer ik daar niet meer op om discussie te voorkomen. Of ik hou het bij een bitse "ja, en nu durf ik het wél. Geniet er maar van, of niet. Mij om het even".quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:41 schreef Lathiel het volgende:
In ieder geval, allemaal bedankt voor het meedenken en tips geven.
Ik ga nu slapen, morgen heb ik een afspraak bij de psycholoog en zal daar ook dit aankaarten en vragen wat ik kan doen.
Daar leer je schijt aan te krijgen. Oprecht.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:56 schreef minthy het volgende:
[..]
Hier ook mensen in m'n omgeving die geen snars begrepen van depressie en al helemaal niet van m'n angststoornis. Zo kreeg ik onlangs te horen dat het maar vreemd was dat ik tegenwoordig "gewoon" koffie ga drinken op een terrasje, terwijl dit tot een half jaar geleden ondenkbaar was; ik durfde dat soort dingen niet. De laatste maanden reageer ik daar niet meer op om discussie te voorkomen. Of ik hou het bij een bitse "ja, en nu durf ik het wél. Geniet er maar van, of niet. Mij om het even".
Succes morgen!
De AD helpt hier nog niet echt. Net vrijdag een verhoging van 20 naar 30 mg citalopram gehad.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:51 schreef minthy het volgende:
[..]
[..]
Hmmzzz... Nou ja. Het is wat vervelend maar zonder AD is het allemaal nog meer vervelend!
Je ex? ...quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 02:30 schreef sitting_elfling het volgende:
eerder een secreet die het schreef.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer".
-Albert Camus.
Op een bepaald moment moet je er gewoon schijt aan krijgen inderdaad. Sommige mensen willen de moeite doen om het te begrijpen, sommigen niet. Meestal is het niet te snappen als je het nooit hebt meegemaakt.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 00:56 schreef minthy het volgende:
[..]
Hier ook mensen in m'n omgeving die geen snars begrepen van depressie en al helemaal niet van m'n angststoornis. Zo kreeg ik onlangs te horen dat het maar vreemd was dat ik tegenwoordig "gewoon" koffie ga drinken op een terrasje, terwijl dit tot een half jaar geleden ondenkbaar was; ik durfde dat soort dingen niet. De laatste maanden reageer ik daar niet meer op om discussie te voorkomen. Of ik hou het bij een bitse "ja, en nu durf ik het wél. Geniet er maar van, of niet. Mij om het even".
Succes morgen!
Af en toe vind het relaxed om net wat aangeschoten van alcohol te zijn. Muziekje op zetten, internet af struinen naar grappige sites. Voor eventjes een rustiger hoofd en niet denken aan negatieve dingen. Kan ik er daarna weer een tijdje tegenaan.quote:Op dinsdag 5 augustus 2014 02:30 schreef sitting_elfling het volgende:
Wat vinden jullie eigenlijk van het gebruik van verdovende middelen om de realiteit zachter te maken?
Dan heb ik het over van alles en nog wat, van drugs tot AD tot alcohol. Maar dus NIET verslaving. Dus niet dat het je daglijks in de weg zit zoals een alcoholist, maar meer dat je bepaalde dingen af kunt zetten. Door bijv. een slaap mutsje te drinken s'nachts. Bewust zo nu en dan shrooms of een joint neemt. Of een pilletje hier en daar.
Of dat je bijv. ontzettend veel gaat sporten, juist om je af te sluiten.
Ik kreeg vandaag namelijk een flame mail binnen over wat voor'n pussy ik wel niet was dat ik niet 'de waarheid' aandurfde. Ik kon er smakelijk om lachen. T'was ook geen vriend, eerder een secreet die het schreef.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |