 
		 
			 
			
			
			Het zullen vast van die flapdrollen zijn die toevallig de dag voor de zionistische-mars een excuus hebben dat ze geen vergunning van de gemeente hebben gekregen. Ze willen alleen de wijk in wanneer een heel peloton van ME meeloopt. Die gasten schijten alle kleuren, dit is geen voetbal tokkies. Dit zijn jihaadstrjders die totaal geen angst kennen en die jullie straks onthoofden midden op straatquote:Op dinsdag 29 juli 2014 20:48 schreef De_Ilias het volgende:
Ik denk dat het knokken gaat worden, de schilderswijk bestaat vooral uit moslims en die pikken het niet om achterlijke onderbuikwezens in hun wijk tekeer zien gaan. Het gaat ongetwijfeld mooi beeldmateriaal opleveren.
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Maar wel eerst even broodje eten en bij de Wibra onderbroeken kopen.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 21:16 schreef Deadre het volgende:
[..]
Dit zijn jihaadstrjders die totaal geen angst kennen en die jullie straks onthoofden midden op straat
 
			 
			
			
			de echte hagenezen pikken het ook niet hoor. ik vind het een goed initiatief.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 20:48 schreef De_Ilias het volgende:
Ik denk dat het knokken gaat worden, de schilderswijk bestaat vooral uit moslims en die pikken het niet om achterlijke onderbuikwezens in hun wijk tekeer zien gaan. Het gaat ongetwijfeld mooi beeldmateriaal opleveren.
 
			 
			
			
			Ja hoor. Doe toch normaal man.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 21:16 schreef Deadre het volgende:
[..]
Het zullen vast van die flapdrollen zijn die toevallig de dag voor de zionistische-mars een excuus hebben dat ze geen vergunning van de gemeente hebben gekregen. Ze willen alleen de wijk in wanneer een heel peloton van ME meeloopt. Die gasten schijten alle kleuren, dit is geen voetbal tokkies. Dit zijn jihaadstrjders die totaal geen angst kennen en die jullie straks onthoofden midden op straat
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			Sja, 250 mensen versus miljoenen...quote:Op dinsdag 29 juli 2014 21:56 schreef sp3c het volgende:
maandje terug al
http://nos.nl/artikel/668139-moslimprotest-tegen-jihadisme.html
zal ongetwijfeld meer zijn maar het boeit me niet genoeg om ernaar te zoeken
 
			 
			
			
			als je geen antwoord wilt dan moet je geen vragen stellenquote:Op dinsdag 29 juli 2014 21:58 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Sja, 250 mensen versus miljoenen...
NWS / Rentree islam in Europa is rentree van het antisemitisme #2
 
			 
			
			
			Eigenlijk 0.. aangezien degenen die tegen ISIS hebben gedemonstreerd voornamelijk sjiieten of Koerdische nationalisten waren.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 21:58 schreef El_Matador het volgende:
Sja, 250 mensen versus miljoenen...
NWS / Rentree islam in Europa is rentree van het antisemitisme #2
 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 29 juli 2014 21:59 schreef sp3c het volgende:
[..]
als je geen antwoord wilt dan moet je geen vragen stellen

 
			 
			
			
			En dat zijn geen moslims?quote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:00 schreef Charismatisch het volgende:
[..]
Eigenlijk 0.. aangezien degenen die tegen ISIS hebben gedemonstreerd voornamelijk sjiieten of Koerdische nationalisten waren.
 
											 
			 
			
			
			Want sjiieten zijn geen moslims.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:00 schreef Charismatisch het volgende:
[..]
Eigenlijk 0.. aangezien degenen die tegen ISIS hebben gedemonstreerd voornamelijk sjiieten of Koerdische nationalisten waren.
 
											 
			 
			
			
			De sjiieten zijn een ander smaakje moslim, en de Koerdische nationalisten kunnen moslim of atheïst of whatever zijn, maar ze zijn voornamelijk nationalistisch ingesteld en protesteren tegen ISIS omdat ISIS de Koerden in Syrië lastigvalt.quote:
 
			 
			
			
			je vraagt waar blijven de gematigde moslims, waarom demonstreren ze alleen tegen Wilders?quote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:00 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik hoop vele gematigde moslims op die aanstaande demo te zien, sp3c. Zij zullen zich toch ook doodergeren aan die ISIS-gekkies, denk je niet? En dus in grote getale afkomen op deze kans hun stem massaal te laten horen?
 
			 
			
			
			Dus? Hoe kom jij dan bij 0?quote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:02 schreef Charismatisch het volgende:
De sjiieten zijn een ander smaakje moslim
 
			 
			
			
			Nee, ik had dat al gezien. Ik vind het alleen bar weinig, jij niet?quote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:02 schreef sp3c het volgende:
[..]
je
[..]
je vraagt waar blijven de gematigde moslims, waarom demonstreren ze alleen tegen Wilders
dit is gewoon aantoonbaar niet waar, ik toon het aan met het eerste linkje dat ik tegenkom via google en ineens verander je de vraagstelling?
zo werkt het natuurlijk niet want nu kan ik wel gaan zoeken naar grotere demo's maar wie zegt mij dat er dan niet nog meer eisen bijkomen?
das zonde van mijn tijd natuurlijk
 
			 
			
			
			maar hoe kom je eigenlijk bij 0?quote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:03 schreef Charismatisch het volgende:
[..]
SadPanda, ga iemand anders lastigvallen.
 
			 
			
			
			dus je vroeg het terwijl je wist dat het niet waar was?quote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:04 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Nee, ik had dat al gezien. Ik vind het alleen bar weinig, jij niet?
dit is weer een andere vraagquote:Miljoenen Spanen en Colombianen protesteerden tegen het terrorisme dat hun landen teisterde. En met succes, ETA is ontmanteld en de FARC is sterk gedecimeerd.
Waarom toch zo weinig protest uit de gematigde moslimhoek?
 
			 
			
			
			Wat ben jij zielig... Mij opnieuw beschuldigen van het zijn van een kloon in plaats van gewoon antwoord geven.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 22:03 schreef Charismatisch het volgende:
[..]
SadPanda, ga iemand anders lastigvallen.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |