Hadith over het vasten:quote:O, gij gelovigen, het vasten is u voorgeschreven, zoals het degenen die voor u waren was
voorgeschreven, opdat gij vroom zult zijn. [al-Baqarah 2:183]
Iedereen een fijne, gezegende ramadanquote:"Allah (c.c.) zegt: alle daden van de zoon van Adam (dus de mens) zijn voor hem zelf, behalve het vasten, dit is voor Mij en Ik zal hem ervoor belonen. Het vasten is een schild. Wanneer een van jullie een dag aan het vasten is, behoort hij alle zinloze gepraat te vermijden en geen rumoer te maken. Mocht iemand hem beschimpen of met hem willen vechten, dan moet hij zeggen: ik ben aan het vasten. Bij God is de adem van een vastende beter dan de geur van muskus"
Sowieso. Beetje rekruteren dit datquote:Op maandag 28 juli 2014 02:45 schreef zarGon het volgende:
[..]
sowieso daar verdergaan wanneer deze reeks op slot gaat jatog
Ik kan geen Turks. En daar praten te veel mensen in het Turks.quote:Op maandag 28 juli 2014 02:45 schreef zarGon het volgende:
[..]
sowieso daar verdergaan wanneer deze reeks op slot gaat jatog
Nee man, dan krijg je stompen van zG en consortenquote:Op maandag 28 juli 2014 02:46 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Ik kan geen Turks. En daar praten te veel mensen in het Turks.
En dit.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 09:22 schreef zarGon het volgende:
Poll: Wie ga/zou jij kiezen als de nieuwe president?
• Recep Tayyip Erdogan (AKP).
• Ekmeleddin Ihsanoglu (CHP+MHP).
• Selahattin Demirtas (HDP).
• Ik ga/zou niet stemmen.
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
De poll toont de Turkse karakters niet goed.
Achtergrondinformatie: http://tr.wikipedia.org/w(...)9F%C4%B1_se%C3%A7imi.
Yuh... la sus ik ga slaan.quote:Op maandag 28 juli 2014 02:46 schreef zarGon het volgende:
stimo zus heb je tips![]()
book mart vs. street smart jwz leer mij abla
Ik geil er nog steeds opquote:Op maandag 28 juli 2014 02:47 schreef zarGon het volgende:
[..]
nopekan me niets meer schelen
ik gebruik toch alleen maar/vooral wa en browser
Koerdenhaters?quote:Op maandag 28 juli 2014 02:48 schreef mrstylo het volgende:
[..]
En dit.
Ik ga niet in een topic met zoveel Koerden haters.
CHP is toch van Ataturk en die andere zijn grijze wolven. En ze staan nummer 1 in die poll. Alarmbellen gaan rinkelen hier.quote:
jij al mee gespeeld dan?quote:
Discussies (lees: geouwehoer) over politiek en geloof is geloof ik wel standaard reden omquote:Op maandag 28 juli 2014 02:50 schreef mrstylo het volgende:
[..]
CHP is toch van Ataturk en die andere zijn grijze wolven. En ze staan nummer 1 in die poll. Alarmbellen gaan rinkelen hier.
Als het warmer is dan 35 graden mag je 1 liter per dag consumeren, niet meer.quote:Op maandag 28 juli 2014 02:50 schreef richolio het volgende:
Pas was trouwens een hittegolf, heb ik gehoord (ben zelf op vakantie). Is het dan wel goed om met 35 graden niets te mogen drinken? Of zijn daar uitzonderingen voor?
Fysiek jezelf niet in gevaar brengen is toch over het algemeen de opvatting.quote:Op maandag 28 juli 2014 02:50 schreef richolio het volgende:
Pas was trouwens een hittegolf, heb ik gehoord (ben zelf op vakantie). Is het dan wel goed om met 35 graden niets te mogen drinken? Of zijn daar uitzonderingen voor?
Nope, voor fokkin s5 zijn er geen fatsoenlijke roms al uberhaupt voor kitkat, laat staan L varianten.quote:Op maandag 28 juli 2014 02:51 schreef zarGon het volgende:
[..]
jij al mee gespeeld dan?
ik geil op blackberry passport
Heb wel beetje meegelezen. Zargon discussieerde best sterk.quote:Op maandag 28 juli 2014 02:51 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Discussies (lees: geouwehoer) over politiek en geloof is geloof ik wel standaard reden omte posten maar verder is het wel aight hoor
Waar haal je dit vandaan?quote:Op maandag 28 juli 2014 02:51 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
Als het warmer is dan 35 graden mag je 1 liter per dag consumeren, niet meer.
Warmer dan 45 graden (sommige landen), dan is het 2 liter.
Voor alle andere temperaturen zijn er geen exclusieve regels.
Thanks. ❤️quote:Op maandag 28 juli 2014 02:52 schreef Doublepain het volgende:
Respect voor de mensen die het hebben volgehouden, fijne suikerfeest vandaag tot donderdag?
quote:Op maandag 28 juli 2014 02:50 schreef richolio het volgende:
Pas was trouwens een hittegolf, heb ik gehoord (ben zelf op vakantie). Is het dan wel goed om met 35 graden niets te mogen drinken? Of zijn daar uitzonderingen voor?
quote:Op zaterdag 31 juli 2010 00:55 schreef zarGon het volgende:
[..]
- Mag je water drinken?
-- Alleen alcohol is tijdens de Ramadan toegestaan.
- Is het moeilijk?
-- Nee. Het wordt over 12 maanden verspreid. Dat maakt het gemakkelijker.
- Hoeveel dagen duurt het?
-- Elke dag 2 uur!
- Zo dat zou ik echt niet kunnen hoor!!!
-- Je zou er wel een mooier figuur door krijgen!
Post dan ook eens meequote:Op maandag 28 juli 2014 02:52 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Heb wel beetje meegelezen. Zargon discussieerde best sterk.
Zal kijken. Zaten paar toffe users hier die daar ook posten.quote:
hahahaquote:Op maandag 28 juli 2014 02:52 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Nope, voor fokkin s5 zijn er geen fatsoenlijke roms al uberhaupt voor kitkat, laat staan L varianten.
zarGonquote:[quote]Op zondag 11 juni 2006 18:18 schreef zarGon het volgende:
klaag in dit topic over "HET"* wk. ik ben het echt zat van die mensen voor elke ding een nieuwe topic openen.
ben je een man: jammer als je er niets aan vindt, zorg er voor dat je er niet naar kijkt. niet klagen, het is zo weer afgelopen.
ben je een vrouw: pech gehad.
dus, mensen die willen zeuren over alles en nog wat, doe dat hier en open geen topics meer...
*
[..]
Dualboot, een rom blijft werken, doe je niets mis, stock rom, werkt van a/z, secondary rom daarentegen knutselen tot je erbij neer valt, met titanium WA restoren op je secondary en alles loopt synchroonquote:Op maandag 28 juli 2014 02:54 schreef zarGon het volgende:
[..]
hahahamaar ben je het niet beu/zat? het moet gewoon werken, klaar... geen zin in tweaken etc
alcohol reinigt het lichaam, met de juiste hoeveelheden voorkom je dat je lichaam uit balans raaktquote:Op maandag 28 juli 2014 02:54 schreef RetRy32 het volgende:
Ik zou geen alcohol drinken zonder water in die hitte ivm dehydratie.
als ik een vrouw was zonder benen had ik nu een slakkenspoor achtergelaten... je geile praat windt me opquote:Op maandag 28 juli 2014 02:55 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Dualboot, een rom blijft werken, doe je niets mis, stock rom, werkt van a/z, secondary rom daarentegen knutselen tot je erbij neer valt, met titanium WA restoren op je secondary en alles loopt synchroon
dan heb ik het nog niet over tripple boot gehad, met Jola Sailfishquote:Op maandag 28 juli 2014 02:58 schreef zarGon het volgende:
[..]
als ik een vrouw was zonder benen had ik nu een slakkenspoor achtergelaten... je geile praat windt me op
Wat is het nut hiervan?quote:Op maandag 28 juli 2014 03:00 schreef Triggershot het volgende:
[..]
dan heb ik het nog niet over tripple boot gehad, met Jola Sailfish
Qua behoefte en ontbreken vrijwel niets, ik doe het meer omdat het kan en beetje spelen, niet zo zeer omdat ik iets mis oid.quote:Op maandag 28 juli 2014 03:10 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Wat is het nut hiervan?
En wat knutsel jij dan überhaupt.
Het enige wat ik had was XPOSED met wat modules.
Nu draai ik CM11s op mijn OnePlus One zonder enige aanpassingen ofzo (xposed werkt niet eens op ART), en ik heb ook echt geen behoefte hieraan gezien er niks ontbreekt en het er allemaal wel fraai uitziet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |