http://en.wikipedia.org/wiki/Uncontrolled_decompressionquote:Op zondag 27 juli 2014 21:27 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Ah, wist ik niet. Maar m'n vraag was meer algemeen bedoeld, of explosieve decompressie op die hoogte meteen bewusteloos zou maken. Dat lijkt iedereen te zeggen maar ik vind niet meteen een bron, en https://en.wikipedia.org/wiki/Aloha_Airlines_Flight_243 zat slechts 2 km lager toen ze plots in een convertible vlogen.. iedereen bleef bij bewustzijn.
Ik betwijfel of het vliegtuig echt in stukjes is ontploft is in de lucht, gezien de explosie op de grond.quote:Op zondag 27 juli 2014 21:46 schreef mrkos het volgende:
Hier een animatie hoe het gegaan is met vlucht MH17 plus uitleg over BUK systeem.
http://nos.nl/video/68004(...)met-vlucht-mh17.html
Ik begrijp niet goed waarom je appels en peren wil vergelijken. Als eerste is er hier een explosie geweest van 7-kg hoog explosief materiaal in de nabijheid van het vliegtuig. Dat veroorzaakt een behoorlijk schokgolf die al dodelijk kan zijn. Dan zijn er de fragmentatie delen die met hoge snelheid door het vliegtuig zijn gegaan. Delen van het vliegtuig die passagiers kunnen raken. De explosieve decompressie, blootstelling aan enorm lage temperaturen. Als jij dan wilt speculeren over de vraag hoe slachtoffers eraan toe zijn ga je gang maar enig nut heeft het niet.quote:Op zondag 27 juli 2014 21:42 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Ach, heb het antwoord voor full vacuum al gevonden: bij een test in 1966 , NASA Houston, van een ruimtepak werd een technicus plots aan volledig vacuum blootgesteld: hij verloor het bewustzijn na 12 a 15 seconden.
Voor een hoogte van 50,000 feet wordt gerekend op "useful consciousness" (bij bewustzijn, en in staat om als piloot te functioneren) van 9 tot 12 seconden.
http://liveuamap.com/quote:Op zondag 27 juli 2014 21:48 schreef tofastTG het volgende:
Zijn er al vordering bekend mbt. Het veroveren van de crashsite.
Wat men eerder toonde was toch dat het toestel in de lucht in 2 brak en de 2 stukken vervolgens op de grond terecht kwamen ? (nog een behoorlijk eind van elkaar zelfs)quote:Op zondag 27 juli 2014 21:47 schreef marcodej het volgende:
[..]
Ik betwijfel of het vliegtuig echt in stukjes is ontploft is in de lucht, gezien de explosie op de grond.
neehee, dat wás mh17 niet.quote:Op zondag 27 juli 2014 21:49 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Wat men eerder toonde was toch dat het toestel in de lucht in 2 brak en de 2 stukken vervolgens op de grond terecht kwamen ? (nog een behoorlijk eind van elkaar zelfs)
Je bent Joost niet hè....quote:Op zondag 27 juli 2014 21:49 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Wat men eerder toonde was toch dat het toestel in de lucht in 2 brak en de 2 stukken vervolgens op de grond terecht kwamen ? (nog een behoorlijk eind van elkaar zelfs)
Bizar zeg dit zo te kunnen volgen.... lijkt wel op Riskquote:
Ik heb wel paar foto's gezien van slachtoffers, die nauwelijks zichtbare verwondingen hadden.quote:Op zondag 27 juli 2014 21:48 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ik begrijp niet goed waarom je appels en peren wil vergelijken. Als eerste is er hier een explosie geweest van 7-kg hoog explosief materiaal in de nabijheid van het vliegtuig. Dat veroorzaakt een behoorlijk schokgolf die al dodelijk kan zijn. Dan zijn er de fragmentatie delen die met hoge snelheid door het vliegtuig zijn gegaan. Delen van het vliegtuig die passagiers kunnen raken. De explosieve decompressie, blootstelling aan enorm lage temperaturen. Als jij dan wilt speculeren over de vraag hoe slachtoffers eraan toe zijn ga je gang maar enig nut heeft het niet.
Dit staat er bij de infoquote:
quote:Liveuamap.com is non-profit, vrijwilligers gerund project van burgerlijke journalistiek. Onze missie is om te vertellen over crisis in Oekraïne over de hele wereld. We verzamelen informatie uit open bronnen en zet het op de kaart in het formaat van Reds-vs-Blues conflict.
Wilt u onze missie een vraag te delen, of hebben, mail naar [email protected] of vraag in Twitter @ liveuamap
Ter ondersteuning liveuamap.com je bitcoins kunt doneren aan 1EjYq48gmWN8mRxLtg6bZYyNT5xqZHonAd
quote:Op zondag 27 juli 2014 22:45 schreef yvonne het volgende:
Ik weet dat er hier wat users ook meelefden met de omgekomen dieren. In Hilversum wordt ook aan hun gedacht:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zoiets had ik met die foto van die gast uit Almere die poseerde met al die afgehakte hoofden. Dacht ook even dat het wel een aardige photoshop wasquote:Op zondag 27 juli 2014 21:11 schreef tim-elzinga het volgende:
[..]
Ik heb er geen spijt van hoor, maar doe het voor mijn gemoedstoestand liever niet. Ik vond het lijk (hoe gruwelijk het ook klinkt) er bijna nep uitzien. Alsof het een pop was.
In de vorige topics zat users gezien die ook oog hadden voor de dieren. De een kijkt graag enge filmpjes/foto's een ander denkt aan de dieren.quote:
Ik beweer ook niet dat het onmogelijk is een distress call uit te zenden, ik geef alleen aan waarom ik om een bron vraag, omdat het daardoor wel onwaarschijnlijker wordt. Dat gecombineerd met de ontkenning van de Maleisische premier maakt mij sceptisch over een eventuele distress call.quote:Op zondag 27 juli 2014 21:03 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Zou decompressie hen meteen uitschakelen? Daar ben ik niet zeker van, ken minstens één geval, maar dat was op lagere hoogte; 17,300 feet, waar de "voorruit" zeg maar loskwam en de piloot uit het toestel werd gesleurd. Dat vliegtuig is geland door copiloot, met crew die de piloot aan z'n benen vasthielden, en hij overleefde het.
https://en.wikipedia.org/wiki/British_Airways_Flight_5390
druk op elke hoogte:
grond - 101 kPa
17300 feet - 53 kPa
33000 feet - 27 kPa
Aloha 243: bovenste deel van de fuselage plots weg, op 24,000 feet, één stewardess uit het vliegtuig gezogen, rest overleeft:
https://en.wikipedia.org/wiki/Aloha_Airlines_Flight_243
Ze zijn duidelijk pro-Oekraïens. En soms zijn ze daarbij een beetje te optimistisch. Dan wordt bijv. gemeld dat een plaats heroverd is, terwijl die nog wordt uitgekamd en er daarbij nog gevechten plaatsvinden.quote:
Als de media schrijven dat decompressie op die hoogte meteen bewusteloos maakt, dan wil ik weten of dat klopt. Maakt niet uit of het hier ter sprake komt, of in een topic over Laika de eerste hond in de ruimte.quote:Op zondag 27 juli 2014 21:48 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ik begrijp niet goed waarom je appels en peren wil vergelijken. Als eerste is er hier een explosie geweest van 7-kg hoog explosief materiaal in de nabijheid van het vliegtuig. Dat veroorzaakt een behoorlijk schokgolf die al dodelijk kan zijn. Dan zijn er de fragmentatie delen die met hoge snelheid door het vliegtuig zijn gegaan. Delen van het vliegtuig die passagiers kunnen raken. De explosieve decompressie, blootstelling aan enorm lage temperaturen. Als jij dan wilt speculeren over de vraag hoe slachtoffers eraan toe zijn ga je gang maar enig nut heeft het niet.
Zijn het alleen aaibare dieren? Of komt er ook een altaar voor de mug?quote:Op zondag 27 juli 2014 22:49 schreef yvonne het volgende:
[..]
In de vorige topics zat users gezien die ook oog hadden voor de dieren. De een kijkt graag enge filmpjes/foto's een ander denkt aan de dieren.
Mooi. Zeker weten dat er mensen zijn die de hondjes en de vogels belangrijk vinden. Groeten, ook aan Iteejer.quote:Op zondag 27 juli 2014 22:45 schreef yvonne het volgende:
Ik weet dat er hier wat users ook meelefden met de omgekomen dieren. In Hilversum wordt ook aan hun gedacht:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |