abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 26 juli 2014 @ 04:29:29 #1
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741578
Oké :'). Dit is een vrij treurig/kansloos verhaal, maar ik kan via Google geen antwoord vinden op deze vraag.

Iemand smst mij enkele uren geleden dat ze aangifte tegen me heeft gedaan wegens stalking. Deze 'iemand' ken ik niet in het echte leven, alleen vroeger via internet en nu via smscontact. Ik weet niet hoe lang we al contact hebben, maar in ieder geval meer dan een jaar, mogelijk meerdere jaren al. Telefonisch contact (als in bellen) of welk ander contact dan ook (bv. IRL-contact) heeft nooit tussen ons bestaan.

We voeren sms-conversaties die als onzinnig gekarakteriseerd kunnen worden, soms seksueel van aard. Het klopt dat de eerste aanzet tot een sms-conversatie altijd van mijn komt en zij reageert niet altijd. Ze heeft echter nooit aangegeven mijn gesms als 'gestalk' te ervaren, mogelijk wel als 'lastigvallen' maar dat interpreteerde ik dan in de context van onze onzinnige sms-conversaties (dus als in: God, heb je hem weer..., dus niet als Help, ik word gestalkt, stop!). Het contact was onregelmatig van aard, soms smste ik haar meermaals per week, soms een langere tijd niet, volledig afhankelijk van mijn verveling/eenzaamheid/behoefte aan contact. Eerlijkheid gebiedt te zeggen dat ik dan vaak hetzelfde (veelal kansloze) smsje stuurde naar meerdere mensen, in de hoop op een reactie. Volgde de reactie niet, dan liet ik het erbij zitten. Dus ik stuurde dan niet nog een hele reeks smsjes; het bleef dan slechts bij één smsje om haar aandacht te krijgen. Volgde wel een reactie, dan leidde dit tot een dus onzinnige sms-conversatie.

Zij heeft er vaak op aangedrongen dat ik een foto naar haar stuur of met haar afspreek (wat ik een vreemd verzoek vind van iemand die meent te worden 'gestalkt', dit terzijde), maar dit heb ik altijd afgewezen, aangezien ik er geen behoefte aan had (ik zag het dus echt alleen als wat tijdverdrijf bij verveling). Zij heeft al eens aangegeven dat ze denkt dat ik haar in het echt ken (dus dat ik stiekem een bekende van haar ben); ik weet niet goed waarom ze dat denkt, maar ik heb dit altijd nadrukkelijk ontkend (het klopt ook niet!).

Ik heb haar nooit iets gestuurd dat ook maar remotely bedreigend of iets van die aard is. De meest creepy smsjes waren smsjes in de aard van "ik haat je x" of "ik trek me op je af <3" (ja, ik weet 't, ik ben kansloos :')). Deze waren dan echter 'grappig'/plagend bedoeld, i.c. door de discrepantie tussen "ik haat je" en "x" of tussen iets ranzigs als "ik trek me op je af" en iets liefs als "<3". Gezien de aard van ons contact moet dit m.i. duidelijk voor haar zijn geweest. Soms stuurde zij overigens ook seksueel getinte smsjes terug (maar die heb ik uiteraard nu niet meer c.q. die heb ik al lang weer verwijderd).

In reactie op haar sms waarin ze schrijft afgelopen donderdag aangifte tegen me gedaan te hebben (ze weet alleen mijn voornaam en telefoonnummer, meer niet, maar de politie kan via mijn provider vast mijn identiteit achterhalen) heb ik haar terug gesmst dat ik het nooit als lastigvallen heb bedoeld, slechts als wat onzinnig gesms ter bestrijding van verveling en dat ik haar nummer zal verwijderen en blokkeren en ze dus nooit meer iets van me zal horen (wat dus ook het geval is!).

Anyway. Ik ben me bewust van de kansloosheid van deze hele situatie, maar maak me toch zorgen dat ik op een of andere manier er last van kan ondervinden als ze daadwerkelijk aangifte heeft gedaan. Niet eens omdat ik een vervolging, laat staan een veroordeling, vrees, maar toch.

Mijn vraag dus: kan ik bij de politie navragen of ze echt aangifte heeft gedaan? Ik weet haar volledige naam (voor- en achternaam) en haar (waarschijnlijke) woonplaats (waar ze dus mogelijk aangifte heeft gedaan).

Bonusvraag, die wellicht moeilijker te beantwoorden is: is de kans op vervolging groot? Ik vrees echt voor de gevolgen (niet eens de straf, maar meer een mogelijk effect op mijn werk -- ik werk nota bene in een juridische sector :'( (niet het strafrecht, zoals uit deze vragen vast al zal blijken)).

Excuses voor het kansloze verhaal :'), maar ik maak me licht zorgen om de hele situatie -- met name omdat ik inderdaad steeds het contact heb geïnitieerd en zij wel eens heeft aangegeven dat ik haar zou lastigvallen en moet stoppen met sms'en (op andere momenten smste ze echter wel weer 'gewoon' iets terug) -- en dit topic is dan ook serieus bedoeld, ondanks het tijdstip etc.

[ Bericht 0% gewijzigd door 2thmx op 26-07-2014 05:22:23 ]
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
pi_142741599
Het antwoord is uiteraard nee.

[ Bericht 20% gewijzigd door #ANONIEM op 26-07-2014 04:34:16 ]
  zaterdag 26 juli 2014 @ 04:36:22 #3
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741612
quote:
7s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 04:33 schreef k_man het volgende:
Het antwoord is uiteraard nee.
Hoezo uiteraard? :) Ik zit in het belastingrecht en als de Belastingdienst voornemens is je een boete op te leggen dan zijn ze op basis van art. 6 EVRM verplicht dit aan je te laten weten. Toegegeven, dit is een andere situatie, maar toch...

Weet je 't verder zeker (als in: ben je een strafrechtjurist of anderszins hier bekend mee)?
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
pi_142741613
Serieuze tip:Gebruik voortaan Telegram Secret Chat ofzo.
(she/her)
  zaterdag 26 juli 2014 @ 04:37:18 #5
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741617
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 04:36 schreef Fylax het volgende:
Serieuze tip:Gebruik voortaan Telegram Secret Chat ofzo.
Geen idee wat dat is, maar dergelijke tips zijn niet nodig, ik heb m'n les al geleerd :'(.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
pi_142741627
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 04:37 schreef 2thmx het volgende:

[..]

Geen idee wat dat is, maar dergelijke tips zijn niet nodig, ik heb m'n les al geleerd :'(.
Dat is een chat app waarmee je berichtjes naar elkaar kunt sturen die na een tijdje verwijderd worde
(she/her)
pi_142741645
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 04:36 schreef 2thmx het volgende:
Hoezo uiteraard? :)
Dat kun je zelf toch ook wel bedenken? Het is nogal privacy-gevoelig.

Stel dat jij navraagt of er aangifte tegen je gedaan is wegens stalking en stel dat de politie dat zou bevestigen. Dan mogen ze vervolgens zeker een agent bij het slachtoffer voor de deur zetten?
  zaterdag 26 juli 2014 @ 04:42:13 #8
284578 EricOscuro
Anders dan anders
pi_142741648
Als er echt aangifte tegen jou is gedaan, dan neemt de politie binnenkort contact met je op... zo niet, dan is er waarschijnlijk geen aangifte gedaan.

Wat wel mogelijk is, is dat ze een melding heeft gedaan (maar nog geen officiële aangifte). Dan komt er geen politie langs, tot ze besluit alsnog aangifte te doen.

Maar weet je zeker dat het geen kansloos geintje van haar kant is?
De wereld is vol met kleuren, neem geen genoegen met een zwart/ wit visie. De kleuren zitten vaak in de nuance.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 04:45:02 #9
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741665
quote:
7s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 04:41 schreef k_man het volgende:

[..]

Dat kun je zelf toch ook wel bedenken? Het is nogal privacy-gevoelig.

Stel dat jij navraagt of er aangifte tegen je gedaan is wegens stalking en stel dat de politie dat zou bevestigen. Dan mogen ze vervolgens zeker een agent bij het slachtoffer voor de deur zetten?
Tja, ik snap je punt (al gaat dit in dit concrete geval dus totaal niet op, zie het kansloze verhaal in de OP). Echter, mocht het tot een vervolging komen, dan zal ik hier alsnog van op de hoogte worden gesteld (en wellicht daarvoor al worden gehoord door de politie?); met jouw argument kan je dan echter ook zeggen dat dit beter niet kan gebeuren, want wie weet wat ik, De Grote Boze Stalker, dan allemaal met haar zal doen!

Een andere vraag dan: is het strafbaar om tegen iemand te zeggen dat je aangifte tegen hem hebt gedaan, terwijl dit in werkelijkheid niet het geval is?
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 04:46:19 #10
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741669
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 04:42 schreef EricOscuro het volgende:
Als er echt aangifte tegen jou is gedaan, dan neemt de politie binnenkort contact met je op... zo niet, dan is er waarschijnlijk geen aangifte gedaan.
Wat is 'binnenkort'? En waar baseer je dit op (als in: heb je hier een bron voor)? Neemt de politie ook contact op als er geen vervolging komt?
quote:
Wat wel mogelijk is, is dat ze een melding heeft gedaan (maar nog geen officiële aangifte). Dan komt er geen politie langs, tot ze besluit alsnog aangifte te doen.
Ja, die mogelijkheid las ik ook op het internet. Ik hoop echt dat dit het geval is! (Ik zal zoals gezegd haar nooit meer sms'en, dus als het slechts een melding is dan zal deze uiteindelijk tot niets leiden.)
quote:
Maar weet je zeker dat het geen kansloos geintje van haar kant is?
Nee, maar ik zie haar er wel voor aan om echt aangifte te doen. Ik zie haar er zelfs voor aan om dat alleen maar te doen om mijn identiteit te achterhalen :').
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 04:49:30 #11
309164 Woelwater
oranje-blanje-bleu
pi_142741681
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 04:45 schreef 2thmx het volgende:
is het strafbaar om tegen iemand te zeggen dat je aangifte tegen hem hebt gedaan, terwijl dit in werkelijkheid niet het geval is?
is het strafbaar om tegen iemand te zeggen dat je op haar heb zitten rukken, terwijl dit in werkelijkheid niet het geval is?
  zaterdag 26 juli 2014 @ 04:49:57 #12
20697 klabbakus
Deng Deng Deng
pi_142741686
puur op je TT:
nee dat kun je nergens opvragen

dan krijg je vanzelf bericht als er een aangifte is, of een politiebusje voor je deur

heb dat lange verhaal in ts niet gelezen
  zaterdag 26 juli 2014 @ 04:50:37 #13
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741692
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 04:49 schreef Woelwater het volgende:

[..]

is het strafbaar om tegen iemand te zeggen dat je op haar heb zitten rukken, terwijl dit in werkelijkheid niet het geval is?
Ik snap dat de kansloosheid van het verhaal onserieuze reactie uitlokt, maar het topic is serieus bedoeld. Liegen over het doen van aangifte lijkt me, ook in juridische zin, anders dan het faken van masturbatie.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 04:52:13 #14
20697 klabbakus
Deng Deng Deng
pi_142741701
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 04:50 schreef 2thmx het volgende:

[..]

Ik snap dat de kansloosheid van het verhaal onserieuze reactie uitlokt, maar het topic is serieus bedoeld. Dreiging met een aangifte lijkt me, ook in juridische zin, anders dan dreigen met masturbatie.
gewoon niet serieus nemen, waar maak je je druk om, je kan toch niks doen, aangifte, dan krijg je wel te horen
hoor je niks dan schijt, je kan toch niks doen tot die tijd
laat je niet opfokken
  zaterdag 26 juli 2014 @ 04:52:23 #15
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741702
Ik heb nog zoveel meer vragen :'(. Hoe makkelijk kan bijvoorbeeld de politie overgaan tot een verzoek aan een provider om de identiteitsgegevens van een klant te verstrekken?
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 04:53:23 #16
20697 klabbakus
Deng Deng Deng
pi_142741708
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 04:52 schreef 2thmx het volgende:
Ik heb nog zoveel meer vragen :'(. Hoe makkelijk kan bijvoorbeeld de politie overgaan tot een verzoek aan een provider om de identiteitsgegevens van een klant te verstrekken?
gewoon poep tot je iets hoort, ga slapen man, je kan toch niks doen eraan
  zaterdag 26 juli 2014 @ 04:53:57 #17
309164 Woelwater
oranje-blanje-bleu
pi_142741711
Heb je het gewoon met een vast abonnement gedaan dan ipv prepaid?
  zaterdag 26 juli 2014 @ 04:54:14 #18
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741715
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 04:53 schreef klabbakus het volgende:

[..]

gewoon poep tot je iets hoort, ga slapen man, je kan toch niks doen eraan
Ik snap je punt, maar hoop toch dat iemand een antwoord weet op mijn vragen.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 04:54:57 #19
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741721
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 04:53 schreef Woelwater het volgende:
Heb je het gewoon met een vast abonnement gedaan dan ipv prepaid?
Vast abonnement. (Dat ik binnenkort zal opzeggen, maar dat is omdat het contract dan afloopt en opzeggen dan boetevrij kan, dus niet vanwege deze situatie :P.)
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 04:56:32 #20
309164 Woelwater
oranje-blanje-bleu
pi_142741725
Nog een les dan, volgende keer een losse sim nemen voor dit soort dingen :+
  zaterdag 26 juli 2014 @ 04:57:33 #21
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741729
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 04:56 schreef Woelwater het volgende:
Nog een les dan, volgende keer een losse sim nemen voor dit soort dingen :+
Mja, als ik het deed met een intentie tot stalken dan had ik die voorzorgsmaatregel ook ongetwijfeld genomen :'), maar dat is dus niet het geval :'(.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 05:05:02 #22
309164 Woelwater
oranje-blanje-bleu
pi_142741747
Ze moet dus bewijs hebben of verzamelen. Als daar niet uit opgemaakt kan worden dat het dagelijks was, tegen haar zin of dat je maar dingen bleef sturen nadat zij heeft aangegeven daar niet van gediend te zijn zal het zo'n vaart niet lopen vermoed ik.

http://www.politie.nl/onderwerpen/stalking.html
  zaterdag 26 juli 2014 @ 05:09:29 #23
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741761
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 05:05 schreef Woelwater het volgende:
Ze moet dus bewijs hebben of verzamelen. Als daar niet uit opgemaakt kan worden dat het dagelijks was, tegen haar zin of dat je maar dingen bleef sturen nadat zij heeft aangegeven daar niet van gediend te zijn zal het zo'n vaart niet lopen vermoed ik.

http://www.politie.nl/onderwerpen/stalking.html
Ja, die pagina had ik al gevonden via Google. Het was beslist niet dagelijks, maar dat is volgens mij ook geen vereiste voor stalking. Het was wel zo dat ik steeds het initiatief nam tot contact en dat zij wel eens heeft aangegeven dat ik haar 'lastig val' en moet stoppen met sms'en. Op andere momenten smste ze echter gewoon terug en voerden we een (onzinnig) sms-gesprek. Het was in ieder geval totaal niet bedoeld als stalking, en volgens mij moet dit ook voor haar duidelijk zijn geweest.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 05:22:25 #24
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
  zaterdag 26 juli 2014 @ 05:25:30 #25
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741815
quote:
14s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 05:22 schreef hugecooll het volgende:
Geen stress, komt goed
Je spreekt uit ervaring? :P (Niet eens flauw bedoeld, ik heb ook zitten Googlen op de vraag hoe serieus de politie aangiftes wegens stalking door onbekenden neemt, maar heb niet echt iets kunnen vinden.)
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 05:29:08 #26
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741829
Puur bewijstechnisch wordt het voor het OM -- mocht het tot vervolging komen --, ook nog een fraaie klus om aan te tonen dat ik daadwerkelijk de aan haar verzonden smsjes heb gestuurd en niet iemand anders, bedenk ik me net :P . Het telefoonabonnement staat weliswaar op mijn naam, maar dat betekent natuurlijk niet noodzakelijkerwijs dat ik ook degene ben die de telefoon (altijd) gebruikt :+ .
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
pi_142741838
Politie heeft dit topic al bekeken en je IP opgeslagen.
(she/her)
  zaterdag 26 juli 2014 @ 05:35:33 #28
284578 EricOscuro
Anders dan anders
pi_142741841
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 04:46 schreef 2thmx het volgende:

[..]

Wat is 'binnenkort'? En waar baseer je dit op (als in: heb je hier een bron voor)? Neemt de politie ook contact op als er geen vervolging komt?
Binnenkort is zodra ze jouw adres hebben. Dat zou toch niet te lang hoeven duren. En mijn bron is, dat de politie verplicht is iets met de aangifte te doen. Tenzij ze zelf tot de conclusie komen dat er een luchtje aan de aangifte zit natuurlijk.
En als er geen vervolging komt (als ze het niet serieus nemen), nee dan nemen ze geen contact op. Omdat dan contact met jou opnemen escalerend zou kunnen werken.

[..]
quote:
Ja, die mogelijkheid las ik ook op het internet. Ik hoop echt dat dit het geval is! (Ik zal zoals gezegd haar nooit meer sms'en, dus als het slechts een melding is dan zal deze uiteindelijk tot niets leiden.)

[..]

Nee, maar ik zie haar er wel voor aan om echt aangifte te doen. Ik zie haar er zelfs voor aan om dat alleen maar te doen om mijn identiteit te achterhalen :').
Je denkt dat je de mails van haar gewist hebt... en misschien denkt zij wel hetzelfde. Maar als jij de waarheid spreekt, dan kun je gerust de politie jouw computer geven en vragen (expliciet naar alleen de ) mailtjes tussen jullie weer terug te halen. De politie heeft ook een aantal handige IT' ers in dienst.

Dus mocht je nog andere privacy gevoelige dingen op jouw PC hebben staan... dan mogen ze daar dan niet inkijken, aangezien je vrijwillig jouw pc hebt afgegeven en ze alleen toestemming hebt gegeven voor betreffende mailcorrespondentie terug te halen en te lezen.

Maar als je toevallig een groot downloader bent van porno, maar je weet niet precies wat je allemaal hebt gedownload... (en in de praktijk blijkt er bij zulke massa downloads soms wel een paar foto's of korte filmpjes van iets te jonge meiden tussen te zitten)... laat het er dan maar beter bij zitten. Een officier van Justitie komt daar namelijk nog wel mee weg, maar voor de gewone burger ben je gewoon de lul.
En haha, nee niet uit eigen ervaring, maar ik lees wel de kranten.
De wereld is vol met kleuren, neem geen genoegen met een zwart/ wit visie. De kleuren zitten vaak in de nuance.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 05:35:36 #29
309164 Woelwater
oranje-blanje-bleu
pi_142741842
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 05:34 schreef Fylax het volgende:
Politie heeft dit topic al bekeken en je IP opgeslagen.
Wie zegt dat TS dit topic heeft gemaakt, en niet iemand anders achter zijn computer?
pi_142741849
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 05:35 schreef Woelwater het volgende:

[..]

Wie zegt dat TS dit topic heeft gemaakt, en niet iemand anders achter zijn computer?
_O-
(she/her)
  zaterdag 26 juli 2014 @ 05:40:38 #31
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741860
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 05:35 schreef EricOscuro het volgende:

[..]

Binnenkort is zodra ze jouw adres hebben. Dat zou toch niet te lang hoeven duren. En mijn bron is, dat de politie verplicht is iets met de aangifte te doen. Tenzij ze zelf tot de conclusie komen dat er een luchtje aan de aangifte zit natuurlijk.
En als er geen vervolging komt (als ze het niet serieus nemen), nee dan nemen ze geen contact op. Omdat dan contact met jou opnemen escalerend zou kunnen werken.
Het OM beslist of er vervolging komt, niet de politie. Mijn vraag was meer of ik al voor de beslissing om wel of niet te vervolgen op de hoogte word gebracht van de aangifte.
quote:
[..]

[..]

Je denkt dat je de mails van haar gewist hebt... en misschien denkt zij wel hetzelfde. Maar als jij de waarheid spreekt, dan kun je gerust de politie jouw computer geven en vragen (expliciet naar alleen de ) mailtjes tussen jullie weer terug te halen. De politie heeft ook een aantal handige IT' ers in dienst.

Dus mocht je nog andere privacy gevoelige dingen op jouw PC hebben staan... dan mogen ze daar dan niet inkijken, aangezien je vrijwillig jouw pc hebt afgegeven en ze alleen toestemming hebt gegeven voor betreffende mailcorrespondentie terug te halen en te lezen.

Maar als je toevallig een groot downloader bent van porno, maar je weet niet precies wat je allemaal hebt gedownload... (en in de praktijk blijkt er bij zulke massa downloads soms wel een paar foto's of korte filmpjes van iets te jonge meiden tussen te zitten)... laat het er dan maar beter bij zitten. Een officier van Justitie komt daar namelijk nog wel mee weg, maar voor de gewone burger ben je gewoon de lul.
En haha, nee niet uit eigen ervaring, maar ik lees wel de kranten.
Het gaat hier om sms-contact, niet mail-contact.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 05:42:07 #32
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741863
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 05:35 schreef Woelwater het volgende:

[..]

Wie zegt dat TS dit topic heeft gemaakt, en niet iemand anders achter zijn computer?
^O^
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 05:42:54 #33
284578 EricOscuro
Anders dan anders
pi_142741865
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 05:34 schreef Fylax het volgende:
Politie heeft dit topic al bekeken en je IP opgeslagen.
Zou dat al zo zijn, dan leest de politie alleen TS ontkenning.
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 05:29 schreef 2thmx het volgende:
Puur bewijstechnisch wordt het voor het OM -- mocht het tot vervolging komen --, ook nog een fraaie klus om aan te tonen dat ik daadwerkelijk de aan haar verzonden smsjes heb gestuurd en niet iemand anders, bedenk ik me net :P . Het telefoonabonnement staat weliswaar op mijn naam, maar dat betekent natuurlijk niet noodzakelijkerwijs dat ik ook degene ben die de telefoon (altijd) gebruikt :+ .
Je denkt te ver vooruit man. En ja, het altijd goed dat je daarmee rekening houdt... maar als ik een agent was, en dat zou het eerste zijn waar je mee aankomt zetten.... dan zat je bij mij direct in het verdachtenbankje.

Ik ga ervan uit dat je eerlijk bent en niets achterhoudt. En op deze basis adviseer ik je.
Maar mocht je wel dingen achterhouden... dan zul je ook weinig aan mijn adviezen hebben. :{w
De wereld is vol met kleuren, neem geen genoegen met een zwart/ wit visie. De kleuren zitten vaak in de nuance.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 05:44:07 #34
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741868
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 05:42 schreef EricOscuro het volgende:
Ik ga ervan uit dat je eerlijk bent en niets achterhoudt. En op deze basis adviseer ik je.
Maar mocht je wel dingen achterhouden... dan zul je ook weinig aan mijn adviezen hebben. :{w
Tot mijn niet geringe schaamte berust alles wat in de OP staat op waarheid :'). Ik houd ook niets achter.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
pi_142741876
Sms ja? Hoe oud ben je? :D
"It's like my swag just rubbed off on everybody. It was unbelievable."
  zaterdag 26 juli 2014 @ 05:54:25 #36
284578 EricOscuro
Anders dan anders
pi_142741886
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 05:40 schreef 2thmx het volgende:

[..]

Het OM beslist of er vervolging komt, niet de politie. Mijn vraag was meer of ik al voor de beslissing om wel of niet te vervolgen op de hoogte word gebracht van de aangifte.
Ja, dat beslist het OM... maar het OM beslist doorgaans pas of er vervolging komt, wanneer de politie met beide partijen heeft gepraat.
En jij wilde weten hoe je er achter zou komen of ze werkelijk aangifte had gedaan... ik gaf je mijn antwoord.

[..]
quote:
Het gaat hier om sms-contact, niet mail-contact.
Okay Sms contact. SMS jes worden verplicht door de providers bewaard gedurende minstens een jaar (de exacte tijd weet ik niet direct)... dus dat kan de politie ook natrekken (na een gerechtelijk bevel... of misschien ook wel op jouw verzoek).

Ga lekker slapen man, als je een schoon geweten hebt, dan komt het allemaal goed. En zelfs als je wat dubieuze opmerkingen hebt gemaakt... maar zij ook, dan komt het alsnog goed.
De politie zoekt ook naar causaal verband... in jullie onderlinge mailtjes en of jij haar misschien verkeerd hebt begrepen en of zij wellicht signalen heeft afgegeven die jij verkeerd had kunnen interpreteren.
Je staat gewoon erg sterkt, als je hier de waarheid hebt gesproken.

Zo niet... tja dan kan ik het ook niet inschatten. Ik ga af op wat jij schrijft, en ik ga ervan uit dat jij de waarheid spreekt. ;)
De wereld is vol met kleuren, neem geen genoegen met een zwart/ wit visie. De kleuren zitten vaak in de nuance.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 05:54:33 #37
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741887
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 05:51 schreef mrstylo het volgende:
Sms ja? Hoe oud ben je? :D
28 en proud to be amodern :7 .
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 05:54:52 #38
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741889
Inmiddels met wat googlen een veroordeling van een sms/mail-stalker kunnen vinden: http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)lijke-celstraf.dhtml Dit gaat echter veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel verder dan wat ik heb gedaan, bovendien kenden deze mensen elkaar IRL.

Lezen over stalkveroordelingen is wel geruststellend, ik heb nog niet één veroordeling gelezen waarbij de veroordeelde niet véééééééééél verder ging dan de wellicht kansloze maar verder onschuldige smsjes die ik aan haar stuurde.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 05:59:43 #39
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142741898
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 05:54 schreef EricOscuro het volgende:

[..]

Ja, dat beslist het OM... maar het OM beslist doorgaans pas of er vervolging komt, wanneer de politie met beide partijen heeft gepraat.
En jij wilde weten hoe je er achter zou komen of ze werkelijk aangifte had gedaan... ik gaf je mijn antwoord.
Ik vind je antwoord niet erg duidelijk en krijg niet de indruk dat je antwoorden op juridische kennis/ervaring zijn gebaseerd. Voor de duidelijkheid: mijn vraag is in welke gevallen de politie contact met mij opzoekt (altijd na een aangifte, alleen bij vervolging, of iets er tussenin -- en wat dit 'er tussenin' dan exact inhoudt) en wanneer (als in: in welke tijdsperiode) zij dit dan doet.

Verder niet als kritiek bedoeld, ik stel alle reacties op prijs :).
quote:
Okay Sms contact. SMS jes worden verplicht door de providers bewaard gedurende minstens een jaar (de exacte tijd weet ik niet direct)... dus dat kan de politie ook natrekken (na een gerechtelijk bevel... of misschien ook wel op jouw verzoek).
Zoiets las ik ook elders op internet ja.
quote:
Ga lekker slapen man, als je een schoon geweten hebt, dan komt het allemaal goed. En zelfs als je wat dubieuze opmerkingen hebt gemaakt... maar zij ook, dan komt het alsnog goed.
De politie zoekt ook naar causaal verband... in jullie onderlinge mailtjes en of jij haar misschien verkeerd hebt begrepen en of zij wellicht signalen heeft afgegeven die jij verkeerd had kunnen interpreteren.
Je staat gewoon erg sterkt, als je hier de waarheid hebt gesproken.

Zo niet... tja dan kan ik het ook niet inschatten. Ik ga af op wat jij schrijft, en ik ga ervan uit dat jij de waarheid spreekt. ;)
Ik heb de waarheid gesproken :). Ik kan me serieus het meeste sms-contact niet eens meer herinneren en weet zelfs niet hoe lang we elkaar inmiddels 'kennen'; ik nam het contact dan ook totaal niet serieus; zij kennelijk wel :{ .
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 06:30:55 #40
284578 EricOscuro
Anders dan anders
pi_142741959
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 05:59 schreef 2thmx het volgende:

[..]

Ik vind je antwoord niet erg duidelijk en krijg niet de indruk dat je antwoorden op juridische kennis/ervaring zijn gebaseerd. Voor de duidelijkheid: mijn vraag is in welke gevallen de politie contact met mij opzoekt (altijd na een aangifte, alleen bij vervolging, of iets er tussenin -- en wat dit 'er tussenin' dan exact inhoudt) en wanneer (als in: in welke tijdsperiode) zij dit dan doet.

Verder niet als kritiek bedoeld, ik stel alle reacties op prijs :).

[..]

Zoiets las ik ook elders op internet ja.

[..]

Ik heb de waarheid gesproken :). Ik kan me serieus het meeste sms-contact niet eens meer herinneren en weet zelfs niet hoe lang we elkaar inmiddels 'kennen'; ik nam het contact dan ook totaal niet serieus; zij kennelijk wel :{ .
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 05:59 schreef 2thmx het volgende:

[..]

Ik vind je antwoord niet erg duidelijk en krijg niet de indruk dat je antwoorden op juridische kennis/ervaring zijn gebaseerd. Voor de duidelijkheid: mijn vraag is in welke gevallen de politie contact met mij opzoekt (altijd na een aangifte, alleen bij vervolging, of iets er tussenin -- en wat dit 'er tussenin' dan exact inhoudt) en wanneer (als in: in welke tijdsperiode) zij dit dan doet.

Verder niet als kritiek bedoeld, ik stel alle reacties op prijs :).

Okay, dan gaat het alleen nog om dit deel van jouw antwoord.

En nee, mijn antwoorden zijn niet op eigen ervaringen gebaseerd. Ik ben eigenlijk een haast onbeschreven blad voor de politie (en zeker voor justitie).

Maar ik schreef je al eerder... de politie moet altijd iets doen met een aangifte, daartoe hoort dus ook het aanhoren van de getuigenis van de verdachte (contact hebben met jou)... tenzij ze de aangifte zelf al dubieus vinden. Dat kan wanneer deze vrouw zelf verward overkomt en tegenstrijdige verklaringen aflegt. Dan is de kans groot dat je er nooit meer iets van hoort.... en dat het in elk geval niet tot vervolging over gaat.

En over de tijdsperiode kan zelf een politie agent of een officier van justitie geen duidelijkheid over geven... een onderzoek duurt zolang als het nodig is.
Maar deel van het vooronderzoek is dat de politie jou ook vragen gaat stellen. En des te langer het duurt (in een vrij simpel onderzoek als stalking) voordat ze contact met jou opnemen, des te kleiner de kans is dat de dreiging van aangifte reëel is.

Oh en een van jouw vorige antwoorden was dat je je schaamde dat alles schreef echt zo was... nou op basis van schaamte alleen is nog nooit iemand veroordeeld. ;)

Maar goed, je bent thuis in de juridische wereld zeg je... als het je nog steeds niet duidelijk is wat ik schrijf, dan raad ik je aan dit morgen alsnog eens terug te lezen, als al die stresshormonen na een goede nacht/ dagrust weer wat tot bedaren zijn gekomen. Geheid dat je met juridische achtergrond de duidelijkheid wel in mijn antwoorden terugziet.

Want nee, ik heb weliswaar weinig praktijk ervaring.... maar ik ken(de) aardig wat politie agenten als ook mensen die aan de andere kant van de wet stonden. En ook ik heb een juridische achtergrond (weliswaar op Heao niveau), en mijn interesse in het strafrecht heb ik vaak getoetst aan achtergrond artikelen in de media.
Dat maakt me nog geen strafrecht expert, maar buiten een strafrecht advocaat om, zul je sowieso op Fok weinig mensen treffen die (gratis) je van beter advies zullen dienen.

Hoe dan ook... ik had al uren eerder willen gaan slapen, tot ik jouw "geval" tegen kwam... maar ik kan niet langer vechten tegen de slaap. Dus misschien tot ergens morgenavond of nacht!
De wereld is vol met kleuren, neem geen genoegen met een zwart/ wit visie. De kleuren zitten vaak in de nuance.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 06:54:55 #41
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_142742025
Haha, wat een sjembek.

Beetje op je meest kansloos lopen smssen naar een meisje met fukkerige opmerkingen, en als ze fuckkerig iets terug stuurt zit meneer met het angstzweet tussen de billetjes boven op de kast.
Ik ga naar huis.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 06:56:49 #42
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142742032
Voor eventuele andere FOK!kers die dit onderwerp, om welke reden dan ook (hopelijk om een andere reden dan de mijne :')), interessant vinden, hierbij wat info uit een doctoraal scriptie (masterscriptie) strafrecht.

Onder belaging (stalking) wordt verstaan (art. 285b Sr):
Hij die wederrechtelijk stelselmatig opzettelijk inbreuk
maakt op eens anders persoonlijke levenssfeer met het
oogmerk die ander te dwingen iets te doen, niet te doen, of
te dulden dan wel vrees aan te jagen wordt als schuldig aan
belaging gestraft met een gevangenisstraf van ten hoogste
drie jaren of een geldboete van de vierde categorie.

Citaat uit de scriptie (link: http://njb.nl/Uploads/201(...)-liefdesverdriet.pdf ):
quote:
De Hoge Raad bepaalt aan de hand van de aard, de duur en de
frequentie van de gedragingen of sprake is van stelselmatig
gedrag75. De Hoge Raad formuleert hier dus in lijn met de
wetsgeschiedenis de drie relevante factoren bij het beoordelen
van de stelselmatigheid van de inbreuk, waarbij de term
‘intensiteit’ wordt vervangen door ‘aard’. Deze factoren komen
verschillende keren terug in de rechtspraak76.In recentere
rechtspraak heeft de Hoge Raad ‘aard’ vervangen door
‘indringendheid’77.

Duur en frequentie spelen bij de beoordeling van
stelselmatigheid geen doorslaggevende rol. Zo concludeerde de
advocaat-generaal in een zaak waarbij de belager in een
periode van iets meer dan twee jaar het slachtoffer 14 maal
benaderde dat deze frequentie niet zozeer het predikaat
stelselmatig verdient; de aard van de belaging daarentegen
wel. Dit was voldoende voor een veroordeling
78
.
Gelet op de nadruk die in de rechtspraak gelegd wordt op de
‘aard’ van de belaging en de ondergeschikte rol van
‘frequentie’ en ‘duur’ daarbij, komt in de rechtspraak een
grote variëteit voor wat betreft de duur van de belaging. Zo
zijn er diverse veroordelingen voor belaging die slechts
enkele dagen duurde79. De langstdurende belaging die in de
gepubliceerde rechtspraak terug te vinden is, duurde 4 jaar
80.

De gemiddelde belaging in de gepubliceerde rechtspraak duurt
ongeveer een half jaar. Qua frequentie is de variëteit zo mogelijk
nog groter. Deze varieert van enkele confrontaties81 tot zeer frequente
belaging. Zo werd in Gerechtshof Arnhem 13 april 2005 het
slachtoffer in één maand maar liefst 5732 keer opgebeld
82!

Samengevat kan gesteld worden dat er in de rechtspraak geen
ondergrens is wat betreft duur en frequentie van de belaging.
Of er sprake is van stelselmatigheid wordt vooral bepaald door
de indringendheid van de inbreuk
. Ik kom hier later op terug. .
Het door mij onderstreepte deel stelt me wel gerust. Wat lullige smsjes aan een vaag internetcontact lijken me qua aard niet zo ernstig om van stalking te spreken.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 06:58:56 #43
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142742038
quote:
10s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 06:54 schreef nietzman het volgende:
Haha, wat een sjembek.

Beetje op je meest kansloos lopen smssen naar een meisje met fukkerige opmerkingen, en als ze fuckkerig iets terug stuurt zit meneer met het angstzweet tussen de billetjes boven op de kast.
Ze stuurde dus ook wel eens 'fukkerige' opmerkingen terug, maar ik zal de kansloosheid van mijn smsjes niet ontkennen :'). Een aangifte doen (of claimen dit gedaan te hebben) vanwege 'fukkerige' smsjes is echter van andere aard :'). Tenzij ze inderdaad niet werkelijk aangifte heeft gedaan, dan heeft ze me inderdaad goed te pakken, geef ik toe :P.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 07:01:17 #44
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_142742047
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 06:56 schreef 2thmx het volgende:
Voor eventuele andere FOK!kers die dit onderwerp, om welke reden dan ook (hopelijk om een andere reden dan de mijne :')), interessant vinden, hierbij wat info uit een doctoraal scriptie (masterscriptie) strafrecht.

Onder belaging (stalking) wordt verstaan (art. 285b Sr):
Hij die wederrechtelijk stelselmatig opzettelijk inbreuk
maakt op eens anders persoonlijke levenssfeer met het
oogmerk die ander te dwingen iets te doen, niet te doen, of
te dulden dan wel vrees aan te jagen wordt als schuldig aan
belaging gestraft met een gevangenisstraf van ten hoogste
drie jaren of een geldboete van de vierde categorie.

Citaat uit de scriptie (link: http://njb.nl/Uploads/201(...)-liefdesverdriet.pdf ):

[..]

Dit stukje is in jouw geval iets belangrijker:
quote:
met het oogmerk die ander te dwingen iets te doen, niet te doen, of te dulden dan wel vrees aan te jagen
  zaterdag 26 juli 2014 @ 07:01:55 #45
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142742049
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 07:01 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Dit stukje is in jouw geval iets belangrijker:

[..]

Want? :) (Ik ben nog niet bij het deel van de scriptie waar dit vereiste wordt toegelicht :P)
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 07:03:16 #46
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_142742055
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 07:01 schreef 2thmx het volgende:

[..]

Want? :) (Ik ben nog niet bij het deel van de scriptie waar dit vereiste wordt toegelicht :P)
Oogmerk is best moeilijk te bewijzen als je een beetje op je woorden let
  zaterdag 26 juli 2014 @ 07:09:06 #47
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142742074
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 07:03 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Oogmerk is best moeilijk te bewijzen als je een beetje op je woorden let
In het algemeen is dit vereiste niet erg relevant, volgens de scriptie:
quote:
het oogmerk iemand te dwingen iets te dulden zal in de
praktijk al snel gerealiseerd zijn, zodra de inbreuk een
stelselmatig karkater heeft. Er is dan immers een verdachte die
stelselmatig een ander lastig valt waaruit redelijkerwijs de
bedoeling kan worden afgeleid de ander te dwingen zijn
aanwezigheid te dulden.

In de gepubliceerde rechtspraak zijn nauwelijks zaken te
vinden waarbij het oogmerk ter discussie stond.
Maar dan!
quote:
Uitzondering hierop vormt Rechtbank Almelo 10 februari 2004.
In deze zaak stuurde de verdachte veelvuldig sms-berichten en e-mails naar
het slachtoffer. Tevens belde hij haar. De Rechtbank achte
echter het oogmerk onvoldoende bewezen, gezien de inhoud van
de door verdachte gebezigde (op zich voor de ontvangsters wel
lastig zijnde) berichten en telefoontjes120
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 07:10:55 #48
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_142742078
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 07:09 schreef 2thmx het volgende:

[..]

In het algemeen is dit vereiste niet erg relevant, volgens de scriptie:

[..]

Maar dan!

[..]

"als je een beetje op je woorden let"
En dit gaat doorgaans over bijvoorbeeld exen die honderden keren per week sms'en, bellen en mailen :P
  zaterdag 26 juli 2014 @ 07:13:50 #49
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142742088
Hier is de uitspraak waar in de scriptie naar wordt verwezen terug te vinden: http://uitspraken.rechtsp(...)NL:RBALM:2004:AO3589
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 07:19:09 #50
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142742110
Ik geloof dat ik wel ben gerustgesteld *O*. Geen nuchtere OvJ zal in deze zaak vervolging instellen. Ik hoop dat de politie de aangifte verder ergens onderin een la plempt. Trusten :*.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 07:20:08 #51
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_142742117
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 07:19 schreef 2thmx het volgende:
Ik geloof dat ik wel ben gerustgesteld *O*. Geen nuchtere OvJ zal in deze zaak vervolging instellen. Ik hoop dat de politie de aangifte verder ergens onderin een la plempt. Trusten :*.
Slaap lekker :D
pi_142742562
Je maakt je veel te druk.
Hier ga je echt niet voor vervolgd worden hoor.
Ik heb het van dichtbij meegemaakt dat iemand echt gestalkt werd en voordat er echt actie werd ondernomen tegen de "stalker" was er al een hele hoop meer gebeurd dan alleen telefoontjes en sms'jes.

Misschien zul je wel een verklaring moeten komen afleggen, maar als die is zoals jij hier zelf schrijft dan zul je er daarna weinig meer van horen als het contact met dat meisje verder verbroken is.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 09:56:27 #53
283159 pl4kkie
Het is FOK!
pi_142743142
Toen mijn vader mijn moeder lastig viel, had ze ook melding gemaakt van stalken. Dat was het niet, want daar moest eerst bijna 2 jaar elke keer dat er contact werd gezocht op wat voor manier dan ook gemeld worden bij de politie om een dossier te maken. Pas daarna konden ze overgaan op anti stalkings maatregelen. Al is het niet zo ver gekomen.
Hearing voices from afar, Join the madness when the curtain falls.
We are the ones, To ignite the darkened skies.
pi_142743205
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 07:19 schreef 2thmx het volgende:
Ik geloof dat ik wel ben gerustgesteld *O*. Geen nuchtere OvJ zal in deze zaak vervolging instellen. Ik hoop dat de politie de aangifte verder ergens onderin een la plempt. Trusten :*.
Ik heb iets dergelijks meegemaakt, maar dan vanwege Internetfora. Hoor je nooit iets van. Politie gooit dat gelijk het RO in.
Op &lt;a href="https://forum.fok.nl/topic/2677908/2/25#p208861847" target="_blank" &gt;zaterdag 22 april 2023 13:43&lt;/a&gt; schreef &lt;a href="https://forum.fok.nl/user/profile/62881" target="_blank" &gt;r_one&lt;/a&gt; het volgende:
En ik zeg je dat je op zaterdagmiddag van 2 tot 4 in je poedelnaakie de horlepiep moet dansen op het marktplein.
pi_142743361
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 04:29 schreef 2thmx het volgende:
kan via mijn provider vast mijn identiteit achterhalen
`Nee
1 op de 6 mensen heeft 5 anderen om zich heen
-Harry Jekkers
pi_142743521
Jezus. Bel haar gewoon even om de lucht te klaren. Ben je in een klap van al je zorgen af, of weet je meteen waar je aan toe bent.
hey ik ben tim
pi_142743585
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 04:29 schreef 2thmx het volgende:
"ik trek me op je af <3"
:') _O-
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 11:52:03 #58
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_142744868
Jezus. Wat een mongool. TS dan. Had het niet voor mogelijk gehouden dat zulke treurige personen daadwerkelijk bestaan.

:r
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_142749358
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 11:52 schreef Dven het volgende:
Jezus. Wat een mongool. TS dan. Had het niet voor mogelijk gehouden dat zulke treurige personen daadwerkelijk bestaan.

:r
Het is een echte onvervalste.

En hij is vast niet de enige.

Het vreemd vinden dat je gezeik krijgt als je aan vreemde meiden stuurt dat je je op haar aftrekt.
“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”
  zaterdag 26 juli 2014 @ 16:37:38 #60
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142752174
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 10:03 schreef blomke het volgende:

[..]

Ik heb iets dergelijks meegemaakt, maar dan vanwege Internetfora. Hoor je nooit iets van. Politie gooit dat gelijk het RO in.
Wat was in jouw geval dan exact de casus? :) Kende je degene die aangifte deed in 'het echt'? Had je langs andere wegen dan internetfora contact met hem/haar?
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 16:38:47 #61
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142752216
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 10:30 schreef tim-elzinga het volgende:
Jezus. Bel haar gewoon even om de lucht te klaren. Ben je in een klap van al je zorgen af, of weet je meteen waar je aan toe bent.
Ik heb haar nummer dus verwijderd en geblokkeerd. Bovendien hebben we nooit gebeld en gezien haar plotselinge fijngevoeligheid zegt iets me dat ze een telefoontje nu ook als 'stalken' gaat interpreteren :').
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 16:39:11 #62
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142752231
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 11:52 schreef Dven het volgende:
Jezus. Wat een mongool. TS dan. Had het niet voor mogelijk gehouden dat zulke treurige personen daadwerkelijk bestaan.

:r
Ach gut :').
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 16:39:56 #63
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142752256
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 10:16 schreef Nelvalhil het volgende:

[..]

`Nee
Bron?
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 16:48:39 #64
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142752577
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 08:46 schreef Peepernoot het volgende:
Je maakt je veel te druk.
Hier ga je echt niet voor vervolgd worden hoor.
Ik heb het van dichtbij meegemaakt dat iemand echt gestalkt werd en voordat er echt actie werd ondernomen tegen de "stalker" was er al een hele hoop meer gebeurd dan alleen telefoontjes en sms'jes.

Misschien zul je wel een verklaring moeten komen afleggen, maar als die is zoals jij hier zelf schrijft dan zul je er daarna weinig meer van horen als het contact met dat meisje verder verbroken is.
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 09:56 schreef pl4kkie het volgende:
Toen mijn vader mijn moeder lastig viel, had ze ook melding gemaakt van stalken. Dat was het niet, want daar moest eerst bijna 2 jaar elke keer dat er contact werd gezocht op wat voor manier dan ook gemeld worden bij de politie om een dossier te maken. Pas daarna konden ze overgaan op anti stalkings maatregelen. Al is het niet zo ver gekomen.
Oké :). De kans op vervolging schat ikzelf inmiddels ook heel klein in, maar alleen al ontboden worden door de politie zie ik niet zo zitten :'). Bovendien vraag ik me af hoe dit uiteindelijk allemaal verwerkt wordt in de databases van de politie, of mijn privacy gewaarborgd wordt of dat ik hier mogelijk ooit op een of andere manier nog last mee krijg :{ .
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
pi_142752944
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 16:37 schreef 2thmx het volgende:
Wat was in jouw geval dan exact de casus? :) Kende je degene die aangifte deed in 'het echt'?
JA, die ken(de) ik persoonlijk als afzetster op MP. Ik heb die casus met haar (bedrijfs)naam op een Internetforum gezet om te voorkomen dat anderen er ook in zouden tuimelen.

Ik zat toen bij de VP en heb via-via nagevraagd wat er lag. Dat was al het RO in.
Op &lt;a href="https://forum.fok.nl/topic/2677908/2/25#p208861847" target="_blank" &gt;zaterdag 22 april 2023 13:43&lt;/a&gt; schreef &lt;a href="https://forum.fok.nl/user/profile/62881" target="_blank" &gt;r_one&lt;/a&gt; het volgende:
En ik zeg je dat je op zaterdagmiddag van 2 tot 4 in je poedelnaakie de horlepiep moet dansen op het marktplein.
  zaterdag 26 juli 2014 @ 17:02:24 #66
342435 Life2.0
#deadprez4mod
pi_142752988
haha wtf :')
  zaterdag 26 juli 2014 @ 17:03:24 #67
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142753018
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 17:00 schreef blomke het volgende:

[..]

JA, die ken(de) ik persoonlijk als afzetster op MP. Ik heb die casus met haar (bedrijfs)naam op een Internetforum gezet om te voorkomen dat anderen er ook in zouden tuimelen.

Ik zat toen bij de VP en heb via-via nagevraagd wat er lag. Dat was al het RO in.
Ah, op die manier. Lijkt me dat zij dan eerder aangifte van 'laster' heeft gedaan dan van 'stalking'?
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
pi_142753174
It's coming for you..

  zaterdag 26 juli 2014 @ 17:10:32 #69
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142753268
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 17:07 schreef YesYou het volgende:
It's coming for you..

[ afbeelding ]
:'). Ze is uiteraard wel meerderjarig.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
pi_142753315
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 17:10 schreef 2thmx het volgende:

[..]

:'). Ze is uiteraard wel meerderjarig.
pi_142753593
Zou maar vast een potje vaseline halen en oefenen TS. Bubba houdt wel van jochies als jij TS
Who's the black private dick
That's a sex machine to all the chicks?
  zaterdag 26 juli 2014 @ 17:23:58 #72
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142753643
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 17:12 schreef YesYou het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Beter. Maar het plaatje zou nog juister zijn als je ondertussen kan zien dat die vrouw een sms naar haar 'stalker' stuurt :P.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
pi_142754112
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 16:38 schreef 2thmx het volgende:

[..]

Ik heb haar nummer dus verwijderd en geblokkeerd. Bovendien hebben we nooit gebeld en gezien haar plotselinge fijngevoeligheid zegt iets me dat ze een telefoontje nu ook als 'stalken' gaat interpreteren :').
Hoe ken je haar?
hey ik ben tim
  zaterdag 26 juli 2014 @ 17:40:32 #74
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142754260
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 17:36 schreef tim-elzinga het volgende:

[..]

Hoe ken je haar?
Internet.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
pi_142754318
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 17:40 schreef 2thmx het volgende:

[..]

Internet.
En kan je geen contact meer met haar krijgen? Ik kan mij persoonlijk niet voorstellen dat haar aangifte (al zal het wel bs zijn) je problemen oplevert. Maar aangezien je er zo mee zit en blijkbaar niet goed met de onzekerheid om kan gaan, zou ik met haar contact proberen op te nemen om de waarheid te achterhalen.
hey ik ben tim
  zaterdag 26 juli 2014 @ 17:44:20 #76
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142754363
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 17:42 schreef tim-elzinga het volgende:

[..]

En kan je geen contact meer met haar krijgen? Ik kan mij persoonlijk niet voorstellen dat haar aangifte (al zal het wel bs zijn) je problemen oplevert. Maar aangezien je er zo mee zit en blijkbaar niet goed met de onzekerheid om kan gaan, zou ik met haar contact proberen op te nemen om de waarheid te achterhalen.
Nee, ik wil juist in het geheel geen contact meer met haar aangezien ik vrees dat ze alles als 'stalking' zal/wil zien. Mocht het een 'grap' zijn dan zal ze er overigens sowieso in volhouden, dus ik kom 't hoe dan ook niet via haar te weten.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
pi_142754407
Als ze niet reageert TS, dan moet je gewoon berichten blijven sturen via post, mail, whatsapp, sms, telefoon.
“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”
  zaterdag 26 juli 2014 @ 17:58:07 #78
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142754718
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 17:46 schreef hottentot het volgende:
Als ze niet reageert TS, dan moet je gewoon berichten blijven sturen via post, mail, whatsapp, sms, telefoon.
Dank, goeie tip. Ik heb d'r adres helaas nog niet, maar ik zal erop aandringen dat ze dat met me deelt zodat ik haar ook brieven kan sturen.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
pi_142754996
quote:
7s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 17:58 schreef 2thmx het volgende:

[..]

Dank, goeie tip. Ik heb d'r adres helaas nog niet, maar ik zal erop aandringen dat ze dat met me deelt zodat ik haar ook brieven kan sturen.
Foto's... vergeet de foto's niet.
“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”
pi_142756559
Haar vader of vriend heeft de smsjes gelezen. Die is woest en zegt dat hij op moet houden. Dat heeft ze geprobeerd en wil niet en dan maar dreigen met stalking.

TS schiet in de stress en opent een topic.
pi_142758939
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 16:39 schreef 2thmx het volgende:

[..]

Bron?
Doen ze gewoon niet, zeker niet voor zoiets. Privacy en zo, daar gaat de politie niet over
1 op de 6 mensen heeft 5 anderen om zich heen
-Harry Jekkers
  zaterdag 26 juli 2014 @ 21:36:44 #82
380899 2thmx
FvD-moslim
pi_142760589
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 20:46 schreef Nelvalhil het volgende:

[..]

Doen ze gewoon niet, zeker niet voor zoiets. Privacy en zo, daar gaat de politie niet over
Ik hoop dat je gelijk hebt. Had gisteren iets hierover gevonden, maar kan 't niet 1-2-3 terugvinden.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
pi_142762732
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 21:36 schreef 2thmx het volgende:

[..]

Ik hoop dat je gelijk hebt. Had gisteren iets hierover gevonden, maar kan 't niet 1-2-3 terugvinden.
Zeker voor zo'n zaak man :') Ze heeft geen poot om op te staan. Als het echt zo is gebeurd als jij het beschrijft (we weten natuurlijk maar één kant van het verhaal). Dan gaat er helemaal niks gebeuren, zeker niet als zij nooit echt jouw berichten heeft beantwoord dat je moet stoppen oid.

Daar gaat de politie ook echt geen aanvraag bij justitie voor doen, om de telefoon gegevens op te vragen.

:') :')
1 op de 6 mensen heeft 5 anderen om zich heen
-Harry Jekkers
  zondag 27 juli 2014 @ 01:12:24 #84
367828 Bassen
Does Humor Belongs To Music?
pi_142767680
Zou me totaal niet druk maken, als de sms'jes werkelijk zo waren als jij ze beschrijft dan valt dat zeker niet onder stalking. Bij aangifte zal zij bewijs moeten voeren dmv je sms'jes aan haar. Mocht er dan reden zijn om de aangifte te gaanbehandelen dan heb jij nog het recht je te verweren dmv jouw sms contact met haar, dan doel ik op haar antwoorden.
  zondag 27 juli 2014 @ 13:23:01 #85
310793 Mishu
Fok verslaafde
pi_142776076
Ik ben zowel gestalkt (zelfs binnendringing in mijn huis en lastigvallen als ik met mijn vader in de stad was) als heb ik me ook wel eens zelf zorgen gemaakt of iemand mijn gedrag als stalking ervaarde.

Er zit dus een fijne lijn tussen contact zoeken en belagen.

Ik zou die chick wel met rust laten nu :{
pi_142776263
De politie gaat never ever op basis van alleen wat smsjes een onderzoek instellen. Kansloos dus.
pi_142776521
quote:
0s.gif Op zondag 27 juli 2014 13:28 schreef YeahYeahM het volgende:
De politie gaat never ever op basis van alleen wat smsjes een onderzoek instellen. Kansloos dus.
Vooral dit.
pi_142777139
quote:
0s.gif Op zondag 27 juli 2014 13:28 schreef YeahYeahM het volgende:
De politie gaat never ever op basis van alleen wat smsjes een onderzoek instellen. Kansloos dus.
Daarnaast, stel je hebt een agent die onder het mom van goede PR denkt mee te moeten werken met het meisje, dan nog zal hij na het lezen van de conversaties (indien TS een juist beeld heeft geschapen) ook inzien dat er geen grond is om TS te vervolgen...
(tenzij TS dingen verzwijgt natuurlijk)
You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe
C. Sagan
pi_142777198
quote:
0s.gif Op zondag 27 juli 2014 13:58 schreef The_stranger het volgende:

[..]

Daarnaast, stel je hebt een agent die onder het mom van goede PR denkt mee te moeten werken met het meisje, dan nog zal hij na het lezen van de conversaties (indien TS een juist beeld heeft geschapen) ook inzien dat er geen grond is om TS te vervolgen...
(tenzij TS dingen verzwijgt natuurlijk)
Right.
Of het meisje in kwestie moet familie zijn van oom agent, dan kan ineens alles!
pi_142777926
Nee en nee.
"Pools are perfect for holding water"
  zondag 27 juli 2014 @ 14:50:05 #91
37769 erodome
Zweefteef
pi_142778570
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 juli 2014 17:42 schreef tim-elzinga het volgende:

[..]

En kan je geen contact meer met haar krijgen? Ik kan mij persoonlijk niet voorstellen dat haar aangifte (al zal het wel bs zijn) je problemen oplevert. Maar aangezien je er zo mee zit en blijkbaar niet goed met de onzekerheid om kan gaan, zou ik met haar contact proberen op te nemen om de waarheid te achterhalen.
Laat die meid met rust, die heeft gewoon nog wat duidelijker willen maken dat ze geen zin heeft in die kul-sms-jes van een of andere idioot die maar niet op houdt.
Hij luisterde niet naar de gewone nee, dan maar een wat duidelijkere nee.

Misschien is er wel een melding gemaakt en wordt het vanaf nu gedocumenteerd, maar de boodschap is erg duidelijk, hou op met contact op nemen, het wordt niet gewaardeerd, het wordt als ronduit vervelend ervaren.
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
pi_142778644
Die kerel lacht TS gewoon uit.
pi_143233950
Nu twee weken later heb ik er inderdaad nooit meer iets van gehoord :'). Zou kunnen dat ze niet echt aangifte heeft gedaan, maar als ze dat toch heeft gedaan dan blijf ik 't apart vinden dat ik daar niet over word geïnformeerd.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
pi_143235104
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 augustus 2014 16:45 schreef 2thmx het volgende:
dan blijf ik 't apart vinden dat ik daar niet over word geïnformeerd.
De wouten hebben wel iets beters te doen dan overal achteraan bellen met mededelingen zo van..."aangifte is in RO verdwenen".
Soms (bij een burenruzie) willen ze nogals wel eens een wederzijds praatje maken, maar ze verdoen er verder geen tijd mee. Btw, heb je zelf gebeld erover?
Op &lt;a href="https://forum.fok.nl/topic/2677908/2/25#p208861847" target="_blank" &gt;zaterdag 22 april 2023 13:43&lt;/a&gt; schreef &lt;a href="https://forum.fok.nl/user/profile/62881" target="_blank" &gt;r_one&lt;/a&gt; het volgende:
En ik zeg je dat je op zaterdagmiddag van 2 tot 4 in je poedelnaakie de horlepiep moet dansen op het marktplein.
pi_143237575
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 augustus 2014 17:28 schreef blomke het volgende:
Btw, heb je zelf gebeld erover?
Nee.
Voegt hoogtepunten toe aan jullie druilerige bestaan.
pi_143237656
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 augustus 2014 16:45 schreef 2thmx het volgende:
Nu twee weken later heb ik er inderdaad nooit meer iets van gehoord :'). Zou kunnen dat ze niet echt aangifte heeft gedaan, maar als ze dat toch heeft gedaan dan blijf ik 't apart vinden dat ik daar niet over word geïnformeerd.
er wordt een onderzoek gedaan en als dat niets oplevert of een strafrechtelijk feit, zul jij niet worden opgeroepen. Als er al een onderzoek wordt gedaan.

Gewoon bangmakerij.
pi_143259507
Je kan natuurlijk een "verklaring van goed gedrag" opvragen bij je gemeente. Als er een aangifte of een melding tegen je ligt, dan krijg je die niet.
pi_143260402
quote:
0s.gif Op zondag 10 augustus 2014 14:01 schreef Telefoonvork het volgende:
Je kan natuurlijk een "verklaring van goed gedrag" opvragen bij je gemeente. Als er een aangifte of een melding tegen je ligt, dan krijg je die niet.
Nee, we wonen niet in een maatschappij waar je schuldig bent totdat het tegendeel bewezen is. Een Verklaring Omtrent het Gedrag wordt pas geweigerd als je veroordeeld bent voor strafbare feiten die van belang kunnen zijn voor de uitoefening van de functie waarvoor jij het aanvraagt. Niet als iemand aangifte of een melding tegen je heeft gedaan.
  Official ESF Kreviewer maandag 11 augustus 2014 @ 08:41:08 #99
7719 Kreator
Groetjes, Krea.
pi_143292197
Waarom heb je haar nummer geblokkeerd? Dan weet je nooit of ze je nog een sms stuurt met 'grapje' oid.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')