Nee, ik wil juist in het geheel geen contact meer met haar aangezien ik vrees dat ze alles als 'stalking' zal/wil zien. Mocht het een 'grap' zijn dan zal ze er overigens sowieso in volhouden, dus ik kom 't hoe dan ook niet via haar te weten.quote:Op zaterdag 26 juli 2014 17:42 schreef tim-elzinga het volgende:
[..]
En kan je geen contact meer met haar krijgen? Ik kan mij persoonlijk niet voorstellen dat haar aangifte (al zal het wel bs zijn) je problemen oplevert. Maar aangezien je er zo mee zit en blijkbaar niet goed met de onzekerheid om kan gaan, zou ik met haar contact proberen op te nemen om de waarheid te achterhalen.
Dank, goeie tip. Ik heb d'r adres helaas nog niet, maar ik zal erop aandringen dat ze dat met me deelt zodat ik haar ook brieven kan sturen.quote:Op zaterdag 26 juli 2014 17:46 schreef hottentot het volgende:
Als ze niet reageert TS, dan moet je gewoon berichten blijven sturen via post, mail, whatsapp, sms, telefoon.
Foto's... vergeet de foto's niet.quote:Op zaterdag 26 juli 2014 17:58 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Dank, goeie tip. Ik heb d'r adres helaas nog niet, maar ik zal erop aandringen dat ze dat met me deelt zodat ik haar ook brieven kan sturen.
Doen ze gewoon niet, zeker niet voor zoiets. Privacy en zo, daar gaat de politie niet overquote:
Ik hoop dat je gelijk hebt. Had gisteren iets hierover gevonden, maar kan 't niet 1-2-3 terugvinden.quote:Op zaterdag 26 juli 2014 20:46 schreef Nelvalhil het volgende:
[..]
Doen ze gewoon niet, zeker niet voor zoiets. Privacy en zo, daar gaat de politie niet over
Zeker voor zo'n zaak manquote:Op zaterdag 26 juli 2014 21:36 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Ik hoop dat je gelijk hebt. Had gisteren iets hierover gevonden, maar kan 't niet 1-2-3 terugvinden.
Vooral dit.quote:Op zondag 27 juli 2014 13:28 schreef YeahYeahM het volgende:
De politie gaat never ever op basis van alleen wat smsjes een onderzoek instellen. Kansloos dus.
Daarnaast, stel je hebt een agent die onder het mom van goede PR denkt mee te moeten werken met het meisje, dan nog zal hij na het lezen van de conversaties (indien TS een juist beeld heeft geschapen) ook inzien dat er geen grond is om TS te vervolgen...quote:Op zondag 27 juli 2014 13:28 schreef YeahYeahM het volgende:
De politie gaat never ever op basis van alleen wat smsjes een onderzoek instellen. Kansloos dus.
Right.quote:Op zondag 27 juli 2014 13:58 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Daarnaast, stel je hebt een agent die onder het mom van goede PR denkt mee te moeten werken met het meisje, dan nog zal hij na het lezen van de conversaties (indien TS een juist beeld heeft geschapen) ook inzien dat er geen grond is om TS te vervolgen...
(tenzij TS dingen verzwijgt natuurlijk)
Laat die meid met rust, die heeft gewoon nog wat duidelijker willen maken dat ze geen zin heeft in die kul-sms-jes van een of andere idioot die maar niet op houdt.quote:Op zaterdag 26 juli 2014 17:42 schreef tim-elzinga het volgende:
[..]
En kan je geen contact meer met haar krijgen? Ik kan mij persoonlijk niet voorstellen dat haar aangifte (al zal het wel bs zijn) je problemen oplevert. Maar aangezien je er zo mee zit en blijkbaar niet goed met de onzekerheid om kan gaan, zou ik met haar contact proberen op te nemen om de waarheid te achterhalen.
De wouten hebben wel iets beters te doen dan overal achteraan bellen met mededelingen zo van..."aangifte is in RO verdwenen".quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 16:45 schreef 2thmx het volgende:
dan blijf ik 't apart vinden dat ik daar niet over word geïnformeerd.
er wordt een onderzoek gedaan en als dat niets oplevert of een strafrechtelijk feit, zul jij niet worden opgeroepen. Als er al een onderzoek wordt gedaan.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 16:45 schreef 2thmx het volgende:
Nu twee weken later heb ik er inderdaad nooit meer iets van gehoord. Zou kunnen dat ze niet echt aangifte heeft gedaan, maar als ze dat toch heeft gedaan dan blijf ik 't apart vinden dat ik daar niet over word geïnformeerd.
Nee, we wonen niet in een maatschappij waar je schuldig bent totdat het tegendeel bewezen is. Een Verklaring Omtrent het Gedrag wordt pas geweigerd als je veroordeeld bent voor strafbare feiten die van belang kunnen zijn voor de uitoefening van de functie waarvoor jij het aanvraagt. Niet als iemand aangifte of een melding tegen je heeft gedaan.quote:Op zondag 10 augustus 2014 14:01 schreef Telefoonvork het volgende:
Je kan natuurlijk een "verklaring van goed gedrag" opvragen bij je gemeente. Als er een aangifte of een melding tegen je ligt, dan krijg je die niet.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |