Ennnn cheatersssssssquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 09:40 schreef Verbal het volgende:
Een week FTP... ik zeg: uplevelen met dat kanonnenvoer
(of je ergeren aan kut-squads met CoD-spelers die geen idee hebben)![]()
Hmmmm....
V.
http://bf4db.com/players/10157948quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 12:36 schreef VelitoX het volgende:
[..]
Ennnn cheatersssssss. Gister in 1 potje 2 tegengekomen, allebei maakten ze kills met "killed"... Jeeeej....
http://battlelog.battlefi(...)37321536/1056810151/
In Metro ff de hoek om rennen zeker, Trololololololquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 13:41 schreef ems. het volgende:
Hoe krijg je cheat score? Ik wil ook cheat score
Trouwens, die dbv-12 met frag roundsWel nog nooit zoveel mezelf gekilled maar dat is het waard.
Mein Gott!quote:
En toch heb ik daar meer begrip voor dan slechte netcode na een prima functionerend deel waarin niet meer werd meegezonden of simpele weergave van wapen+add-ons ter controle, wat na 9 maanden toch wel als problematisch gezien mag worden, of framedrops in veel levels terwijl je regulier tegen de 90 FPS aan trektquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 10:37 schreef Colordeaf het volgende:
Jup, spel op de markt brengen wat overduidelijk niet af was is niet de eerste keer van onze grote vriend EA. Op zich vond ik het nog redelijk te spelen in het begin, maar die inconsistente dingen zijn gewoon zo irritant, dat je niet over bepaalde hekjes kan springen terwijl als je een meter verder loopt het ineens wel kan. Zulke dooddoeners.
Kills maken met 'killed'?quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 12:36 schreef VelitoX het volgende:
[..]
Ennnn cheatersssssss. Gister in 1 potje 2 tegengekomen, allebei maakten ze kills met "killed"... Jeeeej....
http://battlelog.battlefi(...)37321536/1056810151/
Ja, zoals je op die battlereport kan zien heeft ie 129 kills, maar geen best weapon.... Wss zorgt die hack ervoor dat je mensen die je spot met q, meteen killed zonder wapen... Mensen op de ts waar ik opzat zten ook in spectator mode, en merkten dat als ie geraakt werd ie meteen daarna weer 100 hp had (speelde als support).quote:
Iemand reviven zonder defib te pakken kan niet dacht ik. Tenzij je gaat macroenquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 17:44 schreef Quotidien het volgende:
Haha, met een 50% xp boost en dat double xp erbovenop mooi een ton punten per potje.
Vraag, wat zijn de hotkeys voor onder water duiken en iemand reviven zonder de defib te hoeven pakken? Google levert niks
mehquote:Op zaterdag 9 augustus 2014 17:06 schreef cherrycoke het volgende:
http://battlelog.battlefi(...)455148544/380601984/
not bad, not bad
200-350 euro ongeveer. Liever 200 dan 350, maar als er overtuigende argumenten zijn om net wat meer te betalen ben ik daar gevoelig voor. De rest van mijn PC is vrij onlangs nog helemaal geupdate dus het is echt de videokaart dat op dit moment de fpsjes tegenhoudt.quote:
Een GeForce GTX 770 van MSI valt in ieder geval binnen je budget dan. Mocht je eventueel nog een Radeon willen overwegen, dan is de 280X ook een optie. Heeft standaard ook meer geheugen dan een GTX770.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 19:18 schreef ems. het volgende:
[..]
200-350 euro ongeveer. Liever 200 dan 350, maar als er overtuigende argumenten zijn om net wat meer te betalen ben ik daar gevoelig voor. De rest van mijn PC is vrij onlangs nog helemaal geupdate dus het is echt de videokaart dat op dit moment de fpsjes tegenhoudt.
Battlefield 4 alles op z'n hoogst en ultra etc is iig minimaal.
Wat Elmar zegt. Met een MSI Geforce GTX 760/770 speel je BF4 wel op Ultra. De 760 is ong. 210 euro.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 19:18 schreef ems. het volgende:
[..]
200-350 euro ongeveer. Liever 200 dan 350, maar als er overtuigende argumenten zijn om net wat meer te betalen ben ik daar gevoelig voor. De rest van mijn PC is vrij onlangs nog helemaal geupdate dus het is echt de videokaart dat op dit moment de fpsjes tegenhoudt.
Battlefield 4 alles op z'n hoogst en ultra etc is iig minimaal.
De 770 is geklokt op een hogere snelheid (Mhz).quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 19:35 schreef ems. het volgende:
Bedankt jongens.
En het verschil tussen de 760 en 770? Is dat genoeg om die extra tientjes te verantwoorden?
op 800x600 zeker,quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 21:28 schreef Quotidien het volgende:
n videokaartje van 130 euro oid van 2 jaar oud runt alles nog op high.
700 euro uitgeven aan een videokaar
Hoelang heb jij grafische kaarten, ik maar 2/3 jaar. Dat is echt niet zo'n probleem. De prijs is er ook naar.quote:Op zaterdag 9 augustus 2014 21:52 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Gewoon lekker voor een nVidia kaart gaan. Dan kan je genieten van de nVidia extraatjes en zit je niet met een verkrachtte ati kaart die ik weet niet hoe lang op 100% hebben lopen draaien
Settings en gemiddelde framerate or gtfo.quote:
Premium halen en op dlc maps / servers met alle maps spelen?quote:Op zondag 10 augustus 2014 11:15 schreef cherrycoke het volgende:
al die free account hackers
ik ben er voor een week klaarmee
GG ea dumb facks
Want er zijn vast geen mensen die het wel claimen maar het nog niet opstarten waardoor ze hun week houden voor later en je dan alsnog dwars kunnen zitten.quote:Op zondag 10 augustus 2014 11:15 schreef cherrycoke het volgende:
al die free account hackers
ik ben er voor een week klaarmee
GG ea dumb facks
Want dat is onmogelijk?quote:Op zondag 10 augustus 2014 16:08 schreef Verbal het volgende:
Wel een paar tegengekomen. Level 12 en 28 kills and 0 deaths... Uh huh
V.
Gewoon een moderne remake zou tof zijn. Aanwijzingen zijn er iig..Zaten al in BF3:quote:Op donderdag 7 augustus 2014 09:16 schreef Colordeaf het volgende:
Zitten hier mensen ook toevallig net als ik stiekum te wachten op een nieuwe Battlefield 2142? In mijn optiek zeer vermakelijk ook al had het lang niet de populariteit van 2...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |