quote:Een vliegtuig van TransAsia is in Taiwan verongelukt toen het een noodlanding wilde maken. Daarbij zijn 47 mensen om het leven gekomen en elf mensen gewond geraakt.
Het vliegtuig stortte neer in een dorp op een eiland van de eilandengroep Penghu, ten westen van het hoofdeiland. Niet ver van Magong Airport. Twee huizen zijn in brand gevlogen. Het toestel was opgestegen in de stad Kaohsiung, een stad in het zuiden van Taiwan, en had als bestemming Magong.
Orkaan Matmo
Volgens correspondent Marieke de Vries zou het toestel om 16.00 uur van Kaohsiung vertrekken maar moest het tot 19.00 uur wachten vanwege orkaan Matmo. Toch is het toestel om 17.45 uur vertrokken. Het is niet duidelijk of dat tegen de opdracht van de verkeerstoren in was.
Het vliegtuig kwam al vrij snel in de problemen en probeerde tijdens zware regenval te landen op Magong Airport. Dat mislukte en de piloot vroeg toestemming voor een tweede poging. Daarna is het contact met het vliegtuig verloren.
In het vliegtuig zaten 54 passagiers en 4 bemanningsleden.
TransAsia is een Taiwanese luchtvaartmaatschappij.
http://nos.nl/artikel/678376-47-doden-bij-vliegcrash-taiwan.html
Mwah er sterven elk jaar ongeveer 1,2 miljoen mensen in het verkeer.quote:Op woensdag 23 juli 2014 15:24 schreef Panzermaus het volgende:
Nog even en mensen reizen weer met het vliegende paard van Mohammed.
quote:
Dat is wel de consensus, ja.quote:Op woensdag 23 juli 2014 15:30 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Want nu het geen Nederlanders zijn is het opeens minder erg?
Als het te dichtbij komt is het eng en erg. Is met alles zo, niets vreemds aan.quote:Op woensdag 23 juli 2014 15:30 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Want nu het geen Nederlanders zijn is het opeens minder erg?
Nu komt het zeker wel erg dichtbij?quote:Op woensdag 23 juli 2014 15:33 schreef misteriks het volgende:
2 maand geleden nog mee gevlogen; ik was heel erg te spreken over hun service
Zeg dat maar tegen de nabestaandenquote:Op woensdag 23 juli 2014 15:19 schreef superniger het volgende:
40 doden is wel minder erg dan 298 doden.
Er is dan ook niks mis met de servicequote:Op woensdag 23 juli 2014 15:33 schreef misteriks het volgende:
2 maand geleden nog mee gevlogen; ik was heel erg te spreken over hun service
Er zijn geen Nederlanders bij betrokken.quote:Op woensdag 23 juli 2014 15:36 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Geen breaking news op NOS
faal
Hoezo niet? zou toch kunnen?quote:Op woensdag 23 juli 2014 15:38 schreef superniger het volgende:
[..]
Er zijn geen Nederlanders bij betrokken.
Dat zou geen punt moeten zijn.quote:Op woensdag 23 juli 2014 15:38 schreef superniger het volgende:
[..]
Er zijn geen Nederlanders bij betrokken.
Logisch toch? Helemaal als het vliegtuig neerstort door een oorzaak als slecht weer.quote:
Dat had ik nog niet gezienquote:Op woensdag 23 juli 2014 15:40 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Logisch toch? Helemaal als het vliegtuig neerstort door een oorzaak als slecht weer.
Dan is het in elk geval geen wereldnieuws.quote:Op woensdag 23 juli 2014 15:41 schreef TC03 het volgende:
Tegenwoordig is al het goed nieuws als:
1. Het vliegtuig gevonden wordt
2. Het vliegtuig niet in een oorlogsgebied neerstort
quote:Op woensdag 23 juli 2014 15:41 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
morgen ook gewoon dag van nationale rouw
Je moet je batterij oplaaienquote:Op woensdag 23 juli 2014 15:43 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Vliegtuigrampen worden het helemaal dit jaar.
Moet ik nog uitleggen waarom 'Transavia' wel dichtbij is en 'TransAsia' niet? Of heb je liever een schouderklopje voor je emo.gif?quote:Op woensdag 23 juli 2014 15:42 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ik vlieg over 3 weken, komt wel dichtbij allemaal.
En andere provider kiezenquote:Op woensdag 23 juli 2014 15:44 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Je moet je batterij oplaaien
Neuh, volkomen onschldig uit de lucht geknald worden versus een "gewoon" ongeluk.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |