Vanaf vrijdag pas hequote:Op maandag 21 juli 2014 23:24 schreef Peterselieman het volgende:
Gaan we het niet over Hongarije hebben?
even lang eigenlijk als de Red Bull Ring, al staat me nu al niet meer hij hoe die race wasquote:Op maandag 21 juli 2014 23:25 schreef Geralt het volgende:
Ik weet nooit zo goed wat ik van Hongarije moet denken. Op zich wel een ok baantje, maar gewoon te klein eigenlijk voor F1.
Dat is eigenlijk een veel leuker idee dan de dubbele punten voor de laatste race: je mag één race uit de pits starten en krijgt die race dubbele punten.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 09:09 schreef twiFight het volgende:
En laat Ricciardo uit de pits starten, zodat hij weer lekker in moet halen. Krijgt hij als goedmakertje dubbele punten
Ze zouden het vrij moeten laten.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 09:36 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Dat is eigenlijk een veel leuker idee dan de dubbele punten voor de laatste race: je mag één race uit de pits starten en krijgt die race dubbele punten.
Of omgekeerde volgorde van kwalificatie, elke positie die je hoger eindigd dan je gestart was is een punt erbij en elke lager een punt eraf, ofzoquote:Op dinsdag 22 juli 2014 09:36 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Dat is eigenlijk een veel leuker idee dan de dubbele punten voor de laatste race: je mag één race uit de pits starten en krijgt die race dubbele punten.
Veel plezier, vergeet je oordopjesquote:Op dinsdag 22 juli 2014 15:30 schreef TommyGun het volgende:
Zo, morgen in het vliegtuig naar Boedapest. Here we come!
Thanks, en inderdaad... eens zien (horen) hoe erg dit gaat tegenvallen in vergelijking met vorig jaar.quote:
Als het tempo ziet waarmee hij naar Bottas toereed had hij ook kunnen proberen om de banden te sparen, en dan bijvoorbeeld 2 ronden voor het einde achter Bottas te zitten. Maar zoiets zie je Hamilton nooit doen, ondanks waarschuwingen van zijn team om zijn banden heel te houden, meteen als een blind paard stampen. En dan zit hij erachter, terwijl ze allebei niet veel banden meer over hebben, en ook dan weet hij geen manoeuvre te verzinnen.quote:Op maandag 21 juli 2014 22:05 schreef twiFight het volgende:
Je bedoelt met banden waarvan elk team zei dat ze op waren na dat aantal rondjes? Mercedes nam een gok door hem na 8 van de 13 ronden binnen te halen met zijn eerste setje supersofts, waardoor hij op de tweede set 18 rondjes moest. Elk team gaf de band een levensduur van ongeveer 13 ronden, dus nogal logisch dat zijn banden dan op zijn. Dat was ook wel gebeurd als hij langzamer had gereden. Tuurlijk, dan waren de banden na 13 rondjes nog frisser, maar had hij op dat moment ook nog meerdere seconden achterstand gehad op Bottas en dus ook niet in kunnen halen. Volgens mij namen ze een gok voor een SC voor de wagen van Sutil, maar die bleef uit (waar ik overigens blij mee ben).
Het is gewoon weer een voorbeeld van dat het geen goede inhaler is, maar een doordouwer die het moet hebben van de angst van anderen om eraf gereden te worden.quote:Maar goed, hoe jij over Hamilton denkt is lang en breed bekend.
alleen 1997 en 2006 waren wel tof. En 2011? Misschien een beetjequote:Op dinsdag 22 juli 2014 09:09 schreef twiFight het volgende:
Ik kan me weinig inhoudelijks van de races in Hongarije herinneren, het enige dat ik nog weet is dat de race meestal saai is
Maar kan altijd onverwacht een leuke race worden. Zet Rosberg achter in het veld, kijken hoe hij inhaalt met die MercEn laat Ricciardo uit de pits starten, zodat hij weer lekker in moet halen. Krijgt hij als goedmakertje dubbele punten
Volgens mij niet. Alleen het F1 team is overgenomen. De rest blijft van Fernandez.quote:Op woensdag 23 juli 2014 15:37 schreef Beach het volgende:
Heeft de overname van het F1 team van Caterham eigenlijk nog gevolgen voor het Moto2 team van Caterham?
Was 1997 dat Damon Hill bijna gewonnen had in de Arrows?quote:Op woensdag 23 juli 2014 14:40 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
alleen 1997 en 2006 waren wel tof. En 2011? Misschien een beetje
Net als Dan Wheldon, die kon ook vijf miljoen verdienen door zijn laatste race vanaf de laatste plaats te winnen....quote:Op dinsdag 22 juli 2014 09:36 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Dat is eigenlijk een veel leuker idee dan de dubbele punten voor de laatste race: je mag één race uit de pits starten en krijgt die race dubbele punten.
quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:07 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Net als Dan Wheldon, die kon ook vijf miljoen verdienen door zijn laatste race vanaf de laatste plaats te winnen....
Ik heb ze wel allebei gekeken, maar ik wist eigenlijk niks te zeggen.quote:Op vrijdag 25 juli 2014 15:28 schreef Sinister-D- het volgende:
Al 2 fp's om en nog geen postgaat lekker met de topics de laatste tijd.....
Morgen ben ik weer terug in Nederland, heb wel weer genoeg België gezienquote:Op vrijdag 25 juli 2014 15:28 schreef Sinister-D- het volgende:
Al 2 fp's om en nog geen postgaat lekker met de topics de laatste tijd.....
JA DAT KAN DUS ECHT NIET HE!!!!!quote:2014 Formula 1 GP's #37omdat niemand een nieuw deel opende.......
Geef dan gelijk alles wat je hebt, heb ik nog een basis om mee te beginnenquote:Op vrijdag 25 juli 2014 23:26 schreef Sinister-D- het volgende:
Hier, deze heb ik wel nog klaarstaan voor een nieuwe OP....
[ afbeelding ]
Oké, hier:quote:Op vrijdag 25 juli 2014 23:28 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Geef dan gelijk alles wat je hebt, heb ik nog een basis om mee te beginnen![]()
Je maakt die vlaggen voor elke gp weer? En hoe zit het met die kaartjes van het circuit die overduidelijk niet van jou zijn?quote:
Die vlaggen heb ik voor het hele jaar al klaarstaan, de rest kopieer ik vanuit het topic wat ik vorig jaar gebruikte voor dezelfde GP. De banners van tijd/weer/tv heb ik ooit gepikt uit een topic van WEST, hij maakt vroeger de OP's. De tijden, streams en sfeer plaatjes zoek ik elke GP gewoon opnieuw via Google. De trackdata en layout-graphic leen ik van F1Fanaticquote:Op vrijdag 25 juli 2014 23:31 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je maakt die vlaggen voor elke gp weer? En hoe zit het met die kaartjes van het circuit die overduidelijk niet van jou zijn?
Ik knutsel morgen wel wat in elkaar, misschien met herbruikbare links voor afbeeldingenquote:Op vrijdag 25 juli 2014 23:35 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Die vlaggen heb ik voor het hele jaar al klaarstaan, de rest kopieer ik vanuit het topic wat ik vorig jaar gebruikte voor dezelfde GP. De banners van tijd/weer/tv heb ik ooit gepikt uit een topic van WEST, hij maakt vroeger de OP's. De tijden, streams en sfeer plaatjes zoek ik elke GP gewoon opnieuw via Google. De trackdata en layout-graphic leen ik van F1Fanatic
En deze doe ik gewoon elke GP printscreenen van F1.com
2013
[ afbeelding ]
Hier gebruik dit topic als basis, SPT / 2013 Formula 1 GP's #45 - Hungarian Grand Prix 2
Of deze post waar de copy/pasta instaat: SPT / 2013 Formula 1 GP's #43 - Hungarian Grand Prix
Godverdommequote:
En vergeet niet dat hij met een stijve over zijn eigen laantje rijd.quote:Op zaterdag 26 juli 2014 01:58 schreef THEFXR het volgende:
Dit is altijd een van de saaiste races, maar Bernie houd hem erin, omdat hij alle hoeren gratis mag hebben ofzo.
Als je nog dingen nodig heb moet je maar een gil geven dan zal ik weer wat in elkaar knutselenquote:Op vrijdag 25 juli 2014 23:35 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Die vlaggen heb ik voor het hele jaar al klaarstaan, de rest kopieer ik vanuit het topic wat ik vorig jaar gebruikte voor dezelfde GP. De banners van tijd/weer/tv heb ik ooit gepikt uit een topic van WEST, hij maakt vroeger de OP's. De tijden, streams en sfeer plaatjes zoek ik elke GP gewoon opnieuw via Google. De trackdata en layout-graphic leen ik van F1Fanatic
En deze doe ik gewoon elke GP printscreenen van F1.com
2013
[ afbeelding ]
Hier gebruik dit topic als basis, SPT / 2013 Formula 1 GP's #45 - Hungarian Grand Prix 2
Of deze post waar de copy/pasta instaat: SPT / 2013 Formula 1 GP's #43 - Hungarian Grand Prix
Het blijft een toffe vent.quote:Op zaterdag 26 juli 2014 12:17 schreef Sinister-D- het volgende:
Interview sessie van vorige week donderdag:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
''Well, I crashed''
RTL Duitslandquote:
Thnx, kijken of ik die heb...quote:
En met geluid:quote:Op zaterdag 26 juli 2014 12:17 schreef Sinister-D- het volgende:
Interview sessie van vorige week donderdag:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
''Well, I crashed''
Dan heb je nog een klein half uur voor de (eventuele) voorbeschouwing van de qualyquote:
Ben al aardig ver hoorquote:Op zaterdag 26 juli 2014 12:41 schreef Sally het volgende:
[..]
Dan heb je nog een klein half uur voor de (eventuele) voorbeschouwing van de qualy
En hier vragen gaat sneller, dus
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.100.000 katjes
Fuck the EBU!
quote:Op zaterdag 26 juli 2014 12:43 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ben al aardig ver hoorOk, er had een knipoog bij gemoeten. Bij dezen:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Edit: Kusje d'rop?Op maandag 12 oktober 2009 00:26 schreef vosss het volgende:
:*-je voor Sally, gewoon omdat ik haar lief vind :@
SPOILER: CopypastaOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.100.000 katjes
Fuck the EBU!
Mooie OP! Nog LT straks?quote:Op zaterdag 26 juli 2014 12:59 schreef Nattekat het volgende:
En veel plaatjes moeten gerecycled worden dus niet alles weghalen
Moet ik nog even over nadenken, ben nu veroordeeld tot streams kijken op de computer en mijn tweede hdmi kabel richting de tv heeft het begeven, dus ik heb maar 1 beeldschermquote:
Whokay!quote:Op zaterdag 26 juli 2014 13:34 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Moet ik nog even over nadenken, ben nu veroordeeld tot streams kijken op de computer en mijn tweede hdmi kabel richting de tv heeft het begeven, dus ik heb maar 1 beeldschermDenk niet dat dat helemaal gaat werken.
Morgen weer gewoon Sport1.
67, die afbeelding stamt uit 2013quote:Op zaterdag 26 juli 2014 13:38 schreef Twieki het volgende:
[..]
Whokay!
Hoeveel rondjes zijn het morgen nou eigenlijk? In die track-afbeelding staat 70, en daaronder 67?
2006 was ook een mooie racequote:
Wordt wel spannend, de huidige voorspelling zegt rond 15:30 pasquote:
Yup, lijkt iets kapot te zijn aan zijn wagen.quote:Op zaterdag 26 juli 2014 14:03 schreef Twieki het volgende:
Maldonado al klaar? Rijdt ie anderen tenminste niet in de weg.
nou je zou er bijna wat van gaan denken..quote:Op zaterdag 26 juli 2014 14:06 schreef Twieki het volgende:
Ten opzichte van Rosberg heeft Hamilton echt veel pech zeg. Het lijkt Vettel - Webber 2013 wel.
Hahahaha, gun het hem echt welquote:Op zaterdag 26 juli 2014 14:07 schreef opreis het volgende:
Je gunt het hem natuurlijk niet maar voor ons is het natuurlijk wel leuk dat ie morgen weer van achter naar voren moet knokken.
http://squirrelstreams.com/quote:Op zaterdag 26 juli 2014 14:08 schreef ButtonenLiverpoolfan het volgende:
Geen enkele stream werkt voor me
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |