Alleen dan nog die verdomde tijdrit en ook nog zo'n Zubeldia die vasthoudt aan een top 10 plek alsof het de melktieten van zijn moeder zijn.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 17:50 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Kwiatkowski gaat de komende etappes gewoon weer tijd verliezen. En Van Garderen zie ik ook nog wel verder wegzakken. Dan is top 10 nog steeds goed mogelijk.
Ik weet niet. Zijn tijdrit in de RvZ was wel erg slecht.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 17:54 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Mollema kan beter tijdrijden dan die twee toch?
Gebaseerd op wat? Prijzengeld?quote:Op dinsdag 22 juli 2014 15:14 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
De Dauphiné is meer dan "een rondje", dat is waarschijnlijk de grootste etappewedstrijd die er momenteel is na de 3 grote rondes.
Als Van Garderen de komende dagen er door blijft zakken, dan zal zijn tijdrit ook niet meer fantastisch zijn. Op de voorlaatste dag van een grote ronde komt het dan op de staat van frisheid aan. En daar heb ik bij Van Garderen mijn twijfels over, maar misschien houdt 'ie nog wat beter vol de komende dagen.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 17:56 schreef Ericr het volgende:
[..]
Alleen dan nog die verdomde tijdrit en ook nog zo'n Zubeldia die vasthoudt aan een top 10 plek alsof het de melktieten van zijn moeder zijn.
Van Garderen mag nog wel wat meer verliezen wil de marge in de tijdrit voldoende zijn.
Juist en waarschijnlijk/hopelijk is er geen enkele ploeg van de middenmoot die hem als kopman wilquote:Op dinsdag 22 juli 2014 18:22 schreef Scorpion_17 het volgende:
Teleurstellend. Gewoon teleurstellend. Hij kan geen klassiekers winnen, want daar zijn explosievere mannen, aanvallen bergop kan ie niet, dus een ritzege zal er niet echt inzitten, gezien ook t feit dat ie dan weer te goed is om er echt een flink doorheen te zakken om op zoveel achterstand te komen dat ie mag rijden voor n rit in een ontsnapping. Gewoon een renner van de middelmaat. Te groot voor het servet, te klein voor het tafellaken.
Trek heeft niks beters hoor..quote:Op dinsdag 22 juli 2014 18:24 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Juist en waarschijnlijk/hopelijk is er geen enkele ploeg van de middenmoot die hem als kopman wil
Een renner die top 10 rijdt in een grote ronde, en in de klassiekers goed mee kan komen, levert een hoop punten op, en krijgt dus echt wel een contract. Zie b.v. een Montfort. En ik schat Mollema hoger in dan Montfort.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 18:24 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Juist en waarschijnlijk/hopelijk is er geen enkele ploeg van de middenmoot die hem als kopman wil
Als dit middelmaat is, dan is driekwart van de profrenners onder de maat.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 18:22 schreef Scorpion_17 het volgende:
Teleurstellend. Gewoon teleurstellend. Hij kan geen klassiekers winnen, want daar zijn explosievere mannen, aanvallen bergop kan ie niet, dus een ritzege zal er niet echt inzitten, gezien ook t feit dat ie dan weer te goed is om er echt een flink doorheen te zakken om op zoveel achterstand te komen dat ie mag rijden voor n rit in een ontsnapping. Gewoon een renner van de middelmaat. Te groot voor het servet, te klein voor het tafellaken.
Een net-niet renner dan, zo je wilt. Maar iig iemand die weliswaar dichtbij zit, maar wel overal naast pakt.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 18:28 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Als dit middelmaat is, dan is driekwart van de profrenners onder de maat.
Maar dan is 95% van het peleton net-niet renner.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 18:30 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Een net-niet renner dan, zo je wilt. Maar iig iemand die weliswaar dichtbij zit, maar wel overal naast pakt.
Dat klopt ook wel toch?quote:Op dinsdag 22 juli 2014 18:43 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Maar dan is 95% van het peleton net-niet renner.
Leuk, maar Montfort was zelden een kopman. Vaak de Schleckjes en Klöden voor zich in de pikorde.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 18:27 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Een renner die top 10 rijdt in een grote ronde, en in de klassiekers goed mee kan komen, levert een hoop punten op, en krijgt dus echt wel een contract. Zie b.v. een Montfort. En ik schat Mollema hoger in dan Montfort.
quote:Mollema verliest veel tijd
Zeer deed het ook bij Bauke Mollema. Hij zag Laurens ten Dam zelfs over zich heen gaan in het klassement. Ten Dam staat nu achtste, Mollema tiende op eenentwintig seconden van zijn ploeggenoot. "Ja, het ging wat minder vandaag", zegt Mollema. "Het was een lange dag met een hele lastige slotklim. We wisten dat het daar moest gebeuren. We hebben meteen vanaf onderaan tempo gemaakt. Ik kon vervolgens nog redelijk lang volgen, maar op drie of vier kilometer voor de top moest ik eraf."
En lossen dat doet pijn, weet ook Mollema: "Dan is het lastig om je nog helemaal uit elkaar te trekken tot de top. Maar ik wilde de schade toch wel beperken. Samen met Frank Schleck en Van den Broeck is dat redelijk gelukt." Toch heeft Mollema nu ruim acht minuten achterstand op het podium. "We moeten even nadenken over wat we nu gaan doen, maar ik ga nog wel voor de toptien. Samen met Laurens."
nos.nl
Juist. Dat is het manco van een wielerkoers. 200 man van start en er kan er maar 1 winnen. De rest wordt vergeten. De realiteit is idd dat 95% pelotonvulling is.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 18:43 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Maar dan is 95% van het peleton net-niet renner.
En waar zit Mollema?.......he Hebert Dijkstra, en daarna de toevoeging: Mollema kan net aanklampen, Mollema eet het zwarte brood, Mollema is eraf, Mollema heeft maag-darm klachten gehad. Zou hij daar nog last van hebben 2 weken later vraagt onze beste Herbert zich af? Inderdaad, wat stelt deze jongen teleur (wéér op het moment dat het erom gaat inderdaad laat hij het afweten). Deze jongen heeft simpelweg geen ballen, het is niet meer en niet minder dan een modale renner. Net als Gesink is ook bij hem uiteindelijk het verhaal, verwachtingen alom, maar het komt er gewoon niet uit, simpelweg omdat de klasse ontbreekt. Kun je nagaan dat het klassement al behoorlijk onthoofd is met het uitvallen van met name Froome en Contador en dan nog is er niemand uit het klassement zelf die wakker ligt of heeft gelegen van Mollema.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 18:22 schreef Scorpion_17 het volgende:
Teleurstellend. Gewoon teleurstellend. Hij kan geen klassiekers winnen, want daar zijn explosievere mannen, aanvallen bergop kan ie niet, dus een ritzege zal er niet echt inzitten, gezien ook t feit dat ie dan weer te goed is om er echt een flink doorheen te zakken om op zoveel achterstand te komen dat ie mag rijden voor n rit in een ontsnapping. Gewoon een renner van de middelmaat. Te groot voor het servet, te klein voor het tafellaken.
Dat is geen manco, dat is het mooie.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 19:01 schreef kibo het volgende:
[..]
Juist. Dat is het manco van een wielerkoers. 200 man van start en er kan er maar 1 winnen. De rest wordt vergeten. De realiteit is idd dat 95% pelotonvulling is.
Maar iemand als König is ook beschikbaar. Als die voor het helft van het geld te halen is zou ik daar voor kiezen.quote:
Dat komt doordat de uitslagen minder zijn natuurlijk. Als een voetballer fantastische dribbels maakt en hij maakt het af, is het geniaal. Maar als hij dan een paar keer de bal verspeelt, ga je je eraan ergerenquote:Op dinsdag 22 juli 2014 20:16 schreef Mansjester het volgende:
Ik merk dat ik me wel een beetje erger aan die overdreven nuchtere houding van De Mol. Waar ik het vroeger tof vond hoe rustig hij bleef, vind ik hem nu soms meer een slappe zak zonder uitstralingIk mis soms wel wat meer passie ofzo, al is ie nou ook eenmaal niet zo en is dat ook ergens zijn kracht
"Het ging van minder", "We moeten even nadenken".
Weet niet hoeveel marge er nog is bij König (tweede grote ronde en ook nog niet bij een grote ploeg gereden). Maar zelfs als hij op dit niveau blijft zou het wel prima zijn, ook al is Mollema in topvorm wellicht iets beter en rijdt Mollema nog wat ereplaatsen in de Ardennen. Het blijven ereplaatsen en dan moet je je afvragen of je daar relatief gezien de hoofdprijs voor neer moet tellen als je er daarvoor ook twee van net iets minder niveau kunt krijgen.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 20:38 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Dat komt doordat de uitslagen minder zijn natuurlijk. Als een voetballer fantastische dribbels maakt en hij maakt het af, is het geniaal. Maar als hij dan een paar keer de bal verspeelt, ga je je eraan ergeren
@wimderon: voor de helft van het geld misschien wel ja, maar schat Mollema (ondanks deze Tour) nog wel hoger in dan König.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |