Lees je eens in wat codesharing inhoudt.quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:14 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
En de officiele statement van KLM waarin ze zeggen "deelvlucht" ?
Echt alleen het Nederlandse leger kan in Nederland aangeklaagd worden hoe vaag is dat.quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:16 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Haha en dan krijgen we weer een claim aan onze broek
De waarheid kom je nooit te weten. Beide kanten spinnen dit tot mooie propagandapraatjes. Ook die bloemen bij de NL ambassade in Kiev doet het ook goed als er stront aan de knikker is.quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:14 schreef MartijnA3 het volgende:
Vergezocht?
http://rt.com/news/173672-malaysia-plane-crash-putin/
2 ouders met hun 4 kinderen.quote:
Weinig overtuigend, de enige partij met werkelijke belangen is Rusland. De EU/US hebben tot nu toe enkel wat aan "window-dressing" gedaan, zoals ik al zei als je scenario's aan het nagaan ben zou ik wat meer realisme er op na houden. De enige partijen met de wapens om vliegtuigen uit de lucht te krijgen op 10 km hoogte in dat gebied is Rusland (en separatisten) en Oekraïne.quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:12 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Wellicht heeft een 'derde partij' wel belang bij een (verdere) escalatie van het conflict? Ik herinner me toch echt dat zulke dingen wel eens vaker zijn gebeurd, om begrijpelijke redenen.
quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:04 schreef marcodej het volgende:
LaVieJanRoostwitter:LavieJanRoos twitterde op donderdag 17-07-2014 om 21:02:36Denk je dat alleen blanken met Malaysian Airlines vliegen, racistische totaalidioot @quinsyg? reageer retweet
Dat weten we niet en misschien krijgen we dat nooit te weten.quote:Op donderdag 17 juli 2014 21:18 schreef affa het volgende:
zou het neergeschoten zijn door een misverstand of bewust?
Lees voorgaande 12 delen maar doorquote:Op donderdag 17 juli 2014 21:18 schreef affa het volgende:
zou het neergeschoten zijn door een misverstand of bewust?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |