Nee. Behalve bra. Dat is broer.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 21:48 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Versta jij dit: sekena bra? Ci tura. Zoiets.
Ik wacht. 😢quote:Op vrijdag 11 juli 2014 21:42 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Mr Stylo gibi olsan ne olur. Pehhhh 😳
Weet niet. Ik spreek zelf sorani. Denk meer op kurmanji.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 21:50 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Zazaca en jullie taal toont wel enige overeenkomsten, toch?
Wij Koerden waren voor de Perzen. 😎quote:Op vrijdag 11 juli 2014 21:51 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Dat gebruiken wij zelfs.
Bre, bire.
Komt van Perzisch birader (broer/broeder) volgens mij.
Is anne dan ook daye?quote:Op vrijdag 11 juli 2014 21:51 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Dat gebruiken wij zelfs.
Bre, bire.
Komt van Perzisch birader (broer/broeder) volgens mij.
Nee, nooit gehad.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 21:27 schreef Stimorol- het volgende:
Hebben jullie ook last van de bekken en pijn die naar je benen straalt die dagen voor je gaat menstrueren?
En op een moment wanneer je drie dagen wilt vasten.quote:
Dafuq doe je. Ineens zin in patat..quote:Op vrijdag 11 juli 2014 22:27 schreef Bortecinem het volgende:
Ik eet nooit meer vlees op een lege maag.![]()
Gelukkig had ik ook nog friet en pizza.
Tis geen echte pijn. Tis pijn dat een vermoeid gevoel veroorzaakt.. De pijn komt zodra ik vloei.quote:
Had er al zin in... Ik wil bestellen, maar man, dan gaan ze hier weer zeiken en zeurenquote:Op vrijdag 11 juli 2014 22:36 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Breaking Bad.
Stimo, hoe kan dat? Ik at friet en jij krijgt zin in patat?
Dacht ik eerst ook, maar hij is echt leuk. Terwijl het helemaal niet mijn stijl is. Even eerste twee afleveringen doorkijken en dan ben je verslaafd.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 22:39 schreef mrstylo het volgende:
Alleen Breaking Bad staat op Netflix. Geen zin in eigenlijk.
Kan dit bevestigen.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 22:41 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Dacht ik eerst ook, maar hij is echt leuk. Even eerste twee afleveringen doorkijken en dan ben je verslaafd.
Hmm. Zal die ff op mijn shortlist zetten.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 22:41 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Dacht ik eerst ook, maar hij is echt leuk. Terwijl het helemaal niet mijn stijl is. Even eerste twee afleveringen doorkijken en dan ben je verslaafd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |