Ik zeg alleen dat hij misschien wel zijn taak vervulde, dat hij slecht speelde is wel zo. Maar jij maakt daar gelijk heisa van.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:23 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Maar je bent het met mij eens, dus ben ik ook een voetbalkenner? Of was het gewoon puur geluk van me dat ik het ook zag? Vertel het mij, groot orakel.
Ow, heisa?quote:Op zondag 6 juli 2014 21:26 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ik zeg alleen dat hij misschien wel zijn taak vervulde, dat hij slecht speelde is wel zo. Maar jij maakt daar gelijk heisa van.
Is toch een compleet ander systeem? Waar hij tegen Mexico 1 van de 2 controleurs was was hij nu de achterste middenvelder. Dat is toch logisch dan.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:10 schreef Chase_Utley het volgende:
Was zijn opdracht dan zo anders dan tegen Mexico? Toen was hij namelijk wel gewoon helemaal over het veld te vinden ipv nu alleen in het kleine middengebied.
De heatmaps zeggen genoeg imo:
versus Costa Rica:
[ afbeelding ]
versus Mexico:
[ afbeelding ]
Verder waren echt bijna al zijn passjes breed. Hij heeft volgens mij 3 ballen voorwaarts gepasst. Lijkt mij niet dat dat de bedoeling is in dit systeem. Hij moet juist veel dynamischer zijn, iets wat normaal juist zijn kracht is.
Zou jij willen laten zien hoe de opstelling van Nederland dan was? Want ik dacht dat in balbezit Sneijder en Wijnaldum beide centrale middenvelders waren (Juist omdat Costa Rica ook met 2 centrale middenvelders speelde) Waarom wist Sneijder dan wel het hele veld te bestrijken (Kwam zelfs af en toe juist te vaak terug.) Misschien heb ik het wel verkeerd gezien hoor, no problem. Maar volgens mij speelde Nederland gisteren in principe met 2 middenvelders op 1 lijn, alleen wist Sneijder wel vaker bij de sluiten en Wijnaldum niet.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:29 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Is toch een compleet ander systeem? Waar hij tegen Mexico 1 van de 2 controleurs was was hij nu de achterste middenvelder. Dat is toch logisch dan.
Dit is weer een beetje te veel DeNummer10. Dan moet je even de switch maken met profiel.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:23 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Maar je bent het met mij eens, dus ben ik ook een voetbalkenner? Of was het gewoon puur geluk van me dat ik het ook zag? Vertel het mij, groot orakel.
Ah, Commissaris Obvious is er ook weerquote:Op zondag 6 juli 2014 21:36 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Dit is weer een beetje te veel DeNummer10. Dan moet je even de switch maken met profiel.
Zeker.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:36 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ah, Commissaris Obvious is er ook weer. Platte kar al gereed jochie?
Mooi. Mag wel weer van stal gehaald worden, vind je niet?quote:
De eerste helft heb je Sneijder voorin ook niet gezien en is hij alleen maar achterin gekomen om te kaatsen. De 2e helft heb je hem niet meer op het middenveld gezien. Hij kon de 2e helft excelleren, omdat er achter hem iemand stond waarvan hij op aan kan. Het lijkt me niet heel erg handig om Sneijder als achterste middenvelder te hebben en om Wijnaldum naar voren te plaatsen. Ik neem aan dat je dat met me eens bent.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:32 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Zou jij willen laten zien hoe de opstelling van Nederland dan was? Want ik dacht dat in balbezit Sneijder en Wijnaldum beide centrale middenvelders waren (Juist omdat Costa Rica ook met 2 centrale middenvelders speelde) Waarom wist Sneijder dan wel het hele veld te bestrijken (Kwam zelfs af en toe juist te vaak terug.) Misschien heb ik het wel verkeerd gezien hoor, no problem. Maar volgens mij speelde Nederland gisteren in principe met 2 middenvelders op 1 lijn, alleen wist Sneijder wel vaker bij de sluiten en Wijnaldum niet.
quote:
Jullie mogen elkaar niet zo heb ik soms het idee.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:39 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Mooi. Mag wel weer van stal gehaald worden, vind je niet?
Ze speelden dan ook in principe naast elkaar. Juist omdat Costa Rica ook met 2 centrale middenvelders speelden. Oranje paste zich gewoon weer aan. Overigens ben ik van mening dat Sneijder beter als achterste middenvelder zou kunnen fungeren dan Wijnaldum, maar dat geheel terzijde.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:40 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
De eerste helft heb je Sneijder voorin ook niet gezien en is hij alleen maar achterin gekomen om te kaatsen. De 2e helft heb je hem niet meer op het middenveld gezien. Hij kon de 2e helft excelleren, omdat er achter hem iemand stond waarvan hij op aan kan. Het lijkt me niet heel erg handig om Sneijder als achterste middenvelder te hebben en om Wijnaldum naar voren te plaatsen. Ik neem aan dat je dat met me eens bent.
Mijn hartslag versnelt nooit vanwege het Internet.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:41 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
[..]
Jullie mogen elkaar niet zo heb ik soms het idee.
Niet met iedereen kan je eenzelfde discussie hebben hequote:Op zondag 6 juli 2014 21:41 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
[..]
Jullie mogen elkaar niet zo heb ik soms het idee.
Maar dan zijn we het toch min of meer eens? De eerste helft speelden ze totaal risicoloos. De 2e helft heb ik Sneijder alleen nog maar voorin gezien. Dan moet er iemand in een defensieve rol blijven en dat zal de opdracht van Wijnaldum zijn.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:41 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ze speelden dan ook in principe naast elkaar. Juist omdat Costa Rica ook met 2 centrale middenvelders speelden. Oranje paste zich gewoon weer aan. Overigens ben ik van mening dat Sneijder beter als achterste middenvelder zou kunnen fungeren dan Wijnaldum, maar dat geheel terzijde.
quote:Op zondag 6 juli 2014 21:42 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Mijn hartslag versnelt nooit vanwege het Internet.
Ik kan jullie mediation aanbevelen.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:43 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Niet met iedereen kan je eenzelfde discussie hebben he.
Alleen als hij inlogt als DeNummer10. Dan is ie op zn best.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:45 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
[..]
Ik kan jullie mediation aanbevelen.
Maar hij stond niet in de defensieve rol, want dan zou hij toch meer in het midden van het veld zijn en Sneijder in dezelfde lijn voor hem. De heatmaps laten duidelijk zien dat Wijnaldum op rechts stond en Sneijder op links (Naast elkaar dus.) Jij doet het net voor komen dat Wijnaldum puur de defensieve middenvelder was, terwijl Nederland juist niet met een aanvallende en defensieve middenvelder speelde maar met 2 centrale middenvelders. WIjnaldum had nu juist van zijn dynamische loopvermogen gebruik kunnen maken. Gemiste kans wat mij betreft.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:44 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Maar dan zijn we het toch min of meer eens? De eerste helft speelden ze totaal risicoloos. De 2e helft heb ik Sneijder alleen nog maar voorin gezien. Dan moet er iemand in een defensieve rol blijven en dat zal de opdracht van Wijnaldum zijn.
Ik zou het even aan de mods vragen of ik dat ook ben. Maar we weten beide wel dat jij er dan naast zit.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:46 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Alleen als hij inlogt als DeNummer10. Dan is ie op zn best.
Net zoals jij altijd in dit topic, maakt niet uit verder.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:48 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ik zou het even aan de mods vragen of ik dat ook ben. Maar we weten beide wel dat jij er dan naast zit.
Ja idd, ik zat er weer naast dat PSV geen kampioen ging worden. En het jaar daarvoor. En daarvoor.En dat Matavz niets ging toevoegen. En dat Zanka er geen kut van kan. God, ik ben een orakelquote:Op zondag 6 juli 2014 21:53 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Net zoals jij altijd in dit topic, maakt niet uit verder.
Als je nou eens ophoudt met dat te zeggen hebben we misschien weer eens kans, valsspeler.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:53 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ja idd, ik zat er weer naast dat PSV geen kampioen ging worden. En het jaar daarvoor. En daarvoor.
Maakt verder ook niet uit hoor.
PSV wordt dit seizoen geen kampioen.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:55 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Als je nou eens ophoudt met dat te zeggen hebben we misschien weer eens kans, valsspeler.
Geaccepteerd.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:56 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
PSV wordt dit seizoen geen kampioen.
Sorry.
Hij was de meest defensief ingestelde middenvelder. Ik zeg nergens dat hij puur een verdedigende middenvelder was. Voor wat betreft het dynamisch lopen was daar natuurlijk weinig plek voor. Stonden 10 Costa Ricanen op een paar vierkante meter. Ik blijf er bij dat hij zijn rol goed heeft ingevuld. Naast het feit dat het geen plek is waar je met risicovolle passes strooit, is dat ook niet iets waarin hij heel goed is. Dan kun je maar beter zoeken naar mensen die dat wel goed kunnen.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:47 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Maar hij stond niet in de defensieve rol, want dan zou hij toch meer in het midden van het veld zijn en Sneijder in dezelfde lijn voor hem. De heatmaps laten duidelijk zien dat Wijnaldum op rechts stond en Sneijder op links (Naast elkaar dus.) Jij doet het net voor komen dat Wijnaldum puur de defensieve middenvelder was, terwijl Nederland juist niet met een aanvallende en defensieve middenvelder speelde maar met 2 centrale middenvelders. WIjnaldum had nu juist van zijn dynamische loopvermogen gebruik kunnen maken. Gemiste kans wat mij betreft.
Miste wel zijn frivoliteit. Was nu zo'n eenheidsworst die de bal van Vlaar ontvang, vervolgens 2 meter liep en 'm dan bij BMI weer inleverde. Beetje hoe Blind op die positie ook altijd speelt..quote:Op zondag 6 juli 2014 22:07 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Hij was de meest defensief ingestelde middenvelder. Ik zeg nergens dat hij puur een verdedigende middenvelder was. Voor wat betreft het dynamisch lopen was daar natuurlijk weinig plek voor. Stonden 10 Costa Ricanen op een paar vierkante meter. Ik blijf er bij dat hij zijn rol goed heeft ingevuld. Naast het feit dat het geen plek is waar je met risicovolle passes strooit, is dat ook niet iets waarin hij heel goed is. Dan kun je maar beter zoeken naar mensen die dat wel goed kunnen.
We zijn het niet met elkaar eens. Maar dat is niet erg. Als we wereldkampioen worden met Wijnaldum als grijze muis, dan zal ik daar niet minder hard om gaan juichen.quote:Op zondag 6 juli 2014 22:07 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Hij was de meest defensief ingestelde middenvelder. Ik zeg nergens dat hij puur een verdedigende middenvelder was. Voor wat betreft het dynamisch lopen was daar natuurlijk weinig plek voor. Stonden 10 Costa Ricanen op een paar vierkante meter. Ik blijf er bij dat hij zijn rol goed heeft ingevuld. Naast het feit dat het geen plek is waar je met risicovolle passes strooit, is dat ook niet iets waarin hij heel goed is. Dan kun je maar beter zoeken naar mensen die dat wel goed kunnen.
Zal PSV snel willen toeslaan nu Ajax ook heeft door laten schemeren Luuk de Jong te willen?twitter:RikElfrink twitterde op zondag 06-07-2014 om 22:20:49#PSV heeft het bod op Luuk de Jong verhoogd. De club doet er alles aan hem zo snel mogelijk in te lijven, lees je morgen in het #ED reageer retweet
Alsof ajax kans maakt, Luukinho wil kampioen wordenquote:Op zondag 6 juli 2014 22:47 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
We zijn het niet met elkaar eens. Maar dat is niet erg. Als we wereldkampioen worden met Wijnaldum als grijze muis, dan zal ik daar niet minder hard om gaan juichen.
Overigens:Zal PSV snel willen toeslaan nu Ajax ook heeft door laten schemeren Luuk de Jong te willen?twitter:RikElfrink twitterde op zondag 06-07-2014 om 22:20:49#PSV heeft het bod op Luuk de Jong verhoogd. De club doet er alles aan hem zo snel mogelijk in te lijven, lees je morgen in het #ED reageer retweet
PSV troeft wel vaak Ajax af om spelers inderdaad. Narsingh, Maher. Luukinho zal wel de volgende worden in dit illustere rijtje.quote:Op zondag 6 juli 2014 22:52 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Alsof ajax kans maakt, Luukinho wil kampioen worden
Ik ga lachen als ze 1 miljoen meer gaan betalen omdat Ajax zogenaamd interesse heeftquote:Op zondag 6 juli 2014 22:47 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
We zijn het niet met elkaar eens. Maar dat is niet erg. Als we wereldkampioen worden met Wijnaldum als grijze muis, dan zal ik daar niet minder hard om gaan juichen.
Overigens:Zal PSV snel willen toeslaan nu Ajax ook heeft door laten schemeren Luuk de Jong te willen?twitter:RikElfrink twitterde op zondag 06-07-2014 om 22:20:49#PSV heeft het bod op Luuk de Jong verhoogd. De club doet er alles aan hem zo snel mogelijk in te lijven, lees je morgen in het #ED reageer retweet
De groeten.twitter:thijsslegers twitterde op zondag 06-07-2014 om 22:57:04#psv en #fckopenhagen hebben een akkoord over #zanka. Als de speler dat zelf ook lukt, keert hij per direct terug naar Denemarken reageer retweet
sowiesoquote:Op zondag 6 juli 2014 22:55 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
PSV troeft wel vaak Ajax af om spelers inderdaad. Narsingh, Maher. Luukinho zal wel de volgende worden in dit illustere rijtje.
twitter:RikElfrink twitterde op zondag 06-07-2014 om 23:06:44#PSV wil nu 5 miljoen voor Luuk de Jong betalen. Zie http://t.co/RQnirO3kyc reageer retweet
United gaf 40 miljoen voor ene Shaw, dan is dit toch gewoon zakgeld joh..quote:Op zondag 6 juli 2014 23:12 schreef Dj_Day-V het volgende:
twitter:RikElfrink twitterde op zondag 06-07-2014 om 23:06:44#PSV wil nu 5 miljoen voor Luuk de Jong betalen. Zie http://t.co/RQnirO3kyc reageer retweet
quote:Op zondag 6 juli 2014 21:56 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
PSV wordt dit seizoen geen kampioen.
Sorry.
http://www.psv.nl/Nieuws/(...)ar-FC-Kopenhagen.htmquote:Zanka terug naar FC Kopenhagen
Mathias ‘Zanka’ Jørgensen verlaat PSV en keert terug naar zijn oude club FC Kopenhagen. Vanochtend vertrok hij al uit het trainingskamp in Oostenrijk. De Denen verblijven deze week ook in Oostenrijk en Zanka is onderweg om daar de overeenkomst rond te maken. Bij het ontbijt in Bad Erlach nam de verdediger afscheid van zijn teamgenoten en de begeleiding.
Jørgensen (24) kwam in 2012 naar PSV, overgekomen van FC Kopenhagen. Bij PSV wist de voormalig jeugdinternational helaas nooit een vaste positie in de basis te veroveren. Met FC Kopenhagen ligt er een principe-akkoord, vandaag wordt Zanka in Oostenrijk medisch gekeurd en worden de stukken verder uitgewerkt. Bij het ontbijt in Bad Erlach bedankte hij zijn teamgenoten van PSV en wenste hij de ploeg en de club alle goeds. Hoofdcoach Phillip Cocu bedankte hem en wenste hem eveneens veel succes in de toekomst. Als alles in orde komt, tekent Jørgensen een contract voor 3 jaar. PSV TV sprak Zanka vandaag in het spelershotel, alvorens hij afreisde naar het trainingskamp van FC Kopenhagen. Later vandaag op PSV TV het laatste PSV-interview met de Deen.
En als je dan sceptisch was over zijn kwaliteiten kreeg je me toch een berg over je heenquote:Op maandag 7 juli 2014 10:09 schreef Caland het volgende:
De man die naar de hele Europese top kon maar toch voor PSV koos
Marcel speelt duidelijk geen Football Managertwitter:thijsslegers twitterde op maandag 07-07-2014 om 12:04:21Gerucht rondom Doria (Botafogo) kan prullenmand in. Aangeboden bij PSV, maar die gaan er niks mee doen reageer retweet
quote:Op maandag 7 juli 2014 10:09 schreef Caland het volgende:
De man die naar de hele Europese top kon maar toch voor PSV koos
Altijd bereid om de prijs op te drijvenquote:Op zondag 6 juli 2014 22:52 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Alsof ajax kans maakt, Luukinho wil kampioen worden
OMGquote:Op maandag 7 juli 2014 12:09 schreef ZeeOtter het volgende:
Marcel speelt duidelijk geen Football Managertwitter:thijsslegers twitterde op maandag 07-07-2014 om 12:04:21Gerucht rondom Doria (Botafogo) kan prullenmand in. Aangeboden bij PSV, maar die gaan er niks mee doen reageer retweet
twitter:RikElfrink twitterde op maandag 07-07-2014 om 10:48:55Verkoop Zanka levert #PSV 700.000 euro op, melden we in het #ED. reageer retweet
Enorm gemis. Grootste verdedigende talent ter wereld.quote:Op maandag 7 juli 2014 12:38 schreef Dj_Day-V het volgende:
twitter:RikElfrink twitterde op maandag 07-07-2014 om 10:48:55Verkoop Zanka levert #PSV 700.000 euro op, melden we in het #ED. reageer retweet
Ze hebben hem veel te snel willen brengen, hij is kapot gemaakt. Triest.quote:Op maandag 7 juli 2014 21:34 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Enorm gemis. Grootste verdedigende talent ter wereld.
Wanneer leren de mensen eindelijk eens dat dat niet te voorspellen is? Je wint met een team, niet met de beste spelers zolang het niveauvershil niet belachelijk groot is. Dankzij dat kunnen wij nu nog juichen met/voor het Nederlandse elftal.quote:Op zondag 6 juli 2014 21:56 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
PSV wordt dit seizoen geen kampioen.
Sorry.
Zolang jullie Cocu hebben en Ajax Frank de Boer geef ik Ajax de meeste kansquote:Op maandag 7 juli 2014 23:26 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Wanneer leren de mensen eindelijk eens dat dat niet te voorspellen is? Je wint met een team, niet met de beste spelers zolang het niveauvershil niet belachelijk groot is. Dankzij dat kunnen wij nu nog juichen met/voor het Nederlandse elftal.
Alsof een coach per defenitie van doorslaggevend belang is. En alsof een coach zich niet kan ontwikkelen door de jaren heen.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 08:13 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Zolang jullie Cocu hebben en Ajax Frank de Boer geef ik Ajax de meeste kans.
oke.quote:Op dinsdag 8 juli 2014 08:37 schreef tja77 het volgende:
[..]
Alsof een coach per defenitie van doorslaggevend belang is. En alsof een coach zich niet kan ontwikkelen door de jaren heen.
Kijk naar van Gaal, in 2002 kon hij zich niet eens plaatsen voor het WK. En nu staat hij (met kwalitatief mindere spelers) in de halve finale.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |