Blind en Indi waren nog slechter en Van Persie faalde ookquote:Op zondag 6 juli 2014 17:23 schreef Adames het volgende:
heb niet het idee dat wijnaldum zo slecht speelde. op zijn hoogst kleurloos inderdaad. zijn collega blind was wel wat meer aanwezig
van persie had natuurlijk moeten scoren, toen alleen voor de keeper en alle ruimte en tijdquote:Op zondag 6 juli 2014 17:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
Blind en Indi waren nog slechter en Van Persie faalde ook
Ook hij deed positioneel veel goed maar zulke kansen moet je gewoon makenquote:Op zondag 6 juli 2014 17:33 schreef Adames het volgende:
[..]
van persie had natuurlijk moeten scoren, toen alleen voor de keeper en alle ruimte en tijd
maar verder vind ik een spits altijd moeilijk beoordelen, spreekt ook wel voor hem dat hij ook niet elke bal opeist. vooral veel rennen om die verdediging aan gort te trekken
wat dan weer niet echt werkte, maar goed.
Klopt wel. Alleen maakt hem dat nog niet meteen waardeloos zoals iedereen hier elkaar nakakelt.quote:Op zondag 6 juli 2014 17:30 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is dus het punt, hij maakt zijn meters wel verdedigend maar vertraagt het spel in de opbouw, staat meestal verkeerd zodat er niets anders opzit dan tikkie breed of terug
Afgezien van het feit dat hij die goal had moeten maken. Het is ook gewoon heel moeilijk spelen tegen zo'n bus natuurlijk.quote:Op zondag 6 juli 2014 17:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ook hij deed positioneel veel goed maar zulke kansen moet je gewoon maken
Ik dacht dat de bedoeling was de 3 of zoals gisteren 4 "voetballers" zo snel mogelijk in te spelenquote:Op zondag 6 juli 2014 17:37 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Klopt wel. Alleen maakt hem dat nog niet meteen waardeloos zoals iedereen hier elkaar nakakelt.
Maar denk je niet dat dat juist de bedoeling is? Best logisch als de tegenstander er zo kort op zit en puur op de counter speelt dat je 'gewoon' tikkies breed gaat geven. De vleugels opzoeken aangezien daar de ruimte ligt.
Hardop gelachen, waarvoor dank.quote:Op zondag 6 juli 2014 16:57 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Druk zetten. Aanspeelbaar. Meters maken. Mn bij balverlies erg sterk. Vooruit denken. Lekker anoniem. Precies zoals Louis het wil.
Maak je daar maar geen zorgen overquote:Op zondag 6 juli 2014 17:09 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Misschien eens verder kijken dan alleen naar het mannetje met het balletje.
Joh. Denk je?quote:Op zondag 6 juli 2014 15:26 schreef Chase_Utley het volgende:
Ik denk dat misschien er ook een te hoog verwachtingspatroon is gecreëerd.
Allemaal toppers weg, kunnen we dit wel opvangen met eigen jeugdquote:Op zondag 6 juli 2014 20:19 schreef tompsv18 het volgende:
'Zanka werd vlak voor aanvang van het duel uit de basisploeg geschrapt, omdat hij op het punt staat verkocht te worden. PSV is in verregaande onderhandeling met een koper. Om welke club het gaat is nog niet bekend.'
http://www.vi.nl/nieuws/psv-klopt-sankt-polten.htm
Ik vrees voor nog een overgangsjaar.quote:Op zondag 6 juli 2014 20:38 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Allemaal toppers weg, kunnen we dit wel opvangen met eigen jeugd
Maar iedereen zegt dat hij slecht speelt. Zelfs de commentator maakte er een opmerking over joh. Dus dan is da zoquote:Op zondag 6 juli 2014 20:53 schreef Lange_Lans het volgende:
Wijnaldum heeft in zijn rol gewoon een goede pot gespeeld gisteren. In het begin was het wat weifelend, maar naar gelang de wedstrijd vorderde wist hij Robben en Kuyt makkelijker te vinden en ging niet iedere pass meer terug. Draaide hij makkelijker open en kwam hij uit af en toe uit de middencirkel. De eerste helft waren vanuit Nederlands elftal perspectief alleen maar risicoloze passjes terug naar verdediging of keeper.
Nederland speelt met twee controleurs en hij is een van die twee. Een ondankbare taak op een voor hem onnatuurlijke positie. Het is daar ook de bedoeling om risicoloze passjes te geven.Ik denk dat er binnen de selectie verder niemand is die die rol op dit moment zo in kan vullen. Guzman heeft daarvoor absoluut niet de inhoud.
Misschien heeft het ook te maken met het feit dat het verwachtingspatroon niet zo hoog is, omdat zijn vorige wedstrijden niet zo goed waren. Anderzijds heeft hij tegen Mexico gezorgd dat Guardado totaal onzichtbaar was.
Als de commentator het zegt dan moet het zo zijn. Dan trek ik bij deze mijn post terug. Dat zijn bij uitstek mensen die heel veel verstand van voetbal hebben.quote:Op zondag 6 juli 2014 20:59 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Maar iedereen zegt dat hij slecht speelt. Zelfs de commentator maakte er een opmerking over joh. Dus dan is da zo
Hij vervulde zijn taak anders was ie er al uitgehaaldquote:Op zondag 6 juli 2014 21:10 schreef Chase_Utley het volgende:
Was zijn opdracht dan zo anders dan tegen Mexico? Toen was hij namelijk wel gewoon helemaal over het veld te vinden ipv nu alleen in het kleine middengebied.
De heatmaps zeggen genoeg imo:
versus Costa Rica:
[ afbeelding ]
versus Mexico:
[ afbeelding ]
Verder waren echt bijna al zijn passjes breed. Hij heeft volgens mij 3 ballen voorwaarts gepasst. Lijkt mij niet dat dat de bedoeling is in dit systeem. Hij moet juist veel dynamischer zijn, iets wat normaal juist zijn kracht is.
Dus Van Persie vervulde ook zijn taak?quote:Op zondag 6 juli 2014 21:12 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Hij vervulde zijn taak anders was ie er al uitgehaald
Waar zeg ik dat, mafkees?quote:Op zondag 6 juli 2014 21:14 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Dus Van Persie vervulde ook zijn taak?
Wat een bullshit argument weer van je. Maar goed, WijnaldumBeste speler etc etc.
Nou ja, je geeft het aan als argument voor Wijnaldum maar dat is weer niet bij Van Persie.quote:
vPersie was een logische keuze om in te laten, het is en blijft een wereldspits + zijn penals zijn altijd instant goals..quote:Op zondag 6 juli 2014 21:17 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Nou ja, je geeft het aan als argument voor Wijnaldum maar dat is weer niet bij Van Persie.
Mooi man zo'n clubbril.
Wijnaldum, zo taakbewust, zo goed.
Jij bent natuurlijk de kenner pur sangquote:Op zondag 6 juli 2014 21:19 schreef Doublepain het volgende:
[..]
vPersie was een logische keuze om in te laten, het is en blijft een wereldspits + zijn penals zijn altijd instant goals..
Met Huntelaar, vPersie, Sneijder, Robben en Kuyt heb je al 5 zekere strafschoppen die erin gaan.
Maarja jij bent geen voetbalkenner, dus een discussie met jou heeft geen nut.
quote:Op zondag 6 juli 2014 21:20 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Jij bent natuurlijk de kenner pur sang.
Doublepain, Wijnaldum
, PSV kampioen
.
quote:Op zondag 6 juli 2014 10:31 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Alle balletjes gingen terug of breed bij hem, ben het met je eens.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |