SPOILER: AlgemeenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: TrainingsmethodenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OefeningenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Sets & RepsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VoedingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: RustOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SupplementatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SteroïdenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Vitamines en mineralenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FAQOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VersiebeheerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Doelstellingen van de leden voor 31-12-2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Je gaf zelf aan dat je vrij lui was, uit pak/fles is het makkelijkst danquote:Die je zelf zet? (warm) of gewoon zo'n plastic liter fles?
fuck, laatste post. Aan iemand anders de eer voor een nieuw topic![]()
![]()
top. Verder ben ik ook van plan om Whey Perfection te bestellen. Maar alleen dit drinken zal niks doen. Dus vanaf het moment dat ik dat neem zal ik ook echt hard moeten gaan trainen right?quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:13 schreef KoningSjon het volgende:
[..]
Je gaf zelf aan dat je vrij lui was, uit pak/fles is het makkelijkst dan
En werkt dat echt goed?
- Voorkeur welke smaak het beste is?SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.![]()
Het is gewoon eiwit, dus het werkt net zo goed als een stuk vlees eten of 3 eieren.
Als je eiwit tekort komt kan je een shake nemen om dat makkelijk aan te vullen. Het is geen wondermiddel of een soort anabolen ofzo.![]()
Ah, dus voor Kcal zal je echt nog zelf moeten eten.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:20 schreef Sapstengel het volgende:
Het is gewoon eiwit, dus het werkt net zo goed als een stuk vlees eten of 3 eieren.
Als je eiwit tekort komt kan je een shake nemen om dat makkelijk aan te vullen. Het is geen wondermiddel of een soort anabolen ofzo.
SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.![]()
Ik hoorde dat als je chocolaquote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:18 schreef Basxt het volgende:
[..]
top. Verder ben ik ook van plan om Whey Perfection te bestellen. Maar alleen dit drinken zal niks doen. Dus vanaf het moment dat ik dat neem zal ik ook echt hard moeten gaan trainen right?
En werkt dat echt goed?
- Voorkeur welke smaak het beste is?
neemt je door de inname van de kleur in je bloedbaan ook langzamer bruin wordt, je spieren worden dan dus nog bruiner en droger! Neem chocola![]()
waarom geloof ik dit niet helemaal.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:23 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Ik hoorde dat als je chocola
neemt je door de inname van de kleur in je bloedbaan ook langzamer bruin wordt, je spieren worden dan dus nog bruiner en droger! Neem chocola
SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.![]()
Klopt.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:22 schreef Basxt het volgende:
[..]
Ah, dus voor Kcal zal je echt nog zelf moeten eten.
Ja er zitten wel kcals in, rond de 400 per 100gr. Maarja als je dat voor de calorieën gaat nemen ben je een vermogen kwijt. Neem zelf 1x per dag 35gram met 400ml volle melk, zit je ongeveer aan 40gr eiwit en 400kcal.
Als het puur om de kcal gaat is havermout een goed, 40 cent voor een halve kilo. Doe zelf dat in de blender om tot poeder te vermalen. Berg in een shakebeker, volle melk erbij. Eventueel nog wat whey of een lepel olijfolie.![]()
400 is voor mij soms al te veel.. :/quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:30 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Klopt.
Ja er zitten wel kcals in, rond de 400 per 100gr. Maarja als je dat voor de calorieën gaat nemen ben je een vermogen kwijt. Neem zelf 1x per dag 35gram met 400ml volle melk, zit je ongeveer aan 40gr eiwit en 400kcal.
Als het puur om de kcal gaat is havermout een goed, 40 cent voor een halve kilo. Doe zelf dat in de blender om tot poeder te vermalen. Berg in een shakebeker, volle melk erbij. Eventueel nog wat whey of een lepel olijfolie.
Thanks voor die laatste tip, dat ga ik dan maar eens proberen
SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.![]()
Mijn ontbijt is altijd gewoon halve liter volle melk met 50gr havermoutpoeder erin. 500kcal, drink je in een paar minuten weg.![]()
de tering.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:34 schreef Sapstengel het volgende:
Mijn ontbijt is altijd gewoon halve liter volle melk met 50gr havermoutpoeder erin. 500kcal, drink je in een paar minuten weg.
SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.![]()
Valt heel erg mee als ik sommige ontbijten hier zie. Of iemand als RaymondK die in de bulk 5500kcal per dag eet![]()
![]()
en die havermoutpoeder is dus wat je in de blender had gestopt?quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:34 schreef Sapstengel het volgende:
Mijn ontbijt is altijd gewoon halve liter volle melk met 50gr havermoutpoeder erin. 500kcal, drink je in een paar minuten weg.SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.![]()
Klopt, ik koop gewoon altijd die euroshopper, 39 cent ofzo voor 500 gram. Bij de plus is het een ander merk maar zelfde spul.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:39 schreef Basxt het volgende:
[..]
en die havermoutpoeder is dus wat je in de blender had gestopt?
Dan gooi ik altijd een half pak in de blender, beetje vermalen en eventueel met de blender schudden zodat alles is geraakt. Daarna is het vergelijkbaar met die fine oats die je bijvoorbeeld bij bodyenfitshop.nl kunt bestellen. Echt de perfecte budget weight gainer, helemaal samen met volle melk.
Zo ziet het eruit. Voedingswaarden per 100gr:
Chocolademelk is trouwens ook een goede, gewoon liter volle chocolademelk verspreid over de dag drinken. Met rond de 90kcal per 100ml zit je al aan 900 op een dag, alleen door een paar glazen te drinken.![]()
Thanks kerel dit ziet er goed uit!quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:46 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Klopt, ik koop gewoon altijd die euroshopper, 39 cent ofzo voor 500 gram. Bij de plus is het een ander merk maar zelfde spul.
Dan gooi ik altijd een half pak in de blender, beetje vermalen en eventueel met de blender schudden zodat alles is geraakt. Daarna is het vergelijkbaar met die fine oats die je bijvoorbeeld bij bodyenfitshop.nl kunt bestellen. Echt de perfecte budget weight gainer, helemaal samen met volle melk.
[ afbeelding ]
Zo ziet het eruit. Voedingswaarden per 100gr:
[ afbeelding ]
Chocolademelk is trouwens ook een goede, gewoon liter volle chocolademelk verspreid over de dag drinken. Met rond de 90kcal per 100ml zit je al aan 900 op een dag, alleen door een paar glazen te drinken.![]()
Dus nogmaals, als je dit neemt zoals jij beschrijft: ochtend beginnen met zo'n havermout melk shake en over de dag normaal eten (brood) plus liter chocolademelk dan zit je wel goed?
Is dit nou dan alleen voor spieren of maak je hier gewoon ook veel vet mee?SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.![]()
Of het goed zit is bij iedereen anders natuurlijk. Ik zou gewoon een tijdje je calorieën tellen en je gewicht in de gaten houden. Bijvoorbeeld elke dag 3000kcal eten voor 2-3 weken. Als je in die tijd aankomt, dan is het een prima hoeveelheid. Kom je niet aan, kun je de calorieën iets verhogen. Kom je te snel aan dan ga je op 2800 zitten. Gewoon meten en experimenteren.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:49 schreef Basxt het volgende:
[..]
Thanks kerel dit ziet er goed uit!![]()
Dus nogmaals, als je dit neemt zoals jij beschrijft: ochtend beginnen met zo'n havermout melk shake en over de dag normaal eten (brood) plus liter chocolademelk dan zit je wel goed?
Is dit nou dan alleen voor spieren of maak je hier gewoon ook veel vet mee?
Ik neem het zoals ik beschrijf en kom met 3500kcal per dag ongeveer 0.5-1 kilo per maand aan. Iemand anders zal misschien 3 kilo aankomen, terwijl een reus juist afvalt.
Vet krijg je vaak wel ja, gewoon vanwege het feit dat je boven je onderhoud eet. Je kunt dit natuurlijk minimaal doen (200kcal boven onderhoud bijvoorbeeld) zodat de hoeveelheid vet die je aankomt ook gering is. Maar ik vind dat zelf irritant en heb liever gewoon wat vet wat ik daarna weer weg dieet.![]()
Je kan ook altijd nog zoiets als dit in je donder gooien. http://www.bodyenfitshop.(...)rition/serious-mass/
Niet het meest gezonde, maar does the trick.![]()
Met 4 broodjes en een avond maaltijd zit hij waarschijnlijk net aan de 1500kcal. Ik zou hem geen 3500kcal aanraden.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:53 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Of het goed zit is bij iedereen anders natuurlijk. Ik zou gewoon een tijdje je calorieën tellen en je gewicht in de gaten houden. Bijvoorbeeld elke dag 3000kcal eten voor 2-3 weken. Als je in die tijd aankomt, dan is het een prima hoeveelheid. Kom je niet aan, kun je de calorieën iets verhogen. Kom je te snel aan dan ga je op 2800 zitten. Gewoon meten en experimenteren.
Ik neem het zoals ik beschrijf en kom met 3500kcal per dag ongeveer 0.5-1 kilo per maand aan. Iemand anders zal misschien 3 kilo aankomen, terwijl een reus juist afvalt.
Vet krijg je vaak wel ja, gewoon vanwege het feit dat je boven je onderhoud eet. Je kunt dit natuurlijk minimaal doen (200kcal boven onderhoud bijvoorbeeld) zodat de hoeveelheid vet die je aankomt ook gering is. Maar ik vind dat zelf irritant en heb liever gewoon wat vet wat ik daarna weer weg dieet.Zeker als hij niet traint.
![]()
Door spiermassa neem ik aan?quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:53 schreef Sapstengel het volgende:
en kom met 3500kcal per dag ongeveer 0.5-1 kilo per maand aan.SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.![]()
Ik heb de geschiedenis niet gelezen, haakte pas ergens later in.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:56 schreef Snakey het volgende:
[..]
Met 4 broodjes en een avond maaltijd zit hij waarschijnlijk net aan de 1500kcal. Ik zou hem geen 3500kcal aanraden.Zeker als hij niet traint.
Maar inderdaad, 3500 is niet slim![]()
![]()
Heb je daar wat aan als je extreem amateuristisch kracht doet? (kamer dumbelletjes)quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:54 schreef Snakey het volgende:
Je kan ook altijd nog zoiets als dit in je donder gooien. http://www.bodyenfitshop.(...)rition/serious-mass/
Niet het meest gezonde, maar does the trick.
SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.![]()
kom nog niet bij de 1000 per dag. Ik zie mijn gewicht gewoon elke maand minder worden.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:56 schreef Snakey het volgende:
[..]
Met 4 broodjes en een avond maaltijd zit hij waarschijnlijk net aan de 1500kcal. Ik zou hem geen 3500kcal aanraden.Zeker als hij niet traint.
(komt trouwens ook door die fucking feesten waar ik heen ga.. shit is niet goed voor je massa)
SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.![]()
Mjah 126gr koolhydraten per 100gr. Ik drink meestal gewoon 0.5 - 1 liter cola per dagquote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:54 schreef Snakey het volgende:
Je kan ook altijd nog zoiets als dit in je donder gooien. http://www.bodyenfitshop.(...)rition/serious-mass/
Niet het meest gezonde, maar does the trick.Niet puur spiermassa, zit ook wel vet bij. Als je net begint met trainen kun je wel serieuze gains maken, maar dan is een kilo pure spiermassa ook wel heel erg optimistisch.quote:![]()
Hmm ja. De genetics heb ik wel, dus dat zit wel goed. Zal niet zo moeilijk moeten zijn om wat er eerst zat weer snel terug te krijgen.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 21:06 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Mjah 126gr koolhydraten per 100gr. Ik drink meestal gewoon 0.5 - 1 liter cola per dag
[..]
Niet puur spiermassa, zit ook wel vet bij. Als je net begint met trainen kun je wel serieuze gains maken, maar dan is een kilo pure spiermassa ook wel heel erg optimistisch.SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.![]()
Mja, nou ja. Je zit hier dan inderdaad verkeerd. Als je zulke dingen doet, waar op zich niks mis is, maar je hebt andere doelen, zal je iets moeten laten.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 21:02 schreef Basxt het volgende:
[..]
kom nog niet bij de 1000 per dag. Ik zie mijn gewicht gewoon elke maand minder worden.
(komt trouwens ook door die fucking feesten waar ik heen ga.. shit is niet goed voor je massa)
Daar ga ik m'n energie niet in steken.![]()
![]()
Vandaar: amateuristischquote:Op vrijdag 4 juli 2014 21:21 schreef Snakey het volgende:
[..]
Mja, nou ja. Je zit hier dan inderdaad verkeerd. Als je zulke dingen doet, waar op zich niks mis is, maar je hebt andere doelen, zal je iets moeten laten.
Daar ga ik m'n energie niet in steken.Ik snap best dat de troep kut is, maar doe het dan ook zélden.
Toch bedankt!
SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.![]()
Wat is de beste methode om progressie te blijven boeken?
Reps blijven verhogen tot een bepaald punt en hierna 'terugvallen' in reps met hoger gewicht?![]()
Dat kan, Periodiseren is ook een mogelijkheid zoals een 5/3/1. Of progressief gewicht toevoegen tot je een deload nodig hebt zoals Starting Strength.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 21:26 schreef KoningSjon het volgende:
Wat is de beste methode om progressie te blijven boeken?
Reps blijven verhogen tot een bepaald punt en hierna 'terugvallen' in reps met hoger gewicht?Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Pulserende kramp in hamstrings, nooit gehad. Kreupel een beetje door de gym heen.
En front squats / narrow squats / narrow leg press for dat dere outer sweep?Voel bij leg extension machine eigenlijk alleen maar die 'teardrop'. (& it shows)
![]()
110 op de DL![]()
![]()
en 42,5 nu wel gefixed op de OHP.
I love dis feeling
Even een vraag over ademhaling op de OHP....
Ik weet nog steeds niet wanneer ik een teug adem moet nemen, onderin of bovenin? Bij de eerste rep doe ik het onderin omdat het gewicht dan dood hangt zeg maar, en vervolgens neem ik bij de 2e rep als ik gelocked sta een grote ademteug en dan gebruik ik het momentum van het stuiteren op m'n borst om de bar omhoog te brengen. Alleen onderin ademhalen voelt ook wel goed soms, ik weet geen raad.![]()
![]()
Even rusten vriend.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 22:04 schreef Panzermaus het volgende:
Pulserende kramp in hamstrings, nooit gehad. Kreupel een beetje door de gym heen.
En front squats / narrow squats / narrow leg press for dat dere outer sweep?Voel bij leg extension machine eigenlijk alleen maar die 'teardrop'. (& it shows)
![]()
iirc was het met een gemiddelde sporter. Ik kan het nu zo 1-2-3 niet vinden, maar ik zal vannacht/morgen eens kijken.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 00:45 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Maar dan is de vraag weer wat de gemiddelde proefpersoon was? De beginnende/gemiddelde sporter? Of was het een ervaren groep?If not now, then when.![]()
De laterale kop (buitenkant) wordt vooral gepakt door oly squats te doen met de knieën wijd. Zoals hier:quote:Op vrijdag 4 juli 2014 22:04 schreef Panzermaus het volgende:
Pulserende kramp in hamstrings, nooit gehad. Kreupel een beetje door de gym heen.
En front squats / narrow squats / narrow leg press for dat dere outer sweep?Voel bij leg extension machine eigenlijk alleen maar die 'teardrop'. (& it shows)
De mediale kop (binnenkant) train je vooral met eind extensie en een narrow stance.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Eerste rep ademhalen voordat je hem unracked terwijl de bar nog op neus hoogte staat. Dan eronder en pressen. Vervolgens bovenin ademhalen telkens.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 22:25 schreef BredeBroeder het volgende:
110 op de DL![]()
![]()
en 42,5 nu wel gefixed op de OHP.
I love dis feeling
Even een vraag over ademhaling op de OHP....
Ik weet nog steeds niet wanneer ik een teug adem moet nemen, onderin of bovenin? Bij de eerste rep doe ik het onderin omdat het gewicht dan dood hangt zeg maar, en vervolgens neem ik bij de 2e rep als ik gelocked sta een grote ademteug en dan gebruik ik het momentum van het stuiteren op m'n borst om de bar omhoog te brengen. Alleen onderin ademhalen voelt ook wel goed soms, ik weet geen raad.
Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Ik weet niet of op je borstbeen laten stuiteren wel de bedoeling is.fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad![]()
4x140kg. BP.![]()
einen persönlichen Rekord zerbrochen.![]()
Ooit 1x 140 gehaald, toen een keer 2x. En toen maanden weer lopen kutten met maxen van 130 met piepen als een klein meisje onderin
Nu paar dagen na die deep tissue op aan raden van hem gestreched op de juiste manier, en oefening gedaan om mn schouders terug naar achter te "rollen" kwa houding
t was nog niet optimaal, met het zakken de eerste keer, de laatste 20cm nogsteeds pijnlijk, maar al 100x beter...
Volgens mij is het dus gewoon mn chest die mn schouders naar voren pulled waardoor het fout gaat.
Rear delts ook als eerste oefening van een schouderdag vanaf nu.![]()
Nice! Congrats.quote:Op zaterdag 5 juli 2014 01:45 schreef RaymondK het volgende:
4x140kg. BP.![]()
einen persönlichen Rekord zerbrochen.![]()
Ooit 1x 140 gehaald, toen een keer 2x. En toen maanden weer lopen kutten met maxen van 130 met piepen als een klein meisje onderin
Nu paar dagen na die deep tissue op aan raden van hem gestreched op de juiste manier, en oefening gedaan om mn schouders terug naar achter te "rollen" kwa houding
t was nog niet optimaal, met het zakken de eerste keer, de laatste 20cm nogsteeds pijnlijk, maar al 100x beter...
Volgens mij is het dus gewoon mn chest die mn schouders naar voren pulled waardoor het fout gaat.
Rear delts ook als eerste oefening van een schouderdag vanaf nu.If not now, then when.![]()
Kijk met 3 plates zou ik ook weer graag gaan benchen ipv met pussy weightsquote:Op zaterdag 5 juli 2014 01:45 schreef RaymondK het volgende:
4x140kg. BP.![]()
einen persönlichen Rekord zerbrochen.![]()
Ooit 1x 140 gehaald, toen een keer 2x. En toen maanden weer lopen kutten met maxen van 130 met piepen als een klein meisje onderin
Nu paar dagen na die deep tissue op aan raden van hem gestreched op de juiste manier, en oefening gedaan om mn schouders terug naar achter te "rollen" kwa houding
t was nog niet optimaal, met het zakken de eerste keer, de laatste 20cm nogsteeds pijnlijk, maar al 100x beter...
Volgens mij is het dus gewoon mn chest die mn schouders naar voren pulled waardoor het fout gaat.
Rear delts ook als eerste oefening van een schouderdag vanaf nu.
CongratsStats:
Bench 145
Squat 250
Deadlift 280![]()
Beest!quote:Op zaterdag 5 juli 2014 01:45 schreef RaymondK het volgende:
4x140kg. BP.![]()
einen persönlichen Rekord zerbrochen.![]()
Ooit 1x 140 gehaald, toen een keer 2x. En toen maanden weer lopen kutten met maxen van 130 met piepen als een klein meisje onderin
Nu paar dagen na die deep tissue op aan raden van hem gestreched op de juiste manier, en oefening gedaan om mn schouders terug naar achter te "rollen" kwa houding
t was nog niet optimaal, met het zakken de eerste keer, de laatste 20cm nogsteeds pijnlijk, maar al 100x beter...
Volgens mij is het dus gewoon mn chest die mn schouders naar voren pulled waardoor het fout gaat.
Rear delts ook als eerste oefening van een schouderdag vanaf nu.![]()
![]()
Dankjewel, de OHP is de enige oefening waar nog een hoop verbetering in kan voor mij, zeker nu het zwaar wordt.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 23:45 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Eerste rep ademhalen voordat je hem unracked terwijl de bar nog op neus hoogte staat. Dan eronder en pressen. Vervolgens bovenin ademhalen telkens.![]()
Scannen met fitnesspallquote:Op zaterdag 5 juli 2014 11:51 schreef Teddyburrr het volgende:
Hoeveel calorieën zitten er in die Finkbrau bier van de lidl? Weet iemand dat hier?Stats:
Bench 145
Squat 250
Deadlift 280![]()
Hoe krijg jij dat in vredes naam weg?quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:34 schreef Sapstengel het volgende:
Mijn ontbijt is altijd gewoon halve liter volle melk met 50gr havermoutpoeder erin. 500kcal, drink je in een paar minuten weg.
Heb net geprobeerd het te drinken.. niet gelukt.
Ongeveer 6 eetlepels haverout gemixt in een blender en dat in een glas met melk gedaan.
SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.![]()
Ik doe het in zo'n shakebeker en schud het dan door elkaar. Als je 10gr per 100ml melk doet is het bijna gewoon melk, merk je nauwelijks dat er havermout doorheen zit.![]()
quote:Op vrijdag 4 juli 2014 00:45 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Maar dan is de vraag weer wat de gemiddelde proefpersoon was? De beginnende/gemiddelde sporter? Of was het een ervaren groep?Het is eigenlijk 3x10 vs. 7x3. Wel in well-trained men iig.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 22:51 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
iirc was het met een gemiddelde sporter. Ik kan het nu zo 1-2-3 niet vinden, maar ik zal vannacht/morgen eens kijken.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24714538If not now, then when.![]()
Ah jah.quote:Op zaterdag 5 juli 2014 14:47 schreef Sapstengel het volgende:
Ik doe het in zo'n shakebeker en schud het dan door elkaar. Als je 10gr per 100ml melk doet is het bijna gewoon melk, merk je nauwelijks dat er havermout doorheen zit.
Zeg ik heb nu ook de variety pack binnen van Whey.
Is één pakje per dag goed voor beginner? (28 gram)SOMEWHERE THERE IS A TREE, TIRELESSLY PRODUCING OXYGEN SO THAT YOU CAN STAY ALIVE. FIND IT AND APOLOGIZE.![]()
Ligt aan de rest wat je eetquote:Op zaterdag 5 juli 2014 18:41 schreef Basxt het volgende:
[..]
Ah jah.
Zeg ik heb nu ook de variety pack binnen van Whey.
Is één pakje per dag goed voor beginner? (28 gram)
Ik hou meestal 1.5 gr eiwit per kg lichaamsgewicht aan
Maar denk dat je in het begin wel iets lager kan aanhoudenStats:
Bench 145
Squat 250
Deadlift 280![]()
Me knie maakt al 2 weken geluidjes bij het lopen van de trap en het squatten. Bij de trap knakt het 3 keer zachtjes, en bij elke traptrede. Bij het squatten hoor ik een vrij duidelijke knak als ik beneden parallel ga. Ik merkte het de dag nadat ik een keer met knee wraps heb lopen squatten (singles). Voorlopig kappen met beenoefeningen? Iemand een idee wat het kan zijn? Verbosity ofzo?
Moet er ook bij zeggen dat m'n knie de eerste week een beetje dik of puffy aan voelde (niet zichtbaar). Is nu minder of bijna weg, maar goed.![]()
Is maar geluid heb ik ook welquote:Op zaterdag 5 juli 2014 20:06 schreef Faeroer het volgende:
Me knie maakt al 2 weken geluidjes bij het lopen van de trap en het squatten. Bij de trap knakt het 3 keer zachtjes, en bij elke traptrede. Bij het squatten hoor ik een vrij duidelijke knak als ik beneden parallel ga. Ik merkte het de dag nadat ik een keer met knee wraps heb lopen squatten (singles). Voorlopig kappen met beenoefeningen? Iemand een idee wat het kan zijn? Verbosity ofzo?
Gewoon door squatten?Stats:
Bench 145
Squat 250
Deadlift 280
Forum Opties Forumhop: Hop naar: