Jammer ja, het is wel pluck den dag wat dat betreftquote:Op vrijdag 4 juli 2014 07:07 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Nog even genieten van de zon, morgen is t weer voorbij
Ik "moet" op de fiets naar het haringvliet. Denk dat ik er ook nog wel even inplons daar.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 07:39 schreef Tarado het volgende:
[..]
Jammer ja, het is wel pluck den dag wat dat betreft
Niet te koud nog het water?quote:Op vrijdag 4 juli 2014 07:40 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ik "moet" op de fiets naar het haringvliet. Denk dat ik er ook nog wel even inplons daar.
Jawohl, succes!quote:Op vrijdag 4 juli 2014 07:42 schreef Ajacied422 het volgende:
Vandaag Economietoets en een Duits mondeling. Whooptidoo
Beetje blowen in de zon tussendoor.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 07:47 schreef Ajacied422 het volgende:
ach mn mondeling is om 12:00 en ik ben om 10:10 klaar met economie. niets mis mee.
Zou mooi zijn, moest denken aan WK 82 Frankrijk - Duitsland, dat was echt zo'n bloed aan de paal wedstrijd, mooiste was dat alleen m'n maat en ik voor Duitsland waren en de rest was voor Frankrijk. ze waren er helemaal ziek vanquote:Op vrijdag 4 juli 2014 07:51 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik gok op Duitsland en Colombia vanavond.
Heb wel een beetje vrees dat dat Brasil weer mazzelt na verlenging.
Wat was dit en waar?quote:Op vrijdag 4 juli 2014 07:52 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[ afbeelding ]
Toch jammer dat we veel van dit soort gebouwen kwijt zijn.
Ze hadden bij de wederopbouw ook wat meer respect voor historie kunnen hebben natuurlijk, maar het moest allemaal snel en goedkoopquote:
Op 1 of andere manier hebben die duitsers dat toch beter gedaan. Keulen hebben ze natuurlijk ook helemaal de vernieling in geschoten maar dat centrum is toch een stuk sfeervoller dan dat van Rotterdam.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 08:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ze hadden bij de wederopbouw ook wat meer respect voor historie kunnen hebben natuurlijk, maar het moest allemaal snel en goedkoop
Sowieso respect voor hoe die gasten en ook de Japanners zijn herrezen na WWII, je vraagt je dan toch af wie uiteindelijk de oorlog hebben verlorenquote:Op vrijdag 4 juli 2014 08:05 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Op 1 of andere manier hebben die duitsers dat toch beter gedaan. Keulen hebben ze natuurlijk ook helemaal de vernieling in geschoten maar dat centrum is toch een stuk sfeervoller dan dat van Rotterdam.
De Fransen.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 08:15 schreef Tarado het volgende:
[..]
Sowieso respect voor hoe die gasten en ook de Japanners zijn herrezen na WWII, je vraagt je dan toch af wie uiteindelijk de oorlog hebben verloren
Vreemd, is toch vlakbij Amsterdam ditquote:Op vrijdag 4 juli 2014 08:21 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Jup. Moest t laatste stukje met de bus.
Die van 50 doet het nietquote:Op vrijdag 4 juli 2014 08:24 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Tokyo 1945
[ afbeelding ]
Tokyo 1950
[ afbeelding ]
Foto mag voor de tweede keer niet.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 08:44 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
http://www.stickboyphotos(...)-color-images-13.jpg
Dat zijn keuzes die gemaakt zijn Knut. Rotterdam koos ervoor om de wederopbouw te gebruiken voor een bepaald soort moderne bouwstijl. Experimenteel en voor die tijd toekomstgericht. Probleem met die bouwstijl is dat het al snel verouderd en aftands over zal gaan komen, zeker omdat het het begin was van de industriele bouwstijl. Wat Rotterdam moet doen is dat soort gebouwen dus blijvend vernieuwen. Helaas is dat nooit doorgezet. Sociaaltechnisch natuurlijk ook vrij lastig aangezien de panden gewoon gebruikt of bewoond worden.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 08:05 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Op 1 of andere manier hebben die duitsers dat toch beter gedaan. Keulen hebben ze natuurlijk ook helemaal de vernieling in geschoten maar dat centrum is toch een stuk sfeervoller dan dat van Rotterdam.
Beter hadden ze daar een atoombom op gegooid in plaats van op de pitoreske stadjes Hiroshima en Nagasakiquote:Op vrijdag 4 juli 2014 08:46 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ja dan donderen ze maar op hoor.
Tokyo
Als je de eerste foto's van de koopgoot ziet was dat nu weer helemaal hip en retro geweest.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 08:50 schreef Dven het volgende:
[..]
Dat zijn keuzes die gemaakt zijn Knut. Rotterdam koos ervoor om de wederopbouw te gebruiken voor een bepaald soort moderne bouwstijl. Experimenteel en voor die tijd toekomstgericht. Probleem met die bouwstijl is dat het al snel verouderd en aftands over zal gaan komen, zeker omdat het het begin was van de industriele bouwstijl. Wat Rotterdam moet doen is dat soort gebouwen dus blijvend vernieuwen. Helaas is dat nooit doorgezet. Sociaaltechnisch natuurlijk ook vrij lastig aangezien de panden gewoon gebruikt of bewoond worden.
Koopgootquote:Op vrijdag 4 juli 2014 08:55 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Als je de eerste foto's van de koopgoot ziet was dat nu weer helemaal hip en retro geweest.
Al eens bij de Bazar gaan eten? Toptentquote:Op vrijdag 4 juli 2014 08:58 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ik bedoel eigenlijk niet de koopgoot maar de lijnbaan.
Vanavond gaan we naar de portugees. Ziet er net als in Portugal uit als een kantine maar zou heel goed moeten zijn.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 08:59 schreef Dven het volgende:
[..]
Al eens bij de Bazar gaan eten? ToptentVoedseltechnisch niet spectaculair ofzo maar heerlijke setting en altijd gezellig. Hotel zelf is super om in te slapen. Themakamers
Ken ik verder niet. Wat wel de moeite waard is, is de 'Smaak van Afrika'. Allemaal Afrikaanse gerechten, lekker met je handen struisvogel, krokodil of wat dan ook vreten met allemaal Afrikaanse biertjes. Leuk aangekleed en goed geprijsd. Sowieso uniek in Nederland. Kijk ook eens op www.desmaakvanafrika.nlquote:Op vrijdag 4 juli 2014 09:08 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Vanavond gaan we naar de portugees. Ziet er net als in Portugal uit als een kantine maar zou heel goed moeten zijn.
quote:De vakcentrales FNV, CNV en VCP willen de komende zes jaar 300.000 banen scheppen door de lasten op arbeid te verlagen, vermogens en bedrijfswinsten hoger te belasten, ouderen korter te laten werken en te stoppen met het verhogen van de AOW-leeftijd.
Witte Aap was altijd al niets. HNY begint ook allemaal van die teringhipsters te huisvestenquote:Op vrijdag 4 juli 2014 09:18 schreef Dven het volgende:
Al heeft de Witte Aap ook zijn beste tijd wel weer gehad sinds het zo populair geworden is.
quote:Op vrijdag 4 juli 2014 07:52 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[ afbeelding ]
Toch jammer dat we veel van dit soort gebouwen kwijt zijn.
Ik hoop dat ze van die verhoogde spoorlijn vanaf station hofplein een mooi park gaan maken, net als in new york. En in 1 van die bogen eronder ga ik dan mn eigen tent starten.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 09:22 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Rotterdamse luchtspoor
Zo vertieft dat we dat kwijt zijn.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]DE HEF
Is weer in zijn oude retrojasje gefit. Is juist een toonbeeld van hoe Rotterdam moderniseert met respect voor het verleden en vizier op de toekomst.quote:
Daat zijn dus al jaren gesprekken over. Er kwam een opkoper langs die dat wilde gaan realiseren maar de 'poorten' (niet verhuurbare ruimtes, want daar lopen wegen onderdoor) moest de gemeente op zich nemen.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 09:23 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze van die verhoogde spoorlijn vanaf station hofplein een mooi park gaan maken, net als in new york. En in 1 van die bogen eronder ga ik dan mn eigen tent starten.
Leuke van de Witte Aap was de homogeniteit. Studenten, oude lullen, hipsters, skaters, zakenlieden, alles en iedereen kwam er samen en kwam overeen. Dat bevalt me.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 09:19 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Witte Aap was altijd al niets. HNY begint ook allemaal van die teringhipsters te huisvesten
één van de weinige bruggen die mijn opa niet geplaatst heeft in Rotterdamquote:Op vrijdag 4 juli 2014 09:22 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Rotterdamse luchtspoor
Zo vertieft dat we dat kwijt zijn.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]DE HEF
quote:Op vrijdag 4 juli 2014 09:29 schreef Dven het volgende:
[..]
één van de weinige bruggen die mijn opa niet geplaatst heeft in Rotterdam
Bruggen bouwen en muren breken
Rotterdam heeft inderdaad een Rotterdamse burgemeester nodig met hart voor de stad, de juiste mentaliteit en kennis over de bijzondere historie van dat mooie stukje Nederland.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 09:25 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Daat zijn dus al jaren gesprekken over. Er kwam een opkoper langs die dat wilde gaan realiseren maar de 'poorten' (niet verhuurbare ruimtes, want daar lopen wegen onderdoor) moest de gemeente op zich nemen.
Knalt Aboelaadklep (HEY ABOUTALEB VUILE VIEZE KAAAAAAAAAA JOOD, HE ABOUTALEB VAL MAAR LEKKER DOOD) dat hele plan uit de lucht![]()
![]()
![]()
TERINGburgemeester
Dan maar een note voor deze post, hij is terecht, het IS EEN GORE TYFUSLUL GGMM EEN TERINGLUL DIE ABOUTALEB
Er zou een wet moeten zijn dat een Rotterdamse burgemeester hier geboren en getogen moet zijn en niet buiten de stad mag hebben gewoond gedurende zijn hele leven.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 09:30 schreef Dven het volgende:
[..]
Rotterdam heeft inderdaad een Rotterdamse burgemeester nodig met hart voor de stad, de juiste mentaliteit en kennis over de bijzondere historie van dat mooie stukje Nederland.
Probleem is dat er nog maar zo verdomde weinig echte Rotterdammers zijn. Zijn allemaal eind jaren 70 begin jaren 80 verhuist naar de Spijkenisses, Barendrechts, Oud-Beijerlands en Hellevoetsluisjes van de wereld.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 09:31 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Er zou een wet moeten zijn dat een Rotterdamse burgemeester hier geboren en getogen moet zijn en niet buiten de stad mag hebben gewoond gedurende zijn hele leven..
Gelul.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 09:32 schreef Dven het volgende:
[..]
Probleem is dat er nog maar zo verdomde weinig echte Rotterdammers zijn. Zijn allemaal eind jaren 70 begin jaren 80 verhuist naar de Spijkenisses, Barendrechts, Oud-Beijerlands en Hellevoetsluisjes van de wereld.
Daar is een belachelijk goede reden voor en ook in Amsterdam.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 09:34 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Ik verbaas me nog iedere dag over hoeveel buitenlanders er in compleet verpauperde maar wel mooie panden wonen in de BINNENSTAD. Echt, in alle steden in de randstad zitten dat soort panden vol hippe hoog opgeleide yuppen, maar in Rotterdam is het een grote gore vuile schotelbende.
In Amsterdam zie je toch niet zo veel buitenlanders in de hippe wijken rond het centrum hoor. Ja, toeristen.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 09:35 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Daar is een belachelijk goede reden voor en ook in Amsterdam.
Allochtonen werden met 3 gezinnen tegelijk in die woningen weggestopt. Die panden zijn (vooral in Amsterdam) enkele tonnen zo niet miljoenen waard geworden. Die gasten hebben die woningen overgenomen voor een prikkie van de gemeente.
En voila, zie daar hoe 40-45% van die gasten van het geld bulkt. De overige zooi doet het met drugspoen..
Komt omdat ze daar uitgekocht zijn door yuppen. Je had eens in de jaren '90 moeten kijken.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 09:37 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
In Amsterdam zie je toch niet zo veel buitenlanders in de hippe wijken rond het centrum hoor. Ja, toeristen.
quote:
quote:Op 1 januari 2004 woonden in ons land 770 duizend mensen die in Rotterdam zijn geboren. Vier van de tien geboren Rotterdammers (302 duizend) woonden in hun geboortestad. Elders in Nederland wonen er dus meer geboren Rotterdammers dan in Rotterdam zelf.
Hoogste aandeel in Barendrecht en Albrandswaard
Naar verhouding wonen de meeste ex-Rotterdammers in Barendrecht en Albrandswaard, met beide 52 procent. Daarmee is dit aandeel zelfs nog iets groter dan het aandeel geboren Rotterdammers in Rotterdam (51 procent). Ook in Capelle aan den IJssel en Spijkenisse (beide meer dan 40 procent) wonen relatief veel ex-Rotterdammers, evenals in Ridderkerk, Bergschenhoek en Oud-Beijerland (elk meer dan 35 procent).
Geboren Rotterdammers wonen vooral in randgemeenten
Vooral in de omringende gemeenten ten zuiden en ten oosten van Rotterdam wonen veel geboren Rotterdammers. Dit hangt enerzijds samen met veel nieuwbouw in die gemeenten in het recente verleden (zoals in Capelle aan den IJssel en Berkel en Rodenrijs).
Anderzijds komt dit doordat een flink aantal kinderen in een Rotterdams ziekenhuis wordt geboren, omdat een aantal omringende gemeenten geen (academisch) ziekenhuis heeft. In totaal woont een op de 4 nul-jarigen die in Rotterdam zijn geboren, buiten Rotterdam.
Hoe verder weg, des te minder Rotterdammers
In het algemeen blijkt dat het aandeel Rotterdammers in gemeenten lager is, naarmate de gemeenten verder van Rotterdam verwijderd zijn. Alleen in Eindhoven en omgeving en een groot deel van Drenthe ligt het aandeel geboren Rotterdammers iets hoger dan in de rest van die omgeving.
In alle gemeenten wonen geboren Rotterdammers
Op 1 januari 2004 woonden in alle gemeenten in Nederland geboren Rotterdammers. In absolute zin wonen de meeste ex-Rotterdammers in Spijkenisse (31 duizend), gevolgd door Capelle aan den IJssel (30 duizend). Ook in Barendrecht, Ridderkerk, Hellevoetsluis, Schiedam en Albrandswaard wonen veel geboren Rotterdammers (tussen 10 en 20 duizend). In het Limburgse Thorn woont het kleinste aantal ex-Rotterdammers (8), gevolgd door het eveneens in Limburg gelegen Simpelveld (16).
Hopelijk gaat dit ook snel in Rotterdam gebeuren.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 09:38 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Komt omdat ze daar uitgekocht zijn door yuppen. Je had eens in de jaren '90 moeten kijken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |