Het bestaan van ufo's is een honderd procent vastgesteld feit. Unidentified Flying Object. Als je iets ziet vliegen en niet weet wat het is, is het een ufo. Ik zie niets opmerkelijks. Of hij bedoelde vliegende schotels/buitenaardse ruimtevaartuigen, maar dat lees ik nergens.quote:Op woensdag 2 juli 2014 22:56 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Vermeeren is wetenschapper, lucht- en ruimtevaartdeskundige aan de TU Delft en hij gelooft in het bestaan van ufo's. Opmerkelijk, want de meeste wetenschappers denken dat het "onzin" is dat buitenaardse wezens de aarde bezoeken.
Website verdien ik niets mee en dit artikel komt van NOS.nl. Dat is volgens mij toch echt een nieuws-site dus NWS.quote:
Moeilijk he, de link liggen met de titel van het artikel.quote:Op woensdag 2 juli 2014 23:02 schreef Bot13 het volgende:
[..]
Het bestaan van ufo's is een honderd procent vastgesteld feit. Unidentified Flying Object. Als je iets ziet vliegen en niet weet wat het is, is het een ufo. Ik zie niets opmerkelijks. Of hij bedoelde vliegende schotels/buitenaardse ruimtevaartuigen, maar dat lees ik nergens.
Ik zou dat allemaal niet uitsluiten en zeker niet met een huillach. (Tipje: Daar krijg je nooit goede discussies van.)quote:Op woensdag 2 juli 2014 23:08 schreef mstx het volgende:
Denken dat buitenaards leven:
- Precies in het zelfde tijdvak als ons leeft
+ Verder geëvolueerd is dan ons
+ Technologie heeft om een ruimtereis van enkele jaren te kunnen maken en daarmee ook nog binnen de dampkring van de aarde kunnen vliegen en weer terug te gaan
+ Toevallig onze planeet vindt tussen de miljarden sterren
+ Ons niet wil vernietigen
De aangepaste warp-drive theorie van Alcubierre wordt op het moment door de NASA als plausibel beschouwd:quote:Op woensdag 2 juli 2014 23:08 schreef mstx het volgende:
Denken dat buitenaards leven:
- Precies in het zelfde tijdvak als ons leeft
+ Verder geëvolueerd is dan ons
+ Technologie heeft om een ruimtereis van enkele jaren te kunnen maken en daarmee ook nog binnen de dampkring van de aarde kunnen vliegen en weer terug te gaan
+ Toevallig onze planeet vindt tussen de miljarden sterren
+ Ons niet wil vernietigen
Als je het woord wetenschapper in een artikel gebruikt is het minste wat je kunt doen ook de regels van de wetenschap zelf hanteren: iets is wat het is en heet hoe het heet, geen ruimte voor misinterpretatie. Anders had het gedeelte van die wetenschapper er net zo goed niet in kunnen staan.quote:Op woensdag 2 juli 2014 23:03 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Moeilijk he, de link liggen met de titel van het artikel.
En de regels van de taal zeggen dat het woord UFO verschillende betekenissen heeft. Je hoeft niet heel slim te zijn om te weten wat Vermeeren met UFO bedoelt, maar jij moet even bijdehand doen.quote:Op woensdag 2 juli 2014 23:16 schreef Bot13 het volgende:
[..]
Als je het woord wetenschapper in een artikel gebruikt is het minste wat je kunt doen ook de regels van de wetenschap zelf hanteren: iets is wat het is en heet hoe het heet, geen ruimte voor misinterpretatie. Anders had het gedeelte van die wetenschapper er net zo goed niet in kunnen staan.
quote:Op woensdag 2 juli 2014 23:14 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
De aangepast warp-drive theorie van Alcubierre wordt op het moment door de NASA als plausibel beschouwd:
En onze planeet "toevallig" vinden? Hoe kom je daar nou weer bij? Wij hebben met Kepler al heel erg veel planeten gevonden en binnenkort hebben we ruimtetelescopen die de atmosfeer van ver weg gelegen planeten kunnen lezen om zo te kijken of er leven is.
Waarom zet je er dan adsense banners op?quote:Op woensdag 2 juli 2014 23:03 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Website verdien ik niets mee en dit artikel komt van NOS.nl. Dat is volgens mij toch echt een nieuws-site dus NWS.
Kan je nagaan.quote:Op woensdag 2 juli 2014 23:18 schreef kurk_droog het volgende:
[..]![]()
Wij hebben geen kut gevonden nog zo groot is het universum.
Weer zo'n wijsneusquote:Op woensdag 2 juli 2014 23:18 schreef kurk_droog het volgende:
[..]![]()
Wij hebben geen kut gevonden nog zo groot is het universum.
Dat doe ik niet, dat doet jouwweb.quote:Op woensdag 2 juli 2014 23:19 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Waarom zet je er dan adsense banners op?
En dit is volgens mij ook TRU materiaal
Ik ben zelf niet echt een fan van Vermeeren.quote:
Geen idee, want ik ken het project niet. Ik heb wel even door dat YT filmpje zitten scrollen en dat wekt weinig vertrouwen. Er wordt vooral heel erg veel nadruk gelegd op de (vermeende) autoriteit van getuigen en dat is eigenlijk altijd een teken dat er geen echt harde feiten zijn. Als je maar moet vertrouwen op mensen omdat die (vermeende) autoriteiten zijn dan is dat eigenlijk altijd een teken dat er maar wat gekletst wordt. Feiten spreken voor zich, niet de mensen.quote:Op woensdag 2 juli 2014 23:22 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Ik ben zelf niet echt een fan van Vermeeren.
Wat vind jij van de Disclosure Project?
Het is me wel eens opgevallen dat in de wetenschappelijke wereld het woord bijdehand niet in dusdanig neerbuigende wijze gebruikt wordt. Definitiebepalingen zijn juist cruciaal. Ik neem je onbedoelde compliment ter harte!quote:Op woensdag 2 juli 2014 23:18 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
En de regels van de taal zeggen dat het woord UFO verschillende betekenissen heeft. Je hoeft niet heel slim te zijn om te weten wat Vermeeren met UFO bedoelt, maar jij moet even bijdehand doen.
Precies. Ik hoorde laatst nog iets in de zin van dat ze hier niet kunnen overleven want zuurstof dit en dat, maar dat zuurstof noodzakelijk is voor ons betekend niet dat het voor 'aliens' ook noodzakelijk is.. Als ze al bestaan.quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:15 schreef haags_kwartiertje het volgende:
zal vast buitenaards leven zijn hoor. Maar ik geloof niet dat wij naar de juiste vorm zoeken. We gaan er maar vanuit dat alles waardoor wij ontstaan zijn ook toepasselijk is voor het vinden van buitenaards leven. Daar geloof ik dus geen zak van
Ik haal hem groots aan? Het eerste deel is een artikel van de NOS. In het tweede deel, waarin ik mijn zegje doe, haal ik hem niet eens aanquote:Op woensdag 2 juli 2014 23:27 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Geen idee, want ik ken het project niet. Ik heb wel even door dat YT filmpje zitten scrollen en dat wekt weinig vertrouwen. Er wordt vooral heel erg veel nadruk gelegd op de (vermeende) autoriteit van getuigen en dat is eigenlijk altijd een teken dat er geen echt harde feiten zijn. Als je maar moet vertrouwen op mensen omdat die (vermeende) autoriteiten zijn dan is dat eigenlijk altijd een teken dat er maar wat gekletst wordt. Feiten spreken voor zich, niet de mensen.
Overigens kun je zeggen dat je geen fan van Vemeeren bent, maar je haalt hem wel groots aan in je OP.
Mocht je een goeie evenwichtige documentaire willen zien over de serieuze kant van het UFO fenomeen, dan kan ik je de volgende aanraden:quote:Op woensdag 2 juli 2014 23:45 schreef BarendWubboJagermanJansen het volgende:
Best een interessant onderwerp om eens over na te denken. Stel dat er echt een buitenaardse beschaving is die weet van ons bestaan.
Dit is wat Michio Kaku zegt over de getuigenissen van mensen uit onder andere het Disclosure Project:quote:Op woensdag 2 juli 2014 23:27 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Geen idee, want ik ken het project niet. Ik heb wel even door dat YT filmpje zitten scrollen en dat wekt weinig vertrouwen. Er wordt vooral heel erg veel nadruk gelegd op de (vermeende) autoriteit van getuigen en dat is eigenlijk altijd een teken dat er geen echt harde feiten zijn. Als je maar moet vertrouwen op mensen omdat die (vermeende) autoriteiten zijn dan is dat eigenlijk altijd een teken dat er maar wat gekletst wordt. Feiten spreken voor zich, niet de mensen.
En bedankt. Nu heb ik dat deuntje van Jeff Wayne de hele tijd in mijn kop.....quote:Op donderdag 3 juli 2014 01:06 schreef Tassendief het volgende:
No one would have believed, in the last years of the nineteenth century, that human affairs were being watched from the timeless worlds of space.
No one could have dreamed we were being scrutinized, as someone with a microscope studies creatures that swarm and multiply in a drop of water. Few men even considered the possibility of life on other planets and yet, across the gulf of space, minds immeasurably superior to ours regarded this Earth with envious eyes, and slowly and surely, they drew their plans against us.
God is an alien.quote:Op woensdag 2 juli 2014 23:15 schreef J0kkebr0k het volgende:
De Satan wil dat je dit gelooft en leidt je weg bij de ware religie...
Sorry, kon het niet laten.
Magneten.quote:Op donderdag 3 juli 2014 07:43 schreef kraakschandaal het volgende:
Hoe gaan we het doen is dan de volgende vraag. Met lasers?
Ja, precies. Gewoon alles doen met magneten.quote:Op donderdag 3 juli 2014 07:57 schreef kraakschandaal het volgende:
[..]
Waarom treinen nog op een rails rijden is me ook een raadsel?
Ik wel, omdat onze bouwstoffen het makkelijkst met elkaar reageerd en het meest voor komt.quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:15 schreef haags_kwartiertje het volgende:
zal vast buitenaards leven zijn hoor. Maar ik geloof niet dat wij naar de juiste vorm zoeken. We gaan er maar vanuit dat alles waardoor wij ontstaan zijn ook toepasselijk is voor het vinden van buitenaards leven. Daar geloof ik dus geen zak van
quote:Op donderdag 3 juli 2014 07:55 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Een Goa'uld, om precies te zijn.
Hoogstwaarschijnlijk wel, natuurkundig, wiskundig en chemisch gezien is dit de beste oplossing. Ons bouwplan komt waarschijnlijk het meest voor bij intelligent leven.quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:18 schreef Scootermuisje het volgende:
[..]
Precies. Ik hoorde laatst nog iets in de zin van dat ze hier niet kunnen overleven want zuurstof dit en dat, maar dat zuurstof noodzakelijk is voor ons betekend niet dat het voor 'aliens' ook noodzakelijk is.. Als ze al bestaan.
Als een club aliens hier landt, beginnen de Amerikanen waarschijnlijk direct te schieten.quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:12 schreef Tja..1986 het volgende:
Ah, dus ze zouden ons wel kunnen vernietigen als ze dat willen, maar contact opnemen lukt ze niet
Rare jongens die buitenaardse.
Nee joh. Obama is zelf een alien.quote:Op donderdag 3 juli 2014 09:07 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Als een club aliens hier landt, beginnen de Amerikanen waarschijnlijk direct te schieten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |