quote:Op donderdag 28 augustus 2014 16:18 schreef angel008 het volgende:
[..]
nu is het wachten om te horen dat het gecanceld is
Dan zoek ik die Bay opSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
oh ah toma toma vem vem vem vem
Aaahh daar ken ik 'me van jaquote:Op donderdag 28 augustus 2014 20:30 schreef AlwaysHappy het volgende:
Afgelopen week het eerste seizoen hier bekeken. Reclames van gezien toen we in de USA waren deze zomer, dus bij thuiskomst toch maar even opgezocht. Verrassend goede serie. Eric Dane weet een compleet andere rol neer te zetten dan zijn Grey's Anatomy rol van de afgelopen jaren. Leuke karakters, goed geschreven en de cliffhanger was ook wel vermakelijk. Geen idee wie er nu nog de ''good guys'' zijn. Die vrouw in charge in ieder geval niet...spannend in ieder geval!
Nou de 'good guys' zijn natuurlijk de US Navy mensen en de 'war lords' waar die vrouw het over had. Die hielden mensen tegen die naar dat stadion gingen en de leider gaf ook een appel aan een kind terwijl hij voorbij liep.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 20:30 schreef AlwaysHappy het volgende:
Afgelopen week het eerste seizoen hier bekeken. Reclames van gezien toen we in de USA waren deze zomer, dus bij thuiskomst toch maar even opgezocht. Verrassend goede serie. Eric Dane weet een compleet andere rol neer te zetten dan zijn Grey's Anatomy rol van de afgelopen jaren. Leuke karakters, goed geschreven en de cliffhanger was ook wel vermakelijk. Geen idee wie er nu nog de ''good guys'' zijn. Die vrouw in charge in ieder geval niet...spannend in ieder geval!
Dan zou ik afhakenquote:Op dinsdag 4 november 2014 10:23 schreef EdvandeBerg het volgende:
Ik heb een paar ep's van se01 gezien en vind hem wel vermakelijk, ga hem denk ik verder kijken.
Iemand al opgevallen dat dit net zo goed een sci-fi serie had kunnen zijn? Het schip had net zo goed een ruimteschip kunnen zijn en de oceaan ook de ruimte. Je zou de serie met weinig aanpassingen in het script opnieuw kunnen filmen als SF-serie.
zeker aangezien het al gedaan is (Babylon 5 spin-off, crusaders geloof ik)quote:Op dinsdag 4 november 2014 12:14 schreef Watdoeteenvulploegleider het volgende:
[..]
Dan zou ik afhaken
Komt nog een seizoen he, dus was enkel einde van het seizoen, niet van de serie.quote:Op dinsdag 11 november 2014 22:27 schreef marsmello het volgende:
Wat een bagger einde van de serie trouwens.
Verder wel vermakelijke televisie.
Geen kwalitatief hoogstaand televisie werk maar gewoon lekker wegkijken.
Het is geen Failing Skies inderdaadquote:Op dinsdag 11 november 2014 21:02 schreef TigerXtrm het volgende:
Net even de eerste aflevering gekeken in de hoop dat dit een nieuwe serie met potentie zou worden. Maar jezus wat een enorm slechte serie zegVerhaal gaat VEEEL te snel, springt van hot naar her, zo onrealistisch als de best, veel te dramatisch geschreven en het acteerwerk is echt bagger
Man man man
Het was vermakelijk voor op de zondagavond, maar na het seizoenseinde zijn de mogelijkheden idd beperkt.quote:Op maandag 29 december 2014 12:29 schreef Ajaxfan het volgende:
2e seizoen gaat dus rond juli volgend jaar uitgezonden worden waarschijnlijk. Benieuwd hoeveel draaien ze er nog aan kunnen geven.
De Nathan James is een Arleigh Burke class destroyer die normaal gesproken 2 RIBs aan boord hebben. Die heli kan zo weer getankt worden en verder vliegen.quote:Op maandag 29 december 2014 12:53 schreef Sebastiaan92 het volgende:
Hoeveel van die rubberen kleine bootjes zou zo'n schip trouwens aan bord hebben. De heli kunnen ze op een gegeven moment niet meer gebruiken omdat de brandstof op is. Van die kleine bootjes gaan er diverse kapot, maar daar hebben ze nooit een tekort aan.
Coolcoolcool!quote:Op donderdag 9 april 2015 12:34 schreef EdvandeBerg het volgende:
Nog tot 21 juni wachten...
Nieuwe trailer:
Nicequote:Op donderdag 9 april 2015 12:34 schreef EdvandeBerg het volgende:
Nog tot 21 juni wachten...
Nieuwe trailer:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |