quote:Op maandag 20 juni 2016 17:21 schreef Nicap_tm het volgende:
Heb hem maar gecancelled na het zien van de laatste twee afleveringen. Laatste leek wel een aflevering van The A team man. Twee achtervolgende jeeps op 5 meter afstand en maar schieten en "niks" raken. Ik gok dat dit het laatste seizoen zal zijn
Hehe scherpquote:
Ja bedoel ik, ik ook, maar vorige week al alletwee. Oh ik ben in de war, dat klopt gewoon, er zijn er 2 uitgezondenquote:
Na er worden meer exotische tieten ingeschreven.quote:Op vrijdag 17 juni 2016 15:41 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat gevoel had ik ook wel een beetje. Het was toch meer een serie in de categorie 'schieten, tieten en helikopters', maar de tieten zijn eruit geschreven.
quote:Op maandag 4 juli 2016 20:42 schreef Monolith het volgende:
Wel knap om in een post-apocalyptische serie in één aflevering zo ongeveer alle slechte clichés uit dertig jaar Vietnamfilms te stoppen.
Tsssquote:Op maandag 4 juli 2016 23:31 schreef motorbloempje het volgende:
Ik kan het eigenlijk niet meer aan.... Het is echt té slecht geworden
DARKEN SHIP!!!!!!!!!!!quote:Op maandag 4 juli 2016 23:31 schreef motorbloempje het volgende:
Ik kan het eigenlijk niet meer aan.... Het is echt té slecht geworden
Alsof hij met een speedbootje aan het slalommen was en alle mijnen zag liggen...quote:Op woensdag 27 juli 2016 15:20 schreef Karina het volgende:
Die Japanner als een baas door het mijnenveld sturen
Het was gewoon alsof hij een videogame aan het spelen wasquote:Op woensdag 27 juli 2016 15:59 schreef AchJa het volgende:
[..]
Alsof hij met een speedbootje aan het slalommen was en alle mijnen zag liggen...![]()
Ze hadden een Kingfisher he.quote:Op woensdag 27 juli 2016 15:59 schreef AchJa het volgende:
[..]
Alsof hij met een speedbootje aan het slalommen was en alle mijnen zag liggen...![]()
Oh ja dat was het...quote:Op donderdag 28 juli 2016 08:35 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ze hadden een Kingfisher he.
http://www.sensorcominc.c(...)fishersonarswak.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |