Verplicht? Lijkt me eerder een gevalletje "rekening houden met mensen met veel koffers" en "anders past het niet in de dienstregeling".quote:Op dinsdag 24 juni 2014 15:48 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Dat is verplicht bij alles wat de grens overgaat.
wat hij noemt zijn westbound tijdenquote:Op dinsdag 24 juni 2014 15:48 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Dat is verplicht bij alles wat de grens overgaat.
In Apeldoorn staat hij planmatig lang stil.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:43 schreef Fiorano het volgende:
Iniedergeval was bij Amersfoort de tijd alweer ingereden haalde m'n overstap makkelijk.
ZZ Top in HMHquote:Op dinsdag 24 juni 2014 17:25 schreef ReisT het volgende:
Een extra stop op Amsterdam Bijlmer en er stappen nog mensen uit ook. Wat is hier voor iets bijzonders te doen?
ZZ Top in de HMH en One Direction (quote:Op dinsdag 24 juni 2014 17:25 schreef ReisT het volgende:
Een extra stop op Amsterdam Bijlmer en er stappen nog mensen uit ook. Wat is hier voor iets bijzonders te doen?
Verplicht zal het inderdaad niet zijn aangezien de Benelux in de oude, fatsoenlijke dienstregeling binnen 2 minuten op beide stations alweer pleite was.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:09 schreef James1988 het volgende:
[..]
Verplicht? Lijkt me eerder een gevalletje "rekening houden met mensen met veel koffers" en "anders past het niet in de dienstregeling".
Zie ook de achterlijk lange stops van de Benelux in Rotterdam en Roosendaal.
voor dat laatste hadden ze in Edinburgh een nieuw tramlijn geopend. Dan is een paar extra tussenstopjes hier nog bescheiden.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 17:28 schreef boriq het volgende:
[..]
ZZ Top in de HMH en One Direction () in de ArenA.
Waren het ook, eenrichtingstrams?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 17:35 schreef ReisT het volgende:
[..]
voor dat laatste hadden ze in Edinburgh een nieuw tramlijn geopend. Dan is een paar extra tussenstopjes hier nog bescheiden.
Dat vind ik juist wel weer een goed plan, anders is het gvd net alsof je Monopoly zit te spelen ofzo...quote:Op dinsdag 24 juni 2014 13:50 schreef Monopoly het volgende:
Er gaan ook weer stemmen op om het station Groningen-Noord te hernoemen naar de oude naam: Noorderstation. Ik snap dat sommige mensen enigzins nostalgisch zijn, maar dit is toch zonde van het geld?
Als het maar niet sneeuwt hequote:Op dinsdag 24 juni 2014 19:24 schreef James1988 het volgende:
Ferrovie.it speculeert dat men de V250 wel eens een tweede leven zou kunnen geven door voor Trenitalia op de Italiaanse hogesnelheidslijnen te gaan rijden.
quote:
Ik ook.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 19:27 schreef Dr_Flash het volgende:
Maar als dat gaat gebeuren ga ik er zeker nog wel een keer een ritje mee maken
Oh, dan zijn al die trein-o-fielen op Drehscheibe fout, my bad.quote:Op dinsdag 24 juni 2014 11:41 schreef bork het volgende:
[..]Wat je maar duidelijk vindt, onduidelijker kan je het niet krijgen. Bij db bahn is niks te vinden over Seeverkehr en wikipedia is er duidelijk over, heb ze maar eventjes gevraagd hoe het precies zit, het antwoord van DB:
Hallo Bork, Sie dürfen keine Schiffsfähren nutzen bzw. gilt das REWE-Ticket nicht für die Transportmittel auf dem Wasser. /no
An sich stellt die Fahrt auf den genannten Strecken kein Problem dar. Was manche vielleicht meinen ist, dass die NordOstseeBahn (NOB) das REWE-Ticket nicht anerkennt, da dieses Unternehmen ja nicht zur DB gehört.
Dus met een DB-trein geen probleem![]()
Alleen door de weeksquote:Op dinsdag 24 juni 2014 16:09 schreef James1988 het volgende:
[..]
Verplicht? Lijkt me eerder een gevalletje "rekening houden met mensen met veel koffers" en "anders past het niet in de dienstregeling".
Zie ook de achterlijk lange stops van de Benelux in Rotterdam en Roosendaal.
Waarom zouden ze?quote:Op dinsdag 24 juni 2014 19:30 schreef Anno1982 het volgende:
Mijn Italiaans is wat roestig, maar hebben ze inmiddels een dieselmotor ingebouwd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |