Thor 2 al snel erop, nu nog films van andere studio's behalve Disney die er zo snel op komen...quote:Op zaterdag 12 juli 2014 18:40 schreef Aether het volgende:
Battered Bastards of Baseball The
Het kleurrijke waargebeurde verhaal van de Portland Mavericks, een vechtlustig honkbalteam van underdogs dat in de jaren 70 werd opgestart door acteur Bing Russell.
Hemlock Grove (Seizoen 2)
Geheimen zijn dagelijkse kost in het rustige stadje Hemlock Grove waar het donkerste kwaad zich schuilhoudt.
Marvel’s Iron Man & Hulk: Heroes United
Als wetenschappers met de Arc Reactor van Tony Stark de gamma-energie van de Hulk verergeren, resulteert dat in een vijand die alleen de Marvel-helden aankunnen
Mr Selfridge
De onbezonnen Amerikaan Harry Selfridge opent in 1909 een prachtig warenhuis in London en probeert zijn gezinsleven te combineren met deze nieuwe onderneming.
Thor: The Dark World
De God van de Donder laat weer van zich horen als hij de negen rijken tracht te behoeden van de mysterieuze schurk Malekith die het hele heelal wil verduisteren.
Wij wilden na OITNB seizoen 1 even een andere serie kijken, we proberen een beetje af te wisselen, maar het einde was te tof en nu zitten we dus alweer in seizoen 2quote:Op zaterdag 12 juli 2014 19:46 schreef UnicornFarts het volgende:
Omdat ik al heel snel door Fargo heen was ben ik na een tip toch aan Orange is the new Black begonnen. Ge-wel-dig
Dat dus! Volgens mij staat er veel meer op dan ik kan vindenquote:Op zaterdag 12 juli 2014 19:19 schreef Deezertje het volgende:
Op zich staat er best een hoop op Netflix, maar de navigatie is zo beroerd. Vooral als je niet op de naam van een serie of film kan komen ben je de sjaak..
Yep, staat er al een poos. Maandje terug gekeken.quote:Op zondag 13 juli 2014 09:27 schreef Cee het volgende:
Ik zie net dat The Wolf of Wall Street op Netflix Brazilië staat. Was dat hier al bekend?
Ja, met UnblockUs bijvoorbeeld:quote:
Daarna 5 dollar pm dus 4 euro ofzo?quote:Op zondag 13 juli 2014 10:06 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ja, met UnblockUs bijvoorbeeld:
http://support.unblock-us(...)letv-with-unblock-us
Je kunt het een week gratis proberen.
Ja, en het werkt echt super. Heb een app van ze op mijn tablet staan dus ik kan gelijk switchen van regio op mijn Apple TV.quote:
Canadese dollars. Komt op zo'n 3,40. Imo het geld meer dan waard.quote:
Zo doe ik het ook. Apple tv staat gewoon en via iPad stream ik de hele wereld over.quote:Op zondag 13 juli 2014 10:15 schreef Maraca het volgende:
Ja, en het werkt echt super. Heb een app van ze op mijn tablet staan dus ik kan gelijk switchen van regio op mijn Apple TV.
Alleen dan krijg je max 720p toch en geen 1080p?quote:Op zondag 13 juli 2014 10:19 schreef Copycat het volgende:
[..]
Zo doe ik het ook. Apple tv staat gewoon en via iPad stream ik de hele wereld over.
Het werkt ook met Androidquote:Op zondag 13 juli 2014 10:19 schreef Copycat het volgende:
[..]
Zo doe ik het ook. Apple tv staat gewoon en via iPad stream ik de hele wereld over.
Ik heb Orange Is The New Black gezien voor Fargo. En Orange is wel nice, maar Fargo heb ik toch wel veel hoger op mijn lijstje staan.quote:Op zaterdag 12 juli 2014 19:46 schreef UnicornFarts het volgende:
Omdat ik al heel snel door Fargo heen was ben ik na een tip toch aan Orange is the new Black begonnen. Ge-wel-dig
Ik vind Fargo ook echt goedquote:Op zondag 13 juli 2014 20:39 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Ik heb Orange Is The New Black gezien voor Fargo. En Orange is wel nice, maar Fargo heb ik toch wel veel hoger op mijn lijstje staan.
Ik zat er zo diep in dat ik op een gegeven moment niet door had dat ik al door seizoen 1 was, ik ging gewoon aan één stuk doorquote:Op zaterdag 12 juli 2014 19:57 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Wij wilden na OITNB seizoen 1 even een andere serie kijken, we proberen een beetje af te wisselen, maar het einde was te tof en nu zitten we dus alweer in seizoen 2
Omgquote:Op vrijdag 11 juli 2014 11:40 schreef Rijst het volgende:
Die ondertitels![]()
Blijkbaar niemand die ze controleert voordat het online worden gegooit
[ afbeelding ]
Ik ook nietquote:Op zondag 13 juli 2014 20:42 schreef UnicornFarts het volgende:
[..]
Ik vind Fargo ook echt goedIk ga echt veel te hard door die series heen joh
Weet ook echt niet meer wat ik na OITNB moet gaan kijken. Iemand trouwens al Homefront gespot met Jason Statham?
Breaking Bad, OITNB, Fargo, Orphan black en verder heb ik natuurlijk nog veeeeel meer series gekeken, niet alleen op Netflixquote:Op zondag 13 juli 2014 21:28 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Ik ook niet. Wat zijn je favoriete series op Netflix?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |