Pil van Drion ligt al in mijn nachtkastje.quote:Op maandag 16 juni 2014 23:10 schreef Karina het volgende:
Ik wil alleen nog even melden dat Kingstown gelijk heeft, ik ben overal te oud voor. Kan net zo goed alvast in mijn kist gaan liggen.
Ksssst, in je kist.quote:Op maandag 16 juni 2014 23:20 schreef Karina het volgende:
Ik ben altijd depri en zwaarmoedig en alles. Kutleven heb ik.
Gelukkig zijn het weinig beladen opponenten.quote:Op maandag 16 juni 2014 23:33 schreef Specularium het volgende:
Zometeen USA - Ghana.
Dus dat wordt genieten.
moslimmodquote:Op maandag 16 juni 2014 23:33 schreef Specularium het volgende:
Zometeen USA - Ghana.
Dus dat wordt genieten.
Ivoorkust - Japan was dat.quote:Op maandag 16 juni 2014 23:39 schreef sp3c het volgende:
er was ook zo'n wedstrijd (weet niet meer wie tegen wie)
waarbij zo'n negertje superirritant tijd liep te rekken door bij de hoekschopvlag ofzo een beetje met de bal te gaan lopen kutten, op een gegeven moment wilde hij het weer doen en toen schopte een van die verdedigers het ventje bijna stuk
iemand enig idee waar ik het over heb?
dat was gewoon een gifje waard
Topshow was dat, die gasten van Ivoorkust hadden toffe voorstelfilmpjes trouwens! En toffe kapsels.quote:
Alsof jij het überhaupt hebt gekekenquote:Op maandag 16 juni 2014 23:43 schreef sp3c het volgende:
die heb ik volgens mij niet afgekeken maar ik weet het niet meer met mijn korsakof
Moet je even in het gifjestopic zoeken denk ik. Of in het livetopic. Al kan ik me niet herinneren het daar gezien te hebben.quote:
Ik had gewoon geen zin om het terug te zoeken man, ik zit VI Oranje te kijken.quote:Op maandag 16 juni 2014 23:52 schreef sp3c het volgende:
het was urugay tegen costa rica
ik zou vbl mod moeten zijn ipv Corrie want ik heb er veel meer verstand van
en ik heb er geen verstand van
Voetbla
Belgie
Corrie
Jeroen Gruterquote:Op dinsdag 17 juni 2014 00:01 schreef Specularium het volgende:
[..]
Arno maakte in de vorige wedstrijd maar ongeveer 46 fouten.
slaap lekkerquote:Op dinsdag 17 juni 2014 00:02 schreef Karina het volgende:
Oh ik vergat te zappen maar nog wel net op tijd voor de goal.
Maar ik ga slapen. Geen zin meer.
Dat bedoel ik. Hij heeft wat leukers te doen dan FOK!ken misschienquote:Op dinsdag 17 juni 2014 11:27 schreef Webschip het volgende:
[..]
Misschien gaat het wel heel goed met hem.
Dat zou heel goed kunnen.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 11:27 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat bedoel ik. Hij heeft wat leukers te doen dan FOK!ken misschien
Een Oost-Europeese orderbruid gescoord.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 11:29 schreef Webschip het volgende:
Misschien is hij wel met zijn brommobiel op pad.
Ik weet niet waar Arjan's belangstelling naar uit gaat.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 11:34 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Een Oost-Europeese orderbruid gescoord.
Oekraïense vrouwen die roken. en het huishouden doen.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 11:35 schreef Webschip het volgende:
[..]
Ik weet niet waar Arjan's belangstelling naar uit gaat.
Dat is wel erg ver rijden met een brommobiel. Ik weet niet of Arjan van vliegen houdt.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 11:39 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Oekraïense vrouwen die roken. en het huishouden doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |