Bedankt voor je scherpe feedback.. Dit is inderdaad de eerste keerquote:Op zondag 15 juni 2014 21:55 schreef hoas het volgende:
Prijsstelling slaat helemaal nergens op, zeker de eerste keer?
Voor wat betreft kozijnen moet ik nog laten nakijken, hier heb ik geen verstand van. Maar als de kozijnen ook vervangen moeten worden schat ik nog een extra kosten post van 20.000 omdat het om 9 ramen gaat.quote:Op zondag 15 juni 2014 22:06 schreef mrPanerai het volgende:
Ga je echt dubbelglas inzulke oude kozijnen steken? Denk dat het je alsnog 3 keer zoveel kost. Sowieso schat ik je verbouwing 25% duurder.
Opzich moet dat wel haalbaar zijn omdat ik niet zo van duur materiaal houd, het moet echter wel allemaal strak van binnen worden, daarnaast zal een ikea keuken voldoen.quote:Op zondag 15 juni 2014 22:05 schreef Barrah het volgende:
Een aantal posten lijkt aan de lage kant. Te beginnen met badkamer, keuken en tuin.
Begroting hangt ook sterk samen met het huis en jouw wensen.
Veel zal je op zich wel voor elkaar krijgen met de bedragen die je noemt, de vraag is alleen of de wijze waarop voldoet aan het plaatje dat je voor ogen hebt.
Limburgs mooistequote:Op zondag 15 juni 2014 22:57 schreef blomke het volgende:
Waar staat dit pand? Vlaanderen/Brabant/Limburg?
In mijn ervaring zijn de wandtegels van de bouwmarkt prima voor de wc, waardoor ik 750,- kan halen.quote:Op zondag 15 juni 2014 23:01 schreef jasperve het volgende:
750 voor toilet gaat ook erg lastig worden. Is dit voor tegels, toilet en nieuw fonteintje? Inclusief laten tegelen etc?
Bedankt voor de feedback, maar wat bedoel je met dit huis wordt je leven? We hebben in de tijd dat ikeraan ga klussen gewoon onderdak. Ik ga het huis helemaal strippen en 3 volledige dagen in de week en 4 overige avonden eraan klussen met de hulp van hele handige vrienden en familie. Ik heb een planning gemaakt voor een jaar, is dat dan niet haalbaar?quote:Op zondag 15 juni 2014 23:41 schreef koffielepel het volgende:
Ligt eraan hoe je het gaat aanpakken. Wij zijn vanaf dag 1 in het huis gaan wonen en pakken ruimte voor ruimte aan. Consequentie is dat je veel langer in de troep zit maar je houdt wel veel beter goede moed en overzicht.
1 ding, en vraag dat ook maar aan Gieliovd; weet waar je aan begint want dit huis wordt je leven en je gaat het regelmatig vervloeken. Ik weet niet of ik nog een keer aan zo'n project zou beginnen.
Anyway;
Ik heb de electra in iedere ruimte opnieuw aangelegd,ingefreesd etc, en vanaf het centraalpunt opnieuw bedraad naar de meterkast. Ik heb vervolgens in de meterkast extra draadlengte gehouden zodat ik genoeg ruimte had om aan te sluiten op de nieuwe groepenkast.
Deze groepenkast heb ik als laatste vervangen maar dat is maar net hoe jouw project loopt.
Als je al zeker bent dat het wel haalbaar is, waarom stel je die vraag?quote:Op zondag 15 juni 2014 22:18 schreef zikkie het volgende:
[..]
Opzich moet dat wel haalbaar zijn omdat ik niet zo van duur materiaal houd, het moet echter wel allemaal strak van binnen worden, daarnaast zal een ikea keuken voldoen.
En dat ga je allemaal naast een full-time baan doen?quote:Op zondag 15 juni 2014 23:59 schreef zikkie het volgende:
[..]
Bedankt voor de feedback, maar wat bedoel je met dit huis wordt je leven? We hebben in de tijd dat ikeraan ga klussen gewoon onderdak. Ik ga het huis helemaal strippen en 3 volledige dagen in de week en 4 overige avonden eraan klussen met de hulp van hele handige vrienden en familie. Ik heb een planning gemaakt voor een jaar, is dat dan niet haalbaar?
De bedoeling is dat ik het naast een full time baan doe, ik zal elke avond gaan klussen en daarnaast 3 volle dagen in de week.quote:Op maandag 16 juni 2014 07:08 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
En dat ga je allemaal naast een full-time baan doen?
pfff, mispak je niet, da's een hele hoop, want je hebt natuurlijk ook nog een relatie en een sociaal leven dat je moet onderhouden.quote:Op maandag 16 juni 2014 09:28 schreef zikkie het volgende:
[..]
De bedoeling is dat ik het naast een full time baan doe, ik zal elke avond gaan klussen en daarnaast 3 volle dagen in de week.
Ik denk dat je je daar niet teveel op moet verkijken. Mensen vinden het heus wel leuk om eens een dagje te helpen, maar doorgaans verslapt de interesse vrij snel. Het is niet hun ding, het is jouw ding.quote:Op zondag 15 juni 2014 23:59 schreef zikkie het volgende:
[..]
Bedankt voor de feedback, maar wat bedoel je met dit huis wordt je leven? We hebben in de tijd dat ikeraan ga klussen gewoon onderdak. Ik ga het huis helemaal strippen en 3 volledige dagen in de week en 4 overige avonden eraan klussen met de hulp van hele handige vrienden en familie. Ik heb een planning gemaakt voor een jaar, is dat dan niet haalbaar?
Het is persoonlijk een droomhuis, dus ik hoop dat ik niet met te veel emotie ga beslissen.
Wat een vertrouwenquote:Op maandag 16 juni 2014 13:37 schreef macondo het volgende:
Ik zou even bellen met wat tv programma's. Hier zit onderhoudende televisie in.
Houd ik zeker rekening mee, bedankt!quote:Op maandag 16 juni 2014 16:05 schreef kovenant het volgende:
misschien nog wel een overbodige tip.
bouwkundig inspecteur meenemen.
die weet waar je goed naar moet kijken, vooral als het je "droomhuis" is
Nee hoor, maar je bent niet de eerste met zulke plannen. Ik heb het zelf ook gedaan. Het is wel erg leuk om het allemaal zelf te doen en als je handig bent geeft het veel voldoening.quote:
't Is te doen, maar niet > 1/2 jaar (bij voorkeur de voorjaars- & zomermaanden). Zorg dat je min. met z'n tweeën bent en goed kunt samenwerken. Eén is de leider (jij dus) dus zorg voor goede afspraken.quote:Op maandag 16 juni 2014 09:28 schreef zikkie het volgende:
De bedoeling is dat ik het naast een full time baan doe, ik zal elke avond gaan klussen en daarnaast 3 volle dagen in de week.
Ik vergelijk het vooral met mijn verbouwing; wat een kleiner pand betrof; in een vergelijkbare begin staat. Verouderd; ongeisoleerd; verouderd installatiewerk. Moest ook een nieuwe badkamer, toilet en keuken in.quote:Op maandag 16 juni 2014 20:45 schreef zikkie het volgende:
Een jaar valt nog te overzien, als ik daar mijn droomhuis voor terug krijg. Daarnaast hebben we ook nog wat spaarcenten moest er vakmannen ingeschakeld worden.
Maar door de meerderheid van de reacties schrikt het mij wel af eerlijk gezegd.
Ik heb ons pand helpen renoveren in 5 maanden en 3 weken:quote:Op maandag 16 juni 2014 20:45 schreef zikkie het volgende:
Een jaar valt nog te overzien, als ik daar mijn droomhuis voor terug krijg. Daarnaast hebben we ook nog wat spaarcenten moest er vakmannen ingeschakeld worden.
Maar door de meerderheid van de reacties schrikt het mij wel af eerlijk gezegd.
Daar word ik al wat vrolijker vanquote:Op maandag 16 juni 2014 22:46 schreef AnneX het volgende:
Mooi pand![]()
Afgezien van alle eerdere( en gezonde bouwkundige en financiële adviezen) ,
heb ik een tip.
Twee keer hebben wij een giga renovatie achter de rug.
En twee keer ( duurde beiden een jaar) met drie avonden werken/ klussen in de week en een volle zaterdag werken naast fulltime werken.
Je hebt tijd om te ontspannen, samen naar de film bijv. of een verjaardag en zonder schuldgevoel een avondje niks te hoeven doen.
Succes
Dat klopt, hier gaat hier veel tijd in zitten, dat heb ik al aan de verbouwing van mijn huidige badkamer gemerkt. Gelukkig heb ik de Hornbach om de hoek waar ik snel langs kan na het werk.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 00:05 schreef mrPanerai het volgende:
Ik heb het ook gedaan en het vergt gewoon veel van je. Ook m'n relatie stond op,het laatste onder druk, omdat je gewoon op bent.
Onderschat ook het shoppen niet, elke keer onde weg voor die en die materialen, en nog een ditje en een datje dat je mist en dan nog eens de verkeerde koopt, kost meer tijd dan je eigenlijk zou willen.
komt omdat iedereen gewoon weet dat er relaties door naar de klote gaan ( niet bij iedereen )quote:Op maandag 16 juni 2014 20:45 schreef zikkie het volgende:
Maar door de meerderheid van de reacties schrikt het mij wel af eerlijk gezegd.
Waar vind ik die?quote:Op dinsdag 17 juni 2014 10:20 schreef macondo het volgende:
Kan je niet een blik Polen open trekken TS? Zo pak je misschien wat snelheid.
Dat ga je NIET volhouden. Ik werk 4 of 5 dagen in de week, gelukkig een relaxte baan.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 09:11 schreef zikkie het volgende:
[..]
Daar word ik al wat vrolijker van
Daarnaast heb ik 3 volledige dagen om te klussen en 4 overige avonden na het werk!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |