SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De Topicreeks
- De OP -![]()
Ik ben nu aan het zoeken, maar ik kan 'm tot nu toe niet vinden...quote:Op zondag 15 juni 2014 21:08 schreef GTSTFreakje het volgende:
[..]
Hoe dat er uit zou komen te zien ben ik wel benieuwd
Doe je best want volgens mij wordt dat lachenquote:Op zondag 15 juni 2014 21:14 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ik ben nu aan het zoeken, maar ik kan 'm tot nu toe niet vinden...
Ah, gevonden.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:15 schreef GTSTFreakje het volgende:
[..]
Doe je best want volgens mij wordt dat lachen
quote:Op zondag 15 juni 2014 21:17 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ah, gevonden.
Het begon met deze versie, waarbij ik opperde dat ze het hoofd van Marieke over dat van Rik hadden moeten plakken:
[ afbeelding ]
Toen kwam Frey met de "speciale jubileumuitgave":
[ afbeelding ]
En toen kwam ArnieAlberts met het klapstuk:
[ afbeelding ]
Blijft leuk
quote:Op woensdag 8 augustus 2012 17:39 schreef PeterKelder het volgende:
WTF ís dit voor onzin?!
[ afbeelding ]
Dit menen ze toch niet écht, neem ik aan
Bron: http://www.dvd-home.nl/release/nieuw.asp
Dit zou de perfecte castfoto zijnquote:Op zondag 15 juni 2014 21:22 schreef PeterKelder het volgende:
Ik kom trouwens nog zo'n mooie (door mijzelf gemaakte) cover tegen:
[ afbeelding ]
Maar dat was weer naar aanleiding van dit bericht:
[..]
Er is ten tijde van seizoen 5 waarschijnlijk nooit een castfoto gemaakt, want Fatima ontbreekt er ook op. De foto die erop staat is een castfoto die gemaakt is op hetzelfde moment als de foto voor seizoen 6. Precies dezelfde mensen met precies dezelfde kleding, dat zegt genoegquote:Op zondag 15 juni 2014 21:20 schreef GTSTFreakje het volgende:
Wat ik me nu trouwens wel afvraag door het zien van die foto, waarom heeft Marieke eigenlijk nooit op de box van seizoen 5 gestaan? Ze had wel een grote rol in dat seizoen met name door de verkrachting-verhaallijn.
Oooh vandaar dat Rik er ook op staat terwijl hij in dat seizoen niet eens voorwamquote:Op zondag 15 juni 2014 21:25 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Er is ten tijde van seizoen 5 waarschijnlijk nooit een castfoto gemaakt, want Fatima ontbreekt er ook op. De foto die erop staat is een castfoto die gemaakt is op hetzelfde moment als de foto voor seizoen 6. Precies dezelfde mensen met precies dezelfde kleding, dat zegt genoeg
quote:Op zondag 15 juni 2014 21:17 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ah, gevonden.
Het begon met deze versie, waarbij ik opperde dat ze het hoofd van Marieke over dat van Rik hadden moeten plakken:
[ afbeelding ]
Toen kwam Frey met de "speciale jubileumuitgave":
[ afbeelding ]
En toen kwam ArnieAlberts met het klapstuk:
[ afbeelding ]
Blijft leuk
Ik merk het ook inderdaad hahahaquote:Op zondag 15 juni 2014 23:54 schreef LetsGame het volgende:
Victoria Koblenko was echt vreselijk slecht in haar beginperiode, zeg.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
quote:Op maandag 16 juni 2014 10:51 schreef DeLuna het volgende:
Zat er aan te komen natuurlijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op maandag 16 juni 2014 10:51 schreef DeLuna het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op maandag 16 juni 2014 15:34 schreef Quarant het volgende:
Oh, bah, Rikki. Heb de shortie al gezien en wil het niet eens meer zien.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 14% gewijzigd door Sick_Little_Monkey op 16-06-2014 16:09:43 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat wel, maar ja er zijn altijd wel één of twee imbecielen die hun inspiratie uit een bepaalde serie/film/journaal/computerspel halen. Dat kun je niet voorkomenquote:Op maandag 16 juni 2014 16:07 schreef Dr.Mikey het volgende:
Kut wijf die Rikki.
Goed voorbeeld ook voor labiele puber meisjes die gtst kijken.
Deed ik maar mee met PeterKelder, wij zouden absoluut winnenquote:Op maandag 16 juni 2014 15:25 schreef RobVlas het volgende:
elen, en de kandidaten moeten raden Door welke personages deze oude scenes is gespeeld. Er worden filmpjes uit de eerste 10 seizoenen getoond, en na de break moeten de kandidaten raden Hoe het afliep
Waar kunnen we ons opgeven voor volgend jaar?quote:Op maandag 16 juni 2014 19:12 schreef LetsGame het volgende:
[..]
Deed ik maar mee met PeterKelder, wij zouden absoluut winnen
Goed plan! Doe ik de vragen over de leaders en jij de rest!quote:Op maandag 16 juni 2014 19:20 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Waar kunnen we ons opgeven voor volgend jaar?
Krijgen we alleen vragen over seizoen 7 t/m 12quote:Op maandag 16 juni 2014 19:23 schreef LetsGame het volgende:
[..]
Goed plan! Doe ik de vragen over de leaders en jij de rest!
quote:Op maandag 16 juni 2014 19:25 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Krijgen we alleen vragen over seizoen 7 t/m 12
quote:Op maandag 16 juni 2014 16:15 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
Je zou bijna zeggen dat ze daar dan zelf om heeft gevraagd....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar ja dat is wel erg wreedSpelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?
Het zou mooi wezen als ze die kant met haar op zouden gaan.quote:Op maandag 16 juni 2014 20:45 schreef PeterKelder het volgende:
Ik hoop dat NietGoedSnikki hierna in een gesticht belandt en de serie verlaat
Dat deze prutschrijvers dit durven te doen met de dochter van twee belangrijke personages/oudgedienden van de GTST-history...![]()
Wat Rikkie doet is inderdaad echt zo standaard en voorspelbaar. Krijgt Anton weer alles over zich heen. Niemand die hem uiteraard zal geloven etc etc etc.quote:Op maandag 16 juni 2014 20:11 schreef luftersel het volgende:
Dit met Rikki en Anton is echt té voorspelbaar, onorigineel en toevallig. Maar gelukkig is het tenminste wel weer wat boeiender.![]()
En Tim en Sjors zijn nu ook een stuk leuker.
Je mag het niet zeggen... maar inderdaad.quote:Op maandag 16 juni 2014 20:18 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Je zou bijna zeggen dat ze daar dan zelf om heeft gevraagd....
Maar ja dat is wel erg wreed
Dat kutwijf is ook niet gewend dat er iemand een keer niks met d'r wil.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 01:17 schreef GwaiLow het volgende:
Die Anton heeft veel dingen fout gedaan, maar hoe hij met Rikki is om gegaan is echt bizar liefdevol. Schandalig dat Rikki hem zoiets ergs wil aandoen omdat hij haar heeft afgewezen op dit vlak.
Vertel ? In spoilertags he plzquote:
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 17 juni 2014 12:28 schreef Donnis het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Barthoquote:Arijan van Bavel en Bartho Braat in Taxi Taxi
Arijan 'Adje' van Bavel en Bartho Braat zijn dit najaar te zien in de klucht Taxi Taxi.
De 35-jarige Van Bavel, die zijn bekendheid dankt aan zijn optredens in Mooi! Weer De Leeuw, en de 63-jarige Braat, vooral bekend als Jef Alberts uit Goede Tijden, Slechte Tijden, toeren van oktober tot eind van het jaar door Nederland met de theaterkomedie. Dat maakte producent De Komedie Compagnie dinsdag bekend.
Naast Van Bavel en Braat zijn ook Sander de Heer en Hymke de Vries te zien in de klucht. Taxi Taxi was al eerder in de Nederlandse theaters te zien onder de titels Goede Buren en Kink in de Kabel.
Grensgebied
Dit keer speelt het stuk zich af in het grensgebied met België en behoren de Vlamingen Britt van der Borght, Dirk Lavrysen en Dirk Van Vooren tot de cast.
Taxi Taxi is een bewerking van de theaterhit Run for Your Wife van Ray Cooney. Dat stuk stond negen jaar op het Londense West End. De Nederlandse bewerking draait om een taxichauffeur met een dubbelleven. De man woont in België met zijn Vlaamse vrouw, in Nederland is hij met een andere dame getrouwd. Als de chauffeur met een hersenschudding in het ziekenhuis belandt, dreigt zijn dubbelleven aan het licht te komen.
De Komedie Compagnie bracht afgelopen seizoen al een volledig Vlaamse versie van het stuk naar België. De Nederlandse versie beleeft op 14 oktober zijn première in Nieuwegein.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |