beetje feedback is altijd welkomquote:Op woensdag 18 juni 2014 00:16 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Verwijder, note, spreek aan via dm. Behandel zoals oldskool HMF.
Klopt. Niet in geslaagd, maar het kan nog altijd natuurlijk.quote:Op woensdag 18 juni 2014 08:53 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Hebben we een jaar of 5 geleden ook al geprobeerd meen ik.
JanGodquote:Indien het Nederlands elftal woensdagavond minimaal gelijk speelt tegen Australië, blijft Daryl Janmaat voor de achttiende keer op rij ongeslagen als international. Dat zou een evenaring zijn van het het nationale record van Hedwiges Maduro, zo zocht Voetbal International uit.
Janmaat debuteerde op 7 september 2012 in het Nederlands elftal en bleef sindsdien in alle interlands die hij speelde ongeslagen (twaalf zeges en vijf gelijke spelen). Momenteel hoeft de verdediger van Feyenoord alleen nog Maduro voor zich te dulden met achttien duels.
Op dit moment deelt Janmaat de tweede plaats overigens met een andere voormalig Feyenoorder: Tim de Cler. De linksback speelde gedurende zijn carrière zeventien interlands en verloor geen enkel duel.
flirten met ajaxquote:Op woensdag 18 juni 2014 00:14 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Wat heeft Mokotjo gedaan dan los van presteren buiten De Kuip?
#blesstwitter:RubenSchaken twitterde op woensdag 18-06-2014 om 19:25:55Wow! Heerlijke gollaazooooo Depay 3-2 #bless reageer retweet
Voetbaltechnisch niet, maar heeft meer het fysiek van een topspeler.quote:Op woensdag 18 juni 2014 19:52 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Absoluut. Beter dan Boeetje.
Maar geen lexaanwanden meer
Heeft ook een jeugd gehad die maakt dat hij koste wat het kost zal willen overleven.quote:Op woensdag 18 juni 2014 19:53 schreef Merkie het volgende:
[..]
Voetbaltechnisch niet, maar heeft meer het fysiek van een topspeler.
Niet echt. Dit heeft me geen seconde kunnen boeien. Feyenoord daarentegen, tegen pakweg VVV o.i.d.......quote:Op woensdag 18 juni 2014 19:53 schreef Dekatria het volgende:
Kut spelen, achterkomen, terugkomen en billenknijpen. Mensen, zo voelt het nou om Feyenoorder te zijn.
Aan de Feyenoorders ja. En De Guzman, Sneijder en Blind. Die laatste drie omdat ik echt een scheitpleurishekel heb aan die gasten.quote:Op woensdag 18 juni 2014 19:55 schreef Dekatria het volgende:
Ach, ik heb me wel op dezelfde wijze zitten ergeren
Prima zaak inderdaad.quote:
Plus zaadmiddenveld voor zich, waar Guzman faalt en Sneijder te lui is (of fysiek niet sterk genoeg, die ene bal die over de achterlijn gingquote:Op woensdag 18 juni 2014 20:11 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Komt toch op redelijk veel vlakken tekort, net als BMI trouwens.
Overschatte zichzelf niet, had de jostiband voor zich staan. De Guzman als absoluut toonbeeld van falen.quote:Op woensdag 18 juni 2014 20:13 schreef Dekatria het volgende:
De Vrij had vandaag last van zelfoverschatting.
Enfin, drie punten, en verder.
Ik heb De Vrij anders ook passes zien geven die echt nèrgens op sloegen. Het is echt niet dat hij vrijuit gaat.quote:Op woensdag 18 juni 2014 20:15 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Overschatte zichzelf niet, had de jostiband voor zich staan. De Guzman als absoluut toonbeeld van falen.
Klopt, maar hoe zenuwachtig zou jij worden als alles en iedereen voor je loopt te falen? Heeft het ook een hoop mee te maken.quote:Op woensdag 18 juni 2014 20:16 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Ik heb De Vrij anders ook passes zien geven die echt nèrgens op sloegen. Het is echt niet dat hij vrijuit gaat.
Dat sloeg natuurlijk helemaal als een lul op een drumstel.quote:Op woensdag 18 juni 2014 20:17 schreef Helpmefok het volgende:
Nee, dan gekkies die denken dat Veltman het beter zou doen tegen die Cahill.
Sowieso, nog 2 wissels hebben:quote:Op woensdag 18 juni 2014 20:19 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Dat sloeg natuurlijk helemaal als een lul op een drumstel.
De Guzman heeft dit WK inderdaad nog niks laten zien, hoop ergens toch dat Clasie het tegen Chili mag laten zienquote:Op woensdag 18 juni 2014 20:19 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Sowieso, nog 2 wissels hebben:
"DE VRIJ ERUIT!"
Sneijder, Guzman stonden een 1908 keer harder te falen....
Sommige mensen zijn nogal vertekend.
niet zo grappig.quote:Op woensdag 18 juni 2014 20:23 schreef Helpmefok het volgende:
Ik vond deze opmerking van mijzelf wel grappig.
[..]
[..]
[Discussie of dat prima genoemd mag worden]
[..]
"Waarschijnlijk" schrijft men met één s. Waarom kort je dit af als 'wss'? Heb jij ook een hersenschudding gehad?
Het was ook een smerige overtreding.quote:Op woensdag 18 juni 2014 22:22 schreef De_Pel het volgende:
Zijn we verdomme weer mooi klaar mee, kutkangaroes, BMI stuk
Kwartfinale zou dus nog nét kunnen, maar niet echt gunstig zijn qua voorbereiding.quote:Op woensdag 18 juni 2014 22:43 schreef Helpmefok het volgende:
Nu maar hopen dat we de achtste finale eruit flikkeren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |