SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wil je zelf ook in de openingspost? Voeg je zelf dan toe:
De openingspost is hier te vinden.
Je moet jezelf dan wel even registreren!
Ik heb dus gisteren en vandaag alle delen van ToT en de eerste 2 van SoO gedaan in LFRquote:Op vrijdag 13 juni 2014 16:02 schreef Sapstengel het volgende:
Je bent gewoon kapot als je 3 LFR delen op een avond doet
Twee, voor zover ik weet. Lei-Shen in ToT en Sha of Pride in SoO.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 16:04 schreef TwyLight het volgende:
Er zijn volgens mij al meer dan 2 bosses met een 100% droprate dus hoe kan je er dan maar 2 krijgen?
[..]
Ik heb dus gisteren en vandaag alle delen van ToT en de eerste 2 van SoO gedaan in LFR
Zal je tegenvallen. Als DPS moet je ook rekening houden met stacks die je krijgt, die moeten weer gedispelld worden door een healer of een van je eigen abilities als Diffuse Magic bij Monks. Als tank aggro krijgen op alle puddles is lastig de eerste keren, zeker gezien de healers ook veel aggro trekken.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 15:14 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Stelt eigenlijk allebei niet zoveel voor dus
Dat is wel lelijk dan. Hopelijk krijg ik er de komende twee weken minstens 6 per weekquote:Op vrijdag 13 juni 2014 16:21 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Twee, voor zover ik weet. Lei-Shen in ToT en Sha of Pride in SoO.
Het gaat hoe dan ook tergend langzaam.
Wowlogic gebeurt dat wel ofcquote:Op vrijdag 13 juni 2014 16:59 schreef TwyLight het volgende:
Het zou echt lelijk zijn als ik in week 3 op 19 blijf steken ofzo
Dan krijg je nog 12 titan runestones te verzamelen, daarna gaat het snel.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 17:32 schreef TwyLight het volgende:
Voordeel dat ik normaliter mij niet bezig houd met PvE was dat ik toen ik aan die quest begon gewoon op 0/1000 stond en dus vlak na de reset in de 3e week snel naar 3000 kon cappen
Als ik al die secrets heb, dan gaat het snel toch? Of is er dan nog een of andere quest waar ik weer random dingen moet verzamelen een paar weken lang?
Yup.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 17:35 schreef Ezechielk het volgende:
[..]
Dan krijg je nog 12 titan runestones te verzamelen, daarna gaat het snel.
Daarna Black prince beschermen, healen of killen,daarna cele alle 4 doen en 5K timeless coinsquote:Op vrijdag 13 juni 2014 17:35 schreef Ezechielk het volgende:
[..]
Dan krijg je nog 12 titan runestones te verzamelen, daarna gaat het snel.
Godver, duurt dat ook weer 3 weken?quote:Op vrijdag 13 juni 2014 17:35 schreef Ezechielk het volgende:
[..]
Dan krijg je nog 12 titan runestones te verzamelen, daarna gaat het snel.
Ah, die 5k coins moet ik nog ff doen voor die tijd dan. Heb ze laatst allemaal uitgegeven aan Valor pointsquote:Op vrijdag 13 juni 2014 18:04 schreef Roma-Totti het volgende:
[..]
Daarna Black prince beschermen, healen of killen,daarna cele alle 4 doen en 5K timeless coins
Yupquote:
Dat doe ik ook nou op dinsdag avond als ik mijn cap niet heb gehaaldquote:Op vrijdag 13 juni 2014 18:38 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Ah, die 5k coins moet ik nog ff doen voor die tijd dan. Heb ze laatst allemaal uitgegeven aan Valor points
Kut. Maarja, tijd is dan ook het enige wat je belemmerd om de cloak te halen. Skill heb je niet nodigquote:Op vrijdag 13 juni 2014 19:33 schreef Olment het volgende:
[..]
Yup![]()
(als je gelukt hebt tenmiste, 6 weken hiero)
Waarom niet, ik wil met mijn alt ook high end kunnen raiden, en die cloak is wel vaak een vereiste. Omdat het de naam LEGENDARY heeft en verbonden is met ultieme grinding van vroegâh?quote:Op zaterdag 14 juni 2014 00:03 schreef TwyLight het volgende:
Dat zou echt dom zijn. Die cape is al fucking casual, gaan ze je ook nog je alts er mee rond laten lopen
alts horen geen LEGENDARY aka beste item in-game te hebben
Prima, maar de zin "alts horen geen LEGENDARY aka best item in-game te hebben" vind ik wel wat vreemd. Met name het woord "horen".quote:Op zaterdag 14 juni 2014 00:13 schreef TwyLight het volgende:
Als je high end raid met je alt dan doe je daar ook maar de questline mee net als de rest. Je krijgt het niet gratis. En het is bovendien al makkelijker dan het was
Dit vind ik zo'n bullshit, ja vroeger was het echt een hele prestatie om legendary te krijgen, tegenwoordig kan elke nitwit hem krijgen zolang hij maar wat raids doet en wat guides leest. Tijden veranderen gewoon klaar. Vroeger was level 60 halen ook een hele prestatie of mounts, maar dan praat je wel over bijna 10 jaar geleden. Legendary is niet meer zoals vroeger, stap daar nou eens van af. Ben heel erg blij dat ik nu eindelijk ook mijn legendary kan halen op mijn main en alts.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 00:36 schreef TwyLight het volgende:
Nouja, een Legendary heet niet voor niets zo
Vrijwel iedere hardcore raider? Maak daar maar vrijwel iedereen van.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 09:31 schreef Levitas het volgende:
Die ene legendary weapon uit Molten Core.. De paar mensen die hem hadden op een server werden echt aanbeden. Nu heeft vrijwel iedere hardcore raider een legendary cloak.
De manier waarop je gear moet halen voor raids (heroics in vanilla VS Timeless nu) en de lage drempel voor rares en legendaries zijn eigenlijk de voornaamste redenen dat ik nu weer gestopt ben. Vroeger was het zoveel leuker
Je doet als hardcore raider iets niet goed als je die cloak niet hebt:Dquote:Op zaterdag 14 juni 2014 09:46 schreef TwyLight het volgende:
Vrijwel iedere hardcore raider? Maak daar maar vrijwel iedereen van.
Sowieso doe je iets fout als je PvE content doet en je hebt dat ding niet, het is eigenlijk gewoon een gratis legendaryquote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:02 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Je doet als hardcore raider iets niet goed als je die cloak niet hebt:D
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:04 schreef TwyLight het volgende:
Sowieso doe je iets fout als je PvE content doet en je hebt dat ding niet, het is eigenlijk gewoon een gratis legendary
Die debuff duurt maar heel kort, dus ik zou als dps gewoon even naar de adds wisselen als je 3 stacks hebt, kun je een paar seconden later weer terug op de boss. Dispellen kost teveel tijd en mana en straks zit er iemand op 10 stacks voordat hij is dispelled.quote:Op vrijdag 13 juni 2014 16:25 schreef Ezechielk het volgende:
[..]
Zal je tegenvallen. Als DPS moet je ook rekening houden met stacks die je krijgt, die moeten weer gedispelld worden door een healer of een van je eigen abilities als Diffuse Magic bij Monks. Als tank aggro krijgen op alle puddles is lastig de eerste keren, zeker gezien de healers ook veel aggro trekken.
Wij heben Nuroshen ook als eerste HC boss gedaan, is niet meer dan een DPS check met de zelfde tactics. Alleen de volgorde voor de orbs hebben wij anders gedaan ivm de korte enrage timer
Daar zijn nu bepaalde mounts voor. Alhoewel, je kan bij ons ook een run kopen en dan heb je die ook.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 10:20 schreef TwyLight het volgende:
Nouja, moeite, het kost je aan paar weken tot je al die random dingen verzameld hebt maar moeite hoef je er niet echt voor te doen. En 3 hercencellen zijn ook ruim voldoende om de questline te voltooien.
Het zou al beter geweest zijn als je die items enkel in normal en heroic kon krijgen met een enorm verlaagde kans in normal.
En ik blijf het van de zotte vinden dat je met gemak je alts ook in dat ding kan laten rondlopen. In welke expansion of patch had je nou een alt met een legendary?
De legendary zou een beloning moeten zijn voor het doen van de moeilijkste content en erg goed beheersen van een bepaalde class waardoor jij degene bent die de legendary als eerste zal krijgen.
Het behalen van de legendary is nu een solo activiteit waar het eigenlijk een groepsactiviteit behoort te zijn.
Maar goed. Casual Entertainment Inc.
Precies hoe mijn vriend er over denktquote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:21 schreef Sapstengel het volgende:
Het gaat mij om het raiden met de guild en het leren van nieuwe gevechten. Lekker boeiend dat 90% van de server dan in wellfare epics/legendaries loopt.
Ik heb iig lol met progress en gear is alleen maar handig om hogerop te komen in de raids. En dat gaat je alsnog niet lukken als casual speler met een cloak en timeless isle loot.
Mounts zijn een eenmalig iets, die kan je dan dus ook kopen. Legendary is iets waar je langere tijd naar toe werkt. Als jij dan degene bent die uitgekozen is om hem te krijgen in jouw raidgroep dan is het dus ook daadwerkelijk een legendary item.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:18 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Daar zijn nu bepaalde mounts voor. Alhoewel, je kan bij ons ook een run kopen en dan heb je die ook.
Nah, zo erg is dat niet. Alle raiders hebben bij elkaar veel betere gear en die maken zich er ook absoluut niet druk om. Echt niet. En jij als pvp'er staat op zijn achterste benen.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:38 schreef TwyLight het volgende:
Het is toch raar dat iemand in Timeless Isle gear en wat LFR items dan ineens gratis het aller sterkste item in-game heeft?
Ben je alweer gestopt ?quote:Op zaterdag 14 juni 2014 09:31 schreef Levitas het volgende:
Die ene legendary weapon uit Molten Core.. De paar mensen die hem hadden op een server werden echt aanbeden. Nu heeft vrijwel iedere hardcore raider een legendary cloak.
De manier waarop je gear moet halen voor raids (heroics in vanilla VS Timeless nu) en de lage drempel voor rares en legendaries zijn eigenlijk de voornaamste redenen dat ik nu weer gestopt ben. Vroeger was het zoveel leuker
Sort of. Begin het al steeds minder leuk te vinden en heb geloof ik al een week niks meer gedaan.quote:
Oh ik dacht dat je het wel leuk vondtquote:Op zaterdag 14 juni 2014 14:31 schreef Levitas het volgende:
[..]
Sort of. Begin het al steeds minder leuk te vinden en heb geloof ik al een week niks meer gedaan.
Omg! Dat wil ik ook! Snel doen, maar volgens mij kom ik niet zo verquote:Op zondag 15 juni 2014 02:27 schreef TwyLight het volgende:
Zonet eens een keer proving grounds gedaanpain in the ass man, als healer, kan eigenlijk alleen maar je goedkoopste heal spammen anders ga je oom. Maargoed, wel wave 34 gehaald en dus "the Proven Healer" title
Had nog wel verder kunnen gaan maar bij wave 30 krijg je de title dus ik stopte met healen
Run kopen?quote:Op zaterdag 14 juni 2014 11:18 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Daar zijn nu bepaalde mounts voor. Alhoewel, je kan bij ons ook een run kopen en dan heb je die ook.
Dat hebk nog lang nietquote:Op zondag 15 juni 2014 20:50 schreef Isabeau het volgende:
[..]
http://www.immersion-guild.com/forum/viewtopic.php?f=63&t=6391
800k voor de hele run
En alleen Garrosh voor 450?quote:
Ook nietquote:
Ik word altijd zo gek van gasten die dat spammen in general of in trade, report ze altijd gewoon voor spam.quote:Op zondag 15 juni 2014 15:56 schreef richard_prf het volgende:
Feral druid bloody coin farming/random bg/arena http://www.twitch.tv/nkittyx
Niemand geeft een neuk.quote:Op zondag 15 juni 2014 15:56 schreef richard_prf het volgende:
Feral druid bloody coin farming/random bg/arena http://www.twitch.tv/nkittyx
quote:
Elke week. Er is één speler die al herhaaldelijk is meegegaan voor maar een paar bosses omdat hij hoopt dat er een bepaald item dropt. En ja, dat kost elke week 450k of het item nou dropt of niet. En dan neem je dus ook iemand mee voor alleen Garrosh, en heb je die week 900k.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:16 schreef Olment het volgende:
Ma serieus,, 800k o.O
Verkopen jullie vaak runs?
Sommigen wel, bijv jongens die continu van die Challenge Mode Gold runs verkopen, à 140k each.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:27 schreef Sapstengel het volgende:
Op die manier is WoW ook gewoon pay2win, want die gasten farmen vast niet zelf al dat gold
Spammen in trade is volgens mij niet eens meer mogelijk. En zoveel mensen streamen niet hoor. Het zijn meetstal de goldsellers en boosters die irritant zijn.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:16 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ik word altijd zo gek van gasten die dat spammen in general of in trade, report ze altijd gewoon voor spam.
Misbruik van de report functiequote:Op zondag 15 juni 2014 21:16 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ik word altijd zo gek van gasten die dat spammen in general of in trade, report ze altijd gewoon voor spam.
Op het laatst vaak welquote:
Yup..quote:Op zondag 15 juni 2014 23:13 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Het is toch gewoon spam als je die baggerlinks overal plaatst?
Vind het wel meevallen eigenlijk, gold en boost services (voor geld) vind ik spam, je stream een keer in trade chat adverteren moet best kunnen. Als het elke keer twee keer achter elkaar en vervolgens elke eerste mogelijkheid om weer in trade te posten weer opnieuw gebeurd dan is het irritant en spam ja.quote:Op zondag 15 juni 2014 23:13 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Het is toch gewoon spam als je die baggerlinks overal plaatst?
Dat heeft dan ook helemaal niks met WoW te makenquote:Op zondag 15 juni 2014 23:19 schreef Olment het volgende:
[..]
Yup..
Gewoon reporte die handel.
Ik ga mijn marktplaats advertenties toch ook niet spammen om meer views te krijgen![]()
Als het één keer voorbij komt druk ik niet direct op report nee, maar soms zit in een kwartiertje in SoO en zie ik dezelfde link al 5x voorbij komen. Dan report ik welquote:Op zondag 15 juni 2014 23:22 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Vind het wel meevallen eigenlijk, gold en boost services (voor geld) vind ik spam, je stream een keer in trade chat adverteren moet best kunnen. Als het elke keer twee keer achter elkaar en vervolgens elke eerste mogelijkheid om weer in trade te posten weer opnieuw gebeurd dan is het irritant en spam ja.
Maar goed, dat is altijd irritant. Wat het ook is. Als iemand een hunter zoekt voor zijn raid en dat 10 keer in trade loopt te spammen erger ik me daar ook aanquote:Op zondag 15 juni 2014 23:24 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Als het één keer voorbij komt druk ik niet direct op report nee, maar soms zit in een kwartiertje in SoO en zie ik dezelfde link al 5x voorbij komen. Dan report ik wel
Ik snap sowiezo niet wat mensen buiten hun raidgroup in /1 moeten praten in SoO..quote:Op zondag 15 juni 2014 23:24 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Als het één keer voorbij komt druk ik niet direct op report nee, maar soms zit in een kwartiertje in SoO en zie ik dezelfde link al 5x voorbij komen. Dan report ik wel
jij bent autist ofzo?quote:Op zondag 15 juni 2014 23:31 schreef Olment het volgende:
[..]
Ik snap sowiezo niet wat mensen buiten hun raidgroup in /1 moeten praten in SoO..
Hier zit iemand de hele tijd cat facts te plaatsenquote:Op zondag 15 juni 2014 23:31 schreef Olment het volgende:
[..]
Ik snap sowiezo niet wat mensen buiten hun raidgroup in /1 moeten praten in SoO..
Bij ons is er alleen maar ANAL!! ANAL shit
quote:Op zondag 15 juni 2014 23:32 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Hier zit iemand de hele tijd cat facts te plaatsen![]()
Ik haal Gold niet eensquote:Op zondag 15 juni 2014 02:27 schreef TwyLight het volgende:
Zonet eens een keer proving grounds gedaanpain in the ass man, als healer, kan eigenlijk alleen maar je goedkoopste heal spammen anders ga je oom. Maargoed, wel wave 34 gehaald en dus "the Proven Healer" title
Had nog wel verder kunnen gaan maar bij wave 30 krijg je de title dus ik stopte met healen
Ene class is makkelijker dan het andere. Oefenen?quote:
Gewoon ff oefenen, en probeer zoveel mogelijk spirit te stacken, maakt niet uit welk ilvl als het maar boven de 463 is. ik weet niet welke class je speelt dus kan je geen specifieke tips geven maar er zijn een hoop guides op internet te vinden. Je moet gewoon ff wennen aan een andere speelstijl en als je weet wat er in welke wave komt is dat ook wel handig om je cooldowns te plannen. Ik faalde ook op gold maar toen ik aan endless begon heb ik in de eerste try direct tot 34 gehaaldquote:
Makkelijkse is als tank de dps challenge lijkt mequote:Op maandag 16 juni 2014 10:26 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ene class is makkelijker dan het andere. Oefenen?
Ik wil die 'You're doing it wrong!' achievement nog eens halen. Dat je dus in healingspec de dps challenge op silver haalt (of tank).
Maar ik wil alles op mijn mainquote:Op maandag 16 juni 2014 10:37 schreef TwyLight het volgende:
Makkelijkse is als tank de dps challenge lijkt me
Telt dit nog niet officieel voor de punten van je mainquote:
quote:Op maandag 16 juni 2014 10:44 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Telt dit nog niet officieel voor de punten van je mainDat doen maar een paar achievements (zoals alle pet battles).
quote:Op maandag 16 juni 2014 10:37 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Makkelijkse is als tank de dps challenge lijkt me
14/14hc, Iron Juggernaut en Challenge Modes stellen trouwens echt niks meer voor. Iedereen kan die dingen zo kopen en het is alles behalve prestigieus. Beetje jammer.quote:Op zondag 15 juni 2014 20:50 schreef Isabeau het volgende:
[..]
http://www.immersion-guild.com/forum/viewtopic.php?f=63&t=6391
800k voor de hele run
Druidquote:Op maandag 16 juni 2014 10:36 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Gewoon ff oefenen, en probeer zoveel mogelijk spirit te stacken, maakt niet uit welk ilvl als het maar boven de 463 is. ik weet niet welke class je speelt dus kan je geen specifieke tips geven maar er zijn een hoop guides op internet te vinden. Je moet gewoon ff wennen aan een andere speelstijl en als je weet wat er in welke wave komt is dat ook wel handig om je cooldowns te plannen. Ik faalde ook op gold maar toen ik aan endless begon heb ik in de eerste try direct tot 34 gehaald
Pas raiden als je gold hebt?quote:Op maandag 16 juni 2014 10:56 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Zo heb ik hem ook gehaald op mijn DK. Tank op Bronze, Silver en Gold ge-oneshot (omdat we gold nodig hebben voordat je bij ons mag raiden).
Toen maar DPS Bronze en Silver er achteraan. Ik was te lui om te switchen naar DPS spec. Scheelde trouwens maar 1 of 2 seconden qua timer.
[..]
14/14hc, Iron Juggernaut en Challenge Modes stellen trouwens echt niks meer voor. Iedereen kan die dingen zo kopen en het is alles behalve prestigieus. Beetje jammer.![]()
Gold rank is piss easy om te halen en kost niet meer dan een half uurtje als je half decent bent. Als iemand dat niet kan halen, dan is die persoon ook niet geschikt om te raiden.quote:
Brawler is veel makkelijker dan PGquote:Op maandag 16 juni 2014 15:12 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Gold rank is piss easy om te halen en kost niet meer dan een half uurtje als je half decent bent. Als iemand dat niet kan halen, dan is die persoon ook niet geschikt om te raiden.
Ik zou zelf liever ook Brawler rank 10 zien (naast PG Gold) voordat men met ons mag raiden, maar helaas.
PG kun je als clicker nog halen. Probeer dat maar eens bij Hexos.quote:Op maandag 16 juni 2014 15:14 schreef Roma-Totti het volgende:
[..]
Brawler is veel makkelijker dan PG
Suc6!quote:Op maandag 16 juni 2014 15:39 schreef Levitas het volgende:
Die proving grounds.. Daar had ik nog nooit van gehoord. Vanavond eens aan beginnen. Kijken hoe het me af gaat
Het begint dan ook pas enigszins interessant te worden vanaf rank 8.quote:Op maandag 16 juni 2014 18:57 schreef TwyLight het volgende:
En stelt geen ruk voor want gear wordt niet gescaled. Ik heb rank 1 t/m 8 gehaald door burst2win inplaats van de tactics te volgen
Dit, maar dan als tank en tot Hexos, die dude waar je rondjes moet draaien door die maze. Ik kan daar zelfs hits van krijgen voor ik dood ga.quote:Op maandag 16 juni 2014 18:57 schreef TwyLight het volgende:
En stelt geen ruk voor want gear wordt niet gescaled. Ik heb rank 1 t/m 8 gehaald door burst2win inplaats van de tactics te volgen
Daar heb ik 1 boss gedaan om te zien hoe het werkte (dat was super simpel), maar ben totaal niet goed als shadowpriestquote:Op maandag 16 juni 2014 18:56 schreef TwyLight het volgende:
Brawlers Guild is trouwens enkel voor DPS
En extra kans op drops van items voor black prince questline. Leuk, net nadat ik alle raids heb gespeeld voor die stomme runesquote:Op dinsdag 17 juni 2014 11:25 schreef _Dizzy_ het volgende:
Tot 30 juni extra Black prince rep:
http://eu.battle.net/wow/(...)-upon-you-16-06-2014
Grappigquote:Op dinsdag 17 juni 2014 11:37 schreef _Dizzy_ het volgende:
Je moet nog wel steeds 3k Valor volgens mij..
Dus zal weinig uitmaken
Senesta is mijn priest naam trouwensLeuk.,
Lekker is dat, ik ben net begonnen met mijn 3k valor questquote:Op dinsdag 17 juni 2014 11:25 schreef _Dizzy_ het volgende:
Tot 30 juni extra Black prince rep:
http://eu.battle.net/wow/(...)-upon-you-16-06-2014
Bekend probleem ja, enorme kut boss.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 11:45 schreef MarkyB het volgende:
In Brawlers Guild kom ik niet voorbij die Slang in rank 9, Nibbleh. Die lijkt wel bugged te zijn voor melee.
hehe, die had ik gelukkig vorige week net af. Ben nu in het bezit van 1 enkele secret, met nog een paar bosses te gaan deze week. Ben wel blij met de buffquote:Op dinsdag 17 juni 2014 11:58 schreef Ezechielk het volgende:
[..]
Lekker is dat, ik ben net begonnen met mijn 3k valor quest
Er is altijd wel wat om te zeurenquote:Op dinsdag 17 juni 2014 11:58 schreef Ezechielk het volgende:
[..]
Lekker is dat, ik ben net begonnen met mijn 3k valor quest
Tauren priest en BE warrior toevallig? 2 guildies hadden het zelfde namelijk.quote:Op woensdag 18 juni 2014 01:52 schreef TwyLight het volgende:
Hahahaha
Ik doe 3v3 met een ww monk en enemy priest is <10%, enemy warrior safeguard hem en dan wordt de eerst volgende spell redirected naar hem, ww monk doet touch of death op priest en one shot de warrior voor 600khp xD
In het hoofdmenu bij interface en dan help oid kun je iets aanzetten waardoor je op het scherm pijltjes krijgt die je aan kunt klikken waardoor je character loopt. Zet jezelf in positie, zet rennen uit (!) en druk op de achteruitloop-knop (je blijft automatisch achteruit lopen).quote:Op dinsdag 17 juni 2014 11:45 schreef MarkyB het volgende:
In Brawlers Guild kom ik niet voorbij die Slang in rank 9, Nibbleh. Die lijkt wel bugged te zijn voor melee.
Dat is wel fucking baas.quote:Op woensdag 18 juni 2014 01:52 schreef TwyLight het volgende:
Hahahaha
Ik doe 3v3 met een ww monk en enemy priest is <10%, enemy warrior safeguard hem en dan wordt de eerst volgende spell redirected naar hem, ww monk doet touch of death op priest en one shot de warrior voor 600khp xD
Kan best. Was wel erg lage mmr (+/- 1200). Waren een druid met 430ilvl aan het boosten naar een 19k conquest cap dus hadden onze mmr verlaagd voor snelle winsquote:Op woensdag 18 juni 2014 09:12 schreef Ezechielk het volgende:
[..]
Tauren priest en BE warrior toevallig? 2 guildies hadden het zelfde namelijk.
Als je het doet kan je het maar beter nu doenquote:Op woensdag 18 juni 2014 09:43 schreef Bienelientjee het volgende:
Eens zien of ik met die buff wel de motivatie kan vinden om die secrets en runes af te maken
Vrees niet, het blijft 2 weken lopen.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 11:35 schreef senesta het volgende:
[..]
En extra kans op drops van items voor black prince questline. Leuk, net nadat ik alle raids heb gespeeld voor die stomme runes
Je krijgt nooit gametijd bij uitbreidingen voor zover ik weet.quote:Op donderdag 19 juni 2014 15:32 schreef CamelNLD het volgende:
Als ik een uitbreiding koop met mijn frozen account; krijg ik er dan ook gametijd bij?
^^quote:Op donderdag 19 juni 2014 16:40 schreef Sapstengel het volgende:
Je krijgt nooit gametijd bij uitbreidingen
Gefeliciteerdquote:Op donderdag 19 juni 2014 16:32 schreef Bienelientjee het volgende:
Niet dat ik er op ga vliegen, maar heb Huolon's mount!
quote:Op donderdag 19 juni 2014 16:32 schreef Bienelientjee het volgende:
Niet dat ik er op ga vliegen, maar heb Huolon's mount!
Dat is toch juist nuttig bij boa'squote:Op vrijdag 20 juni 2014 23:34 schreef Olment het volgende:
Wat een fucking onzin..
Ik doe Garrosh en krijg een tank shield heirloom (resto shaman).
Ik ticket gemaakt,, blijkt dat alleen de eerste heirloom die je krijgt voor je lootspec is, en daarna kunnen ze allemaal gewoon droppen :S
Wat een trieste kut zooi
Ik zie het nut er echt niet van in..quote:Op zaterdag 21 juni 2014 00:57 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Dat is toch juist nuttig bij boa's
Voor alts? Ik zou het niet fijn vinden als er alleen heirlooms voor je main zouden droppen, dan ben je zo klaar natuurlijk en heb je straks heel veel dubbele.quote:
Alts doe ik niet aanquote:Op zaterdag 21 juni 2014 06:53 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Voor alts? Ik zou het niet fijn vinden als er alleen heirlooms voor je main zouden droppen, dan ben je zo klaar natuurlijk en heb je straks heel veel dubbele.
Gratz Bieniequote:Op zaterdag 21 juni 2014 10:07 schreef Bienelientjee het volgende:
Exalted met ShaoShao....Pfff....It is done! En die super heavy golden serpent is wel erg fel gekleurd!
Nope, elke boss heeft kans om op de eerste kill van de week een item te droppen.quote:Op zaterdag 21 juni 2014 13:01 schreef Junglebeast het volgende:
Kijk aan, 16 baasjes gedaan en 10 secrets. Alleen nog deel 2 van SoO doen.
Hopelijk volgende week de rest. Vraag me af als ik dan de Runestone quest krijg ze ook die week kans hebben om te droppen..
Maar ik bedoel als ik de secrets quest afrond volgende week. En dan de followup krijg met die 12 runestones. Kan ik dan weer deel 3/4 doen van ToT en deel 1/2 van SoO voor de drops?quote:Op zaterdag 21 juni 2014 13:27 schreef Olment het volgende:
[..]
Nope, elke boss heeft kans om op de eerste kill van de week een item te droppen.
Erm, ja, nou je het zegtquote:Op zaterdag 21 juni 2014 08:15 schreef TwyLight het volgende:
Isa jij bent kei lang niet online geweest
Dat die gm nog iets begreep van die onsamenhangende tekstquote:Op maandag 23 juni 2014 16:25 schreef trigt013 het volgende:
I have a problem that i like to play old content, but mij server is almost dead and there are a few active players left. Wil there be a cross server old raid looking for raid. And when will be realms too quit before you merge them in other realms. There is no fun for me to play at the moment and i would come back to play but i have no 100 dollars for transfers.
Customer Service Representative Greetings. This is Game Master Zaezibin. I hope this message finds you well. I understand you're encountering some problems finding players with whom to run old content.
The new raid system that we are implementing in 6.0 will help with this. This system will allow you to advertise for and join a party of players from other servers in order to do any content of your choosing, including old raids.
While we have not announced any plans to connect Vek'nilash, the Development Team is aware of the population of all realms, Vek'nilash included. Their plans will result in all realms having a healthy population once completed.
Ah, er is nog kans om het speelbaar te maken
Dat dikgedrukte stuk tekst ging ik automatisch met een Nigeriaans-achtig accent lezenquote:Op maandag 23 juni 2014 16:30 schreef Maureentje het volgende:
Dat die gm nog iets begreep van die onsamenhangende tekst![]()
quote:Op maandag 23 juni 2014 16:33 schreef Abby79 het volgende:
[..]
Dat dikgedrukte stuk tekst ging ik automatisch met een Nigeriaans-achtig accent lezen. (Zal wel komen door het slechte Engels en de 100 dollars
)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dus de man ging op dat eiland minen en herben van de Pandaren vanaf lvl 10, begonnen in september 2012 tot 21 juni 2014, nu is hij lvl 90 en nog steeds neutral.![]()
Toen wowbash.org nog heel populair was kwamen daar alle leuke tickets en GM jokes langs. Echt honderden per maand, helaas is wowbash zo dood als een pierquote:Op dinsdag 24 juni 2014 03:12 schreef Maureentje het volgende:
Is er ergens te lezen wat voor "grappige" tickets gm's zoal krijgen ?![]()
Ben wel gm op een private server geweest en daar was t al erg dus ingame zal t vast wel erger zijn![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |